Pokemon Dracovich: Potężna skamielina do ataku

STRONA GŁÓWNA > Zmień lokalizację > Pokemon Dracovich: Potężna skamielina do ataku

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 10 sierpnia 2021 r.

Dracovish to skamieniały Pokemon, który jest hybrydą posiadającą DNA zarówno od Draco-mizera, jak i Unkleo-visha. Został on po raz pierwszy odtworzony przez Carę Liss, pochodzącą z Galar i wprowadzony w Dracovish Pokemon Sword and Shield na Nintendo Switch.

smoczy pokemon

Dowiedzmy się o tym więcej!

Część 1: Wiedza o Dracovish i Shiny Dracovish

Dracovish ma nogi i ogon Dracomizera, podczas gdy głowa i układ oddechowy są odziedziczone po Unkleovisha. Jest bardzo szybki ze względu na brak większości masy Dracomizera. Jednak do przetrwania potrzebują środowiska wodnego, ponieważ nie mogą oddychać na ziemi.

Co więcej, zdobycie Dracovish Pokemon jest znacznie bardziej skomplikowane niż inne Pokemony. To dlatego, że nie może się rozmnażać, ponieważ jest skamieniałością. Tak więc jedyną opcją zdobycia tego pokemona jest zdobycie wielu Skamielin i tworzenie nowych, dopóki nie będą mieli wystarczającej liczby IV.

Wygląd fizyczny

smoczycy

Jak już mówiliśmy, Dracovish Pokémon to hybrydowa skamielina. Fizycznie jest to połączenie ryby i skamieniałości dinozaura. Głowa to skamielina ryby, a ogon i zieleń z dwoma różowymi paskami na tylnych nogach pochodzą ze skamieniałości dinozaurów. Głowa Dracovish Pokémona jest mniej więcej okrągła z zaokrągloną trójkątną czerwono-białą płytką na górze między oczami. Ma trzy ostre zęby i okrągłe oczy z czarnymi prostokątnymi źrenicami. Z dolnej części szczęki wystają również dwie płetwy.

Zachowanie

Dracovish Pokemon ma mocne szczęki i nogi. Powoduje to niesamowitą prędkość 40 mil na godzinę, ale jego wodny charakter oznacza, że ​​jego głowa nie może oddychać bez zanurzenia w wodzie.

Błyszczący Dracovish

Błyszczący skamieniały Dracovish w Pokémon Sword i Shield zostaje przywrócony. Masz jedną na 2048 szansę na znalezienie błyszczącego Dracovisha, jeśli liczba bitew przekroczy 50. Staje się to łatwiejsze do opanowania, jeśli walczyłeś z ponad 500 tego samego Pokemona, gdzie szanse wynoszą 682 na XNUMX.

Dracovish Statystyki

Drakowskie ruchy

1 Ryby Ren

smoczy rybi ren

Fishious Rend to znak rozpoznawczy Dracovisha i najbardziej znaczący ruch STAB. Skutecznie ma 382 moce bazowe. Jeśli Dracovish pójdzie pierwszy, jego siła może zostać podwojona. Aby iść pierwszy, potrzebuje szalika wyboru i zwiększonej szybkości.


2 Psychiczne Kły

smoczy psychiczny kieł

Psychic Fangs to kolejny solidny ruch gryzienia. Ten atak typu psychicznego, ze 100% celnością, ma bazową moc 85, co daje Dracovishowi ten sam rodzaj premii do ataku (STAB). Psychiczne Kły można również podwoić do podstawowej mocy 170, jeśli Dracovish porusza się przed celem. Dodatkowo daje Dracovishowi obronę przed Walczącym lub Trującym typem.


3 Schrupać

Ruchy ugryzienia Dracovisha są zniewalające dzięki silnym szczękom. Crunch to także super potężny ruch gryzienia w typie ciemnym. W rezultacie jest w stanie obniżyć wartości prędkości celu. Należy jednak pamiętać, że Choice Scarf pozwala tylko na jeden ruch, dlatego warto zachować ostrożność.


4 trzęsienie ziemi

Ostatnim posunięciem, o którym tutaj rozmawiamy, jest trzęsienie ziemi. Świetnie nadaje się do zapewniania zasięgu i dużej siły ataku. Jednak trzęsienie ziemi to niszczycielski atak, który może wyeliminować typy elektryczne i uszkodzić każdego docelowego pokemona.


Część 2: Najlepsze IV dla Dracovish w Pokemon Sword and Shield

smoczy ivs

Najważniejszą statystyką dla Dracovish Pokemon jest Szybkość. Skuteczny Dracovish powinien mieć około 31 IV w Speed. Inną ważną i najwyższą statystyką dla Dracovish Pokemon, aby zdobyć IV, jest jego obrona; to jest 100.

Pełne 31 IV dla ataku jest doskonałe; jednak dracovish Pokemon nie potrzebuje zbyt wielu ataków IV. Dracovish jest w porządku, dopóki nie ma natury, która obniża Atak.

