Jak przywrócić tylko SMS-y na iPhonie (obsługiwany iOS 15)?

STRONA GŁÓWNA > Kopia zapasowa i przywracanie iPhone'a > Jak przywrócić tylko SMS-y na iPhonie (obsługiwany iOS 15)?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 10 września 2021 r.

Pytanie

Ostatnio na moim iPhonie 6s (ios11.1.2) wystąpiły usterki oprogramowania. Aby rozwiązać ten problem, musiałem skonfigurować telefon jako nowy iPhone, w wyniku czego straciłem kilka starych wiadomości tekstowych. Które mam nadzieję jakoś przywrócić. Mam kopię zapasową tych wiadomości zarówno na moim iCloud, jak i na moim iTunes, ale problem polega na tym, że nie mogę po prostu przywrócić kopii zapasowej, ponieważ ponownie pojawia się usterka oprogramowania. Czy ktoś wie, w jaki sposób mogę przenieść te wiadomości na mój telefon?

Jednym z problemów związanych ze zwykłą funkcją tworzenia kopii zapasowych iTunes / iCloud jest to, że nie ma ona narzędzia ani opcji przywracania niektórych danych, których naprawdę potrzebuje wielu użytkowników. Mówiąc konkretnie, przywracanie tylko wiadomości SMS wydaje się niemożliwe za pomocą kopii zapasowej iTunes lub kopii zapasowej iCloud. Ale ten artykuł rozwiąże ten problem - omówione zostaną 3 sposoby przywracania tylko SMS-ów z kopii zapasowej iTunes / iCloud na iPhone'a i działają one nawet na iOS 15.

Narzędzie, którego potrzebujesz - aFoneSoft iTransor

Teraz możesz przywrócić tylko wiadomości SMS za pomocą aFoneSoft iTransor program. Jest to bardzo elastyczne oprogramowanie, którego można używać do tworzenia kopii zapasowych i przywracania iPhone'a / iPada / iPoda touch. Pozwala na selektywne przywracanie kopii zapasowej iTunes lub iCloud. Zobacz, co program może dla Ciebie zrobić:

aFoneSoft Narzędzie do tworzenia kopii zapasowych i przywracania iPhone'a iTransor

Kluczowe cechy:

  • Może przywracać tylko wiadomości SMS z kopii zapasowych iTunes i iCloud, w tym wideo, audio i zdjęcia dołączone do konwersacji wiadomości.
  • Oprócz SMS-ów obsługuje przywracanie tylko WhatsApp, kontaktów lub danych WeChat z poprzednich kopii zapasowych i będzie obsługiwać więcej w przyszłych aktualizacjach.
  • Po przywróceniu bieżące dane na iPhonie nie zostaną naruszone.
  • Może wykonać kopię zapasową danych iPhone'a (całkowicie lub wybiórczo) ZA DARMO.
  • Kompatybilny z iOS 15 i wcześniejszymi wersjami.

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

1. Przywróć tylko SMS-y na iPhonie z kopii zapasowych iTunes

Jeśli chcesz przywrócić SMS-a na iPhone'a ze starej kopii zapasowej iTunes, możesz to zrobić za pomocą iTransor. W rzeczywistości możesz wyświetlić dane SMS przed przywróceniem, aby potwierdzić, czy są one tym, czego potrzebujesz. Aby to zrobić, wykonaj poniższe czynności:

Krok 1. Wybierz kopię zapasową iTunes

Po uruchomieniu narzędzia do tworzenia kopii zapasowych i przywracania iPhone'a i kliknięciu „Przywróć kopię zapasową na urządzenie”, zobaczysz wszystkie kopie zapasowe iTunes na komputerze. Wybierz jeden zgodnie z rozmiarem i czasem i kliknij "Dalej".

20-wybierz kopię zapasową do przywrócenia

Krok 2. Wybierz Wiadomości jako typ danych do przywrócenia

Następnie iTransor zaoferuje 2 opcje: „Przywróć pełną kopię zapasową” i „Przywróć częściową kopię zapasową”, kliknij Przywróć częściową kopię zapasową i możesz wybrać typy danych, które chcesz przywrócić. Sprawdź Wiadomości w naszym przypadku. Następnie podłącz iPhone'a do oprogramowania.

