[Aktualizacja 2021] 10 najlepszych miejsc do fałszowania dla rzadkich Pokemon Go

STRONA GŁÓWNA > Zmień lokalizację > [Aktualizacja 2021] 10 najlepszych miejsc do fałszowania dla rzadkich Pokemon Go

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 6 sierpnia 2021 r.

Pokémon Go został wydany w 2016 roku, a ta inteligentna gra jest wielkim krokiem naprzód w świat sztucznej inteligencji i VR, którego nikt z nas nie może powstrzymać się od wypróbowania jej choć raz.

Pomysł znalezienia Pokémona w dowolnym miejscu wokół ciebie, ale tylko przez oko kamery, to wielka sprawa. Jakie to upiorne i zabawne jednocześnie, prawda? Pozwól, że opowiemy Ci o najlepszych miejscach do spoofingu w Pokémon Go 2021, abyś mógł zebrać ich jak najwięcej.

1. Molo 39, San Francisco, Stany Zjednoczone

San Francisco to po prostu świetne miejsce na znalezienie dużej liczby Pokémonów. Chociaż będą one bardziej rozrzucone w okolicy, nadal masz dużą szansę na znalezienie garstki Pokémonów w Twojej okolicy w San Francisco.

Kultowy obszar Pier 39 w San Francisco jest po prostu pełne tak wielu Pokestopów, że jest to idealne miejsce do znajdowania zapasów i chwytania ich po drodze. Ponieważ jest tuż nad wodą, będziesz miał również szczęście łapać wodne rodzaje Pokémonów, które są raczej rzadkie. Niektóre inne obszary w miastach są również bogate w Pokémony i ich przystanki; dlatego jeśli jesteś w tym mieście, to świetny początek, aby wyruszyć i zwiedzić miasto z piękną ziemią i wodą, a także znaleźć na swojej drodze rzadkie Pokémony.

2. Park Milenijny, Chicago, Stany Zjednoczone

Miasto, w którym można znaleźć kilka znanych miejsc do odkrycia w Chicago. To jest dobre na udaną wycieczkę i jest idealne do znalezienia garstki Pokémonów.

Granie w Pokémon Go w obszarze Park Millennium w Chicago pozwoli ci zebrać po drodze tak wiele Pokémonów. Możesz także uzyskać fajne zdjęcie, które kliknięto w Fasoli, Navy Pier i Willis Tower. Miejsca te są znane z tego, że wiele razy dają najlepsze i rzadkie Pokémony. W większości obszarów można również znaleźć przystanki, przynęty i siłownie.

3. Molo w Santa Monica, Los Angeles, Stany Zjednoczone

Molo w Santa Monica w Los Angeles przybliży Cię do złapania tak wielu fajnych i rzadkich Pokémonów w USA. To dobrze znane miejsce, w którym można znaleźć wiele Pokémonów.

W tym obszarze można znaleźć najrzadsze Pokémony, w tym Gloom, Dratini, Squirtle i Slowpoke. Pokémony, których normalnie nie znajdziesz, można tu łatwo znaleźć. Gatunki wodne, takie jak Goldeen i Magikarp, znajdują się tutaj dobrze. Oprócz udania się do Santa Monica, możesz również udać się do Beverly Hills.

4. Disneyland, Anaheim, Stany Zjednoczone

Świat pełen animacji i zabawy zawiera również wiele Pokémonów. Disneyland w Anaheim to miejsce, w którym w grę może grać wiele osób, dzięki czemu z łatwością znajdziesz Pokémona.

Mając tak dużo ludzi w okolicy, przynęty często można łatwo znaleźć w pobliżu. A jeśli szukasz fajnego miejsca do walki, to Zamek Śpiącej Królewny może we właściwy sposób służyć sprawie.

5. Big Ben, Londyn, Wielka Brytania

Londyn to kolejna świetna opcja do polowania na Pokémony. Jest tu również wiele punktów orientacyjnych. Big Ben to siłownia, w której możesz znaleźć trochę Pokémonów, dlatego jeśli jesteś stałym bywalcem siłowni, możesz poszukać tutaj swojego następnego Pokémona. W Londynie można znaleźć wiele Pokémonstops, ponieważ wiele zabytków stoi w tym starym mieście.

Możesz zaopatrzyć się w zapasy, jeśli jesteś w samym sercu miasta i zawsze masz szansę na odkrywanie nowych, starych miejsc, które są fajne do odkrywania podczas gry.

6. Circular Quay w Sydney, Australia

Masz wiele szans na złapanie Pokémona w tym obszarze. Nabrzeże okrągłe w Sydney jest znany z posiadanych Pokémonów.

Jest to obszar przed plamami wodnymi. Dlatego też możesz mieć szczęście, że znajdziesz rzadkie rodzaje wody. W pobliżu znajduje się również siłownia, stąd wiele opcji, aby znaleźć jedne z najlepszych pokemonów.

