Kopia zapasowa i przywracanie iPhone'a

Problemy z iPhonem 8 Przenieś WhatsApp Kopia zapasowa i przywracanie iPhone'a Oczyść komputer Mac iPhone Porady Problemy z iOS 11 Wskazówki dotyczące korzeni Wskazówki dotyczące więzienia Wymaż iPhone'a apple TV iOS Odzyskiwanie danych Kopia zapasowa iPhone'a Porady lustrzane Zmień lokalizację Napraw iTunes Problemy z iPhone'em Unlock iPhone Tech Aktualności Problemy z iPhonem 7 Problemy z iPadem Porady na Androida Problemy z iOS 13 Odzyskiwanie danych systemu Windows Transfer mobilny Odzyskiwanie danych PC Problemy z iTunes Problemy z iOS 12 Odblokuj kopię zapasową iTunes Odblokuj Androida Konwersja PDF Dane iCloud Odblokuj Maca Napraw Outlook Pomiń blokadę aktywacji Wyczyść Androida Konwerter HEIC Problemy z iOS 10 Android Data Recovery iPhone Transfer Odzyskiwanie danych Mac Odblokuj pliki i Windows Porady dotyczące edycji wideo Odblokuj Apple Watch Viber Wiadomości Odblokuj iPhone'a video Editor Usuń blokadę telefonu Napraw system Android Pomiń blokadę aktywacji Odzyskiwanie danych Mac Odinstaluj iPhone Backup Unlocker Narzędzia PDF Napraw program Outlook Kompresuj PDF Odzyskiwanie danych iPhone Odzyskiwanie danych iCloud Narzędzie do naprawy systemu iOS Narzędzie do naprawy iTunes Narzędzie do przenoszenia telefonu na telefon Narzędzie do przesyłania WhatsApp Narzędzie do tworzenia kopii zapasowych i przywracania iPhone'a Eksporter danych iPhone'a Bezpłatne narzędzie do czyszczenia iPhone'a iPhone Data Eraser Mac Cleaner Zmieniacz lokalizacji Lustro ekranu Android

[Obsługiwane iOS 15] Przywracanie z kopii zapasowej iCloud trwa wiecznie, jak to naprawić?

Większość użytkowników Apple wybierze kopię zapasową iCloud, aby przywrócić swój telefon. Co się stanie, jeśli przywracanie iPhone'a z kopii zapasowej iCloud trwa wiecznie? Kliknij ten post i uzyskaj darmowe metody!

Jak wykonać kopię zapasową iPhone'a 8 w całości lub selektywnie?

Możliwe jest tworzenie kopii zapasowych tylko wiadomości, wiadomości WhatsApp na iPhonie 8. Ten tekst pokaże 3 sposoby elastycznego tworzenia kopii zapasowych iPhone'a 8.

Dlaczego mój iPhone nie tworzy kopii zapasowej? Oto poprawka

Jeśli napotkałeś problemy podczas korzystania z iTunes lub iCloud do tworzenia kopii zapasowych iPhone'a, nie martw się, wyjaśnimy przyczyny i przedstawimy rozwiązania w tym artykule

Jak selektywnie tworzyć kopie zapasowe danych iPhone'a?

W tym miejscu przedstawiono 4 sposoby selektywnego tworzenia kopii zapasowych iPhone'a (w tym iOS 15). Możesz wykonać kopię zapasową danych iPhone'a przez iCloud, iTunes i aplikacje innych firm.

Jak długo trwa tworzenie kopii zapasowej iPhone'a?

Czy tworzenie kopii zapasowej Twojego iPhone'a trwa wiecznie? Jak długo trwa tworzenie kopii zapasowej iPhone'a? Ten artykuł pokaże Ci odpowiedź i jak rozwiązać ten problem.

Czy kopia zapasowa iPhone'a zawiera zdjęcia? Jak przeglądać zdjęcia?

Czy kopie zapasowe iPhone'a, takie jak iTunes lub kopia zapasowa iCloud, zawierają zdjęcia? Jak wyświetlić zdjęcia z kopii zapasowej? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule.

Jak przywrócić niektóre pliki z kopii zapasowej iPhone'a?

Chcesz przywrócić tylko niektóre pliki z kopii zapasowych, ale iTunes i iCloud nie mogą tego zrobić? Tutaj oferuje rozwiązania dotyczące przywracania niektórych plików z kopii zapasowych iPhone'a.

