Pełny samouczek na temat lokalizacji iPhone'a [obsługiwany iOS 15]

STRONA GŁÓWNA > Zmień lokalizację > Pełny samouczek na temat lokalizacji iPhone'a [obsługiwany iOS 15]

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 19 sierpnia 2021 r.

Jest wiele powodów, dla których ludzie chcieliby wiedzieć, jak się zmienić Lokalizacja iPhone'a.

Możesz pomyśleć, że zmiana lokalizacji na iPhonie jest trudna, biorąc pod uwagę wbudowany GPS urządzenia. Tak jednak nie jest. Za pomocą kilku dotknięć i pomocy niektórych programów możesz udawać, że jesteś w zupełnie innym stanie lub kraju. Więc bez względu na to, jaki jest Twój cel zmiany lub wiedzy, jak włączyć / wyłączyć lokalizację na iPhonie, pokażemy Ci wszystko o lokalizacji iPhone'a.

Część 1: Jak włączyć / wyłączyć usługę lokalizacji na iPhonie?

Jeśli chcesz po prostu całkowicie włączyć / wyłączyć swoją lokalizację, jest to stosunkowo proste na iPhonie. Musisz przejść do aplikacji Ustawienia i tam ją zmienić. Poniżej znajdują się trzy proste kroki.

Obejrzyj samouczek wideo, aby włączyć/wyłączyć usługi lokalizacyjne na iPhonie w 2020 roku

YouTube Video

Krok 1: Aby rozpocząć, otwórz swój Ustawienia i przewiń w dół, aż zobaczysz Polityka prywatności . Stuknij w to.

Krok 2: Stuknij w Usługi lokalizacyjne na następnym wyskakującym ekranie.

Krok 3: Następnie zobaczysz wszystkie ustawienia lokalizacji swojego iPhone'a. Możesz włączyć Usługi lokalizacyjne. Jeśli chcesz wyłączyć usługi lokalizacyjne dla każdej aplikacji i scenariusza na iPhonie, możesz wyłączyć usługi lokalizacyjne.

Włącz/wyłącz usługę lokalizacji iPhone'a

Możesz też być bardziej szczegółowy i cofnąć lub dodać uprawnienia lokalizacji do określonych aplikacji. Tak więc, jeśli nie chcesz, aby restauracje i inne aplikacje „szpiegowały” Cię, aby oferować Ci doskonałe oferty, w ten sposób możesz to wyłączyć.

Uwagi

Te zmiany dotyczą tylko ukrywania swojej lokalizacji na iPhonie. Te kroki nie będą działać, aby zmienić Twoją lokalizację (np. Oszukać aplikację taką jak Pokemon Go).

Część 2: Jak zmienić lokalizację na iPhonie / iPadzie / iPodzie Touch

Chociaż powyższe wskazówki działają, aby włączyć / wyłączyć lokalizację iPhone'a, nie zmienią tego. Aplikacje takie jak Pokemon Go nie będą działać zgodnie z przeznaczeniem, ponieważ nie mogą wykryć, gdzie jesteś. W tych scenariuszach chcesz zmienić swoją lokalizację. Na szczęście, korzystając z dwóch poniższych sposobów, nie jest to trudne do osiągnięcia na iPhonie.

Zmień lokalizację w ustawieniach iPhone'a

Jeśli chcesz zmienić swoją lokalizację, aby uzyskać dostęp do App Store w innym regionie, musisz zmienić kraj swojego konta na stronie ustawień iPhone'a. Zmiana kraju w ten sposób jest bardzo prosta.

Pamiętaj jednak o następujących sugestiach przed zmianą lokalizacji iPhone'a.

Następnie możesz zacząć zmieniać lokalizację na iPhonie za pomocą przewodnika krok po kroku.

Krok 1: Idź do swojego Aplikacja Ustawienia > Twoje imię i nazwisko > iTunes i App Store > Twój Apple ID.

Krok 2: Zobaczysz wyskakujące okienko. W tym oknie dialogowym dotknij Zobacz Apple ID. W zależności od ustawień hasła na tym etapie może być konieczne użycie Face ID lub wpisanie kodu PIN.

Krok 3: Stuknij w Kraj / Region sekcji, aby zmienić region swojego konta Apple.

Zmień lokalizację w ustawieniach iPhone'a

Uwagi

Ta metoda zmieni tylko region iPhone'a. Gdy przejdziesz do kupowania i pobierania aplikacji z App Store, zobaczysz aplikacje z tego regionu. Podobnie, gdy słuchasz Apple Music, wypożyczasz filmy itd., zobaczysz zawartość dostępną w Niemczech, jeśli wybrałeś Niemcy, Stany Zjednoczone, jeśli wybrałeś USA itd. Same aplikacje zazwyczaj opierają się na danych uzyskanych z usług lokalizacyjnych, aby dowiedzieć się, w którym miejscu na świecie się znajdujesz.

