Najlepsze oprogramowanie do przywracania iPhone'a innej firmy w 2021 r. (Obsługiwane iOS 15)

STRONA GŁÓWNA > Kopia zapasowa i przywracanie iPhone'a > Najlepsze oprogramowanie do przywracania iPhone'a innej firmy w 2021 r. (Obsługiwane iOS 15)

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 3 września 2021 r.

Od czasu do czasu, gdy pojawia się nowe urządzenie, trudno nam się oprzeć, aby trzymać nas z dala od tego nowego atrakcyjnego modelu. Przy zakupie nowego iPhone'a pierwszą rzeczą, która przychodzi nam do głowy, jest migracja danych ze starego do nowego telefonu, więc potrzebujemy dobrego oprogramowania do przywracania iPhone'a. Ponadto zdarza się, że przed sprzedażą starego iPhone'a konieczne jest przywrócenie iPhone'a do ustawień fabrycznych. Biorąc pod uwagę te fakty, iTunes ma niewielkie niedogodności, dlatego stworzyliśmy najlepsze oprogramowanie do przywracania iPhone'a innej firmy, które pomoże Ci swobodnie wykonywać zadania. Dlatego jeśli szukasz najlepszego sposobu na przywrócenie iPhone'a z kopii zapasowej lub przywrócenie iPhone'a do ustawień fabrycznych, ten artykuł z pewnością może Ci się przydać.

1. Jeśli chcesz przywrócić iPhone'a z kopii zapasowej

Tutaj omówimy najlepsze oprogramowanie do przywracania iPhone'a innej firmy, które umożliwia selektywne przywracanie iPhone'a z kopii zapasowej. To jest aFoneSoft iTransor (zmieniono nazwę z D-Port Pro), który jest uważany za najlepsze alternatywne oprogramowanie iTunes do przywracania iPhone'a ze względu na jego wyjątkową elastyczność. Daj nam znać o jego funkcjach, aby uzyskać jasny obraz narzędzia. Całkowicie obsługuje iOS 15/14/13 i działa zarówno na komputerach z systemem Windows, jak i Mac.

Narzędzie do tworzenia kopii zapasowych i przywracania iPhone'a (Obsługiwane iOS 15/14/13)

Kluczowe cechy:

  • Przywróć kopię zapasową selektywnie: możesz wybrać, czy chcesz w pełni przywrócić kopię zapasową na iPhone'a, czy tylko wiadomości, kontakty, WeChat lub WhatsApp.
  • Utwórz kopię zapasową iPhone'a selektywnie: możesz wykonać kopię zapasową całego iPhone'a lub tylko wiadomości, kontakty, WeChat lub WhatsApp.
  • Dostępne są opcje „Scal” i „Zamień” zarówno dla pełnego przywracania, jak i selektywnego przywracania.
  • Możesz selektywnie przywracać iTunes, iCloud lub aFoneSoft kopie zapasowe z łatwością. Umożliwia podgląd plików kopii zapasowej przed przywróceniem.
  • Może eksportować dane z urządzeń iOS lub kopii zapasowych iCloud/iTunes na komputer.
  • It można wypróbować za darmo i jest naprawdę pozbawione ryzyka i łatwe w użyciu.

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Teraz zapoznasz się z samouczkami, w jaki sposób możesz używać tego oprogramowania do przywracania iPhone'a do przywracania różnych kopii zapasowych. Zacznijmy jeden po drugim.

Selektywne przywracanie iPhone'a z iTunes lub kopii zapasowej iCloud

Krok 1: Przede wszystkim pobierz i zainstaluj oprogramowanie na swoim komputerze. Uruchom go później i przejdź do opcji „Przywróć kopię zapasową do urządzenia” znajdującej się w lewym panelu interfejsu. Po kliknięciu zauważysz na ekranie listę wszystkich kopii zapasowych w formie tabelarycznej. Wybierz jedną kopię zapasową iTunes lub iCloud. Jeśli nie ma plików kopii zapasowej iCloud, które chcesz, musisz zalogować się na swoje konto iCloud, aby pobrać.

