[Wypróbowane i prawdziwe] Jak odzyskać usunięte/utracone numery telefonów w Samsungu

STRONA GŁÓWNA > Android Data Recovery > [Wypróbowane i prawdziwe] Jak odzyskać usunięte/utracone numery telefonów w Samsungu

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021 r.

Utrata kontaktów i numerów telefonów na smartfonach może być naprawdę frustrująca. Wiele razy kontakty są usuwane z powodu naszych własnych błędów. Jednak dzięki nowym aktualizacjom Androida trudno jest znaleźć drogę do najnowszego systemu operacyjnego. Ogólnie rzecz biorąc, wiele osób traci swoje numery telefonów na swoich urządzeniach. Na przykład, jeśli zdarzy ci się przywracanie ustawień fabrycznych telefon, aby naprawić usterkę oprogramowania, nie znając jej konsekwencji, możesz stracić wszystkie kontakty z telefonu. Ale to nie koniec świata, telefony Samsung są dobrze wyposażone w wystarczające ustawienia inżynierii wstecznej, aby odzyskać większość utraconych danych. Istnieje kilka sposobów na odzyskanie usuniętych numerów kontaktów na urządzeniach Samsung.

W tym poście przedstawimy szczegółowe procedury odzyskiwania usuniętych numerów z telefonów Samsung.

Sprawdź, czy kontakty są naprawdę utracone

Niektóre telefony Samsung mają opcję wyświetlania niektórych kontaktów. Wielokrotnie z powodu usterki lub własnego błędu wyłączamy widoczność kontaktów. To prowadzi nas do przekonania, że ​​numery telefonów zostały usunięte. Przed zresetowaniem pamięci telefonu upewnij się, że kontakty zostały faktycznie usunięte, ale nie są niewidoczne.

Wykonaj poniższe czynności, aby wyświetlić kontakty, jeśli ich widoczność została wyłączona:

Krok 1 - Kliknij na "Kontakt” ikonę na urządzeniu.

Krok 2 - Stuknij przycisk menu - zwykle w prawym górnym rogu ekranu, a następnie kliknij „Kontakty do wyświetlenia" opcja.

Krok 3 - Następnie wybierz „Wszystkie kontakty” w opcjach i sprawdź, czy Twoje numery telefonów są teraz widoczne.

sprawdź, czy kontakty naprawdę zostały utracone

Jeśli tak nie jest, być może trzeba będzie wypróbować następujące metody, aby odzyskać usunięte numery telefonów w telefonie Samsung.

Jak odzyskać usunięte lub utracone numery telefonów na Samsung?

Metoda 1: Odzyskaj usunięte numery telefonów / kontakty z kopii zapasowej Samsung Smart Switch

Smart Switch to narzędzie do zarządzania multimediami firmy Samsung, które działa jak iTunes firmy Apple. Może łatwo synchronizować numery telefonów z urządzenia na urządzenie i tworzyć kopie zapasowe danych. Możesz użyć Smart Switch, aby odzyskać usunięte lub utracone numery telefonów, na wypadek gdyby utworzyłeś ich kopię zapasową za jego pośrednictwem.

Krok 1. Uruchom Smart Switch na urządzeniu Samsung i podłącz je do komputera za pomocą kabla USB.

Krok 2. Kliknij na "Przywracać".

Krok 3. Jeśli masz więcej niż 1 kopię zapasową, wybierz „Wybierz dane kopii zapasowej".

odzyskać numery telefonów z kopii zapasowej inteligentnego przełącznika

Krok 4. Z zawartości osobistej wybierz „Kontakt" opcja.

Krok 5. Kliknij "OK" i wtedy "Przywróć teraz".

Metoda 2: Odzyskaj numery telefonów na Samsung z konta Google

Pierwszą opcją byłoby skontaktowanie się z usługodawcą i zapytanie, czy mogą pobrać Twoje numery telefonów. Jeśli to nie zadziała, zawsze możesz wypróbować metodę Google. Podczas pierwszej konfiguracji telefonu Samsung zostanie wyświetlony monit o połączenie konta Google z urządzeniem.

Uwagi

Upewnij się, że Twoje konto Google jest zsynchronizowane z urządzeniem, zanim wypróbujesz tę metodę.

Zsynchronizowane konto Google tworzy kopię zapasową wszystkich niezbędnych danych w chmurze, na wypadek gdyby mogło dojść do czegoś podobnego do tego, utraty wszystkich numerów telefonów.

Krok 1. Zaloguj się na swoje konto Google zsynchronizowane z telefonem. Do zalogowania możesz użyć telefonu, laptopa lub komputera.

Krok 2. Przejdź do skrzynki odbiorczej swojego konta Google i w tym samym menu znajdź i dotknij „Kontakt".

Krok 3. Po wejściu do menu rozwijanego kliknij „Dowiedz się więcej”, a następnie na „Przywróć kontakty" opcja.

Krok 4. Zauważysz wyskakujące okienko z informacją, że możesz odzyskać kontakty, które utraciłeś w ciągu ostatnich 30 dni. Dostępne są opcje takie jak „1 godzin""Dzień 1"Lub"Tydzień 1itp. Wybierz żądany przedział czasu, dla którego chcesz przywrócić kontakty/numery telefonów.

Krok 5. Kliknij potwierdź i poczekaj, aż wydarzy się magia.

