Jak przywrócić niektóre pliki z kopii zapasowej iPhone'a?

STRONA GŁÓWNA > Kopia zapasowa i przywracanie iPhone'a > Jak przywrócić niektóre pliki z kopii zapasowej iPhone'a?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 9 września 2021 r.

W dzisiejszych czasach każdy, kogo zmienisz, jest na swoim iPhonie, co jest zasługą niesamowitego wpływu, jaki Apple wywarło w ostatnich latach. Oznacza to, że miliony ludzi codziennie nagrywają, przechowują i niestety tracą dane. Teraz, jeśli jesteś jedną z tych osób, które utraciły dane, ale chcesz odzyskać określone pliki z kopii zapasowych, możesz być rozczarowany, gdy zdasz sobie sprawę, że dostępne opcje są bardzo ograniczone.

1. Oficjalne metody Apple? To nie!

Widzisz, na początku możesz uwierzyć, że Apple ma oficjalną metodę pomagania swoim użytkownikom. Ale szybko przekonasz się, że Apple nie opracował jeszcze skutecznej strategii pobierania pojedynczych plików z ich kopii zapasowych. Jeśli uruchomisz kopię zapasową za pośrednictwem iTunes lub iCloud, będziesz mógł wykonać tylko pełne przywracanie, zamiast wybierać dane, które chcesz odzyskać. Dlatego musisz zbadać inne alternatywy dla iTunes i iCloud. Jednak może to być frustrujące, jeśli nie wiesz, gdzie szukać.

iTunes a iCloud

Ale jesteśmy tutaj, aby zapewnić doskonałą opcję przywracania niektórych plików z kopii zapasowej iPhone'a, bez względu na to, czy jest to kopia zapasowa iTunes, czy kopia zapasowa iCloud - aFoneSoft D-Port Pro! To rozwiąże wszystkie Twoje problemy i umożliwi dostęp do wszelkich danych, których szukasz.

2. Co może dla Ciebie zrobić D-Port Pro?

W zakresie narzędzia do tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych, aFoneSoft D-Port Pro jest jednym z najlepszych na rynku. Ma możliwość wykonywania kilku różnych funkcji, a wszystkie z nich zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić Ci życie jako użytkownika iPhone'a.

Kluczowe cechy:

  • Po pierwsze, za pomocą tego narzędzia możesz przywrócić niektóre pliki z kopii zapasowych iTunes i iCloud, co odpowiada na pytanie dotyczące tytułu posta.
  • Po drugie, może również przywracać pliki z kopii zapasowej iPhone'a bez uszkadzania innych plików, co oznacza, że ​​jest z nim pewna elastyczność.
  • Dodatkowo obsługuje kopie zapasowe wykonane w różnych wersjach iOS, w tym w najnowszym iOS 15.
  • Aha, i wreszcie, może być używany do tworzenia kopii zapasowych dla wszystkich urządzeń Apple i Totally For Free!

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Następnie jak przywrócić niektóre pliki z kopii zapasowych iTunes i iCloud za pomocą aFoneSoft D-Port Pro? Czy będzie to skomplikowane w obsłudze? Wcale się tym nie przejmujesz. Ten program jest prosty i możesz przywrócić potrzebne pliki, postępując zgodnie z instrukcjami. To zajmie dosłownie kilka minut.

3. Jak przywrócić niektóre pliki z kopii zapasowej iTunes?

Krok 1. Gdy znajdziesz się w narzędziu do tworzenia kopii zapasowych i przywracania, wybierz „Przywróć kopię zapasową do urządzenia”, a D-Port Pro wyświetli wszystkie kopie zapasowe iTunes do wyboru. Po prostu kliknij ten, z którego chcesz przywrócić pliki, i przejdź dalej, klikając „Dalej”.

wybierz przywrócenie pełnej kopii zapasowej

Krok 2. Program oferuje dwie opcje i należy wybrać „Przywróć częściową kopię zapasową”, a następnie wybrać odpowiedni typ danych i kliknąć Dalej.

wybierz przywrócenie częściowej kopii zapasowej

Krok 3. Narzędzie pobierze kopię zapasową i wyświetli konkretną zawartość wybranych typów danych, które można następnie przeskanować po zakończeniu. Po podjęciu decyzji, co chcesz przywrócić, po prostu przywróć to.

podgląd danych w kopii zapasowej

4. Jak przywrócić niektóre pliki z kopii zapasowej iCloud?

Krok 1. Najpierw musisz wejść do funkcji „Przywróć kopię zapasową na urządzenie” i zalogować się na swoje konto iCloud, klikając „Pobierz kopię zapasową iCloud”.

zaloguj się na swoje konto iCloud

Krok 2. Następnie wybierz kopię zapasową, którą chcesz przywrócić. Po kliknięciu „Dalej” narzędzie do przywracania danych wyświetli typy, które możesz wybrać. Sprawdź te, których potrzebujesz, a następnie kontynuuj.

wybierz typy, które chcesz przywrócić

Krok 3. Po pobraniu kopii zapasowej zostaną wyświetlone dane w kopii zapasowej, a następnie możesz je przeskanować i pobrać dowolne pliki, które chcesz odzyskać.

podgląd danych w kopii zapasowej iCloud

Dodatkowa wskazówka. Jak wykonać kopię zapasową niektórych plików?

Jeśli chcesz wykonać kopię zapasową niektórych plików na urządzeniach z systemem iOS i spróbuj użyć iTunes lub iCloud, szybko zostaniesz zatrzymany na swoich ścieżkach. Jednak z aFoneSoft D-Port Pro możesz po prostu tworzyć kopie zapasowe plików na iPhone/iPad/iPod touch, a wszystko, co musisz zrobić, to uzyskać dostęp do narzędzia i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie (lub zapoznać się z referencje po więcej informacji).

oddzielnie twórz kopie zapasowe wiadomości

Więc masz to, w ten sposób możesz przywrócić niektóre pliki z kopii zapasowej iPhone'a i na zawsze uniknąć utraty danych! Z aFoneSoft D-Port Pro, wszystko można zrobić kilkoma kliknięciami. Pobierz bezpłatną wersję próbną i sprawdź, co może dla Ciebie zrobić.

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Gorące artykuły