Najlepsze sposoby 3 na odzyskanie utraconych/usuniętych plików audio na Androida

STRONA GŁÓWNA > Android Data Recovery > Najlepsze sposoby 3 na odzyskanie utraconych/usuniętych plików audio na Androida

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021 r.

„Cześć, dzień dobry. Przeglądając dzisiaj moją listę audio, odkryłem, że brakuje kilku moich plików audio. Nie pamiętam, aby je usunąć. Te pliki są niezbędne, proszę, jak mogę odzyskać utracone pliki audio na Androidzie? Dzięki z góry."

—— Jane

Utrata ważnych plików jest często przygnębiająca, zwłaszcza gdy nie możesz ich odzyskać. Na przykład nagrania audio to pliki audio, których nie można łatwo odzyskać. 

Mogły zostać utracone z powodu formatowania telefonu, przypadkowego usunięcia lub wielu innych powodów. Niemniej jednak, jeśli szukasz sposobu na odzyskanie usuniętych plików audio na Androidzie, mamy Cię w zasięgu ręki.

odzyskać utracone pliki audio android

Najczęstsze przyczyny utraty plików audio w systemie Android

Często nie jesteśmy całkowicie odpowiedzialni za utratę naszych plików audio. Może to być spowodowane usterką w naszych telefonach z Androidem, poniżej znajdują się możliwe przyczyny lub scenariusze, które mogą spowodować utratę plików audio. 

Gdzie pójdą pliki audio po usunięciu?

W przeciwieństwie do komputerów Mac i Windows, urządzenia z systemem Android nie są wyposażone w kosz. Powodem jest to, że telefony z Androidem nie zawsze są wyposażone w dużo miejsca w porównaniu do komputerów, więc co się stanie, gdy usuniemy nasze pliki audio? Gdzie oni idą? 

Gdy Twoje pliki audio zostaną trwale usunięte, plik zostanie oznaczony jako bezużyteczny i zabrany, aby dać miejsce na zapisanie nowych danych. Jednak nadal masz szansę na odzyskanie utraconych plików audio z Androida za pomocą dowolnej metody opisanej w tym artykule. 

Jak odzyskać utracone/usunięte pliki audio z Androida?

Zdajemy sobie sprawę, że telefony z Androidem nie są dostarczane z Kosze na śmieci. Niemniej jednak nie panikuj, że plik audio nie zniknął całkowicie. Korzystając z dowolnej z dwóch opisanych tutaj metod, możesz z powodzeniem odzyskać swój dźwięk, czytaj dalej, aby zobaczyć, jak.

Metoda 1: Jak odzyskać utracone pliki audio na Androidzie z Dysku Google

Nic nie przebije dobrej kopii zapasowej. Kopia zapasowa jest doskonała dla wszystkich urządzeń, ponieważ zawsze masz coś, na czym możesz się oprzeć w przypadku utraty plików na urządzeniu. 

Dysk Google jest jednym z tych sposobów tworzenia kopii zapasowej urządzenia. Oferuje bezpłatną pamięć masową w chmurze do 15 GB do zapisywania plików. Aby być po bezpiecznej stronie, upewnij się, że masz włączoną opcję synchronizacji, aby umożliwić Dyskowi automatyczne tworzenie kopii zapasowych urządzenia. Mimo to możesz ręcznie wykonać kopię zapasową swojego urządzenia. 

Kroki, jak odzyskać utracone pliki audio na Androidzie za pomocą Dysku Google

odzyskać utracone pliki audio za pomocą dysku google

Uwagi

 • Choć może to brzmieć prosto, ma wady. Dysk Google ma kopię zapasową tylko plików, które były obecne na urządzeniu w momencie tworzenia kopii zapasowej. Oznacza to, że jeśli podczas tworzenia kopii zapasowej plików audio nie było na urządzeniu, nie możesz ich pobrać z Dysku Google.
 • Po rozpoczęciu przywracania nie możesz wybrać konkretnego pliku do przywrócenia, Android przywraca wszystko.
 • Metoda 2: Użyj D-Back dla Androida, aby odzyskać utracone/usunięte pliki na Androidzie

  Powyższa metoda ma jedno krytyczne ograniczenie lub drugie. W większości przypadków może pomóc odzyskać utracone wiadomości audio na Androidzie. Ta metoda, która polega na korzystaniu z aplikacji innej firmy o nazwie D-Back Android jest najlepszy z małymi lub bez ograniczeń. 