Kopia zapasowa iCloud się nie wyświetla? Naprawiono tutaj! (Obsługiwane iOS 15)

Niektóre osoby uważają, że ich kopia zapasowa iCloud nie wyświetla się podczas próby przywrócenia iPhone'a. Wyjaśnimy przyczyny tego problemu i zaproponujemy rozwiązanie tutaj.

Jak utworzyć nową kopię zapasową iPhone'a bez usuwania poprzedniego?

Zastanawiasz się, jak utworzyć nową kopię zapasową iPhone'a bez usuwania poprzedniej? W artykule dowiesz się, jak to zrobić na komputerze z systemem Windows i Mac.

Kontakty nie zostały przeniesione na nowy iPhone, jak to naprawić?

Jeśli Twój kontakt nie został przeniesiony na nowy iPhone, po prostu kliknij ten post! Tutaj udostępniamy kilka bezpłatnych sposobów, które pomogą Ci rozwiązać ten problem!

Jak zapisywać zdjęcia z iPhone'a na iCloud

Jak zapisywać zdjęcia z iPhone'a na iCloud? W artykule opisano, jak zapisywać zdjęcia iPhone'a w iCloud za pośrednictwem biblioteki zdjęć iCloud i mojego strumienia zdjęć.

Jak przywrócić iPhone'a 6?

Jak przywrócić iPhone'a 6 z kopii zapasowych? Artykuł pokazuje 3 sposoby przywracania iPhone'a 6 (obsługiwane iOS 15) z kopii zapasowej iTunes i kopii zapasowej iCloud całkowicie selektywnie.

[2021] Co się dzieje, gdy usuwam kopię zapasową iCloud

Czy chcesz wiedzieć, co się stanie, jeśli usuniesz kopię zapasową iCloud? Ten post zawiera odpowiedź i przedstawia kilka wskazówek, które pomogą Ci zarządzać kopią zapasową iCloud.

Jak przywrócić iPhone'a bez Wi-Fi (obsługiwany iPhone 13 / iPhone 12)

Czy można przywrócić iPhone'a bez Internetu? Odpowiedź brzmi: absolutne tak. Teraz czytając ten post, aby dowiedzieć się, jak przywrócić iPhone'a bez Wi-Fi i bez zastępowania innych danych.

Najlepsze oprogramowanie do przywracania iPhone'a innej firmy w 2021 r. (Obsługiwane iOS 15)

W tym artykule znajdziesz najlepsze oprogramowanie do przywracania iPhone'a 2021, bez względu na to, czy chcesz przywrócić kopię zapasową na iPhone'a, czy przywrócić iPhone'a do ustawień fabrycznych (obsługiwany iOS 15).

Jak przenieść kopię zapasową na nowy iPhone

W tym artykule przyjrzymy się nie tylko temu, jak przenieść kopię zapasową na nowy iPhone za pośrednictwem iTunes i iCloud, ale także jak selektywnie przenieść dane kopii zapasowej.

[Naprawiono] Jakie hasło iTunes prosi o przywrócenie kopii zapasowej

Nie wiesz, o jakie hasło pyta iTunes podczas przywracania kopii zapasowej? Czasami nawet nie ustawiaj tego rodzaju hasła kopii zapasowej iPhone'a. Nie martw się. W tym artykule znajdziesz kilka wskazówek na ten temat.

Czy możesz przywrócić części kopii zapasowej iPhone'a?

Możesz przywrócić części kopii zapasowej iPhone'a. W tym artykule dowiesz się, jak to zrobić.

Jak przywrócić nowy iPhone z kopii zapasowej

Jak przywrócić nowy iPhone z kopii zapasowej? 3 sposoby są oferowane w artykule pokazującym, jak przywrócić nowy iPhone z iTunes, iCloud i narzędzia do przywracania innych firm.

Jak wykonać częściowe przywracanie iPhone'a (obsługiwany iOS 15)

Wielu użytkowników iPhone'a pytało, jak częściowo przywrócić iPhone'a / iPada z kopii zapasowej. Udostępniamy skuteczny sposób na częściowe przywracanie iPhone'a i obsługuje również iOS 15.

Jak scalić wiadomości z iPhone'a na iPhone'a? -Obsługiwane iOS 15

Post oferuje wydajną metodę łączenia wiadomości z iPhone'a na iPhone'a lub z kopii zapasowej na iPhone'a, czego iTunes lub iCloud nie mogą zrobić.

iPhone utknął podczas przywracania multimediów? Naprawiono tutaj.

