[Obsługiwane iOS 15] Przywracanie z kopii zapasowej iCloud trwa wiecznie, jak to naprawić?

STRONA GŁÓWNA > Kopia zapasowa i przywracanie iPhone'a > [Obsługiwane iOS 15] Przywracanie z kopii zapasowej iCloud trwa wiecznie, jak to naprawić?

By Teresa Thomas, Last updated: September 2, 2021

Pytanie
„Przywracanie z iCloud przebiega bardzo powoli. Widzę w raportach przepustowości w czasie rzeczywistym na NOC i ruch na iCloud jest prawie zerowy, DLACZEGO?"

Wielu użytkowników woli tworzyć kopie zapasowe swoich iPhone'ów za pośrednictwem iCloud. Może wykonać kopię zapasową zawsze i wszędzie, ponieważ nie ma potrzeby podłączania urządzenia do komputera podczas tworzenia kopii zapasowej za pomocą iCloud, co jest bardzo wygodne. Jednak zawsze informuje się, że przywracanie z kopii zapasowej iCloud trwa wiecznie, gdy użytkownicy iOS próbują przywrócić ich iPhone'a z kopii zapasowej.

W tym poście przeprowadzę Cię przez różne powody, które powodują Przywracanie iPhone'a z kopii zapasowej trwa wiecznie i sposoby, aby to naprawić.

Kopia zapasowa icloud trwa wiecznie

Dlaczego przywracanie iPhone'a z kopii zapasowej trwa wiecznie?

Możesz się zastanawiać jak długo powinno trwać przywracanie z kopii zapasowej iCloud?. Nawet przy najsilniejszym połączeniu sieciowym ukończenie może potrwać kilka godzin.

Jeśli wydaje się, że ciągnie się w nieskończoność, musisz pomyśleć o tym, czy coś poszło nie tak. W większości przypadków taka sytuacja ma miejsce z powodu niestabilności aplikacji w przywracaniu zawartości z pliku kopii zapasowej. W niektórych przypadkach przyczyną jest słaba żywotność baterii, problemy z aplikacjami obecnymi w pliku kopii zapasowej lub podczas aktualizacji iOS 15/14. Chociaż przyczyny nie są znane, wiele aplikacji ma tendencję do odmawiania konfiguracji na nowym iPhonie.

Metody 3, aby naprawić iPhone'a Przywracanie z kopii zapasowej na zawsze

1 Przestań przywracać iPhone'a

Jeśli proces przywracania trwa wiecznie, proces utknął z powodu usterki i nie będzie kontynuowany bez względu na to, jak długo czekasz. Lepszym sposobem jest ręczne zatrzymanie procesu. Gdy przywracanie utknie, będziesz musiał ręcznie cofnąć proces.

Kroki, aby zatrzymać utknięcie odzyskiwania iCloud

przestań przywracać iPhone'a z icloud

Uwagi

Wybranie tej opcji zatrzyma proces przywracania. Nie będziesz otrzymywać kontaktów ani innych aplikacji na nowym iPhonie. Zaleca się przywrócenie ustawień fabrycznych i ponowne zainstalowanie systemu operacyjnego iOS, w tym iOS 15.

2 Unikaj niepotrzebnych kopii zapasowych

Niektóre dane nie są potrzebne do tworzenia kopii zapasowych w telefonie. Aby przyspieszyć tworzenie kopii zapasowej iCloud, powinieneś spróbować unikaj tworzenia kopii zapasowych bezużytecznych danych.

Zobaczmy, jak wyłączyć niepotrzebne kopie zapasowe:


3 Usuń stare kopie zapasowe

Możesz usunąć stare kopie zapasowe iCloud, jeśli prawie ich nie używasz. Te nieużywane dane zatrzymają proces przywracania, ponieważ nie ma już miejsca na uruchomienie. Usuń stare dane kopii zapasowej, aby zwolnić więcej miejsca na pamięć iCloud.

Alternatywne narzędzie do elastycznego przywracania iPhone'a z iCloud

Jak widać z kroków, wspomnij, że przywracanie iPhone'a z kopii zapasowej iCloud jest żmudne. Aby zaoszczędzić czas i szybko zakończyć proces, powinieneś spróbować użyć aplikacji innej firmy. Tutaj bardzo polecamy aFoneSoft iTransor do Ciebie!

Jest to narzędzie do tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych iPhone'a, które bardzo pomoże. Pozwala to szybko i selektywnie przywracać Kontakty, wiadomości, WhatsApp, WeChat z iCloud bez nadpisywania danych na urządzeniu. Ponadto jest również zdolny do: tworzenie kopii zapasowych urządzeń z systemem iOS z systemem iOS 15/14 i eksportem prawie wszystkich danych z urządzenia lub plików kopii zapasowych jako pliki HTML lub CSV.

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

1 Kopia zapasowa danych za pomocą iTransor

pomyślnie utwórz kopię zapasową

2 Przywróć kopię zapasową iCloud za pomocą iTransor

przywracanie kopii zapasowej

Uwagi

Proszę nie odłączać urządzenia podczas procesu i zachować stabilność.

Wnioski

Jeśli chcesz uniknąć przeszkód podczas przywracania iPhone'a, sugerujemy aFoneSoft iTransor być Twoim pierwszym wyborem! Zapewni to większą kontrolę i możliwość przesyłania danych z plików kopii zapasowych.

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Gorące artykuły