4 sposoby rozwiązania problemu „Apple TV utknął w trybie odzyskiwania”

STRONA GŁÓWNA > apple TV > 4 sposoby rozwiązania problemu „Apple TV utknął w trybie odzyskiwania”

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 15 czerwca 2021 r.

Wielu użytkowników Apple TV skarżyło się na odmowę normalnego uruchomienia Apple TV i pokazuje „połącz się z ekranem iTunes”. Zwykle dzieje się tak po przywróceniu, jailbreaku, trybie odzyskiwania lub ponownym uruchomieniu. Na szczęście, jeśli Twój Apple TV ma którykolwiek z tych problemów, przygotowaliśmy kilka wskazówek, które mogą pomóc Ci rozwiązać problem „Apple TV utknął w trybie odzyskiwania”.

Sposób 1: Uśpij Apple TV

Możesz wyprowadzić Apple TV z trybu odzyskiwania, usypiając go, a następnie usuwając USB i włączając go za pomocą przewodu zasilającego.

Dla Apple TV trzeciej generacji lub starsze modele: Aby uśpić Apple TV, naciśnij i przytrzymaj przez kilka sekund przycisk odtwarzania/pauzy. To powoduje, że kontrolka na Apple TV zgaśnie. Włącz go ponownie, podłączając przewód zasilający z powrotem do telewizora. Wykonaj poniższe czynności, aby uśpić lub obudzić Apple TV. Dotyczy to Apple TV trzeciej generacji lub starszych modeli. Pozostawiając Apple TV nieaktywny przez jakiś czas, Apple TV sam przejdzie w stan uśpienia. Możesz także użyć pilota, aby uśpić Apple TV z menu.

Dla Apple TV czwartej generacji: Naciśnij i przytrzymaj przez pięć sekund przycisk z ikoną TV na pilocie Apple TV Remote lub Siri Remote. Z opcji menu wybierz spać lub przejdź do "Ustawienia" i wybierz "Śpij teraz". Aby obudzić Apple TV, naciśnij dowolny przycisk na pilocie.

uśpij-apple-tv1

Sposób 2. Wyłącz i włącz Apple TV

Jeśli Apple TV utknął w trybie odzyskiwania, nie będzie można ponownie uruchomić Apple TV z ustawień; dlatego jedyną dostępną opcją jest użycie pilota Apple Remote do ponownego uruchomienia Apple TV poprzez naciśnięcie i przytrzymanie kilku przycisków.

Jak wymusić ponowne uruchomienie Apple TV 4. generacji?

Jak wymusić ponowne uruchomienie Apple TV lub Apple TV trzeciej generacji z aluminiowym pilotem?

restart-apple-tv

Sposób 3: Przywróć Apple TV za pomocą iTunes

Jeśli przeprowadzasz aktualizację oprogramowania na Apple TV, która się nie powiedzie, odłącz telewizor od zasilania i podłącz go ponownie. Ponów próbę aktualizacji, a jeśli nadal się nie powiedzie, wykonaj poniższe czynności, aby przywrócić Apple TV.

W przypadku Apple TV czwartej generacji poniżej znajdują się rzeczy, których będziesz potrzebować, aby przywrócić Apple Tv zablokowane w trybie odzyskiwania;

Sprawdźmy teraz kroki.

przywracanie-apple-tv

Sposób 4. Wyjdź z trybu odzyskiwania za pomocą najlepszego narzędzia do odzyskiwania Apple TV

Czy masz ważne dane na swoim Apple TV i chcesz mieć pewność, że możesz rozwiązać problem z Apple TV zablokowanym w trybie odzyskiwania bez utraty danych? Przedstawiamy Ci, aFoneSoft Fixppo Odzyskiwanie systemu iOS. Jest to jedno narzędzie do odzyskiwania, na którym możesz polegać, aby bez wysiłku rozwiązać wszelkie problemy z systemem iOS lub tvOS. Jeśli nie chcesz stracić swoich danych, nie powinieneś mieć wątpliwości co do tego narzędzia.

Pandemia aFoneSoft team to renomowany zespół znany z tworzenia imponujących i popularnych narzędzi z rekomendacjami niektórych z najlepszych witryn w świecie technologii. ten aFoneSoft Narzędzie do odzyskiwania systemu iOS ma trzy tryby, a mianowicie – tryb standardowy, tryb odzyskiwania wyjścia i tryb zaawansowany.

Funkcje of aFoneSoft Fixppo

Wypróbuj za darmo

Kroki, aby rozwiązać problem Apple TV zatrzymany w trybie odzyskiwania bez utraty danych.

Krok 1: Pobierz, zainstaluj i uruchom aFoneSoft Narzędzie do odzyskiwania systemu iOS Fixppo. Następnie wybierz 'Wejdź / wyjdź z trybu odzyskiwania'

Wyjdź z trybu odzyskiwania

Krok 2: Podłącz Apple TV za pomocą kabla USB-C lub kabla Micro-USB.

Krok 3: Na ekranie wybierz Wyjdź z trybu odzyskiwania.

Wyjdź z trybu odzyskiwania

Krok 5: Pozwól narzędziu wykryć model Apple TV i pobrać system tvOS na telewizor.

Krok 6: Napraw swój Apple TV. Poczekaj chwilę, aż proces się zakończy, a Apple TV uruchomi się ponownie i wyjdzie z trybu odzyskiwania.

fix-guide-19

Istnieje wiele metod wyjścia Apple TV z trybu odzyskiwania, ale większość z nich albo nie jest prosta, albo prowadzi do utraty danych. Z aFoneSoft Fixppo, nie będziesz musiał się martwić o bezpieczeństwo swoich danych. Możesz pobrać narzędzie za darmo na swój komputer z systemem Windows lub MacBook już dziś.

Gorące artykuły