[Aktualizacja 2021] Jak znaleźć i pokonać Giovanniego z Pokemona

STRONA GŁÓWNA > Zmień lokalizację > [Aktualizacja 2021] Jak znaleźć i pokonać Giovanniego z Pokemona

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

– Muszę więc powiedzieć, że jestem pod wrażeniem, że tu przyjechałeś. Team Rocket przechwytuje Pokemony z całego świata. Są ważnymi narzędziami do utrzymywania naszej przestępczej działalności. Jestem liderem, Giovanni! Za swoją bezczelność poczujesz świat bólu!” – Giovanni w kolorach FireRed i LeafGreen

Jako lider Team Rocket, Giovanni z Pokemon reprezentuje realne zagrożenie, a jego złym motywem jest ostateczne podbicie świata. Pojawia się w Pokémon Go, a dzisiaj dowiesz się, jak go znaleźć, Pokémony potrzebne do pokonania go i jak możesz użyć fałszowania lokalizacji, aby szybciej znaleźć wymagane Pokémony.

Giovanni z Pokemon

Co powinieneś wiedzieć o Giovannim z Pokemon

1 Giovanni i Team Rocket 

Giovanni nie tylko podwaja się jako szef Zespołu R, ale także kieruje salą w Viridian City. Jego zespół jest nastawiony na kradzież Pokemonów ludzi i uczynienie ich złymi. 

Mają siedzibę w Regionach Kanto i Johto z dodatkowym oddziałem na Wyspach Sevii. Pokonując go, możesz zdobyć niesamowite nagrody. Ale toczy bardzo trudną walkę, jak jego odpowiednik liderzy Team Go Rocket. 

2 Biografia Giovanniego

Giovanni zaczynał jako lider zespołu Team Rocket, ale w Generacji II zniknął w nieznanej kryjówce po przegranej z Red. Zespół został rozwiązany po tym, jak pozostawiono go bez określonego przywództwa. Ale wkrótce wrócił, aby założyć nową organizację przestępczą w Ultra Sun i Ultra Moon.

Przyjmując nazwę Team Rainbow Rocket, ten nowy zespół składa się z przywódców z innych złych organizacji, w tym Archiego, Maxie, Cyrusa, Ghetsis i Lysandre. Spotkasz też liczne trepy należące do ich drużyny. 

3 Informacje o postaci i wyglądzie

Giovanni pojawia się jako mężczyzna w średnim wieku, średniej budowy i wysokiej postury. Dostrzega zaczesaną do tyłu fryzurę, jak postać z amerykańsko-włoskiego filmu o mafii.  

W Pokémon Go nosi sportową kurtkę, szary ściągacz i rękawiczki. Początkowy „R” jest wygrawerowany na jego kurtce w kolorze czerwonym. Ma kwadratową twarz i ciemne, głębokie, złe oczy.

Giovanni z R

4 osobowość

Ma groźne zachowanie i nigdy się nie uśmiecha. Jest również znany z manipulacji i odpychania. Postrzega Pokemona jako źródło mocy, które może nadużywać według własnego kaprysu. Nie można mu ufać i często sprawia, że ​​gracze wątpią, czy go pokonają.

Datel dystrybuuje urządzenie Gotcha. Kupujący z USA mogą wyjąć urządzenie z Amazon i podobnych sklepów internetowych.

Jak znaleźć Pokémon Go Giovanni

Niezwykle ważne jest, aby najpierw ukończyć wątek badawczy „Kłopotliwa sytuacja”. Następnie otrzymasz specjalne zadanie badawcze Giovanni, które jest dostępne raz w miesiącu. Obecnie jest to badanie specjalne „Looming in the Shadows”, kontynuacja fabuły, która rozpoczęła się w „A Challenging Development” w grudniu 2019 roku. 

 Musisz dotrzeć do czwartego etapu obecnego zadania badawczego Giovanniego, którego się podejmujesz. Wiąże się to z pokonaniem Arlo, Cliffa i Sierry przynajmniej raz. Następnie otrzymasz nagrodę w postaci radaru Super Rocket. Pokazuje możliwe miejsca ukrycia Szefa Zespołu R, ale wiele z jego kryjówek będzie wypełnionych wabiącymi Gruntami. 

znajdź Pokémon Go Giovanni

Specjalne zadanie badawcze Giovanniego nie było dostępne od maja do września 2020 r. Niantic spodziewa się, że zwiększy zainteresowanie, które sprawi, że Team Go Rocket stanie się bardziej ekscytującą funkcją w Pokémon Go. W marcu 2020 roku twórcy dodali nowy Shadow Bonus.

Pozwala korzystać z potężnych możliwości pokemonów cienia z szybkimi i naładowanymi atakami bez konieczności ich oczyszczania. Ale to również sprawia, że ​​są bardziej podatne na uszkodzenia podczas bitew. 

Jak pokonać Giovanniego w Pokemonach? 

1 Skład Pokemonów Giovanniego

Giovanni w zasadzie dokonuje trzech wyborów. Ponieważ te wybory są przewidywalne, możesz z dużym wyprzedzeniem zaplanować jego pokonanie. Jego pierwszym wyborem będzie Pers. Następnie może wybrać Garchompa, NidoKinga lub Dugtrio. Ostatnią opcją jest zawsze Shadow Suicune. 