Jeśli okaże się, że Twój iPhone utknął w Przywracaniu multimediów po wybraniu przywracania z kopii zapasowej iCloud, w tym artykule znajdziesz rozwiązanie.

[Naprawiono] iTunes nie mógł wykonać kopii zapasowej lub przywrócić iPhone'a, ponieważ wystąpił błąd podczas czytania lub pisania na iPhonie

Ten artykuł zawiera 6 skutecznych wskazówek, jak naprawić „iTunes nie mógł wykonać kopii zapasowej lub przywrócić iPhone'a, ponieważ wystąpił błąd podczas odczytu z iPhone'a lub pisania na nim”.

Jak przywrócić iPhone'a z poprzedniej kopii zapasowej (w zestawie iOS 15)?

Jak przywrócić iPhone'a z poprzedniej kopii zapasowej? Artykuł oferuje sposoby 3, aby to zrobić, a nawet możesz przywrócić iPhone'a X / 8 z poprzednich kopii zapasowych iTunes / iCloud.

iPhone nie może przywrócić kopii zapasowej? Oto poprawka!

iPhone nie może pomyślnie przywrócić kopii zapasowej i nie wiesz, jak to naprawić? W artykule przedstawiono powody, dla których nie można przywrócić kopii zapasowej iPhone'a i metod rozwiązania.

Jak naprawić problemy z „iMessage nie synchronizuje się na Macu”?

Czy masz problem „iMessage nie synchronizuje się na Macu”? Udostępniamy kilka darmowych metod, aby Ci pomóc! Kliknij i zobacz jak to działa!

Jak przywrócić tylko SMS-y na iPhonie (obsługiwany iOS 15)?

Chcesz przywrócić SMS-a tylko na iPhonie, ale nie wiesz, jak to zrobić? W artykule opisano 3 sposoby przywracania tylko SMS-ów na iPhonie z kopii zapasowych iTunes lub iCloud.

Jak zsynchronizować / przywrócić dane zdrowotne Apple na iCloud?

W tym artykule dowiesz się, jak synchronizować i zapisywać swoje dane zdrowotne na iCloud. Dowiedz się również, jak odzyskać kopię zapasową iCloud bez konieczności resetowania iPhone'a.

Jak przywrócić poszczególne dane aplikacji z kopii zapasowej iTunes

Czasami może być konieczne przywrócenie określonej aplikacji z kopii zapasowej iTunes z powodu braku miejsca na iPhonie lub z innych powodów. Oto metoda, która pozwala to zrobić, nawet jeśli używasz iOS 15.

Jak włączyć przekazywanie wiadomości tekstowych w systemie iOS 15?

W artykule pokazano, jak włączyć przekazywanie wiadomości tekstowych w systemie iOS 15 oraz wskazówki, jak aktywować iMessages i przesyłać wiadomości do nowego iPhone'a.

Jak tworzyć kopie zapasowe i przywracać wiadomości na iPhonie

Chcesz wiedzieć, jak tworzyć kopie zapasowe wiadomości na iPhonie i przywracać wiadomości z kopii zapasowej na iPhone'a? Artykuł oferuje 3 bezpłatne sposoby tworzenia kopii zapasowych / przywracania wiadomości iPhone'a.

Jak przełączyć iPhone'a w domu? -Obsługiwane iOS 15

4 Darmowe sposoby na pokazanie, jak przełączać iPhone'a w domu, a także możesz dowiedzieć się, jak całkowicie lub selektywnie przełączać się z jednego iPhone'a na drugi.

Jak wybrać, co przywrócić z kopii zapasowej iPhone'a?

Chcesz wybrać określone dane do przywrócenia z kopii zapasowej iPhone'a? Artykuł zawiera rozwiązania tego problemu i możesz łatwo wybrać, co przywrócić z kopii zapasowej iPhone'a.

Kupiłem więcej pamięci iCloud, ale się nie wyświetla? Sprawdź 5 wskazówek tutaj

Ten artykuł oferuje rozwiązania 5, aby rozwiązać problem związany z zakupem większej ilości miejsca w iCloud, ale nie pojawia się.

iPhone się nie przywraca? Oto poprawka!

iPhone się nie przywraca i nie wiesz, jak to zrobić? Artykuł oferuje rozwiązania dotyczące rozwiązania problemu iPhone'a (w tym iOS 15) nie mógł zostać przywrócony.