Metoda 3: Przywróć numery telefonów w Samsungu z kopii zapasowej w chmurze Samsung

Urządzenia Samsung są wyposażone we własną wbudowaną funkcję chmury Samsung. Ta funkcja chmury umożliwia właścicielom urządzeń tworzenie kopii zapasowych zdjęcia, filmy, numery telefonów i inne różne dane w ich chmurach. Urządzenie jest zwykle ustawione w trybie automatycznej kopii zapasowej, więc chmura od czasu do czasu tworzy kopię zapasową ostatnich danych.

Oto, jak możesz odzyskać usunięte numery w Samsungu za pośrednictwem Samsung Cloud:

Krok 1. Najpierw przejdź do „Ustawienia" i otwórz ją. Kliknij "Kopia zapasowa i resetowanie" opcja.

Krok 2. Zauważysz „Przywróć dane" opcja pod twoim "Konto Samsung".

Krok 3. Możesz wybrać, jakie dane chcesz przywrócić, a więc w tym przypadku są to kontakty/numery telefonów. Kliknij na "Kontakt" opcja.

Krok 4. Hit „Przywróć teraz” opcja i wszystkie wybrane numery telefonów z poprzedniego kroku zostaną odzyskane.

odzyskaj kontakty za pomocą chmury Samsung

Metoda 4: Jak odzyskać usunięty/zgubiony numer telefonu w Samsungu za pomocą D-Back Android

Jeśli konwencjonalne sposoby nie działają, zawsze jest D-Back (Android)! D-Back to wyjątkowe oprogramowanie, które skanuje całe urządzenie pod kątem wszystkich utraconych lub usuniętych numerów telefonów, a następnie przechowuje je na komputerze. D-Back zapewnia, że ​​kopie zapasowe danych pozostaną bezpieczne i gotowe na wypadek błędu podczas usuwania wszystkich danych.

D-Back jest rzeczywiście jedyny w swoim rodzaju. Pomaga odzyskać utracone numery telefonów w ciągu kilku minut. To oprogramowanie zostało zaprojektowane tak, aby było odporne na awarie. Można łatwo odzyskać numery telefonów na zrootowanym i niezrootowanym telefonie.

z powrotem android

1,000,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Potrafi odzyskać usunięte numery telefonów bez rootowania urządzenia Samsung.
  • Może odzyskać kontakty lub numery telefonów utracone przez przypadkowe usunięcie, atak wirusa, aktualizację systemu i tak dalej.
  • Może odzyskać utracone numery telefonów na telefonach i tabletach Samsung.
  • Wystarczy 3 proste kroki, aby odzyskać wszystkie utracone kontakty, bez debugowania USB.
  • D-Back Android oferuje bezpłatną funkcję podglądu, która umożliwia przeglądanie kontaktów/numerów telefonów do odzyskania przed pełnym odzyskaniem.
  • Możesz wyświetlić dane kontaktowe, klikając każdy numer kontaktowy, w tym listę kontaktów, adres e-mail, nazwę osobistą lub firmową.
  • Obsługuje działanie w systemie operacyjnym Android od 2.0 do 9.0.

Wersja systemu Windows

Kroki, aby odzyskać iMessages z kopii zapasowej iCloud bez resetowania

Oto zestaw instrukcji, które pomogą Ci odzyskać usunięte numery z telefonu Samsung:

Krok 1. Pobierz D-Back (Android) i zainstaluj go na swoim komputerze. Po skonfigurowaniu oprogramowanie poprosi o wybranie trzech metod odzyskiwania. Wybierz "Android Data Recovery" opcja.

Krok 2. Zostaniesz poproszony o wybranie prawidłowej nazwy i modelu urządzenia Samsung z listy, którą oferuje, a następnie kliknij „Dalej".

D Powrót do Androida wybierz informacje o urządzeniu

Krok 3. Następnie urządzenie zacznie bezpośrednio pobierać pakiet danych.

D Powrót do pobierania pakietu danych na Androida

Krok 4. Po pobraniu pakietu danych zostaniesz poproszony o podłączenie telefonu Samsung do komputera za pomocą kabla USB.

D Powrót dla Androida podłącz urządzenie do komputera

Krok 5. Oprogramowanie przeniesie Cię do interfejsu odzyskiwania i będziesz mógł wybrać typ plików danych, które chcesz odzyskać. Kliknij "Dalej”, aby zeskanować „Kontakt" pliki, które wybrałeś.

D Powrót dla Androida wybierz typ pliku

Krok 6. Po zakończeniu skanowania możesz wyświetlić podgląd i selektywnie odzyskać określony numer telefonu. Wybierz numer telefonu, który chcesz odzyskać i kliknij „wyzdrowieć".

D Powrót do Androida odzyskać usunięte numery telefonów

Wersja systemu Windows

Recenzje powyższych metod

Aplikacje i dane
Inteligentny przełącznik Samsung
Konto Google
Samsung Chmura
Potrzebujesz poprzedniej kopii zapasowej lub nie
Nie
tak
tak
tak
Obsługuje selektywne odzyskiwanie kontaktów
tak
Nie
Nie
Nie
Podgląd numerów telefonów przed odzyskaniem
tak
Nie
Nie
Nie
Free Trial
Nie
Nie
Nie

Wnioski

Istnieje wiele metod odzyskiwania skasowanych numerów telefonów i innych ważnych danych w Samsungu. Czasami konwencjonalne metody, takie jak metoda konta Google i metoda kopii zapasowej Samsung, mogą się nie powieść. W takich chwilach, gdy wszystko wydaje się stracone, możesz zwrócić się do D-Back (Android) i odzyskaj usunięte numery na urządzeniu Samsung.

Wersja systemu Windows

Gorące artykuły