Fałszywa lokalizacja iPhone'a za pomocą narzędzi innych firm

1 aFoneSoft AnyTo

Najszybszym i najprostszym sposobem zmiany lokalizacji na iPhonie jest użycie najlepszego narzędzia innej firmy — aFoneSoft AnyTo. Ten program komputerowy może szybko sfałszować lokalizację iPhone'a. Przyjazny dla użytkownika interfejs sprawia, że ​​fałszowanie lokalizacji iPhone'a jest tak łatwe, jak 1-2-3. Co więcej, nie musisz jailbreakować swojego iPhone'a. Ludzie na całym świecie używają go jako odpowiedzi na pytanie, jak zmienić lokalizację na iPhonie, ponieważ ma ponad 10 milionów pobrań.

Zmieniacz lokalizacji AnyTo

1,000,000 + Pliki do pobrania

aFoneSoft AnyTo ma wiele funkcji. Niektóre z najlepszych to:

  • Natychmiastowe sfałszowanie lokalizacji iPhone'a/iPada w dowolnym miejscu na świecie za pomocą jednego kliknięcia.
  • Symuluj ruch z dostosowaną prędkością, tak jak poruszasz się (chodzenie, jazda itp.) w prawdziwym świecie.
  • Pracuj z dowolnymi aplikacjami, które zależą od lokalizacji, takimi jak gry AR i platformy społecznościowe.
  • Pracuj na wszystkich urządzeniach iOS z systemem iOS 7.0 - iOS 15.

Wypróbuj za darmo

Jeśli chcesz sfałszować lokalizację iPhone'a / iPada, wykonaj następujące czynności.

Krok 1: Pobierz, zainstaluj i uruchom aFoneSoft AnyTo na Twoim komputerze.

uruchom aplikację anyto

Krok 2: Gdy zobaczysz ekran powitalny, podłącz urządzenie z systemem iOS. Odblokuj go swoim hasłem.

odblokuj iPhone'a, aby zaufać połączeniu

Krok 3: Kliknij na Tryb teleportacji w prawym górnym rogu mapy po załadowaniu mapy. To trzeci od lewej. Wprowadź miejsce docelowe w polu tekstowym w lewym górnym rogu. Możesz także wybrać miejsce docelowe, powiększając i pomniejszając mapę.

wybierz tryb teleportacji

Krok 4: Po ustaleniu miejsca docelowego pojawi się Przenieść przycisk. Naciśnij go, aby lokalizacja telefonu była tymi współrzędnymi!

zmień lokalizację na swoim iPhonie

Krok 5: Otwórz mapy Apple lub inne aplikacje oparte na lokalizacji, wirtualna lokalizacja zostanie wyświetlona na Twoim iPhonie.

zmień lokalizację na swoim iPhonie

Niezależnie od tego, czy chcesz dostosować swoją lokalizację do Pokemon Go, Snapchata, czy uzyskać dostęp do ulubionych programów z innego kraju, aFoneSoft AnyTo zmieni lokalizację Twojego urządzenia, więc wszystkie te aplikacje będą działać!

Wypróbuj za darmo

Wskazówka

aFoneSoft AnyTo zmieni lokalizację Twojego iPhone'a i możesz to sprawdzić w Mapach. Aby odzyskać swoją starą pozycję GPS, po prostu uruchom ponownie iPhone'a.

2 iTools ThinkSky

Jeśli chcesz, aby aplikacja myślała, że ​​jesteś w innym miejscu na świecie (np. chcesz, aby Pokemon lub inne gry oparte na lokalizacji wierzyły, że jesteś w Luwrze, gdy siedzisz w Stanach Zjednoczonych), możesz użyj innego narzędzia innej firmy — pakietu iTools firmy ThinkSky, aby to osiągnąć.

Dzięki funkcji wirtualnej lokalizacji w iTools możesz zmienić lokalizację iPhone'a bez wykrycia przez gry AR oparte na lokalizacji. Ale iTools jest kompatybilny z urządzeniami iOS działającymi na 12 i wcześniejszych wersjach.

Poniższe kroki dowiesz się, jak zmienić lokalizację na iPhonie za pomocą iTools.

Krok 1: Najpierw podłącz iPhone'a do komputera PC lub Mac.

