Jak zapisać dane z iPhone'a na komputer?

STRONA GŁÓWNA > Kopia zapasowa iPhone'a > Jak zapisać dane z iPhone'a na komputer?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 14 września 2021 r.

Wyobraź sobie: na swoim iPhonie masz wiele ważnych danych, z którymi często korzystasz. Od nich zależą Twoje codzienne czynności. Z pewnych powodów nie zapisałeś tych danych iPhone'a. Wtedy dzieje się niewyobrażalne. Zgubiłeś iPhone'a. Twoje codzienne czynności zostały poważnie naruszone, a Ty straciłeś znaczną część dochodów w tym procesie.

Czy kiedykolwiek znalazłeś się w powyższym scenariuszu? Jeśli tak, z łatwością zeznałbyś, że najgorsza rzecz, jaka może się przytrafić każdemu, zwłaszcza osobie, która używa swojego iPhone'a do prowadzenia interesów. Powoduje to, że użytkownicy iPhone'a muszą zapisywać swoje dane – kontakty, zdjęcia, filmy, pliki, aplikacje itp. – na komputerze. Jeśli Twój iPhone zostanie skradziony lub uszkodzony, możesz łatwo uzyskać dostęp do zapisanych danych na komputerze. Ale jak możesz to zrobić? Omówmy 3 sposoby zapisywania danych iPhone'a na komputerze.

Way 1 Zapisz dane z iPhone'a na komputer za pomocą iTunes

Pierwszą metodą zapisywania danych iPhone'a na komputerze jest użycie iTunes. Jest to bardzo proste i możesz wykonać poniższe czynności, aby to zrobić.

z powrotem iPhone'a do iTunes

Zapisywanie danych dotyczących zdrowia i aktywności z urządzenia może wywołać szyfrowanie. Jeśli tak się stanie, zlokalizuj i dotknij pola „Zaszyfruj kopię zapasową” i utwórz hasło.

Szczególną zaletą zapisywania wszystkich danych z iPhone'a na komputerze za pomocą iTunes jest to, że pochodzą one bezpośrednio od Apple. Oznacza to, że metoda jest niezawodna. Poza tym jest darmowy i łatwy do naśladowania. Jednak ta metoda ma dwie wady. Jednym z nich jest brak możliwości przeglądania danych w kopii zapasowej iTunes, a drugim brak możliwości zapisania tylko określonego pliku.


Way 2 Zapisuj zdjęcia i filmy z iPhone'a na komputer

To druga metoda, która wygląda bardziej konkretnie. Zdjęcia i filmy to najważniejsze dane na iPhonie, a ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest ich utrata. Możesz przenieść je na swój komputer za pomocą systemu Windows. Wykonaj poniższe kroki.

zapisywać zdjęcia i filmy na iPhonie przez Auto Play

Ta metoda ma tę wyjątkową zaletę, że jest bezpłatna i łatwa, ale możesz nie być w stanie importować i zapisywać więcej niż zdjęć i filmów. Poza tym tylko ci, którzy mają dostęp do okna, mogą skorzystać.


Way 3 Zapisz dane z iPhone'a na komputer selektywnie za pomocą aFoneSoft D-Port

Jest to trzecia i najbardziej użyteczna metoda pobierania informacji z iPhone'a na komputer. aFoneSoft iTransor to potężny eksporter danych iOS, który umożliwia selektywne zapisywanie danych z iPhone'a na PC / Mac. Oznacza to, że możesz wybrać, które dane chcesz zapisać. I może zrobić więcej, niż sobie wyobrażasz. Zobacz jego kluczowe cechy.

500,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Zapisz różne pliki iPhone'a: Można przesłać do 20 różnych typów plików iPhone'a.
  • Zapisz selektywnie: Pomaga wybrać konkretny plik do przesłania.
  • Aplikacje innych firm: Aplikacje do obsługi wiadomości błyskawicznych innych firm, takie jak WhatsApp, WeChat itp. można zapisać.

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Jak zapisać dane z iPhone'a na komputer za pomocą aFoneSoft iTransor

W prostych krokach, aFoneSoft D-Port może pomóc w zapisaniu różnych typów danych. Wykonaj poniższe kroki.

1, Pobierz, zainstaluj i uruchom oprogramowanie na swoim komputerze. W lewym panelu ekranu kliknij Utwórz kopię zapasową i wyeksportuj z urządzenia. Następnie kliknij opcję Dane eksportowe aby wybrać typy plików, które chcesz zapisać z iPhone'a. Możesz sprawdzić je wszystkie.

wybierz typy plików, które chcesz przesłać

2, podłącz iPhone'a do aFoneSoft D-Port i kliknij Skanowanie przycisk po wykryciu. Ten eksporter danych iPhone'a zacznie skanować wszystkie dane na Twoim iPhonie i zajmie to trochę czasu, w zależności od tego, ile miejsca zostało wykorzystane na Twoim iPhonie. Uprzejmie poczekaj na to.

skanowanie danych na iPhonie
3, Po zeskanowaniu możesz wyświetlić podgląd wyniku skanowania i wybrać dane, które chcesz zapisać, a następnie kliknąć eksport. Postępuj zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie, aby przechowywać dane iPhone'a na komputerze.

podgląd danych przed zapisaniem z iPhone'a na komputer

aFoneSoft D-Port a inne metody

Wszystkie inne metody, które omówiliśmy powyżej, są dobre, ale mają k-nogę. Żaden z nich nie może zapisać wszystkich danych iPhone'a na komputerze, nie mówiąc już o selektywnym przenoszeniu takich. Są niezdolni do czego aFoneSoft D-Port może to zrobić – selektywnie przesyłając ponad 20 rodzajów danych na iPhone'a i odczytując je na komputerze. Tak więc tylko aFoneSoft Eksporter danych D-Port iOS wyróżnia się. A najlepsze jest to, że przed zakupem możesz przetestować jego skuteczność, korzystając z bezpłatnej wersji próbnej. Czy nie wolałbyś raczej wybrać iMyfone D-Port!

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Gorące artykuły