Jak wykonać kopię zapasową tekstów na iPhonie

STRONA GŁÓWNA > Kopia zapasowa iPhone'a > Jak wykonać kopię zapasową tekstów na iPhonie

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 14 września 2021 r.

Jako podstawowy sposób komunikacji prawdopodobnie prowadzisz niektóre z najważniejszych rozmów z przyjaciółmi, rodziną, a nawet współpracownikami za pośrednictwem wiadomości tekstowych. Ale podobnie jak każdy inny rodzaj danych na Twoim iPhonie, wiadomości tekstowe są podatne na utratę. Możesz przypadkowo usunąć ważną wiadomość, awaria systemu może usunąć wszystkie wiadomości z urządzenia lub uszkodzenie sprzętu urządzenia może spowodować utratę wszystkich ważnych wiadomości tekstowych.

Dlatego ważne jest, aby mieć kopię zapasową wiadomości tekstowych. Jednak większość użytkowników iPhone'a nie lubi tworzyć kopii zapasowych swoich wiadomości tekstowych za pośrednictwem iTunes lub iCloud. Większość ludzi twierdzi, że dostęp do wiadomości może być bardzo trudny w późniejszym terminie, ponieważ pliki kopii zapasowych iTunes i iCloud są niedostępne, chyba że przywrócisz urządzenie. A ponieważ nikt nie chce przywracać urządzenia tylko po to, aby odzyskać kilka wiadomości tekstowych, mamy alternatywny sposób tworzenia kopii zapasowych wiadomości tekstowych, aby były łatwo dostępne, gdy ich potrzebujesz.

Kopia zapasowa wiadomości tekstowych z iPhone'a na komputer

Jednym z najskuteczniejszych sposobów tworzenia kopii zapasowych wiadomości tekstowych jest wyeksportowanie ich na komputer. narzędzie innej firmy, aFoneSoft D-Port czyni ten proces łatwym i szybkim. Ten program został zaprojektowany, aby pomóc Ci wyeksportować wszystkie wiadomości do komputera w czysty i wydajny sposób, bez względu na to, ile masz wiadomości. Niektóre z jego funkcji obejmują następujące elementy.

500,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Jest bardzo łatwy w użyciu i w 100% bezpieczny. Żadne dane na Twoim urządzeniu nie będą zagrożone utratą lub uszkodzeniem.
  • Może być używany do wyodrębniania i eksportowania wiadomości z iPhone'a lub kopii zapasowej iTunes lub iCloud.
  • Jest dostępny zarówno dla użytkowników Windows, jak i Mac i jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami iOS.

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Co będziesz potrzebował

Aby utworzyć kopię zapasową wszystkich wiadomości tekstowych z iPhone'a na komputerze, będziesz potrzebować następujących rzeczy.

Kroki do tworzenia kopii zapasowych tekstów na iPhonie za pomocą aFoneSoft D-Port

Krok 1: Uruchom D-Port, a następnie wybierz „Utwórz kopię zapasową i eksportuj z urządzenia”. Kliknij „Utwórz kopię zapasową wiadomości” i spośród 5 opcji aFoneSoft Oferty D-Portu.

wybierz kopię zapasową wiadomości

Krok 2: Wtedy aFoneSoft D-Port pokaże, o czym należy powiadomić przed rozpoczęciem tworzenia kopii zapasowej. Jeśli na pewno to zrobisz, kliknij przycisk „Utwórz kopię zapasową”

o czym należy powiadomić przed utworzeniem kopii zapasowej wiadomości

Krok 3: Następnie program rozpocznie tworzenie kopii zapasowych wszystkich wiadomości na Twoim iPhonie. Poczekaj na zakończenie procesu i nie odłączaj iPhone'a podczas tego procesu.

o czym należy powiadomić przed utworzeniem kopii zapasowej wiadomości

Potem gotowe! Masz osobną kopię zapasową wiadomości na swoim komputerze i możesz z niej robić, co chcesz, na przykład wyodrębniać z niej wiadomości ot przywrócić kopię zapasową wiadomości na inny iPhone z wersją pro aFoneSoft Port D.

Pobierz Free Trial wersja aFoneSoft D-Port i zobacz, co może dla Ciebie zrobić.

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Gorące artykuły