3 sposoby pobierania zdjęć z iCloud na iPhone'a (obsługiwany iOS 15)

Jeśli szukasz sposobów pobierania zdjęć z iCloud na iPhone'a, ten post oferuje metody 3 do pobierania zdjęć z iCloud na iPhone'a z iOS 15.

Jak archiwizować wiadomości tekstowe / iMessages na iPhonie?

Post oferuje metody 3 (w tym sugestie Apple) do bezpłatnego archiwizowania wiadomości tekstowych / iMessages na iPhonie. Przyjdź i znajdź to, co może pomóc.

Jak przywrócić iPhone'a z kopii zapasowej iCloud bez Wi-Fi?

Jak przywrócić iPhone'a z kopii zapasowej iCloud bez Wi-Fi? Może być wiele osób, które są zdezorientowane tym pytaniem, w porządku, ten artykuł szczegółowo odpowie na to pytanie!

Ten iPhone jest obecnie przywracany, jak to naprawić?

iPhone pokazuje, że ten iPhone jest obecnie przywracany i automatycznie utworzy kopię zapasową po zakończeniu i nigdy się nie skończy? Artykuł mówi, jak rozwiązać problem.

Jak przenieść aplikacje z iPhone'a na komputer?

Jeśli szukasz metody przesyłania aplikacji z iPhone'a na komputer, nie przegap tego artykułu, który oferuje 2 skuteczne sposoby na zrobienie tego.

Jak przywrócić wyłączony iPhone w iOS 15/14

Chcesz przywrócić wyłączony iPhone bez utraty danych? Tutaj ten post pokaże Ci kilka wskazówek, jak przywrócić wyłączonego iPhone'a za darmo!

Jak przenieść iCloud na nowy iPhone?

W tym poście pokażemy Ci dwa sposoby, dzięki którym możesz całkowicie lub selektywnie przenieść dane z kopii zapasowej iCloud na nowy iPhone, nawet z systemem iOS 15.

Jak naprawić komunikat „iPad nie tworzy kopii zapasowej”

Dlaczego moja kopia zapasowa iPada nie zostanie umieszczona na iCloud? Cóż, artykuł zawiera informacje o rozwiązaniach dla iPada bez kopii zapasowej wiadomości i jak wyświetlić kopię zapasową iCloud na iPada.

Jak skonfigurować nowy iPhone ze starego iPhone'a (obsługiwany iPhone 13/12)

Post oferuje 4 sposoby konfiguracji nowego iPhone'a ze starego iPhone'a i możesz łatwo skonfigurować nawet iPhone'a 13/12, postępując zgodnie z instrukcjami.

Jak przenieść kopię zapasową iTunes na inny komputer?

Chcesz wiedzieć, jak przenieść kopię zapasową iTunes na inny komputer? Artykuł uczy, jak przenieść kopię zapasową iPhone'a na nowy komputer i wyświetlić dane w kopii zapasowej.

Przywracanie iPhone'a z kopii zapasowej trwa zbyt długo, jak to naprawić?

Jak naprawić przywracanie iPhone'a z kopii zapasowej trwa zbyt długo? Artykuł zawiera powody i rozwiązanie problemu, nawet jeśli używasz iOS 15 na iPhonie.

Jak przenieść iMessages na nowy iPhone (obsługiwany iOS 15)

Masz nowy iPhone i chcesz przenieść iMessages ze starego? Artykuł oferuje kilka sposobów przesyłania wiadomości iMessages na nowy iPhone, nawet jeśli używasz iOS 15.

Jak przesyłać wiadomości z iPhone'a na iPhone'a bez iCloud?

Jeśli przesyłasz wiadomości za pomocą iCloud, wymaga to wymazania danych przed ich odtworzeniem i nie możesz odtworzyć tylko wiadomości. Ten tekst podpowie lepsze rozwiązanie.

Jak wykonać kopię zapasową starego iPhone'a na nowy iPhone

Czy chcesz przenieść dane ze starego iPhone'a na nowy iPhone? Ten tekst pokaże Ci 2 sposoby tworzenia kopii zapasowej iPhone'a i przywracania do nowego iPhone'a całkowicie lub selektywnie.

Jak tworzyć kopie zapasowe i przywracać aplikacje na iPhone'a?

W artykule przedstawiono trzy sposoby tworzenia kopii zapasowych i przywracania aplikacji na iPhonie, a niektóre z nich pochodzą od Apple lub oficjalnych sugestii.