7. Koloseum, Rzym, Włochy

W tym pięknym miejscu możesz nie tylko podziwiać niesamowite i malownicze widoki starej architektury, ale także dostrzec niektóre Pokémony, takie jak Squirtle, Pikachu i Oddish. Koloseum w Rzymie jest po prostu pełno Pokémonów, a wszyscy, młodzi i starzy, popadli w szał. To miejsce dostarczy ci tak wielu Pokémonów.

8. Shibuya, Tokio, Japonia

Lista nie może być kompletna bez umieszczenia Tokio jako najlepszego miejsca do fałszowania Pokémon Go. To miasto jest idealnym miejscem do łapania Pokémonów.

Możesz znaleźć tak wiele miejsc do gry, będąc tutaj, że opcje mogą stać się przytłaczające. Wiele popularnych obszarów w mieście oferuje Pokestopy, siłownie i wiele więcej. Shibuya, w tym przypadku jest idealnym miejscem do znalezienia świetnych Pokémonów.

9. Park Lumpini, Bangkok, Tajlandia

Dlaczego nie znaleźć jednych z najlepszych Pokémonów w tym przyjemnym i przewiewnym parku? Park Lumpini w Bangkoku. W tym parku możesz potrzebować tylu PokeStopów, a także siłowni w centrum. Jest to również najlepsze miejsce do wystraszenia Pokémon Go.

10. Zoo Negara, Kuala Lumpur, Malezja

Jak wszystkie inne świetne miejsca, w których można znaleźć Pokemona, Zoo w Negarze jest również idealny do wykrywania najlepszych Pokémonów. W tym miejscu można znaleźć wiele siłowni i Pokémonstopów. Będzie to świetne miejsce na rekolekcje po pracowitym i męczącym dniu.


Dodatkowa wskazówka: Jak sfałszować najlepsze lokalizacje na świecie dla rzadkich Pokemonów?

Aby znaleźć jedne z najlepszych i najrzadszych Pokémonów, musisz być na tyle sprytny, aby znaleźć sposób na dotarcie do nich. Stąd aFoneSoft AnyTo jest tutaj, aby to wszystko ułatwić.

Jest to fałszywa zmiana GPS, dzięki której możesz zmienić swoją lokalizację urządzenia z systemem iOS i Android. Jest to po prostu idealna aplikacja do spoofingu do grania w Pokémon Go. Co więcej, może obsługiwać jednoczesne zarządzanie 5 urządzeniami iOS (Obsługiwane iOS 15). Dzięki niemu możesz sfałszować swoją lokalizację GPS do dowolnego wyboru, aby znaleźć rzadkiego Pokemona.

Cała Twoja podróż polegająca na znalezieniu Pokémonów na całym świecie bez konieczności podróżowania o cal może być równie łatwa i przyjemna dzięki AnyTo. Bądźmy najfajniejszym graczem, który zebrał najrzadsze Pokémony i nikt nie wie jak!

Jak zmienić lokalizację, aby zdobyć rzadkiego Pokemona za pomocą AnyTo?

Aby zmienić swoją lokalizację za pośrednictwem AnyTo, aby znaleźć najrzadszego Pokemona, wykonaj następujące czynności:

Krok 1.Podłącz telefon do komputera.

Krok 2.Wybierz miejsce docelowe lub trasę.

Krok 3.Zmieniono lokalizację GPS!

I to wszystko. Po prostu wiedz, które jest twoim najlepszym miejscem do wystraszenia Pokémonów i zmień swoją lokalizację na tę i gotowe! Wszyscy jesteście gotowi znaleźć najlepszego Pokémona na całym świecie.


Wnioski:

Pomimo tego, że udostępniliśmy 10 najlepszych miejsc, w których można sfałszować rzadkie Pokemon Go, kto ma czas i pieniądze na odkrywanie świata i znajdowanie Pokémonów, prawda?

Zmieńmy więc nasze lokalizacje i poszukajmy Pokémona, którego zawsze chcieliśmy złapać. Dzięki AnyTo możesz zmienić swoją lokalizację w trzech prostych krokach i wybrać lokalizację, która Twoim zdaniem jest najlepszym miejscem do sfałszowania Pokémon Go. Wiele miejsc jest pełnych Pokémonów i ich zapasów, więc dlaczego nie dotrzeć tam i sprawić, by nasz poziom gry wzbił się wysoko?

AnyTo to idealny zmieniacz lokalizacji GPS, dzięki któremu wielu graczy już łapie jedne z najrzadszych Pokémonów i cieszy się grą na wiele sposobów. Kiedy już grasz w grę zanurzoną w technologii, dlaczego nie wziąć jej trochę więcej i wykorzystać ją jak najlepiej? Zmień swoją lokalizację i znajdź najlepsze Pokémony na świecie, mając tylko wiedzę o najlepszych miejscach do znalezienia Pokémonów! Czy jesteś gotowy, aby podnieść swoją grę z AnyTo i złapać więcej tych Pokémonów?

Wypróbuj za darmo

Gorące artykuły