  aFoneSoft D-Back Android to narzędzie do odzyskiwania danych dla urządzeń z systemem Android. To oprogramowanie może odzyskać usunięte lub utracone dane na większości telefonów z Androidem, niezależnie od tego, w jaki sposób zgubiłeś plik. Poniżej znajduje się więcej funkcji, które posiada D-Back. 

  z powrotem android

  1,000,000 + Pliki do pobrania

  Kluczowe cechy:

  • Dzięki D-Back Android możesz odzyskać utracone pliki audio z telefonów i tabletów z Androidem, które są uszkodzone lub nie.
  • To narzędzie może odzyskać różne typy plików, w tym pliki audio, zdjęcia, wiadomości, kontakty, filmy, dane WhatsApp, historię połączeń itp.
  • D-Back może odzyskać pliki audio utracone w wyniku ataku wirusa, awarii systemu, zalania, pustego ekranu itp.
  • D-Back Android wykorzystuje najnowocześniejszą technologię, aby osiągnąć wysoki wskaźnik sukcesu.
  • Jest w 100% bezpieczny i chroni Twoją prywatność.
  • aFoneSoft D-Back umożliwia podgląd plików audio przed pełnym odzyskaniem.
  • Działa na zrootowanych i niezrootowanych telefonach z Androidem.

  Wersja systemu Windows

  [Krok] Jak odzyskać utracone wiadomości audio na Androidzie

  Krok 1. Odwiedź aFoneSoft Witryna D-Back, aby pobrać i zainstalować program D-Back dla systemu Android. Po instalacji uruchom program.

  Krok 2. W oknie powitalnym zostaniesz poproszony o wybranie jednej z trzech dostępnych opcji, kliknij „Android Data Recoverytryb ", a następnie przejdź dalej.

  Krok 3. Kliknij przycisk „Start”, a następnie z podanej listy wybierz informacje o urządzeniu Nazwa urządzenia i Model urządzenia. Upewnij się, że wybierasz odpowiednie informacje dla swojego urządzenia. D-Back automatycznie rozpocznie pobieranie odpowiedniego pakietu danych na Twój telefon z Androidem. Szybkość internetu określi szybkość pobierania. 

  imyfone d z powrotem informacje o urządzeniu z Androidem

  imyfone d back pakiet danych do pobrania na Androida

  Krok 4. Po pobraniu pakietu podłącz telefon z Androidem do komputera za pomocą kabla USB. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby wprowadzić „Tryb pobierania."

  imyfone d z powrotem tryb pobierania Androida

  Krok 5. Z podanej listy wybierz Audio jako typ pliku, który chcesz odzyskać, a następnie kliknij „Dalej” w prawym dolnym rogu ekranu.

  imyfone d back android wybierz dźwięk do skanowania

  Krok 6. Następnie D-Back skanuje urządzenie w poszukiwaniu brakujących plików, a następnie wyświetla podgląd wszystkich utraconych plików audio. Zaznacz pliki, które chcesz pobrać, a następnie kliknij „wyzdrowieć” w prawym dolnym rogu ekranu. Dźwięk zostanie zapisany na komputerze. Dogodnie skopiuj odzyskane pliki na inne urządzenie.

  imyfone d back android odzyskać pliki audio z Androida

  I to wszystko. Wykonując ten prosty proces, możesz odzyskać pliki dowolnego typu, które zostały przypadkowo utracone lub usunięte w systemie Android.

  Wnioski

  Utrata podstawowych plików audio jest denerwująca. Chociaż pliki mogą wydawać się usunięte, nadal można je odzyskać na Androidzie. Pokazaliśmy Ci możliwe powody, które mogą spowodować utratę plików audio i podaliśmy dwie metody odzyskiwania utraconych wiadomości audio na Androida.

  Pierwsza metoda ma ograniczenia. Następnie wprowadziliśmy  D-Back Android, profesjonalne narzędzie do odzyskiwania danych Androida o wysokim wskaźniku odzyskiwania sukcesu. Mamy nadzieję, że udało Ci się pomyślnie przywrócić utracony plik audio. Dziękuje za przeczytanie. 

  Wersja systemu Windows

  Gorące artykuły