[Łatwy i szybki] Jak wykonać kopię zapasową i przywrócić kontakty na iPhonie

Poświęciliśmy nasz czas na znalezienie wszystkich metod tworzenia kopii zapasowych i przywracania kontaktów na iPhonie, co jest dla Ciebie kompleksowym przewodnikiem. Nie wahaj się go przeczytać.

Jak selektywnie przywrócić iPhone'a

Nie wiesz, jak selektywnie przywrócić iPhone'a z kopii zapasowej iTunes lub iCloud? Martwisz się nadpisywaniem danych na iPhonie? Artykuł mówi, jak to zrobić.

(Obsługiwane iOS 15) Jak przenieść dane z uszkodzonego iPhone'a na nowy iPhone?

W tym artykule dowiesz się, czy możesz przenieść dane z uszkodzonego iPhone'a na nowy iPhone i jak możesz to zrobić.

Jak zapisać całe rozmowy tekstowe z iPhone'a w iOS 15?

Omówiono tutaj dwa sposoby zapisywania całych rozmów tekstowych z iPhone'a. Możesz teraz przeglądać i wybierać wątki, które musisz tylko zapisać.

Zdjęcia iPhone'a nie wyświetlają się na komputerze Mac, co powinienem zrobić?

Chcesz wyświetlać zdjęcia z iPhone'a na komputerze Mac, ale nie mogą się one wyświetlać? Możesz znaleźć rozwiązania 4 dla tego problemu i lepszy sposób przesyłania zdjęć z iPhone'a na Maca tutaj.

Jeśli przywrócę iPhone'a, co stracę (w tym iOS 15)?

Co stracę, jeśli przywrócę iPhone'a? Utracisz wszystkie dane na iPhonie. Artykuł oferuje 2 sposoby przywracania iPhone'a z kopii zapasowej w iOS 15/14.

Jak przywrócić określoną aplikację z kopii zapasowej iCloud? (Obsługiwane iOS 15)

Jak przywrócić dane z określonej aplikacji w kopii zapasowej iCloud, zachowując resztę danych na urządzeniu? W artykule opisano 2 sposoby przywracania określonej aplikacji z kopii zapasowej iCloud.

Co się dzieje po przywróceniu iPhone'a

Zastanawiasz się, co się stanie, gdy przywrócisz iPhone'a? W tym tekście dowiesz się szczegółów na temat „przywracania” Używając iOS 15? Artykuł również to obejmuje.

Kopia zapasowa WhatsApp na iCloud utknęła? 9 wskazówek, jak to odkleić

Jeśli tworzysz kopię zapasową WhatsApp na iCloud i zauważysz, że utknął podczas procesu, powinieneś przeczytać 9 przydatnych wskazówek w tym poście i wkrótce rozwiązać ten problem.

Najlepszy darmowy czytnik baz danych WhatsApp na iPhone'a

W tym artykule przedstawimy bezpłatne narzędzie, które pomoże Ci przeglądać lub czytać bazę danych iPhone WhatsApp na Twoim komputerze.

Jak przenieść kontakty z iPhone'a na iPada z / bez iCloud?

Artykuł mówi, jak przenieść kontakty z iPhone'a na iPada z / bez iCloud. Możesz przesyłać kontakty z iPhone'a na iPada lub odwrotnie, nawet jeśli używasz iOS 15.

Jak przywrócić aplikacje na iPhone'a z kopii zapasowej

Niektórzy użytkownicy iPhone'a chcą tylko przywrócić niektóre aplikacje, a nie całą kopię zapasową iTunes lub iCloud. Tutaj dowiesz się, jak selektywnie przywracać aplikacje z kopii zapasowej.

Jak przywrócić WhatsApp z Dysku Google na iPhone'a (obsługiwany iOS 15)

Kopia zapasowa danych WhatsApp na Twoim starym telefonie z Androidem została utworzona na Dysku Google, teraz chcesz przywrócić je na nowym iPhonie? Sprawdź 2 zupełnie nowe opcje.

Jak przywrócić iPhone'a z kopii zapasowej iCloud?

Jeśli nie masz pewności, jak przywrócić wszystkie dane z chmury na iPhone'a, po prostu kliknij ten post i uzyskaj darmowy sposób!

