[2021] Najłatwiejsze sposoby sfałszowania lokalizacji na szeptach

STRONA GŁÓWNA > Zmień lokalizację > [2021] Najłatwiejsze sposoby sfałszowania lokalizacji na szeptach

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 13 września 2021 r.

Pytanie Reddita

Mam tę aplikację Whisper i jest w pobliżu funkcja. Jeśli chcę, aby moje wpisy pojawiały się w innym miejscu w pobliżu niż to, w którym fizycznie się znajduję, jak mogę sfałszować swoją lokalizację?

Czy wiedziałeś o tym fałszywa lokalizacja na Whisper jest ważne? Jedną niefortunną rzeczą, którą powinieneś wiedzieć podczas korzystania z Szeptu, jest to, że wszędzie jest wiele oczu. Mogą to być dostawcy usług internetowych, właściciele witryn i inne podmioty, które mogą śledzić każdy Twój ruch online i znajdować Twoją lokalizację.

 Podmioty muszą jedynie zidentyfikować Twój adres IP i uzyskać dostęp do lokalizacji GPS Twojego urządzenia mobilnego. Jeśli więc korzystasz z aplikacji, możesz ukryć swoją lokalizację. Ten przewodnik Cię nauczy jak zmienić lokalizację na Whisper bez wysiłku.

Część 1: Co to jest Szept?

Whisper to jedna z najstarszych i najpopularniejszych aplikacji społecznościowych. Ale w przeciwieństwie do innych, ta aplikacja społecznościowa jest sama w sobie jako „aplikacja społecznościowa antyspołeczna” lub aplikacja społecznościowa „Anti-Facebook”. Ludzie znają ją jako aplikację mobilną, która pozwala im robić wszystko anonimowo i pozostać wiernymi sobie.

Aplikacja umożliwia osobom powyżej 17 roku życia założenie konta, dzięki któremu mogą zamieszczać i wysyłać wiadomości. Niestety aplikacja ma duży zespół moderatorów, którzy kontrolują treść i mogą śledzić Twoją lokalizację lub pochodzenie Twoich postów i wiadomości. Po zarejestrowaniu się w aplikacji możesz przeglądać posty zwane też Szeptami, komentować je, polubić i rozmawiać z innymi użytkownikami.  

Część 2: Jak wyłączyć / ukryć moją lokalizację w Szeptach

Większość ludzi postrzega Szept jako lepszy sposób na wyładowanie frustracji i złości oraz wypowiedzenie się na temat rzeczy, które uważają za niedopuszczalne ich przyjaciół, rodziny, współpracowników i SO. Dlatego duży odsetek użytkowników polega na nim w celu anonimowego zgłaszania nieprawidłowości.

Po zainstalowaniu aplikacji możesz zezwolić lub odmówić dostępu do swojej lokalizacji. Ale jeśli wolisz zachować anonimowość swojej tożsamości i lokalizacji, wyłączenie jej jest właściwą rzeczą do zrobienia. Niestety nie ma możliwości wyłączenia geolokalizacji z poziomu tej aplikacji. Dlatego będziesz musiał skorzystać z aplikacji Ustawienia na swoim telefonie, niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem Androida, czy iOS. Oto jak wyłączyć usługi lokalizacyjne.

Na iOS

Jeśli masz urządzenie iPad lub iPhone, oto kroki, które należy wykonać podczas wyłączania usług lokalizacyjnych.

Krok 1: Otwórz aplikację „Ustawienia” na urządzeniu iPhone i przejdź do opcji „Prywatność”.

Krok 2: Znajdź „Usługi lokalizacyjne” na wyświetlonym ekranie i kliknij go.

ukryj loation ios

Krok 3: Naciśnij opcję „Udostępnij moją lokalizację”, a urządzenie wyświetli aktualny stan.

wyłącz udostępnianie mojej lokalizacji na ios

Krok 4: Naciśnij przycisk „Udostępnij”, aby znaleźć przycisk „Moja lokalizacja”. Przełącz go, aby wyłączyć status.

