Jak przenieść książki z iPada na komputer?

STRONA GŁÓWNA > Kopia zapasowa iPhone'a > Jak przenieść książki z iPada na komputer?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 14 września 2021 r.

iPad to najlepszy sposób na czytanie książek w czasie wolnym. Ponieważ iPad ma najlepszy wyświetlacz Retina i ekran o wysokiej rozdzielczości do czytania książek. Każdy miłośnik czytania zbierze dane na iPadzie, jeśli jest również miłośnikiem iDevice. Jeśli masz przeładowane dane, musisz zapisać kopię zapasową na komputerze. Ponieważ jest pewne, że miłośnik czytania musi zachować kopię zapasową swojej kolekcji. Więc tutaj wprowadziliśmy najlepsze możliwe sposoby przenoszenia książek z iPada na komputer. Wskażemy trzy proste sposoby, a czytelnik może wybrać każdego według własnego wyboru. Jeden z tych trzech sposobów jest najlepszy dla użytkowników iDevice.

1 Przenieś książki z iPada na komputer, synchronizując je z iTunes

iTunes to najlepszy sposób na synchronizację wszystkich książek na komputerze. Jeśli masz bezpłatne e-booki wymienione na iPadzie lub masz książki w aplikacji iBook, iTunes zsynchronizuje wszystkie dane raz. Umożliwi to również po prostu wybranie i przeciągnięcie interesującej książki na komputer do transferu. Tutaj wymieniono wszystkie wygodne kroki, które musisz przenieść.

synchronizuj książki z iPada do iTunes

Teraz masz całą wybraną książkę zapisaną na swoim komputerze. Jest to szybka akcja, aby zachować kopię zapasową swojej kolekcji.


2 Przenieś książki iPada na komputer za pomocą funkcji udostępniania plików iTunes

Drugi sposób odnosi się również do iTunes. Możesz udostępniać książki bezpośrednio z aplikacji. Jest to akcja, ale niewiele taka sama jak poprzednia metoda. Wykonaj te proste kroki, które poprowadzą Cię do końca.

Udostępnianie plików iTunes Kindle

Użytkownicy iPada prawdopodobnie muszą przenieść inne dane na komputer. Jak to zrobić? aFoneSoft D-Port to dobry wybór. Program nie tylko obsługuje przesyłanie plików z iPada, ale także oferuje całkowicie dostosowane rozwiązania do zarządzania danymi z kopią zapasową.


3 Przesyłaj ponad 20 rodzajów danych z iPada na komputer PC/Mac przez aFoneSoft D-Port

Co to jest aFoneSoft Właściwie D-Port?

aFoneSoft Eksporter danych iPhone'a D-Port to oprogramowanie do eksportowania danych, które obsługuje urządzenia z systemem iOS. Możesz go zainstalować w systemach operacyjnych Windows i Mac. Jest to oprogramowanie premium, które pomaga eksportować dane z iPhone'a / iPada / iPoda touch. Zobacz, co przyjazne dla użytkownika inteligentne narzędzie może dla Ciebie zrobić.

Jakie są funkcje specjalne w aFoneSoft Port D?

500,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Eksportuj ponad 20 typów danych iOS z iPoda touch, iPada, iPhone'a na komputer PC / Mac, na przykład możesz przesyłaj wiadomości tekstowe z iPhone'a na komputer.
  • Twórz kopie zapasowe tylko WhatsApp, WeChat lub wiadomości na swoim iPhonie.
  • Uzyskaj podgląd wybranych, aby wybrać dokładnie to, co chcesz przenieść.
  • Po prostu sprawdzaj kopie zapasowe w iTunes bez przywracania.
  • Przeglądaj dane przechowywane w iCloud na komputerze, kiedy tylko chcesz.
  • Oferowana jest bezpłatna wersja próbna i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Jak przenieść dane z iPada na komputer przez aFoneSoft Port D?

Oto kompletny przewodnik dotyczący przesyłania danych z iPada na komputer przez aFoneSoft Port D. Posiada bardzo prosty i przyjazny dostęp.

Krok 1: Pobierz aFoneSoft Wersja z portem D od aFoneSoft oficjalne centrum pobierania i uruchom na swoim komputerze.

Krok 2: W „Utwórz kopię zapasową i eksportuj z urządzenia” kliknij „Eksportuj dane”, aby wybrać wszystkie interesujące pliki, które chcesz przenieść do komputera, za pomocą znacznika wyboru.

podgląd historii Safari

Krok 3: Teraz podłącz iPada do programu i zeskanuj go. Zakończenie zajmie kilka minut.

Krok 4: Po skanowaniu możesz wyświetlić podgląd wszystkich znalezionych danych i wybrać potrzebne dane.

podgląd notatek głosowych na iPhonie

Krok 5: Następnie w końcu kliknij „Eksportuj” i zacznijmy aFoneSoft D-Port pracuje dla Ciebie.

Pomyślnie przesłałeś dane z iPada na komputer.

Użytkownicy iPadów są uzależnieni od korzystania z aplikacji lub e-booków zgodnie z ich zainteresowaniami. aFoneSoft Eksporter danych iPhone'a D-Port bardzo ułatwiło obsługę danych na iPadzie. Pomaga w utrzymaniu i przenoszeniu pamięci na komputerze za pomocą kilku prostych kroków i pełnego bezpieczeństwa. Ze wszystkimi korzyściami zapewnia bezpłatną wersję próbną zarówno użytkownikom systemu Windows, jak i Mac. Spróbuj teraz!

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Gorące artykuły