Jak długo trwa przywracanie z kopii zapasowej iCloud - sposoby na odzyskanie kopii zapasowej iCloud

Czasami przywracanie z backupu iCloud zajmuje dużo czasu, zwłaszcza w przypadku aktualizacji do iOS 14. Ten tekst pokazuje szczegóły dokładnej odpowiedzi na to pytanie.

8 wskazówek, jak naprawić iPhone'a zablokowanego podczas pobierania wiadomości z iCloud po aktualizacji iOS 15

Twój iPhone utknął podczas pobierania wiadomości z iCloud po aktualizacji iOS 15, sprawdź wskazówki 8 w tym artykule, aby skutecznie rozwiązać problem.

Skonfiguruj jako nowy iPhone lub przywróć z kopii zapasowej, jak wybrać?

Jeśli nie masz pewności, czy skonfigurować telefon jako nowy iPhone lub przywrócić go z kopii zapasowej, post będzie zawierał wyjaśnienia i odpowiedź na nie.

Jak przenieść WhatsApp z iPhone'a na iPhone'a bez iTunes

Nie lubisz przywracać całej kopii zapasowej przez iTunes tylko dla WhatsApp? Szukasz łatwiejszego sposobu na przeniesienie WhatsApp z iPhone'a na nowy? W tym artykule pokażemy 3 sposoby przesyłania WhatsApp z iPhone'a na iPhone'a bez iTunes.

Jak wykonać kopię zapasową zablokowanego lub wyłączonego iPhone'a (w zestawie iOS 15)

Twój iPhone jest zablokowany lub wyłączony? Nie masz możliwości wykonania kopii zapasowej, gdy nie masz do niej dostępu? Postępuj zgodnie z instrukcjami w tym poście, aby dowiedzieć się, jak wykonać kopię zapasową zablokowanego iPhone'a.

Jak przenieść kontakty z jednego iPhone'a na drugi przez Bluetooth?

Czy to możliwe, aby przenieść kontakty z jednego iPhone'a na drugi przez Bluetooth? Artykuł zawiera odpowiedź i 6 sposobów przesyłania kontaktów między iPhone'ami.

Najlepsze darmowe sposoby 3 na tworzenie kopii zapasowych iPhone'a WhatsApp bez iCloud (obsługiwany iOS 15)

Masz problem podczas tworzenia kopii zapasowej WhatsApp na iCloud? Nie chcesz kupować dodatkowej przestrzeni dyskowej iCloud do tworzenia kopii zapasowych WhatsApp? Znajdź 3 sposoby tworzenia kopii zapasowych WhatsApp bez iCloud.

Czas tworzenia kopii zapasowej iCloud stale się wydłuża, jak to naprawić?

Czas tworzenia kopii zapasowych iCloud stale się wydłuża i nigdy się nie kończy? Artykuł zawiera wskazówki 4, jak przyspieszyć tworzenie kopii zapasowych iCloud i pomóc rozwiązać ten problem, nawet jeśli używasz iOS 15.

Jak przesyłać zdjęcia z iCloud na komputer (w zestawie Windows 10/8/7)?

Chcesz przesłać zdjęcia z iCloud na komputer? Tutaj zapewniamy Ci 4 bezpłatne drogi! Kliknij link, aby zobaczyć, jak to zrobić!

Jak przenieść kontakty z iPhone'a na iPhone'a bez iCloud?

Jeśli jesteś zdezorientowany, przenosząc kontakty z iPhone'a ze starego do najnowszego bez iCloud, chodź przeczytaj ten post! Oto 5 łatwych sposobów na zaspokojenie Twoich potrzeb!

Jak przywrócić tylko wiadomości WhatsApp z kopii zapasowej iTunes?

Masz dane WhatsApp w kopii zapasowej iTunes, ale nie chcesz przywracać całej kopii zapasowej? Dowiedz się, jak przywrócić tylko wiadomości WhatsApp z kopii zapasowej iTunes z artykułu.

Jak przenieść dane z iPhone'a na laptopa?

W poście przedstawiono 5 sposobów przesyłania danych z iPhone'a na laptopa. Możesz dowiedzieć się, jak przesyłać dane iPhone'a za pomocą iTunes, Wi-Fi, iCloud i wydajnych narzędzi.

Jak udostępniać kontakty między iPhone'ami w iOS 15?

W artykule przedstawiono 4 sposoby udostępniania kontaktów między iPhone'ami, dzięki którym możesz udostępniać kontakty innemu iPhone'owi nawet bez iCloud.