Dla Android

Oto kroki, które należy wykonać, jeśli jesteś użytkownikiem urządzenia z Androidem.

Krok 1: włącz urządzenie z Androidem i otwórz aplikację Ustawienia. Poszukaj zakładki „Połączenia” lub „Prywatność” w zależności od urządzenia.

Krok 2: Dotknij opcji „Lokalizacja” i przełącz, aby ją wyłączyć.

wyłącz lokalizację na Androidzie

Krok 3: Możesz dotknąć „Usługa lokalizacji alarmów” i „Udostępnianie lokalizacji Google”, aby wyłączyć funkcje śledzenia lokalizacji. 

wyłącz funkcje śledzenia lokalizacji

Część 3: Dlaczego Szept nadal śledzi moją lokalizację?

Również po wyłączeniu usług lokalizacyjnych na urządzeniu z systemem iOS lub Android Whisper może kontynuować śledzenie Twojej lokalizacji. Będzie polegać na innych metodach poznania twojej tożsamości i pochodzenia twoich szeptów.

Po zarejestrowaniu się w Whisper musisz zaakceptować Warunki korzystania z usługi, aby zacząć z niej korzystać. Jednak nie wiedziałeś, że Whisper wymaga, abyś zaakceptował, że będzie zbierać dane dotyczące użytkowania po zaakceptowaniu warunków. Dlatego większość Twoich Szeptów może nie zostać usunięta.

W Warunkach korzystania z usługi zgadzasz się również, że Twoje wiadomości na czacie i Szepty mogą być nabywane przez inne firmy, jeśli Whisper zostanie scalony lub sprzedany w części lub w całości. Ponadto zgadzasz się, że aplikacja ma prawo ujawniać Twoje wiadomości, szepty i wszelkie inne informacje rządowi i sądom.

Whisper twierdzi, że opiera się na aplikacji GeoIP, która wykorzystuje Twój adres IP do określenia Twojej lokalizacji. Rodzi to wiele pytań, szczególnie dlatego, że Whisper to aplikacja oparta na anonimowości i wzajemnym zaufaniu między aplikacją a użytkownikami. Ponadto oznacza to wiele praktycznych trudności dla sygnalistów, którzy potrzebowaliby pełnej anonimowości, aby ujawnić poufne informacje. Więc używa fałszywej lokalizacji na Szept może być lepszym pomysłem.

Część 4: Jak sfałszować lokalizację na szeptach, aby przestać mnie śledzić?

Szept to dobry wybór dla osób, które chciałyby wyładować codzienne emocjonalne problemy. Jeśli jednak planujesz udostępniać poufne informacje, będziesz musiał użyć Szepcz zmień lokalizację usługi. aFoneSoft AnyTo jest jedną z najbardziej niezawodnych usług, które powinieneś wypróbować.

aFoneSoft AnyTo

aFoneSoft AnyTo to program opracowany, aby pomóc Ci zmienić lokalizację GPS na urządzeniu mobilnym w dowolne miejsce za pomocą jednego kliknięcia. Wystarczy wziąć telefon komórkowy i podłączyć go do komputera. Następnie wyszukaj nową lokalizację lub wybierz ją z mapy. Możesz wtedy używać Szeptu, nie martwiąc się o ujawnienie swojej lokalizacji.

Podstawowe dane

Program posiada wiele funkcji, które ułatwiają zmianę lokalizacji urządzenia mobilnego. Oto kluczowe cechy.

Wypróbuj za darmo

Jak to działa

aFoneSoft AnyTo umożliwia użytkownikom zmianę lokalizacji GPS i symulowanie ruchów GPS z dostosowaną trasą w trzech trybach. Tryby to:

Oto, jak korzystać z tej aplikacji, aby ukryć swoją lokalizację podczas korzystania z Whisper na urządzeniu z Androidem lub iOS.

