Jak udostępniać notatki z iPhone'a

STRONA GŁÓWNA > Kopia zapasowa iPhone'a > Jak udostępniać notatki z iPhone'a

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 22 września 2021 r.

Smartfon, kategoria, do której z dumą należy iPhone, poprawia łączność interpersonalną za pośrednictwem mediów społecznościowych i innych interakcji indywidualnych. Ze względu na wysoki towarzyski charakter iPhone'a użytkownicy mają tendencję do udostępniania innym osobom różnego rodzaju informacji, w tym notatek. Aby ułatwić udostępnianie notatek z iPhone'a, w tym artykule omówimy trzy sposoby na zrobienie tego, w tym korzystanie z aplikacji do notatek iOS 10, korzystanie z innych urządzeń z systemem iOS i używanie aFoneSoft Aplikacja D-Port.

Przyjrzyjmy się każdej metodzie udostępniania notatek iPhone'a bardziej szczegółowo poniżej:

1 Udostępniaj notatki iPhone'a z aplikacji Notatki w iOS 10

iOS 10 daje użytkownikom iPhone'a nowe możliwości zrobienia więcej. Umożliwia zapraszanie innych użytkowników do przeglądania i zarządzania notatkami. Nie ma znaczenia, czy dodajesz do doodla, czy udostępniasz listę kontrolną, każdy zaproszony może uzyskać dostęp do Twoich notatek i zarządzać nimi. Należy jednak zauważyć, że notatki do udostępnienia muszą znajdować się w folderze iCloud, a nie w folderze „Na moim iPhonie”.

Poniższe kroki dotyczą udostępniania notatek iPhone'a w iOS 10.

Krok pierwszy: Rozpocznij nowe notatki. Rozpocznij nowe notatki i znajdź ikonę sylwetki w pobliżu ikony udostępniania. Nie daj się zwieść ikonie udostępniania; ikona nie udostępnia notatek, jej celem jest wysyłanie wiadomości, tweetowanie, bardziej jak ikona mediów społecznościowych używana do zapraszania ludzi za pośrednictwem wiadomości, poczty lub innych aplikacji.

Krok drugi: zaproś ludzi. Użyj ikony sylwetki, aby zapytać osoby, którym chcesz udostępnić swoje notatki z Kontaktów, e-maila lub numeru telefonu. Możesz wysłać zaproszenie do wielu osób, ale pamiętaj, że każda zaproszona osoba będzie miała dostęp do Twoich notatek.

udostępniaj notatki w aplikacji Notatki

Uwagi

Aby uniemożliwić większej liczbie osób dostęp do Twoich udostępnionych notatek i wprowadzanie w nich zmian, możesz po prostu ponownie przejść do ikony sylwetki i wybrać „Zatrzymaj udostępnianie”, odtąd każdy, kto formalnie nie zaakceptował Twojego zaproszenia, nie będzie miał dostępu do Twojego plik ponownie, chyba że kontynuujesz to, co robisz w kroku drugim powyżej.

2 Udostępniaj notatki iPhone'a na innych urządzeniach z iOS

iCloud umożliwia udostępnianie notatek na wszystkich urządzeniach z systemem iOS. Nie ma nic przyjemniejszego niż nieograniczony dostęp do notatek, kiedy tylko ich potrzebujesz; to jest moc i wygoda, którą iCloud zapewnia Twoim urządzeniom z systemem iOS. Możesz uchwycić swoje przemyślenia, utworzyć listy kontrolne i szkicować pomysły, a także wiele więcej, z łatwością udostępniając je innym urządzeniom z systemem iOS.

Aby mieć wszystkie niezwykłe zalety iCloud w udostępnianiu notatek na iPhonie, zobacz, jak to zrobić w poniższej dyskusji.

