Jak przywrócić poszczególne dane aplikacji z kopii zapasowej iTunes

STRONA GŁÓWNA > Kopia zapasowa i przywracanie iPhone'a > Jak przywrócić poszczególne dane aplikacji z kopii zapasowej iTunes

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 3 września 2021 r.

"Cześć, miałem pytanie. Czy mogę przywrócić dane poszczególnych aplikacji z kopii zapasowej iTunes? Chcę tylko przywrócić WhatsApp, ale najwyraźniej przywracanie iTunes nie może tego zrobić. Proszę o pomoc! BTW używam iOS 15 na moim telefonie i nie wiem czy to utrudni odtworzenie?”

Osoby posiadające iPhone'a lub inne urządzenia z systemem iOS zwykle używają iTunes do tworzenia kopii zapasowych swoich danych. Jeśli chodzi o przywracanie pojedynczej aplikacji z kopii zapasowej, są rozczarowani, ponieważ iTunes nie pozwala im przywracać tylko jednej aplikacji osobno. To jest powód, dla którego jesteśmy tutaj, aby wyjaśnić, jak przywrócić dane poszczególnych aplikacji z kopii zapasowej iTunes, nawet jeśli kopia zapasowa jest przeznaczona dla urządzenia z systemem iOS 15 lub chcesz przywrócić kopię zapasową na urządzenie z systemem iOS 15. Po prostu przewiń w dół !

1. Przywróć dane poszczególnych aplikacji z kopii zapasowej iTunes

Najlepszym sposobem na przywrócenie pojedynczej aplikacji z kopii zapasowej iTunes jest aFoneSoft iTransor. Jest to najbardziej zalecany program do tworzenia kopii zapasowych i przywracania, który zawsze zapewnia jakość wydruku. To narzędzie wyznaczyło standard w porównaniu z innymi narzędziami dostępnymi na rynku. Będąc niepodobnym do iTunes, może tworzyć kopie zapasowe pojedynczej aplikacji na urządzeniach z systemem iOS lub przywracać pojedynczą aplikację z kopii zapasowych na urządzenia z systemem iOS. W tym przypadku nie ma to wpływu na bieżące dane na urządzeniu. Poza tym jest bezpieczny i bardzo łatwy w użyciu. Nie jest wymagana wiedza techniczna.

aFoneSoft Narzędzie do tworzenia kopii zapasowych i przywracania iPhone'a iTransor (Obsługiwane iOS 15/14/13/12)

Kluczowe cechy:

  • Użytkownicy mogą łatwo wykonać kopię zapasową lub przywrócić pojedynczą aplikację takich kontaktów, wiadomośćCo słychać, WeChat.
  • Funkcja kopii zapasowej jest całkowicie darmowa.
  • Podczas tworzenia kopii zapasowej lub przywracania to narzędzie nie nadpisuje żadnej poprzedniej kopii zapasowej i nie uszkadza istniejących danych.
  • Na razie możesz sprawdzić dane w kopiach zapasowych iTunes lub iCloud - z kopii zapasowych za pomocą iTransor można wyodrębnić ponad 18 typów plików.
  • Narzędzie jest bardzo proste w użyciu i jest kompatybilne z prawie wszystkimi urządzeniami iOS i wersjami iOS, w tym iOS 15.

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Jak przywrócić poszczególne dane aplikacji z kopii zapasowej iTunes za pomocą aFoneSoft iTransor

Oto samouczek dotyczący przywracania pojedynczej aplikacji z kopii zapasowej wykonanej przez iTunes. Bierzemy dane WhatsApp jako przykład i pokazujemy, jak przywrócić pojedynczą aplikację z kopii zapasowej iTunes przez aFoneSoft iTransor i możesz przywrócić inne dane w podobnych krokach.

wybierz kopię zapasową iTunes do przywrócenia

wybierz przywrócenie częściowej kopii zapasowej

wybierz WhatsApp i podłącz urządzenie

podgląd danych WhatsApp w kopii zapasowej

Do tej pory ten program może osobno tworzyć kopie zapasowe i przywracać kontakty, wiadomości, dane WhatsApp i dane WeChat, ale będziesz mógł tworzyć kopie zapasowe i przywracać inne typy danych indywidualnie, wraz z nadchodzącą kolejną ulepszoną wersją.

2. Eksportuj i przeglądaj dane poszczególnych aplikacji z kopii zapasowej iTunes

Jak wszyscy wiemy, kopia zapasowa iTunes nie może być przeglądana, chyba że przywrócisz ją na swoim iPhonie. aFoneSoft iTransor umożliwia również eksportowanie ponad 18 rodzajów danych z kopii zapasowej iTunes (lub kopii zapasowej iCloud). Oto instrukcja:

wyodrębnij dane z kopii zapasowej

wybierz dane do wyeksportowania

eksportuj dane WhatsApp z kopii zapasowej iTunes

Mamy nadzieję, że wyjaśniliśmy Ci, jak przywrócić pojedynczą aplikację z kopii zapasowej utworzonej przez iTunes za pomocą aFoneSoft iTransor. Bylibyśmy naprawdę szczęśliwi, gdybyś powiedział nam o swoich doświadczeniach z przywracaniem danych. Możesz komunikować się za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Ponadto, jeśli masz inny problem związany z iPhonem, po prostu napisz do nas wiadomość w komentarzach. Chętnie załatwimy to za Ciebie. Na koniec miej nadzieję, że nie będziesz miał problemu z przywróceniem danych poszczególnych aplikacji z kopii zapasowej iTunes za pomocą inteligentnej metody.

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Gorące artykuły