Najlepsze czytniki kopii zapasowych iPhone'a 5 dla Windows i Mac

STRONA GŁÓWNA > Kopia zapasowa iPhone'a > Najlepsze czytniki kopii zapasowych iPhone'a 5 dla Windows i Mac

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 15 września 2021 r.

Wszyscy znamy wartość kopii zapasowej, zwłaszcza jeśli w przeszłości utraciłeś część danych. Kopie zapasowe ratują życie, ale równie dobrze wiadomo, że odzyskiwanie danych z kopii zapasowej iTunes lub iCloud często wiąże się z przywróceniem urządzenia do ustawień fabrycznych. Oznacza to, że możesz utracić część danych na urządzeniu, które nie zostały uwzględnione w kopii zapasowej.

W tym miejscu pojawiają się czytniki iPhone Backup. Programy te umożliwiają użytkownikom pobieranie danych z kopii zapasowej iCloud lub iTunes bez konieczności przywracania urządzenia. Poniżej przedstawiono 5 najlepszych czytników kopii zapasowych iPhone'a, które pomogą Ci wyświetlić i wyodrębnić dane z kopii zapasowej.

1 aFoneSoft D-Back

aFoneSoft D-Back or aFoneSoft D-Back dla komputerów Mac to jeden z najlepszych i najbardziej niezawodnych czytników iPhone Backup. Z aFoneSoft D-Back umożliwia przeglądanie i wyodrębnianie do 22 różnych typów danych z plików kopii zapasowej iCloud lub iTunes. Jest łatwy w użyciu i całkowicie skuteczny, a cały proces kończy się w ciągu kilku minut. Program pozwala również w łatwy sposób wybrać rodzaj danych, które chcesz wyświetlić lub wyodrębnić, a nawet posiada funkcję podglądu, która bardzo ułatwia cały proces.

Aby zademonstrować aFoneSoft Skuteczność D-Back, oto jak przeglądać i wyodrębniać dane z plików kopii zapasowych iCloud i iTunes. Aby rozpocząć, musisz pobrać i zainstalować D-Back na swoim komputerze.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

01 Wyświetl plik kopii zapasowej iTunes

Aby wyświetlić dane w pliku kopii zapasowej iTunes, wykonaj następujące bardzo proste czynności.

Krok 1: Uruchom go iw oknie głównym wybierz „Odzyskaj z pliku kopii zapasowej iTunes”. Kliknij „Start” iz wynikowego okna wybierz typ danych, które chcesz wyświetlić lub wyodrębnić (możesz wybrać więcej niż jeden). Kliknij Następny."

uruchom program

Krok 2: Wybierz najbardziej odpowiedni plik kopii zapasowej iTunes z listy i kliknij „Skanuj”

Wybierz najbardziej odpowiednią kopię zapasową iTunes

Krok 3: Po zakończeniu procesu skanowania wybierz dane, które chcesz wyświetlić lub wyodrębnić. Jeśli chcesz wyodrębnić wybrane pliki, kliknij „Odzyskaj”, aby zapisać je na komputerze.

wybierz dane, które chcesz wyświetlić lub wyodrębnić

02 Wyświetl plik kopii zapasowej iCloud

Aby wyświetlić dane w pliku kopii zapasowej iCloud, wykonaj następujące czynności.

Krok 1: z głównego okna programu. Wybierz „Odzyskaj z kopii zapasowej iCloud”, a następnie kliknij „Start”. Wybierz typ pliku, który chcesz wyświetlić lub wyodrębnić, i kliknij "Dalej".

Wybierz typ pliku

Krok 2: Zaloguj się do iCloud i wybierz odpowiednią kopię zapasową. Naciśnij dalej by kontynuować.

Zaloguj się do iCloud

Krok 3: Po zakończeniu procesu skanowania wybierz dane, które chcesz wyświetlić, aby wyświetlić podgląd plików. Jeśli chcesz wyodrębnić dane, po prostu kliknij „Odzyskaj”, aby zapisać je na komputerze.

wybierz dane, które chcesz wyświetlić


2 AnyTrans

AnyTrans to przeglądarka i ekstraktor kopii zapasowych iPhone'a, który pomaga również użytkownikom zarządzać urządzeniami z systemem iOS. Jest to jedno z najpopularniejszych programów towarzyszących Apple Device, a poniżej przedstawiono niektóre z jego funkcji.


3 PhoneRescue

Ten ekstraktor kopii zapasowej iPhone'a może być przydatny, gdy utracisz część danych na urządzeniu z powodu przypadkowego usunięcia lub innego błędu. Może być używany do przeglądania do 26 różnych typów plików zarówno z iTunes, jak i plików kopii zapasowej iCloud. Niektóre z jego funkcji obejmują;

PhoneRescue


4 iPhone backup Extractor

To oprogramowanie jest kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami iOS i może być używane zarówno w systemach Mac, jak i Windows. Jest dość niezawodny jako ekstraktor kopii zapasowych i ma następujące funkcje.

iPhone backup Extractor


5 PhoneBrowse

Ten darmowy iPhone Backup Extractor jest wyposażony w łatwy w użyciu interfejs, który jest przejrzysty i zwięzły, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwo znaleźć to, czego szukają. Niektóre z jego funkcji obejmują;

Porównanie wszystkich 5 narzędzi

Oprogramowanie

iCloud kopii zapasowej Kopia zapasowa iTunes Windows / Mac Szyfrowana kopia zapasowa Cena
aFoneSoft D-Back tak tak Obie tak $ 34.95
AnyTrans tak tak Obie tak $ 39.95
PhoneRescue tak tak Obie tak $ 49.99
iPhone backup Extractor tak tak Obie Nie $ 69.95
PhoneBrowse Nie tak Obie Nie Darmowe

Gorące artykuły