Czy kopia zapasowa iPhone'a zawiera zdjęcia? Jak przeglądać zdjęcia?

STRONA GŁÓWNA > Kopia zapasowa i przywracanie iPhone'a > Czy kopia zapasowa iPhone'a zawiera zdjęcia? Jak przeglądać zdjęcia?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 3 września 2021 r.

"Cześć, potrzebuję pomocy. Czy kopia zapasowa iTunes zawiera zdjęcia? Miałem zapisać moje zdjęcia w iTunes, ale wcześniej miałem pytanie, które mnie niepokoiło. Proszę powiedz mi. Dzięki!"

Nic dziwnego, że zdjęcia w iPhonie można uznać za najistotniejszą treść, ponieważ zawierają wszystkie nasze dobre wspomnienia. Zachowywanie tych zdjęć w celu uniknięcia przyszłych strat to mądra rzecz. Bez wątpienia iTunes jest jednym z najczęstszych sposobów, z których większość właścicieli urządzeń z systemem iOS korzysta do tworzenia kopii zapasowych danych na swoich urządzeniach. Jasne, iCloud to także dobry sposób na tworzenie kopii zapasowych danych. Jeśli chcesz wiedzieć, czy kopia zapasowa iPhone'a zapisuje zdjęcia , przewiń w dół, aby uzyskać odpowiedź.

1 Czy kopia zapasowa iPhone'a zawiera zdjęcia?

Odpowiedź na Twoje pytanie brzmi TAK, jeśli korzystasz z aplikacji lub usługi do zarządzania danymi na iOS, iTunes lub iCloud albo aplikacji innej firmy obsługującej tworzenie kopii zapasowych zdjęć. Zarówno iTunes, jak i iCloud z pewnością mogą tworzyć kopie zapasowe wszystkich zdjęć przechowywanych na iPhonie, ale mogą być również wyjątki. Może wystąpić błąd tworzenia kopii zapasowej, jeśli używany iTunes jest starą wersją lub podczas procesu tworzenia kopii zapasowej wystąpiły błędy. Kopia zapasowa iCloud wymaga dobrego połączenia sieciowego i wystarczającej ilości miejsca w iCloud. W przeciwnym razie kopia zapasowa iCloud nie powiedzie się.

Ponadto niektórzy uważają, że zdjęcia przechowywane na iCloud.com to zdjęcia z kopii zapasowej iCloud. To nieprawda. Zdjęcia, które widzisz na stronie iCloud.com, są tym, co masz na urządzeniu, gdy używasz tego samego identyfikatora iCloud i włączasz bibliotekę zdjęć iCloud na swoim urządzeniu. Nie są tym, co jest przechowywane w kopii zapasowej iCloud. Podobnie jak w przypadku kopii zapasowej iTunes, musisz przywrócić całą kopię zapasową na swoje urządzenie, jeśli chcesz wyświetlić zdjęcia w kopii zapasowej iCloud.

Czy można przeglądać zdjęcia w kopii zapasowej iPhone'a bez przywracania kopii zapasowej? Tak, po prostu czytaj dalej, a powiemy Ci, jak wyświetlić i wyodrębnić żądane dane, takie jak zdjęcia, z pliku kopii zapasowej.

2 Przeglądaj i wyodrębniaj zdjęcia z kopii zapasowych iPhone'a

Aby wyświetlić lub wyodrębnić te zdjęcia, jeśli chcesz, najbardziej zalecanym wymaganym narzędziem jest aFoneSoft D-Port. Jest to potężne narzędzie, które działa z prawie wszystkimi urządzeniami iOS, takimi jak iPhone 13, iPhone 12, iPad, iPod touch i tak dalej. Pomaga w tworzeniu kopii zapasowych, wyodrębnianiu i eksportowaniu danych z kopii zapasowej iPhone'a lub urządzenia z systemem iOS. Co więcej, jest teraz w pełni kompatybilny z iOS 15.

To narzędzie jest w stanie pomóc w wyodrębnieniu 16+ typów danych z urządzenia iOS lub iTunes/iCloud/ aFoneSoft kopie zapasowe plików, na przykład rozpakuj wiadomości WhatsApp, łączność, zauważa i więcej. Z aFoneSoft D-Port, można całkowicie wykonać kopię zapasową iPhone'a lub po prostu wykonać kopię zapasową poszczególnych typów danych, takich jak WhatsApp, Wiadomości, WeChat.