20-wybierz kopię zapasową do przywrócenia

Krok 2: Wybierz dowolny żądany plik kopii zapasowej i kliknij „Dalej”. Teraz przejdź do „Przywróć częściową kopię zapasową”.

c21-przywracanie-pełna-lub-częściowa-kopia zapasowa

Krok 3: Wybierz dane, które chcesz przywrócić, powiedzmy „WhatsApp”. Nie zapomnij podłączyć urządzenia do komputera. Kliknij „Podgląd i przywracanie” lub „Bezpośrednie przywracanie” zgodnie ze swoimi potrzebami.

28-selektywnie-przywracać

Krok 4: Jeśli wybierzesz najpierw podgląd, zobaczysz następujący zrzut ekranu po kliknięciu przycisku przywracania po wyświetleniu podglądu. Przeczytaj uwagi na ten temat i wybierz jeden model przywracania.

31-scal lub zamień

Krok 5: Zostaniesz poinformowany o zakończeniu przywracania. Następnie możesz wyświetlić przywrócone dane na swoim urządzeniu.

27-przywracanie-pomyślnie

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Uwagi
Jeśli nie masz kopii zapasowej iTunes lub iCloud, możesz również użyć iTransor, aby wykonać pełną kopię zapasową lub po prostu wykonać kopię zapasową określonego typu danych pojedynczo, a następnie przywrócić dane na swoim iPhonie.

2-wybierz-utwórz-pełną-kopię zapasową

Jeśli chcesz przenieś iMessages na nowy iPhone, możesz także użyć aFoneSoft iTransor to zrobić.

Jeśli napotkasz jakiś problem podczas przywracania, taki jak iPhone nie chce się przywrócićlub Kopia zapasowa WhatsApp na iCloud utknęła, możesz również skorzystać z tego narzędzia.

2. Jeśli chcesz przywrócić iPhone'a do ustawień fabrycznych

Jeśli jesteś w sytuacji, w której chcesz przywrócić iPhone'a do ustawień fabrycznych i nie chcesz korzystać z iTunes, mamy na to również rozwiązanie. Możesz użyć aFoneSoft Odzyskiwanie systemu iOS jako oprogramowanie do przywracania iPhone'a (przywracanie ustawień fabrycznych), które pozwoli przywrócić urządzenie do ustawień domyślnych. To narzędzie może rozwiązać wiele problemów z iOS i przywrócić normalne działanie urządzeń. Oto główne cechy tego narzędzia. Dostępne są 3 tryby: „Tryb standardowy”, „Wyjdź z trybu odzyskiwania” i „Tryb zaawansowany”. Podczas korzystania z „Trybu standardowego” nie nastąpi utrata danych, „Wyjdź z trybu odzyskiwania'. Tryb zaawansowany obiecuje przywrócić iPhone'a do ustawień fabrycznych. To narzędzie jest całkowicie bezpieczne w użyciu i zostało zalecane przez Macworld i Zrobić użytek z.

Zapoznajmy się teraz z krokami przywracania iPhone'a do ustawień fabrycznych.

Krok 1: Otwórz oprogramowanie po zainstalowaniu i podłączeniu urządzenia. Wybierz „Tryb zaawansowany” z ekranu głównego.

Wypróbuj za darmo

interfejs aFoneSoft Odzyskiwanie systemu iOS

Krok 2: Teraz postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie i przełącz iPhone'a w tryb DFU lub tryb odzyskiwania. Gdy to zrobisz, oprogramowanie rozpozna Twoje urządzenie i pozwoli Ci pobrać najnowsze oprogramowanie układowe. W tym celu wystarczy kliknąć „Pobierz”.

wejdź w tryb DFU w trybie standardowym

firmware do pobrania

Krok 3: Następnie kliknij „Rozpocznij, aby naprawić”, a urządzenie zostanie przywrócone za chwilę. Podczas tego procesu zachowaj połączenie telefonu i komputera.

zakończył naprawianie iOS

Gorące artykuły