Kopia zapasowa iPhone'a

Problemy z iPhonem 8 Przenieś WhatsApp Kopia zapasowa i przywracanie iPhone'a Oczyść komputer Mac iPhone Porady Problemy z iOS 11 Wskazówki dotyczące korzeni Wskazówki dotyczące więzienia Wymaż iPhone'a apple TV iOS Odzyskiwanie danych Kopia zapasowa iPhone'a Porady lustrzane Zmień lokalizację Napraw iTunes Problemy z iPhone'em Unlock iPhone Tech Aktualności Problemy z iPhonem 7 Problemy z iPadem Porady na Androida Problemy z iOS 13 Odzyskiwanie danych systemu Windows Transfer mobilny Odzyskiwanie danych PC Problemy z iTunes Problemy z iOS 12 Odblokuj kopię zapasową iTunes Odblokuj Androida Konwersja PDF Dane iCloud Odblokuj Maca Napraw Outlook Pomiń blokadę aktywacji Wyczyść Androida Konwerter HEIC Problemy z iOS 10 Android Data Recovery iPhone Transfer Odzyskiwanie danych Mac Odblokuj pliki i Windows Porady dotyczące edycji wideo Odblokuj Apple Watch Viber Wiadomości Odblokuj iPhone'a video Editor Usuń blokadę telefonu Napraw system Android Pomiń blokadę aktywacji Odzyskiwanie danych Mac Odinstaluj iPhone Backup Unlocker Narzędzia PDF Napraw program Outlook Kompresuj PDF Odzyskiwanie danych iPhone Odzyskiwanie danych iCloud Narzędzie do naprawy systemu iOS Narzędzie do naprawy iTunes Narzędzie do przenoszenia telefonu na telefon Narzędzie do przesyłania WhatsApp Narzędzie do tworzenia kopii zapasowych i przywracania iPhone'a Eksporter danych iPhone'a Bezpłatne narzędzie do czyszczenia iPhone'a iPhone Data Eraser Mac Cleaner Zmieniacz lokalizacji Lustro ekranu Android

Najlepsze czytniki kopii zapasowych iPhone'a 5 dla Windows i Mac

Szukasz czytników kopii zapasowych iPhone'a, aby wyświetlić dane z kopii zapasowej iCloud lub iTunes? Oto 5 najlepszych czytników kopii zapasowych iPhone'a, które znaleźliśmy.

Jak zatrzymać powiadomienia iCloud Storage na iPhonie?

Powiadomienia iCloud na iPhonie są denerwujące, ale jak to zatrzymać? Tutaj oferuje 4 sposoby zatrzymania powiadomień iCloud na iPhonie / iPadzie, nawet jeśli działa iOS 15.

Najlepsze narzędzia do przesyłania danych z iPhone'a na komputer PC

W artykule przedstawiono najlepsze narzędzia do przesyłania danych iPhone'a na komputer PC, które pomogą Ci łatwo przenieść dane iPhone'a na komputer.

Jak naprawić brak synchronizacji kalendarza iPhone'a

Artykuł oferuje kilka sposobów naprawienia problemu z brakiem synchronizacji kalendarza iPhone'a w systemie iOS15 i zapisywania kalendarzy z iPhone'a na komputer.

Jak wykonać kopię zapasową tekstów na iPhonie

Czy chcesz zrobić kopię swoich tekstów na iPhone'a, ale nie chcesz ich tworzyć za pomocą iTunes lub iCloud? Ten tekst pokazuje, jak łatwo tworzyć kopie zapasowe tekstów iPhone'a.

Jak wyeksportować i zapisać historię czatów QQ z iPada / iPhone'a (2021)

Masz problemy z eksportowaniem historii czatów QQ? Nie denerwować. Ten post pokaże Ci, jak z łatwością tworzyć kopie zapasowe lub zapisywać wiadomości czatu QQ z iPhone'a i iPada.

Jak wyeksportować iMessages z iPhone'a na komputer?

W artykule przedstawiono dwa sposoby przesyłania wiadomości iMessages z iPhone'a na komputer Mac / PC i można to zrobić bezpłatnie, nawet jeśli używasz iOS 15.

Jak udostępniać notatki z iPhone'a

Artykuł zawiera wskazówki dotyczące udostępniania notatek iPhone'a z aplikacji Notatki, udostępniania notatek na różnych urządzeniach z systemem iOS i udostępniania notatek z iPhone'a na komputer.