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Samouczek do przeglądania i wyodrębniania zdjęć z kopii zapasowych iPhone'a

Krok 1 – Uruchom aFoneSoft D-Port post instaluje go na twoim komputerze. W głównym oknie ekranu kliknij „Wyodrębnij dane z kopii zapasowej” na lewym panelu, a oprogramowanie wyświetli listę wszystkich kopii zapasowych, które utworzyłeś na ekranie. Wybierz żądany plik kopii zapasowej iTunes i naciśnij „Dalej”. Jeśli chcesz wyodrębnić zdjęcia z kopii zapasowej iCloud, musisz wprowadzić informacje o swoim koncie iCloud, aby pobrać kopię zapasową. Zapewniamy, że Twoje konto nie zostanie zarejestrowane ani udostępnione przez aFoneSoft.

Wyodrębnij dane z aFoneSoft backup

Krok 2 – Następnie zostaniesz poproszony o wybranie typów danych, które chcesz wyświetlić i wyodrębnić z pliku kopii zapasowej. Upewnij się, że wybrałeś typ danych „Zdjęcia” w bieżącym przypadku i naciśnij przycisk „Dalej”, aby rozpocząć skanowanie.

wybierz typ(y) danych, które chcesz wyodrębnić

Krok 3 – Po zakończeniu skanowania wyniki zostaną załadowane do następnego interfejsu. Kliknij typ danych „Zdjęcia”, a wszystkie Twoje zdjęcia będą dostępne do ich wyświetlenia. Teraz zaznacz zdjęcia, które chcesz wyodrębnić, lub naciśnij „Wybierz wszystko”, aby wyodrębnić wszystkie zdjęcia z pliku kopii zapasowej iTunes, i kliknij przycisk „Wyodrębnij”. Po chwili wszystkie Twoje zdjęcia zostaną wypakowane na Twój komputer.

podgląd zdjęć

3 Selektywne przywracanie iPhone'a z kopii zapasowej iPhone'a

aFoneSoft iTransor jest bardziej zaawansowaną wersją aFoneSoft D-Port, który umożliwia nie tylko przeglądanie lub wyodrębnianie danych z plików kopii zapasowej iPhone'a, ale także oferuje ulepszone funkcje do pełnego lub selektywnego przywracania preferowanych danych z plików kopii zapasowej iPhone'a na urządzenie. Teraz program obsługuje tylko indywidualne przywracanie Kontaktów, WhatsApp, Wiadomości, WeChat, ale więcej typów danych będzie obsługiwanych w następnej wersji. Sprawdźmy samouczek, aby łatwo przywrócić na iPhone'a tylko wiadomości WhatsApp aFoneSoft iTransor.

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Krok 1 – Pobierz oprogramowanie i uruchom aFoneSoft iTransor po instalacji. W lewym panelu będziesz miał 3 różne zakładki, kliknij zakładkę „Przywróć kopię zapasową do urządzenia”. Teraz podłącz iPhone'a do komputera za pomocą przewodu oświetleniowego.

wybierz przywrócenie pełnej kopii zapasowej

Krok 2 – Oprogramowanie automatycznie wyświetli listę wszystkich plików kopii zapasowych w formie tabelarycznej, w tym iCloud, iTunes i aFoneSoft Kopie zapasowe. Wybierz preferowany plik kopii zapasowej (czy to iTunes, iCloud lub aFoneSoft plik kopii zapasowej) i naciśnij „Dalej”. Jeśli nie ma kopii zapasowej iCloud, możesz kliknąć Pobierz kopię zapasową iCloud, aby pobrać ją z iCloud. Tutaj jako przykład bierzemy kopię zapasową iTunes. Wybierz „Przywróć częściową kopię zapasową”.

przywracanie częściowej kopii zapasowej

Krok 3 - W następnym nadchodzącym interfejsie wybierz preferowane typy danych, tj. WhatsApp, aby przywrócić tylko dane WhatsApp na swoje urządzenie i naciśnij „Wyświetl podgląd i przywróć or Przywróć bezpośrednio".

selektywnie przywracać

Krok 4 – Jeśli klikniesz Wyświetl podgląd i przywróć, następny interfejs umożliwi Ci podgląd danych WhatsApp przed ich przywróceniem. Uderzyć "Scal i zamień or Całkowicie zastąp" po potwierdzeniu to właśnie chcesz przywrócić.

połącz lub zamień .

Wnioski

W ostatnich słowach, czy to kopia zapasowa iTunes, czy iCloud, teraz możesz sprawdzić, czy zdjęcia są uwzględnione w kopii zapasowej, a także możesz wyświetlić kopie zapasowe zdjęć. Wystarczy pobrać bezpłatną wersję próbną aFoneSoft D-Port, aby wyświetlić zdjęcia z kopii zapasowej iPhone'a.

Gorące artykuły