Jak przywrócić iPhone'a bez Wi-Fi (obsługiwany iPhone 13 / iPhone 12)

STRONA GŁÓWNA > Kopia zapasowa i przywracanie iPhone'a > Jak przywrócić iPhone'a bez Wi-Fi (obsługiwany iPhone 13 / iPhone 12)

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 2 września 2021 r.

Trzeba zrozumieć, że podczas przywracania danych z iCloud nie da się tego zrobić bez Wi-Fi. Ponieważ ilość przesyłanych danych może być bardzo duża, przesyłanie odbywa się głównie przez Wi-Fi, aby zapewnić, że obszar danych nie zostanie wielokrotnie wyczerpany ponad limit. Jeśli więc chcesz przywrócić kopię zapasową iCloud, potrzebujesz połączenia Wi-Fi. Co zrobić, jeśli nie ma dostępnego Wi-Fi? Zobaczmy kilka szczegółów na temat przywracania iPhone'a bez Wi-Fi.

Całkowicie lub selektywnie przywracaj iPhone'a w trybie offline

Wskazówka 1. Przywróć z kopii zapasowej iTunes

Nie jest konieczne otwieranie połączenia Wi-Fi podczas przywracania urządzenia za pomocą kopii zapasowej iTunes, oto kroki, które należy wykonać.

Krok 1. Na komputerze, na którym utworzono kopię zapasową danych urządzenia, otwórz iTunes i podłącz urządzenie do komputera za pomocą kabla USB.

Krok 2. Teraz musisz wybrać urządzenie, na którym chcesz przywrócić zawartość. Nazwę urządzenia znajdziesz w samym desce rozdzielczej iTunes. I wybierz opcję „przywróć kopię zapasową”.

Krok 3. Znajdziesz listę plików kopii zapasowych. Spójrz na datę i rozmiar, a następnie zdecyduj, który plik kopii zapasowej zawiera dane, które chcesz przywrócić. Wybierz ten plik kopii zapasowej, a następnie kliknij „Przywróć”.

Krok 4. Pozostaw urządzenie podłączone do momentu przywrócenia danych i zsynchronizowania nowej zawartości z iTunes.

przywróć iPada z kopii zapasowej iTunes

Wskazówka 2. Przywróć pełną kopię zapasową do iPhone'a bez nadpisywania poprzedniej kopii zapasowej

Teraz jest to oprogramowanie iTransor (wcześniej nazwane D-Port Pro), które może się przydać do przywrócenia iPhone'a bez Internetu. Na pewno chciałbyś się o tym dowiedzieć więcej, prawda? Zobaczmy szczegóły.

aFoneSoft Narzędzie do tworzenia i przywracania kopii zapasowych iTransor

Kluczowe cechy:

  • Wybiórcze lub całkowite tworzenie kopii zapasowych urządzeń z systemem iOS.
  • Podgląd i przywracanie kopii zapasowych w celu scalenia kopii zapasowej z danymi iPhone'a lub zastąpienia danych iPhone'a kopią zapasową.
  • Przywracanie kopii zapasowych jako całości lub wybiórczo (Kontakty, Wiadomości, WhatsApp i WeChat), wszystko zależy od Ciebie.
  • Podgląd i eksport danych z kopii zapasowych lub bezpośrednio z urządzeń iOS.

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Jeśli chcesz przywrócić pełną kopię zapasową na nowe urządzenie za pomocą iTransor, oto kluczowe kroki, które musisz wykonać.

Krok 1. Uruchom oprogramowanie iTransor, kliknij kartę Przywróć kopię zapasową do urządzenia w lewym dolnym rogu ekranu, wybierz plik kopii zapasowej, który chcesz przywrócić, z poniższej listy kopii zapasowych i kliknij Dalej.

wybierz kopię zapasową

Krok 2. Wybierz sposób przywrócenia wybranego pliku kopii zapasowej na następnym ekranie: Przywróć pełną kopię zapasową.

przywróć pełną kopię zapasową

Krok 3. Podłącz urządzenie do komputera, kliknij Podgląd i przywróć na następnym ekranie, aby kontynuować, a przejdziesz do strony skanowania danych.

podgląd i przywracanie

Krok 4. Po chwili odczekania na zakończenie skanowania zobaczysz podgląd całej zawartości kopii zapasowej. Kliknij Przywróć, a zobaczysz wyskakujące okno z powiadomieniem o wyborze sposobu postępowania z danymi w kopii zapasowej i urządzeniu. Przed dokonaniem wyboru przeczytaj poniższe uwagi.

przywrócić i zastąpić dane

Krok 5. Po procesie przywracania możesz wyświetlić przywrócone dane na swoim urządzeniu.

pomyślne przywrócenie

Oto proste kroki, które zapewnią pełną przywróconą zawartość na nowym urządzeniu.

Wskazówka 3. Selektywnie przywracaj tylko kontakty, wiadomości, dane WhatsApp lub WeChat na iPhone'a

Czasami nie chcesz przywracać całej zawartości i możesz chcieć przywrócić w telefonie tylko część zawartości. W takich przypadkach oto kroki, które należy wykonać.

Krok 1. Uruchom oprogramowanie iTransor, kliknij kartę Przywróć kopię zapasową do urządzenia w lewym dolnym rogu ekranu, wybierz plik kopii zapasowej, który chcesz przywrócić, z poniższej listy kopii zapasowych i kliknij Dalej.

wybierz kopię zapasową

Krok 2. Wybierz, jak chcesz przywrócić wybrany plik kopii zapasowej na następnym ekranie. Tym razem wybieramy Przywróć częściową kopię zapasową.

przywrócić częściową kopię zapasową

Krok 3. Podłącz urządzenie do komputera, wybierz, co chcesz przywrócić z kopii zapasowej (Kontakty, Wiadomości, WhatsApp i WeChat) i kliknij Podgląd i przywróć, aby kontynuować.

podgląd i przywracanie

Krok 4. Po zeskanowaniu danych zobaczysz również podgląd szczegółów kopii zapasowej przed przywróceniem. Po wyświetleniu podglądu kliknij Przywróć, a zostaniesz powiadomiony, aby wybrać sposób postępowania z danymi w kopii zapasowej i na urządzeniu. Przed dokonaniem wyboru przeczytaj poniższe uwagi.

scalanie i zastępowanie danych

Krok 5. Po procesie przywracania możesz wyświetlić przywrócone dane na swoim urządzeniu.

pomyślne przywrócenie

Oto proste kroki, które mogą pomóc w przywróceniu danych nawet bez konieczności korzystania z połączenia Wi-Fi aFoneSoft iTransor.

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Gorące artykuły