Krok 1: Pobierz aFoneSoft Oprogramowanie AnyTo i zainstaluj je na swoim komputerze. Otwórz to.

uruchom imyfone anyto

Krok 2: Podłącz urządzenie iPhone lub Android do komputera za pomocą kabla USB.

podłącz urządzenie z systemem Android ios

Krok 3: Na ekranie komputera pojawi się mapa wskazująca Twoją aktualną lokalizację.

wczytaj mapę

Krok 4: Wybierz „Tryb teleportacji”, aby rozpocząć powiększanie mapy i wybierz żądaną lokalizację. Alternatywnie możesz umieścić żądaną lokalizację w pasku adresu.

Wybierz miejsce docelowe

Krok 5: aFoneSoft AnyTo wyświetli współrzędne, lokalizację i wybraną odległość. Kliknij „Przenieś”, aby zmienić lokalizację GPS urządzenia na nową lokalizację. Zmieni się lokalizacja na Twoim iPhonie lub urządzeniu z Androidem.

zmień lokalizację jednym kliknięciem

Część 5: 5 często zadawanych pytań na temat fałszowania szeptu lokalizacji

P: Czy Szept jest naprawdę anonimowy?

O: Nie. Aplikacja od lat nieumyślnie ujawnia poufne informacje użytkowników za pośrednictwem publicznych baz danych online. Aplikacja twierdzi, że śledzi przybliżoną lokalizację użytkowników i pochodzenie postów. Tak więc, jeśli anonimowość jest dla Ciebie ważna podczas korzystania z Szeptu, powinieneś zacząć korzystać z narzędzi innych firm, takich jak aFoneSoft AnyTo aby ukryć swoją lokalizację.

P: Czy Whisper to aplikacja do podłączania?

O: Szept nie jest aplikacją do podłączania. Jednak na platformie istnieje wiele połączeń i grup seksualnych i każdy, w tym nieletni w aplikacji, może do nich dołączyć. Whisper wymaga, aby wszyscy użytkownicy mieli ukończone 17 lat. Nie ma jednak żadnych ograniczeń dotyczących weryfikacji wieku. Użytkownicy najczęściej używają określonych grup do wysyłania wiadomości, komentowania i zabiegania o seks.

P: Czy szept zależy od lokalizacji? 

O: Whisper twierdzi, że nie zbiera ani nie przechowuje żadnych danych osobowych użytkowników. Twierdzi również, że nic w jego danych geolokalizacyjnych nie jest powiązane z indywidualnymi użytkownikami, a anonimowość użytkowników nigdy nie jest zagrożona. Aplikacja będzie jednak śledzić Twoją lokalizację, także wtedy, gdy usługi lokalizacyjne na Twoim urządzeniu zostaną całkowicie wyłączone. Użyje innych metod, aby określić pochodzenie szeptów.

P: Czy ktoś może Cię śledzić na Szeptach?

O: Szept pozwala użytkownikom komunikować się bez ujawniania lub podawania swojej tożsamości poprzez wysyłanie prywatnych wiadomości i publikowanie treści. Większość treści w aplikacji jest publiczna, więc każdy, w tym organy ścigania, mogą je zobaczyć. Ponadto, zgodnie z warunkami korzystania z usługi, aplikacja może ujawniać Twoje szepty, wiadomości i wszelkie inne informacje rządowi i sądom.

P: Czy szept został zamknięty?

Odp.: Mimo że członkowie zarządu opuszczają firmę i brakuje pieniędzy, Whisper wkrótce się nie zamknie. Właściciele twierdzą, że z dnia na dzień aplikacja zyskuje coraz więcej użytkowników i jest miejsce na rozbudowę.

Wnioski

Problem gromadzenia danych szybko rośnie, co zmusiło ludzi do wyboru platform i aplikacji mediów społecznościowych, które obiecują zachować anonimowość i powstrzymać się od gromadzenia danych. Szept jest wiodącą aplikacją. Jednak nadal śledzi Twoją przybliżoną lokalizację. Musisz więc użyć jednego z powyższych sposobów, aby ukryć swoją lokalizację, jeśli chcesz pozostać anonimowy.

Wypróbuj za darmo

Gorące artykuły