Proces robienia tego jest prosty:

Wybierz Ustawienia > [Twoje imię i nazwisko] > iCloud, włącz Notatki. Każdy, kto korzysta z systemu iOS 10.2 lub starszego, musi przejść do Ustawień i wybrać iCloud. Po zalogowaniu będą widoczne wszystkie notatki, które zalogowałeś się przy użyciu tego samego identyfikatora Apple ID na urządzeniach z systemem iOS. Śmiało i uzyskaj do nich łatwy dostęp.

udostępniaj notatki na różnych urządzeniach z systemem iOS


3 Udostępniaj notatki z iPhone'a na komputer za pomocą aFoneSoft D-Port

Udostępnianie notatek na wszystkich urządzeniach Apple nie może być łatwiejsze dzięki metodom omówionym w tym przewodniku. Tutaj przedstawiamy trzecią metodę: aFoneSoft D-Port. Narzędzie do tworzenia kopii zapasowych danych iPhone'a jest doskonałe, umożliwiając łatwe udostępnianie notatek na komputerze z systemem Windows lub Mac. ten aFoneSoft Funkcje zapewniają wszystko, o co możesz prosić, udostępniając notatki z iPhone'a na codziennych urządzeniach z systemem iOS, z których korzystasz.

Funkcje obejmują:

500,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Udostępniaj notatki na iPhonie / iPadzie / iPodzie touch / kopii zapasowej iTunes /kopii zapasowej iCloud do komputera.
  • Udostępniaj do 20 typów plików, takich jak zdjęcia, filmy, Notatki głosowe i wiele więcej.
  • Moc oferowana przez aFoneSoft D-Port zapewnia, że ​​Twoje istniejące dane na iPhonie i komputerze nie zostaną naruszone.

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

We wszystkich powyższych cechach, aFoneSoft D-Port zapewnia łatwe udostępnianie notatek na wszystkich urządzeniach z systemem iOS na komputerze, dzięki czemu można dodatkowo chronić ważne informacje z notatek przed przypadkowym usunięciem lub innymi zdarzeniami. Zobacz, jak to zrobić.

Jak udostępniać notatki z iPhone'a na komputer?

Dzięki następującym prostym operacjom możesz przenieść iMessages z iPhone'a na komputer jako kopię zapasową na wypadek, gdyby znajomi zablokowali Cię i stracili iMessages. A przed startem możesz iść do aFoneSoft Oficjalna strona D-Port aby pobrać bezpłatną wersję próbną.

Krok pierwszy: będziesz musiał pobierz wersję Windows aFoneSoft D-Port jeśli używasz Windows 7/8/10 lub pobierz wersję Mac aFoneSoft D-Port jeśli używasz systemu Mac. Po pełnym zainstalowaniu przejdź do zakładki Kopia zapasowa eksportu z urządzenia iOS i kliknij Eksportuj dane, aby wybrać Notatka lub wszystkie typy danych.

wybierz typy plików, które chcesz przesłać

Krok drugi: Następnie połącz iPhone'a z notatkami, które chcesz udostępnić aFoneSoft Program. Skanowanie potrwa przez chwilę, zależy od pamięci Twojego iPhone'a.

skanowanie danych na iPhonie

Krok trzeci: Po zeskanowaniu aFoneSoft D-Port wyświetli wszystkie notatki na iPhonie i możesz je klikać jeden po drugim, aby potwierdzić, czego potrzebujesz. Następnie zaznacz pola wyboru i kliknij Eksportuj, aby udostępnić notatki z iPhone'a na komputer.

podgląd notatek iPhone'a

W przypadku użytkowników iPhone'a udostępnianie notatek w różnych miejscach, aby zapewnić bezpieczeństwo ważnych informacji, zapewnia spokój ducha. Skorzystaj z powyższych metod, aby udostępnić notatki z iPhone'a i nie zapomnij aFoneSoft Ekstraktor danych D-Port iPhoneoferta 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy i bezpłatnej wersji próbnej. Skorzystaj z tego teraz.

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Gorące artykuły