Jak zatrzymać powiadomienia iCloud Storage na iPhonie?

STRONA GŁÓWNA > Kopia zapasowa iPhone'a > Jak zatrzymać powiadomienia iCloud Storage na iPhonie?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 13 września 2021 r.

pytania

1. Dostaję wiele wyskakujących okienek i powiadomień e-mail o mojej skromnej przestrzeni dyskowej iCloud. Nie ma szans na uaktualnienie, więc jak wyłączyć powiadomienia iCloud na iPhonie?

2. Jak wyłączyć irytujące powiadomienia o iCloud i kopii zapasowej? Irytujące alerty.

3. Tak, wiem, że moja pamięć iCloud jest pełna. Nie, w tej chwili nie chcę więcej kupować. Jak mogę sprawić, by te irytujące powiadomienia przestały pojawiać się co 30 minut?

Znaleźliśmy powyższe pytania w społecznościach Apple i innych witrynach z pytaniami i odpowiedziami. Jeśli jesteś użytkownikiem urządzenia z systemem iOS, prawdopodobnie tworzysz kopię zapasową danych na iCloud i napotykasz ten sam problem, co oni. W pewnym momencie twoje miejsce do przechowywania się zapełni. Wtedy zaczniesz otrzymywać od czasu do czasu powiadomienie z informacją, że nie masz wystarczającej ilości miejsca. To może być denerwujące. Istnieją jednak sposoby na zatrzymanie powiadomień iCloud na iPhonie / iPadzie, nawet jeśli używasz iOS 15. Przedstawiamy te metody w tym artykule.

1. Usuń stare kopie zapasowe w iCloud

Stare kopie zapasowe, których już nie potrzebujesz, mogą zapełniać pamięć iCloud i prowadzić do denerwujących powiadomień. Aby zatrzymać wyskakujące okno pamięci iCloud na iPhonie / iPadzie, możesz zwolnić to miejsce, usuwając te stare kopie zapasowe. Poniższe kroki powinny Ci w tym pomóc:

Usuń stare kopie zapasowe w iCloud

2. Ostrożnie wybierz, co chcesz wykonać kopię zapasową

Należy tworzyć kopie zapasowe tylko najważniejszych danych w iCloud. Większość aplikacji na iPhonie / iPadzie zwykle automatycznie tworzy kopie zapasowe w iCloud. Wyłączając automatyczne tworzenie kopii zapasowych dla mniej ważnych aplikacji, zaoszczędzisz sobie dużo miejsca do przechowywania i zatrzymasz powiadomienia iCloud na iPhonie / iPadzie. Oto jak to zrobić.

WYBIERZ DANE DO TWORZENIA KOPII ZAPASOWEJ w iCloud

BTW, możesz również bezpośrednio przeszukać ten plik, a następnie zapisać go w dowolnym miejscu, które Twoim zdaniem będzie tam bezpieczne.

3. Utwórz kopię zapasową zdjęć w moim strumieniu zdjęć

Używanie biblioteki zdjęć iCloud do tworzenia kopii zapasowych zdjęć zajmie zbyt dużo miejsca, zwłaszcza gdy liczba zdjęć jest duża. Mój strumień zdjęć w ogóle nie zajmuje miejsca w iCloud. Aby użyć Mojego strumienia zdjęć do tworzenia kopii zapasowych zdjęć, wykonaj następujące czynności:

włącz Mój strumień zdjęć

Uwagi

Musisz jednak zauważyć, że Mój strumień zdjęć przesyła tylko ostatnie 30 dni i maksymalnie 1000 zdjęć. Zdjęcia, które nie są objęte zakresem, zostaną zapisane na Twoim urządzeniu i będą korzystać z pamięci Twojego urządzenia.

4. Utwórz kopię zapasową iPhone'a za pomocą alternatywy

Jeśli masz dość martwienia się o powiadomienia o pamięci masowej iCloud, z przyjemnością dowiesz się, że możesz przestać używać iCloud do tworzenia kopii zapasowych, a następnie na stałe zatrzymać powiadomienia iCloud na iPhonie / iPadzie. Jak jednak zapewnić dane na swoim urządzeniu? Spróbuj użyć alternatywy do tworzenia kopii zapasowych danych, a najlepszą dostępną alternatywą jest aFoneSoft D-Port.

Co może aFoneSoft D-Port zrobić dla użytkowników iPhone'a?

Jest to narzędzie, które działa na prawie wszystkich urządzeniach iOS i wersjach iOS, w tym na iPhone 13 z systemem iOS 15. Będziesz miał możliwość korzystania aFoneSoft D-Port z iPadem, iPodem touch i iPhonem. Korzyści z tego narzędzia obejmują:

500,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Jak wykonać kopię zapasową iPhone'a za pomocą aFoneSoft Port D?

Utwórz pełną kopię zapasową

wykonaj kopię zapasową wszystkich danych urządzenia

proces tworzenia kopii zapasowej został zakończony

Uwaga: Możesz wykonać kopię zapasową innych typów danych, wykonując podobne kroki.

Jeśli zapytasz, jak zatrzymać powiadomienia iCloud na iPhonie / iPadzie, jedynym sposobem jest upewnienie się, że nie używasz całej pamięci. Pierwsze trzy metody powinny pomóc w utrzymaniu części miejsca w iCloud za darmo. Jednakże, aFoneSoft D-Port jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ pozwoli Ci wykonać kopię zapasową iPhone'a za darmo z alternatywą i nie musisz się martwić o wolne miejsce lub otrzymywać irytujące powiadomienia o pamięci. Użyj tego bezpłatnego narzędzia już teraz, aby wykonać kopię zapasową swojego iPhone'a / iPada!

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Gorące artykuły