Wskazówki, jak złapać Arctovish

STRONA GŁÓWNA > Zmień lokalizację > Wskazówki, jak złapać Arctovish

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 10 sierpnia 2021 r.

Myślę, że wszystkie te pytania mogą Cię zainteresować.

Napisaliśmy artykuły o wszystkich rodzajach pokemonów.

Następnie wprowadzimy nowego pokemona...Arktowisz, Spójrzmy!

Każdy Pokemon ma swoje mocne i słabe strony i może pomóc ci iść naprzód w grze. Arktowisz jest jednym z takich Pokemonów i można zobaczyć wielu graczy Pokemon Go, którzy go szukają.

W tym artykule znajdziesz bardziej szczegółowe informacje na temat tego Pokemona.

Czym jest Arctovish w Pokemon Go?

HP 90
Atak 90
Obrona 100
Atak specjalny 80
Obrona specjalna 90
Prędkość 55
Suma 505

arktyczny pokemon

Arctovish to hybrydowy Pokemon o cechach rybo-plezjozaura.

Ta postać jest pomalowana na biało i niebiesko na obu połówkach ciała.

Arctovish może z łatwością schwytać swoją ofiarę, zamrażając otoczenie. Ponieważ jednak powstał po połączeniu dwóch różnych skamieniałych Pokemonów, jego pysk pozostaje otwarty, co utrudnia mu jedzenie. Skóra na twarzy Arctovish sprawia, że ​​jest ona odporna na wszelkiego rodzaju ataki. Jednak ten Pokemon i tak wyginął z powodu trudności z oddychaniem.

Lokalizacje, w których pojawia się Arctovish

Nie możesz spotkać Arktowski Pokemon na wolności.

Możesz zdobyć Arctovish tylko na dwa różne sposoby, a każdy z tych sposobów jest podany poniżej.

1. Ożyw Arctovish, przechodząc do Route 6 i pytając Profesora

trasa 6

Jeśli chcesz ożywić Arctovish, korzystając z pomocy Profesora na Route 6, musisz najpierw zebrać wymagane skamieniałe Pokemony, aby profesor mógł je połączyć.

Dla Pokemon Arktovish, będziesz potrzebować dwóch skamieniałych Pokemonów, które są,

  1. Skamieniały Dino
  2. Skamieniałe Ryby

Gdy już zdobędziesz te skamieniałe Pokemony, wszystko, co musisz zrobić, to zabrać je do profesor Cara Liss na Route 6 i połączyć je, aby dać ci Arctovish.

2. Zdobyte w Snowslide Slope w bitwie Max Raid

max rajd den

Błyszczący Arktowiszmożna również zdobyć w Crown Tundra.

W tym celu będziesz musiał rzucić wyzwanie Snowslide Slope Max Raid Den C.

Kiedy zdobędziesz Arctovish w rzadkiej jaskini Crown Tundra, otrzymasz Arctovish z ukrytą umiejętnością. Tak więc, jeśli chcesz Pokemona Arctovsih z ukrytą rzadką umiejętnością, jest to miejsce, w którym możesz go zdobyć.

Rzadkie legowisko w Crown Tundra można znaleźć, udając się na południowy kraniec Crown Shrine, tuż za wyjściem na wschodnim krańcu Tunelu na szczyt.

Sposoby na złapanie większej ilości Arctovish poza Pokemonem

imyfone anyto

Pokemon Go korzysta z Twojej lokalizacji i pomaga złapać Pokemony w Twojej okolicy.

Jeśli jednak chcesz poszerzyć obszar wyszukiwania i chcesz zebrać więcej Arktowskie miecze Pokemonów, będziesz musiał zmienić swoją lokalizację. Może to być trochę trudne, ponieważ lokalizacja na GPS w telefonie jest automatycznie aktualizowana w grze.

Jedynym sposobem, w jaki możesz zakpić swoją obecną lokalizację w grze, jest użycie oprogramowania do zmiany lokalizacji.

 

Nasza rekomendacja dla świetnego oprogramowania do zmiany lokalizacji to aFoneSoft AnyTo, który jest wyposażony w zaawansowane funkcje szyderstwa lokalizacji.

Po co wybierać aFoneSoft DowolnyDo:

Wypróbuj za darmo

Często zadawane pytania dotyczące Arctovish

1. Jaka jest różnica między arktowickim a drakowskim?

Główna różnica między Arctovish i Dracovish polega na tym, że Arctovish uzyskuje się przez połączenie skamieniałych dinozaurów i skamieniałych ryb, podczas gdy Dracovish uzyskuje się przez połączenie skamieniałych kaczorów i skamieniałych ryb. W przeciwieństwie do Dracovish, Arctovish ma głowę do góry nogami z pyskiem u góry.

2. Dlaczego głowa Arctovish jest odwrócona do góry nogami?

Arctovish to połączony Pokemon uzyskany ze skamieniałych dinozaurów i skamieniałych ryb. Po zrośnięciu jego głowa odwraca się do góry nogami, przez co ma problemy z jedzeniem. Oznacza to, że nawet jeśli łatwo łapie zdobycz, jej zjedzenie staje się trudne.

3. Czy mogę grać w Pokémon GO bez chodzenia?

Tak, możesz grać w Pokemon Go bez chodzenia. Możesz stworzyć swoją dostosowaną trasę za pomocą aFoneSoft AnyTo i poruszaj się po trasie wirtualnie będąc fizycznie w jednym miejscu. Jednak takie oprogramowanie do zmiany lokalizacji nie powinno być używane zbyt często.Wnioski

Pokemon Go to bardzo ciekawa gra, w której występują unikalne postacie w postaci Pokemonów. Arktowski połysk jest jednym z takich Pokemonów, który nigdy nie przestaje zadziwiać graczy Pokemon Go. Jeśli kiedykolwiek chciałeś dowiedzieć się więcej o tym Pokemonie uzyskanym przez połączenie skamieniałych Pokemonów, ten artykuł może ci pomóc. Jeśli chcesz poszerzyć obszar wyszukiwania, fałszując swoją obecną lokalizację, nie ma innego lepszego oprogramowania do zmiany lokalizacji niż aFoneSoft DowolnyDo.

Gorące artykuły