Najlepsze sposoby na zresetowanie Apple TV bez pilota

STRONA GŁÓWNA > apple TV > Najlepsze sposoby na zresetowanie Apple TV bez pilota

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 9 września 2021 r.

Apple TV jest używany przez wielu użytkowników. Większość użytkowników jest bardzo zadowolona z usług świadczonych przez Apple, ale mogą wystąpić pewne problemy. Jednym z problemów jest zresetowanie Apple TV bez pilota. Cóż, może to nie brzmieć jak problem, ale dla niektórych może to sprawić wiele problemów.  

Istnieje kilka sposobów, które mogą pomóc w rozwiązaniu tego problemu. Wiele narzędzi jest opracowywanych i wiele zostało opracowanych, aby pomóc użytkownikom w tych trudnych sytuacjach.

Opcja 1. Użyj Apple TV z urządzeniem iOS

Aby sterować Apple TV, musisz pobrać aplikację Apple TV Remote ze sklepu Apple Store. Upewnij się, że zainstalowałeś zaktualizowaną konfigurację oprogramowania dla Apple TV i gadżetu iOS.

Krok 1: Teraz pobierz aplikację Apple TV do pilota z Apple Store na iPada, iPoda touch lub iPhone'a. Jeśli już go zainstalowałeś, sprawdź, czy masz zaktualizowaną wersję aplikacji. Aby to zobaczyć, przejdź do App Store i kliknij Aktualizacje.

Krok 2: Podłącz gadżet iOS do tej samej sieci Wi-Fi, do której podłączono Apple TV.

Krok 3: Teraz otwórz aplikację zainstalowaną dla pilota Apple TV na urządzeniach z systemem iOS i wybierz Apple TV.

Krok 4: Na Apple TV przejdź do Ustawienia> otwórz Ogólne> przejdź do Piloty i wprowadź 4-cyfrowy kod, który pojawi się na urządzeniu z systemem iOS. Jeśli kod nie pojawia się na urządzeniu z systemem iOS i możesz sterować Apple TV, oznacza to, że gadżet iOS jest już podłączony i możesz teraz korzystać z aplikacji.

użyj-iphone-pilot-apple-tv

Opcja 2. Najlepszy sposób na zresetowanie Apple TV bez pilota

Widzieliśmy wiele osób narzekających, że utracili dostęp do pilota Apple TV, a teraz nie mogą zresetować Apple TV. Jest to bardzo częsty problem i może się zdarzyć każdemu. Cóż, nie ma się czym martwić, jeśli napotkasz ten problem.

Jak wspomnieliśmy, otrzymaliśmy wiele osób narzekających na ten problem i po przeprowadzeniu odpowiednich badań znaleźliśmy idealne rozwiązanie dla każdego. ten aFoneSoft Fixppo może pomóc zresetować Apple TV bez pilota. Wielu klientów rozwiązało problem za pomocą tego wspaniałego narzędzia. To narzędzie jest dostępne w różnych pakietach, a użytkownicy mogą wybrać to, które najbardziej im odpowiada.

Jeśli uważasz, że nie będziesz w stanie obsługiwać tego narzędzia, nie powinieneś się martwić, ponieważ jest bardzo łatwe w użyciu. Możesz zacząć od trybu standardowego. Ten tryb działa przez większość czasu i nie stracisz żadnych danych w tym trybie, ale jeśli nie rozwiąże problemu, z którym się zmagasz, możesz również użyć trybu zaawansowanego.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Krok 1.Podłącz Apple TV do komputera

Po kliknięciu trybu standardowego musisz podłączyć Apple TV do komputera i kliknąć przycisk Dalej.

Po kliknięciu przycisku Dalej dostępne są 2 możliwości:

1) Jeśli Twój Apple TV jest wykrywalny, oprogramowanie przejdzie do następnego kroku.

2) Jeśli Apple TV nie zostanie wykryty, zostaniesz poproszony o ustawienie urządzenia w trybie DFU lub trybie odzyskiwania. Możesz zobaczyć bardzo prosty przewodnik na ekranie wyświetlacza. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, a urządzenie zostanie przeniesione do następnego kroku, gdy urządzenie jest w trybie DFU lub trybie odzyskiwania.

wejdź w tryb DFU w trybie standardowym

Krok 2.Pobierz oprogramowanie

Następnym krokiem do naprawy urządzenia jest pobranie oprogramowania układowego. Oprogramowanie samo wykrywa model urządzenia i pokazuje wszystkie dostępne wersje oprogramowania do pobrania. Wybierz najlepszą wersję oprogramowania i kliknij przycisk pobierania. 

Możesz wybrać poprzednie wersje oprogramowania na wypadek, gdybyś chciał obniżyć tvOS. Poszukaj poprzednich wersji, wybierz dostępne do pobrania.

pobierz oprogramowanie układowe w trybie standardowym

Krok 3.Napraw problem z tvOS

Kiedy skończysz ze wszystkim, co zostało omówione w powyższych krokach, możesz zacząć resetować Apple TV bez pilota. Sprawdź oprogramowanie układowe i informacje o swoim urządzeniu. Po sprawdzeniu, czy wszystko jest w porządku, wybierz przycisk Start.

zacznij naprawiać swoje urządzenie

Jest to jedno z najlepszych narzędzi, które pomogą Ci rozwiązać problemy, które napotykasz na urządzeniach Apple TV. To, co czyni to narzędzie wyjątkowym, to układ i łatwość korzystania z niego. Każdy może z łatwością korzystać z tego narzędzia i rozwiązać problem z tvOS. Jest wielu zadowolonych klientów i stron internetowych, które ufają temu narzędziu.

część stron technicznych

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z Apple TV, to jest to najlepszy wybór dla Ciebie. Oczywiście możesz łatwo zresetować Apple TV bez pilota za pomocą tego narzędzia w mgnieniu oka.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Gorące artykuły