Jak zapisać dane z iPhone'a na komputer?

Chcesz zapisać wszystkie dane z iPhone'a na komputer? 3 proste sposoby, w tym instrukcje Apple dotyczące pobierania informacji z iPhone'a na komputer, są oferowane tutaj.

Jak przenieść przypomnienia z iPhone'a na komputer?

Omówiono tutaj trzy sposoby przesyłania przypomnień z iPhone'a na komputer, w tym metody korzystania z bezpłatnej usługi Apple. Idź i przeczytaj.

Bezpłatna aplikacja do tworzenia kopii zapasowych kontaktów iPhone

Jak wykonać kopię zapasową kontaktów na iPhonie? Tutaj znajdziesz najlepszą aplikację do tworzenia kopii zapasowych kontaktów iPhone'a. Zawiera również inne powiązane wskazówki dotyczące tworzenia kopii zapasowych kontaktów iPhone'a.

Najlepsze 4 ekstraktory kopii zapasowych WhatsApp dla Windows i Mac

Czy wykonałeś kopię zapasową danych WhatsApp za pomocą iTunes lub iCloud i chcesz teraz wyodrębnić je z kopii zapasowej? W tekście wymieniliśmy 5 najlepszych ekstraktorów kopii zapasowych WhatsApp

Jak przenieść książki z iPada na komputer?

Chcesz przenieść książki z iPada na komputer, ale nie wiesz jak? Artykuł pokazuje dwa sposoby przesyłania książek iPada na komputer i jedno specjalne narzędzie do przesyłania danych z iPada.

Jak naprawić iTunes „Utwórz kopię zapasową teraz” wyszarzony w systemie Windows

Chcesz wykonać kopię zapasową za pomocą iTunes, ale nie widzisz, że opcja „Utwórz kopię zapasową” jest wyszarzona? Istnieją najlepsze sposoby naprawy wyszarzonego programu iTunes „Utwórz kopię zapasową teraz” w systemie Windows.

Jak zapisywać wiadomości tekstowe z iPhone'a na komputer za darmo?

Czy można za darmo zapisywać wiadomości tekstowe z iPhone'a? Artykuły oferują 3 sposoby zapisywania wiadomości tekstowych z iPhone'a na PC za darmo, a następnie działają również na iOS 15.

[ZA DARMO] Jak importować zdjęcia z iPhone'a do Windows 10

Potrzebujesz zaimportować zdjęcia z iPhone'a do systemu Windows 10? W tym artykule skupimy się na tym, jak importować zdjęcia z iPhone'a do Windows 10.

Jak wyeksportować zakładki Safari z iPhone'a na komputer?

W artykule przedstawiono trzy sposoby eksportowania zakładek iPhone'a na komputer PC / Mac. Przeczytaj je i znajdź najlepszy, aby przenieść zakładki do iPhone'a.

Jak wyświetlić historię Safari iPhone'a na komputerze?

Chcesz wyświetlić historię przeglądania iPhone'a Safari na komputerze? W artykule opisano trzy sposoby przeglądania historii iPhone'a Safari na komputerze Mac / PC.

Jak przeglądać i czytać wiadomości iMessages w iTunes

Czy masz iMessages w iTunes, ale nie możesz ich wyświetlić? Artykuł oferuje dwa sposoby przeglądania i czytania iMessages w iTunes bez przywracania kopii zapasowej na urządzeniu.

Jak uzyskać zdjęcia z zablokowanego iPhone'a (w tym iOS 12)

Ważne zdjęcia na zablokowanym iPhonie, ale nie wiesz, jak je usunąć? Artykuł pokazuje, jak uzyskać zdjęcia z zablokowanego iPhone'a po aktualizacji iOS 15.

Ekran iPhone'a jest zepsuty, jak uzyskać z niego dane?

Zepsuty ekran iPhone'a i jak usunąć z niego dane? Artykuł oferuje rozwiązania 4 do pobierania danych z iPhone'a z uszkodzonym ekranem, bez względu na to, czy jest na nim iOS 15 czy wcześniejsze wersje iOS.

Jak wyeksportować i zapisać historię czatów liniowych z iPada / iPhone'a?

Chcesz wyeksportować historię czatów liniowych z iPhone'a? Nie martw się. W tym artykule opisano 3 najlepsze sposoby tworzenia kopii zapasowych lub zapisywania czatu liniowego z iPhone'a X / 8 / 7 / 6 / 5, a także iPada Pro / Mini / Air.