Jeśli masz problemy z przedostaniem się przez Battle Tower, spróbuj dać Pokemonowi Dracovishowi Choice Scarf. Szal wyboru zwiększa prędkość trzymanego go Pokemona.

Część 3: Gdzie znaleźć Dracovish i Shiny Dracovish

znajdź smoczycę

Gracze nie mogą znaleźć Dracovish na wolności. Zamiast tego sposobem na zdobycie Dracovish jest znalezienie dwóch odpowiednich skamielin i zabranie ich do naukowca NPC na Route 6 w celu fuzji. Gracze mogą znaleźć dwa najpopularniejsze typy skamieniałości w swojej wersji gry w pobliżu naukowca na Trasie 6.

Mniej popularne typy skamielin można znaleźć od NPC w Centrum Pokémon w Stow-in-Side. Możesz także zbierać losowe skamieliny, płacąc za Digging Duo w Bridge Field, ale będzie to kosztowne.

Dracovish jest łatwiejszy dla graczy z Tarczą niż dla graczy z Mieczem, ponieważ łączy w sobie dwie skamieliny ryb i dwie skamieliny Drake'ów. Gdy gracz zbierze w ekwipunku dwie skamieliny ryb i dwie skamieliny Drake'ów, może udać się do naukowca na Trasie 6. Naukowiec może połączyć skamieliny, aby stworzyć Dracovish.

Część 4: Jak złapać Dracovisha

Choć Dracovish może brzmieć ekscytująco, niestety nie można go spotkać w Dzikim Obszarze ani nalotach. W rzeczywistości nie można nawet na to zamienić, więc jaki mamy wybór? Tak, naukowiec, czyli dama skamieniałości na Route 6.

złapać smoczycę

Pomogłoby, gdybyś miał skamieniałości dla Dracovish, Fossilized Fish i Fossilized Drake. Gracze zarówno Pokémon Sword, jak i Shield mogą znaleźć Skamieniałą Rybę wzdłuż Trasy 6. Gracze Tarczy mogą zdobyć Skamieniałe Smoki na Trasie 6. Gracze Pokémon Sword będą musieli trafić do Digging Duo w pobliżu Szkółki Pokémon w Bridge Field. Pamiętaj, że muszą im płacić za wykopanie skamielin. Miejmy nadzieję, że po kilku próbach złapiesz Skamieniałego Drake'a.

popielato-drakowski

Jednak umiejętności kopania braci nie zawsze są takie same. Brat po lewej potrafi kopać wszystkie rodzaje skamieniałości. Brat po prawej może wykopać większą liczbę skamielin, ale ograniczeniem jest to, że nie ma dostępu do wszystkich typów. Tak więc zaleca się, aby brat pracował dla ciebie.

Po zdobyciu cennego Skamieniałe Ryby i Skamieniały Drake, skontaktuj się z panią Fossil. Teraz wyobraź sobie swoją moc z podstawową statystyką obrony 100, statystyką Ataku 90 i HP 90. Jesteś potęgą i możesz zniszczyć przeciwników.

Część 5: Jak używać Dracovish w Pokemon Sword and Shield

użyj smoczej tarczy miecza

Najlepszą strategią użycia Darcovisha w Pokemon Sword and Shield jest wykorzystanie krytycznej siły tego Pokemona. Jego siła polega na tym, że jego moc jest podwojona, jeśli zaatakuje pierwszy lub cel zmieni się podczas tury. W ten sposób może dać Dracovishowi oszałamiający atak bazowy 170.

Ta podwójna moc może być również zwiększona przez ten sam rodzaj premii do ataku, co typ Wodny i umiejętność Silna Szczęka, jeśli posiada ją twój Dracovisz. Pamiętaj, że nawet Rybi Rozdarcie, któremu się oparł, jest znacznie silniejszy niż inne ataki, które Dracovish ma na swoim koncie.

Strategia wysokiego ryzyka i wyższych nagród daje Dracovishowi wybór, a następnie wspiera go ruchami, takimi jak Sticky Web w pojedynczych bitwach lub Tailwind w podwójnych bitwach.

Wnioski

Pokemon Sword and Shield zawiera Pokemon Fossils przekształcone w pełnoprawnego Pokemona poprzez połączenie dwóch skamieniałości. Różne kombinacje dają różne skamieliny Pokemonów. Oto kilka przykładów: 1. Ryba + Drake = Dracovish 2. Ryba + Dino = Arktowisz 3. Ptak + Drake = Dracozolt 4. Ptak + Dino = Arctozolt

Niestety zdobycie Pokemona Dracovish jest znacznie bardziej złożone niż zdobycie innego Pokemona. Powodem jest to, że Dracovish jest zrobiony ze skamieniałości, więc nie może być hodowany. Więc jak to masz? Cóż, twoją jedyną opcją jest zdobycie dużej ilości skamieniałości, a następnie zrobienie nowych skamieniałości, aby mieć znaczne konto IV.

Gorące artykuły