Jak naprawić błąd „Nie można się zalogować” w Apple TV?

STRONA GŁÓWNA > apple TV > Jak naprawić błąd „Nie można się zalogować” w Apple TV?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 15 czerwca 2021 r.

Tak szanowany jak Apple i tak imponujący, jak technologia stojąca za Apple TV, produkt ma pewne wady na różnych poziomach, z których jedną jest zablokowanie Apple TV na „nie można się zalogować”. Wyobraź sobie, że włączasz telewizor i próbujesz się zalogować, a pojawia się komunikat o błędzie, który po prostu nie znika bez względu na to, co robisz. Na szczęście, jeśli tego doświadczasz, mamy dla Ciebie rozwiązania.

Sposób 1. Użyj aplikacji iTunes Remote

Czasami problem zostanie rozwiązany za pomocą tej metody i będziesz mógł zalogować się do swojego Apple TV.

iTunes-zdalna aplikacja

Sposób 2: Uruchom ponownie Apple TV

Apple TV możesz ponownie uruchomić na dwa sposoby – za pomocą pilota Siri lub aplikacji Ustawienia. Innym sposobem jest ponowne włączenie Apple TV poprzez odłączenie i ponowne podłączenie go od ściany, ale nie jest to zalecane. Zdecydowanie preferowane są poniższe metody ponownego uruchamiania.

Uruchom ponownie za pomocą Siri Remote

Jeśli Twój Apple TV jest nowy z pilotem Siri, po prostu przejdź do aplikacji Ustawienia i przewiń w dół do System. Kliknij „System” i przewiń w dół. Kliknij „Uruchom ponownie”, a ekran natychmiast stanie się pusty. Kilka sekund później wróci z białym logo Apple i zabierze Cię z powrotem do ekranu głównego.

Jeśli Twój Apple TV jest starszym modelem, przejdź do „Ustawienia”, a następnie „Ogólne” i „Uruchom ponownie”.

restart-apple-tv

Sposób 3: Wyłącz uwierzytelnianie dwuskładnikowe

Czasami, jeśli włączyłeś uwierzytelnianie dwuskładnikowe, może to uniemożliwić Ci zalogowanie się do Apple TV. Wyłączenie go spowoduje, że wyjdziesz z tej poprawki, a oto jak to zrobić.

wyłączanie konfiguracji dwuskładnikowej

Sposób 4: Przywróć Apple TV za pomocą iTunes

Jeśli zaktualizowałeś Apple TV i prawdopodobnie napotkałeś pewne problemy podczas tego procesu, istnieje na to rozwiązanie. Najpierw odłącz telewizor, a następnie podłącz go ponownie i spróbuj ponownie zaktualizować oprogramowanie. Jeśli aktualizacja się nie powiedzie, musisz wykonać poniższe czynności, aby przywrócić Apple TV;

iTunes-przywracanie

Sposób 5: Przywróć „Apple TV zatrzymany na ekranie logowania” za pomocą narzędzia innej firmy

Jeśli Twój Apple TV utknął na ekranie logowania, niezawodne oprogramowanie innej firmy, którego możesz użyć do rozwiązania tego problemu, to aFoneSoft Fixppo. Jest to narzędzie zaprojektowane do rozwiązania tego konkretnego problemu z iOS i wielu innych. Oprogramowanie jest kompatybilne z MacBookiem i Windowsem. Dzięki temu jest wystarczająco elastyczny, aby dopasować się do dużej liczby użytkowników.

aFoneSoft Odzyskiwanie systemu Fixppo iOS

700,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Dzięki trzem różnym trybom możesz łatwo rozwiązać każdy problem z Apple TV w zależności od powagi problemu.
  • Oprócz problemów z Apple TV obsługuje również naprawę wszystkich problemów z iPhonem lub iPadem, takich jak czarny ekran, biały ekran, tryb odzyskiwania / DFU, problemy z GPS itp.
  • Możesz łatwo rozwiązać problemy z Apple TV lub iPhone'em bez Utrata danych.

Wypróbuj za darmo

Użyj trybu standardowego, aby naprawić urządzenie Apple TV zablokowane na „Błądzie nie można się zalogować” bez utraty danych.

Najlepszym rozwiązaniem, aby naprawić błąd w Apple TV bez utraty danych, jest włączenie trybu standardowego aFoneSoft Narzędzie Fixppo.

Krok 1: Uruchomić aFoneSoft Fixppo i wybierz Tryb standardowy z ekranu głównego i kliknij Dalej.

wybierz tryb standardowy

Krok 2: Podłącz Apple TV do MacBooka lub komputera z systemem Windows.

podłącz urządzenie do komputera

Krok 3: Narzędzie wykryje Twój Apple TV i przejdzie do następnego kroku, którym jest udostępnienie innego systemu tvOS dla Twojego Apple TV. Pobierz najnowszą wersję Apple TVOS.

pobierz oprogramowanie układowe w trybie standardowym

Krok 4: Po pobraniu systemu tvOS narzędzie zweryfikuje wersję i wyodrębni oprogramowanie.

Krok 5: Napraw problem z tvOS, ale sprawdź, czy na Apple TV pobrano odpowiednią wersję tvOS, aby zapewnić pomyślne działanie naprawy. Powinieneś także upewnić się, że Apple TV pozostaje podłączony przez cały proces.

naprawianie problemów z ios

Wyświetlanie komunikatu „Nie można się zalogować” na Apple TV może być dość frustrujące, ale dobrą rzeczą jest to, że z aFoneSoft Fixppo, możesz to łatwo naprawić samodzielnie bez wizyty u technika Apple.

Gorące artykuły