Krok 2: Pobierz program. Po pobraniu i zainstalowaniu uruchom aplikację i wybierz Toolbox.

wybierz przybornik w itools

Krok 3: Kliknij Wirtualna Lokacja.

wybierz lokalizację wirtualną w itools

Krok 4: wpisz lokalizację, w której aplikacje mają myśleć, że znajduje się Twój iPhone. Następne kliknięcie Przenieś się tutaj. Znajdziesz się w idealnym miejscu.

przenieś się do miejsca, do którego chcesz się udać

Krok 5: Gdy będziesz gotowy, aby Twój iPhone wrócił do rzeczywistej lokalizacji, naciśnij Zatrzymaj symulację przycisk.

zatrzymaj symulację, jeśli chcesz użyć prawdziwej lokalizacji

Uwagi

Ta metoda sprawi, że aplikacje i usługi udostępniania lokalizacji będą myśleć, że jesteś gdzieś indziej niż Twoja prawdziwa lokalizacja. Jednak App Store nie zmieni się tylko tą metodą.

Część 3: Jak ukryć lokalizację na iPhonie

Czasami nie chcesz sfałszować swojej lokalizacji i nie chcesz, aby aplikacje i znajomi znali Twoje prawdziwe miejsce pobytu. Chcesz wyjść „z sieci”, że tak powiem, i nie mieć żadnej aplikacji ani usługi, która wie, gdzie jesteś. W tym przypadku chcesz wiedzieć, jak ukryć swoją lokalizację na iPhonie. Na szczęście Apple zapewnia również tę możliwość!

Szybki sposób na ukrycie lokalizacji iPhone'a

Najszybszym i najszybszym sposobem na ukrycie swojej lokalizacji na iPhonie jest otwarcie centrum sterowania i umieszczenie iPhone'a w tryb samolotowy. Ten tryb uniemożliwia iPhone'owi dostęp do Internetu, co oznacza, że ​​nie może przesyłać informacji o Twojej lokalizacji do aplikacji i usług. Chociaż ta metoda uniemożliwi aplikacjom poznanie Twojej lokalizacji, nierealistyczne jest oczekiwanie, że Twój telefon o wartości 1,000 USD będzie na stałe w trybie samolotowym!

włącz tryb samolotowy

Ukryj lokalizację na iPhonie w Znajdź moich znajomych i iMessage

Jak powiedzieliśmy powyżej, jeśli chcesz ukryć lokalizację iPhone'a przed rodziną lub przyjaciółmi, nie informując ich o tym. Najlepszym sposobem jest udostępnienie swojej lokalizacji z innego urządzenia z systemem iOS. A twoi przyjaciele pomyślą, że jesteś w innym miejscu.

Wykonaj proste kroki, aby ukryć lokalizację iPhone'a przed Find My Friends & iMessage. Ale upewnij się, że oba urządzenia iOS są używane z tym samym Apple ID.

Krok 1Open Ustawienia na innym urządzeniu (iPhone/iPad/iPod touch).

Krok 2: Kliknij Twoje imię i nazwisko > Znajdź mój > Użyj tego iPhone'a jako mojej lokalizacji.

ukryj lokalizację iPhone'a w Find My Friends & iMessage

Krok 3: Wtedy twoja pozycja zostanie przełączona na miejsce, w którym znajduje się drugie urządzenie.

Uwagi

Każda aplikacja na iPhonie ma cztery możliwe ustawienia: nigdy, pytaj następnym razem, zezwalaj podczas korzystania z aplikacji i zawsze zezwalaj. Jeśli chcesz ukryć swoją lokalizację w określonej aplikacji, możesz ją wybrać i wybrać opcję „Nigdy”. W ten sposób aplikacje nie mogą śledzić twoich ruchów, a Ty możesz mieć prywatność!

Niezależnie od tego, czy chcesz sfałszować swoją lokalizację, czy ją ukryć, iPhone może to zrobić bez wysiłku. Jeśli szukasz sposobu na zmianę lokalizacji na iPhonie, najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z narzędzia innej firmy — aFoneSoft AnyTo aby oszukać iPhone'a, aby myślał, że jego pozycja GPS jest gdzieś indziej na świecie. Jeśli jednak szukasz sposobu włączania / wyłączania lokalizacji na iPhonie, powinieneś zajrzeć do sekcji Usługi lokalizacyjne w aplikacji Ustawienia.

Bez względu na to, jaki jest twój cel, metody zmiany lokalizacji iPhone'a są proste i szybkie dla iPhone'ów!

Wypróbuj za darmo

Gorące artykuły