2 Jak pokonać Persa

Jest to pokemon normalnego typu, który jest słaby na ruchy bojowe, ale szczególnie odporny na ruchy Ducha. Scratch and return to jego najpotężniejszy zestaw ruchów, ale kontrujesz go za pomocą Melmetalu. Szybki ruch dla Melmetalu to Thunder Shock. Inne skuteczne Pokemony z ich szybkimi ruchami to Machamp (Counter), Rhyperior (Mud Slap), Conkeldurr (Counter) i Lucario (Counter). 

pokonaj perskiego

3 Jak pokonać Dugtrio, Nidoking i Garchomp

Warto wspomnieć, że wszystkie trzy są Pokemonami typu naziemnego; dlatego są połączone razem. Użycie Pokemona typu lodowego będzie skuteczne; na przykład Dugtrio jest słaby na lód, trawę i wodę. Możesz temu przeciwdziałać za pomocą Gyrados, Togekiss, Tropius, Torterra i Articuno. 

Nidoking jest również słaby na lód, ziemię, wodę i psychikę. Możesz go pokonać za pomocą Empoleona, Jirachiego, Dialgi, Krogre'a i Excadrilla. Garchomp potrzebuje silnych typów Fairy i Ice, ponieważ jest szczególnie słaby dla Dragon, Ice (2x) i Fairly. Najlepszy skład obejmuje Togekiss, Articuno, Gardevoir, Dragonite i Granbull. 

4 Jak pokonać Suicune'a?

Suicune to legendarny Pokemon, a Givanno z Pokemona z pewnością wybierze go jako ostatni. Jest jednak słaby na trawę i elektryczność.

Następujące ruchy będą całkiem bezużyteczne, ogień, lód, stal i woda. To jednak daje ci wiele możliwości wyboru, ale większość powinna zawierać silne typy elektryczne, w tym Raikou (legendarny typ elektryczny) i Magnezone (typ elektryczny i stalowy). Będziesz miał również szczęście z Mew (typ psychiczny), Kyurem (typ smoka i lodu) i Mewtwo (legendarny typ psychiczny).

pokonaj suicune

Jak mogę zmusić Pokemona do pokonania Giovanniego?

Zanim znajdziesz Giovanniego, musisz odpowiednio przygotować się do pokonania go za pierwszym razem lub poczekać do następnego miesiąca z otrzymaniem kolejnego specjalnego zadania badawczego.

Zwykle jest bardzo potężny i jest mało prawdopodobne, że spotkasz się z tym samym składem następnym razem, gdy go spotkasz. Znalezienie legendarnego Pokemona potrzebnego do tej bitwy jest już wystarczająco trudne.  

Ale możesz sobie to ułatwić, używając współrzędnych Pokemona udostępnianych przez innych użytkowników w sieci. Zaprowadzą cię prosto do podobnych miejsc tarła. 

pokonać Giovanniego

1 Korzystanie z aFoneSoft AnyTo złapać Pokemona, aby pokonać Giovanniego

Jako fan Pokemon Go możesz poświadczyć, jak trudno jest opuścić dom za każdym razem, gdy musisz schwytać Pokemona na wolności. Jest to szczególnie kłopotliwe, jeśli w Twojej okolicy nie ma PokeStopów ani PokeGymów. 

Pandemia aFoneSoft AnyTo zasadniczo umożliwia zmianę geolokalizacji telefonu w dowolnym miejscu na świecie. Wystarczy jedno kliknięcie, aby skorzystać ze współrzędnych Pokémon, które są udostępniane online. 

Jego najlepszą cechą jest to, że możesz zaplanować trasę wraz z mapą, a nawet dostosować prędkość poruszania się / chodzenia. Daje ci te same wrażenia podczas grania w Pokémon go w prawdziwym życiu. 

2 Jak symulować ruchy za pomocą AnyTo, aby złapać Pokémony

Krok 1.Pobierz i zainstaluj aFoneSoft Program komputerowy AnyTo na komputerze Mac lub Windows. Uruchom AnyTo do „Pierwsze kroki".

uruchom aplikację anyto

Pamiętaj, że obecnie obsługuje urządzenia z systemem iOS i Android. Użyj kabla, aby połączyć swoje urządzenie.

zaufaj urządzeniu

Krok 2.Utwórz dostosowaną trasę za pomocą „Tryb wielu punktów". Możesz wybrać lokalizacje na wirtualnej mapie lub wprowadzić współrzędne GPS. Możliwe jest nawet ustawienie liczby podróży w obie strony, które musisz wykonać na określonej trasie.

wybierz tryb wielopunktowy

Krok 3.Ustaw prędkość chodzenia lub poruszania się, a program pokaże Ci również czas, jaki to zajmie.

Krok 4. Kliknij "Przenieść", oraz aFoneSoft AnyTo będzie symulować ruchy, zmieniając lokalizację GPS telefonu. W Pokemon Go zobaczysz swojego awatara poruszającego się po wirtualnym świecie. 

zacznij symulować ruch

więcej pokemonów w grze po symulacji

Teraz obejrzyj film, aby dowiedzieć się, jak złapać Pokemona za pomocą AnyTo.

YouTube Video

Wypróbuj za darmo

3 Nagrody za pokonanie Giovanniego w Pokemon Go

Za pokonanie Giovanniego otrzymasz kilka nagród, w tym 5000 Stardust, Max Potions i Revives. Możesz otrzymać Unova Stone, który jest specjalnym przedmiotem ewolucji. Za pokonanie liderów Team Go otrzymasz również medal Ultra Hero. Otrzymasz również szansę na złapanie pokemona cienia na comiesięcznym zadaniu. 

Wnioski

Pokonanie Giovanniego z Pokemona to wyzwanie, którego spodziewa się wielu graczy. Na szczęście znasz jego skład i Pokémona, którego potrzebujesz. Z aFoneSoft AnyTo, możesz skrócić czas potrzebny na znalezienie Pokemona potrzebnego do pokonania Giovanniego. Znajdź współrzędne w społecznościach Pokemon Go i użyj ich, aby znaleźć rzadkie i legendarne Pokemony.

Gorące artykuły