28-selektywnie-przywracać

Krok 3. Podgląd wiadomości SMS przed przywróceniem

Możesz wybrać opcję „Podgląd i przywracanie”, jeśli nie masz pewności co do zawartości SMS-a w kopii zapasowej. Następnie iTransor zeskanuje dane SMS w kopii zapasowej i wyświetli je, abyś mógł je wyświetlić.

podgląd wiadomości selektywnie przywracaj

Krok 4. Zakończ ostateczne przywracanie SMS-a

Kliknij przycisk Przywróć i wybierz opcję Scal lub Zastąp dane SMS na iPhonie wiadomościami SMS, które właśnie wyświetliłeś. Następnie oprogramowanie rozpocznie proces przywracania i zostaniesz zauważony po zakończeniu przywracania.

27-przywracanie-pomyślnie

2. Przywróć tylko SMS-y na iPhonie z kopii zapasowej iCloud

Jeśli utworzyłeś kopię zapasową wiadomości SMS w iCloud i chcesz przywrócić ją na swoim iPhonie, iTransor może Ci również pomóc. Oczywiście najpierw musisz pobrać kopię zapasową iCloud z konta iCloud. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

Krok 1. Zaloguj się na konto iCloud

Zaloguj się na swoje konto iCloud, klikając „Pobierz kopię zapasową z urządzenia i iCloud”, a następnie wybierz „Pobierz kopię zapasową iCloud”, aby zalogować się do kopii zapasowej iCloud.

7-logowanie do icloud

Krok 2. Wybierz i pobierz kopię zapasową iCloud

Wybierz kopię zapasową, z której chcesz przywrócić SMS-a. Kliknij Dalej, aby rozpocząć proces pobierania. Potrzebne czasy zależą od rozmiaru kopii zapasowej iCloud.

8-wybierz-zapasową-chmurę

Krok 3. Przywróć SMS-y tylko na iPhone'a

Po pomyślnym pobraniu kopii zapasowej iCloud możesz kliknąć „Przywróć dane z kopii zapasowej”, a następujące kroki są takie same w przypadku Przywróć tylko SMS-y na iPhonie z kopii zapasowych iTunes.

9-icloud-backup-pobrano pomyślnie

3. Kopia zapasowa i przywracanie SMS-ów tylko bez wpływu na inne dane

Z aFoneSoft iTransor możesz tworzyć kopie zapasowe SMS-ów tylko na iPhonie, a następnie przywracać kopię zapasową w dowolnym momencie na innym urządzeniu z systemem iOS.

Krok 1. Najpierw wykonaj kopię zapasową SMS-ów na iPhonie

Aby to zrobić, wybierz „Pobierz kopię zapasową z urządzenia i iCloud” w lewym panelu, aby wykonać kopię zapasową SMS-ów na iPhonie za darmo. Po jej zakończeniu otrzymasz powiadomienie, że kopia zapasowa Twoich wiadomości została pomyślnie utworzona.

twórz kopie zapasowe tylko SMS-ów na iPhonie

Krok 2. Przywróć kopię zapasową SMS na inny iPhone

Jeśli chcesz przywrócić oddzielną kopię zapasową wiadomości, możesz przejść do zakładki „Przywróć kopię zapasową na urządzenie”, a następnie przywrócić kopię zapasową, wykonując podobne kroki, jak powyższe części, które omówiliśmy. Wybierz kopię zapasową SMS, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby przywrócić.

Przy użyciu aFoneSoft iTransor oprogramowanie, które rozwiązałeś problem, który nęka użytkowników iPhone'a, którzy próbowali kopiować wiadomości wszelkimi możliwymi sposobami. Wygląda na to, że byłoby to oczywistą częścią procesu podczas przełączania między urządzeniami, ale tylko aFoneSoft D-Port Pro sprawia, że ​​jest to naprawdę intuicyjne i łatwe. Wypróbuj bezpłatną wersję próbną już teraz i ciesz się korzyściami, jakie oferuje!

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Gorące artykuły