3 sposoby pobierania zdjęć z iCloud na iPhone'a (obsługiwany iOS 15)

STRONA GŁÓWNA > Kopia zapasowa i przywracanie iPhone'a > 3 sposoby pobierania zdjęć z iCloud na iPhone'a (obsługiwany iOS 15)

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 2 września 2021 r.

Oczywiście od czasu do czasu tworzysz kopię zapasową swoich zdjęć na koncie iCloud. Ale co, jeśli chcesz zobaczyć stare zdjęcia lub odzyskać kilka z iCloud? Proces może wydawać się prosty dla osób posiadających wiedzę techniczną, ale jest to trudne zadanie dla osób nietechnicznych. Dzisiaj udostępnimy Ci trzy różne procedury, które pomogą każdemu zwykłemu pobierać zdjęcia z iCloud na iPhone'a, bez względu na to, czy używasz najnowszego iOS 15, czy jakiejkolwiek starszej wersji.

Część 1. Pobierz zdjęcia z iCloud Backup na iPhone'a

Pobranie wszystkich zdjęć z istniejącego pliku kopii zapasowej z iCloud na iPhone'a jest łatwe. Jednak prawdziwym haczykiem tego procesu jest to, że po wybraniu tego wyboru przywrócenie usunie istniejącą zawartość na iPhonie, a następnie przywróci zdjęcia z pliku kopii zapasowej. Ten proces nie jest zalecany, ponieważ w niektórych przypadkach zastępuje nawet wszystkie ustawienia!

pobierz zdjęcia z kopii zapasowej iCloud

Część 2. Pobierz zdjęcia ze strumienia zdjęć iCloud na iPhone'a

Dzięki pomocy oferowanej przez iCloud Photos Stream możesz szybko i łatwo przenieść wszystkie zdjęcia z pliku kopii zapasowej iCloud na iPhone'a. Upewnij się jednak, że korzystasz z Internetu przez Wi-Fi lub komórkową transmisję danych. Pamiętaj też, że jest to czasochłonny proces. Jeśli uważasz, że będziesz miał cierpliwość, możesz się dogadać z tą metodą.

Krok 1: Otwórz aplikację Ustawienia na swoim iPhonie.

Krok 2: Przejdź do aplikacji iCloud.

Krok 3: Przesuń w dół listę dostępnych opcji i wybierz Strumień zdjęć, a następnie wybierz go.

Krok 4: Stuknij opcję, aby aktywować to samo.

Krok 5: Włączenie usługi umożliwi synchronizację, gdzie zdjęcia dostępne w iCloud będą teraz znajdować się na urządzeniu iPhone.

pobieraj zdjęcia ze strumienia zdjęć iCloud

Część 3. Pobierz zdjęcia z biblioteki zdjęć iCloud na iPhone'a

Biblioteka zdjęć iCloud to kolejny przykład, dzięki któremu możesz wyodrębnić zdjęcia lub przenieść istniejące obrazy dostępne w bibliotece zdjęć na iPhone'a w kilku prostych krokach. Wszyscy wiemy, że zarówno zdjęcia, jak i filmy zajmują dużo miejsca w iPhonie, a właściwie w każdym smartfonie. Jednak za pomocą biblioteki zdjęć iCloud użytkownicy mogą przesyłać zdjęcia i filmy do usługi w chmurze Apple, aby zwolnić miejsce na swoim urządzeniu. Mogą nawet zobaczyć je online za pośrednictwem swojego konta iCloud z dowolnego urządzenia i w dowolnym momencie. Poniżej przedstawiono kroki, dzięki którym możesz szybko pobrać zdjęcia z biblioteki zdjęć iCloud na iPhone'a.

Krok 1: Będziesz musiał aktywować bibliotekę zdjęć iCloud, którą możesz zrobić z aplikacji ustawień. Przejdź do aplikacji na iPhonie, przewiń listę, aby znaleźć iCloud i wybierz Zdjęcia. Przesuń bibliotekę zdjęć iCloud w prawo, aby aktywować usługę.

Krok 2: W tym samym oknie znajdziesz opcję „Pobierz i zachowaj oryginał”. Aktywuj to samo.

Krok 3: Możesz teraz uruchomić aplikację Zdjęcia na swoim iPhonie, aby wyświetlić zdjęcia dostępne w aplikacji Biblioteka zdjęć iCloud, ponieważ automatycznie synchronizuje dane.

pobieraj zdjęcia z biblioteki zdjęć iCloud

Część 4: Pobierz zdjęcia z iCloud na komputer (iOS 15 w zestawie)

Ta część będzie dla Ciebie bardzo przydatna, jeśli chcesz pobrać swoje poprzednie zdjęcia z kopii zapasowej iCloud na Maca lub Win. aFoneSoft iTransor (zmieniono nazwę z D-Port Pro) to takie narzędzie do eksportowania różnych typów danych z iPhone'a lub z kopii zapasowej iTunes / iCloud, tworzenia kopii zapasowych i przywracania iPhone'a, iPada i iPoda touch. Za pomocą tego programu, oprócz eksportowania danych iOS, możesz również wykonać kopię zapasową swojego iPhone'a i w pełni przywrócić lub selektywnie przywrócić na swoje urządzenie tylko Wiadomości, Kontakty, dane WhatsApp i dane WeChat bez nadpisywania innych danych.

Więcej wskazówek na temat: Dlaczego zdjęcia nie tworzą kopii zapasowej w iCloud i jak to naprawić? >>

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Krok 1: Pobierz, zainstaluj i uruchom iTransor. Wybierz „Pobierz kopię zapasową z urządzenia i iCloud” z lewego panelu, a następnie stuknij „Pobierz kopię zapasową iCloud”.

6-wybierz, aby pobrać kopię zapasową icloud

Krok 2: Teraz zaloguj się na swoje konto iCloud. Nie martw się o prywatność informacji o koncie iCloud. aFoneSoft nie zbawi ich w żaden sposób.

7-logowanie do icoud

Krok 3: Po zalogowaniu znajdziesz wszystkie pliki kopii zapasowej na tym koncie iCloud. Wybierz ten, który może zawierać żądane zdjęcia i kliknij Dalej, aby kontynuować.

8-wybierz-zapasową-chmurę

Krok 4: Po pomyślnym pobraniu wybierz „Eksportuj dane z kopii zapasowej”. Jeśli potrzebujesz także innych kopii zapasowych iCloud, możesz kontynuować pobieranie plików kopii zapasowych przed wyeksportowaniem.

9-icloud-backup-pobrano pomyślnie

Krok 5: Tutaj zostaną wymienione wszystkie typy danych, które można wyeksportować. Wybierz „Zdjęcia”, a następnie dotknij przycisku Skanuj.

11-wybierz-typ-danych-do-eksportu

Krok 6: Po zakończeniu skanowania możesz wyświetlić podgląd zdjęć w tej kopii zapasowej. Wybierz potrzebne zdjęcia i dotknij przycisku Eksportuj, aby zapisać je na komputerze.

eksport-zdjecia-itransor


Wnioski

Jak widzieliście, wyjaśnione tutaj metody są proste, dają wiedzę nawet zwykłym ludziom, jak pobierać zdjęcia z iCloud na iPhone'a w prostych krokach, nawet iOS 15 działa na urządzeniu. Wystarczy wybrać najlepszą opcję!

Gorące artykuły