Kilka informacji i wskazówek dotyczących Glastriera, które mogą Cię zainteresować

STRONA GŁÓWNA > Zmień lokalizację > Kilka informacji i wskazówek dotyczących Glastriera, które mogą Cię zainteresować

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 10 sierpnia 2021 r.

Pokemon Go to gra AR, która w dzisiejszych czasach cieszy się coraz większą popularnością wśród entuzjastów gier. Jeśli jesteś kimś, kto ma obsesję na punkcie tej gry, będziesz świadomy faktu, że w Crown Tundra wprowadzono kilka nowych legend, w tym Glastrier.

Chcesz wiedzieć, czym jest glastrier i jak możesz go zdobyć w Pokemon Go? Dowiedz się o tym tutaj!

Co to jest Glastrier?

Glastrier to Pokemon typu lodowego uważany za jeden z legendarnych Pokemonów wprowadzonych w Generacji 8. Ten Pokemon można znaleźć w Crown Tundra i nie ewoluuje z ani do żadnego Pokemona. Jednak gdy użyje się „Reins of Unity”, może połączyć się z Calyrexem, aby przekształcić się w Rider Calyrex.

Wygląd Glastriera

wygląd glastriera

Koński Pokemon, Glastrier, ma biały płaszcz wraz z jasnoniebieskim lodem, który pokrywa całe jego ciało. Grzywa tego Pokemona widać w postaci lodowych kolców. Te kolce są widoczne w trzech rzędach tuż za szyją i dwóch ogromnych za uszami.

Jest to połączone z maską lodową, która zakrywa twarz Pokemona po lewej stronie. Glastrier ma białe oczy bez źrenic. Ma bardzo cienki ogon, który jest całkowicie pokryty lodem i ma cztery lodowe kolce wychodzące z jego boków.

Umiejętność i pisanie Glastriera

Glastrier jest Pokemonem typu lodowego, co zwykle oznaczałoby, że jego mechanizm obronny jest dość słaby, ponieważ Pokemony typu lodowego mają złe statystyki podstawowe. Jednak w przypadku Glastriera jest to bardzo potężny i nieporęczny Pokemon. Zdolność Pokémon Glastriera jest Chilling Neigh, który poprawia statystyki ataku za każdym razem, gdy uda mu się znokautować Pokemona.

Natura i statystyki Glastriera

HP 100
Atak 145
Obrona 130
Atak specjalny 65
Obrona specjalna 110
Prędkość 30

Jak widać z powyższych statystyk Pokemon Glastrier, jest specjalnie stworzony dla „Trick Room”, który pozwala mu poruszać się jako pierwszy w bitwie. Może wchłonąć kilka ciosów i być nieporęczny, ponieważ ma niesamowite statystyki HP i obrony. Dzięki ogromnej statystyce ataku Glastrier posiada czystą siłę fizyczną. Utrudnia to przeciwnikowi pozbycie się Glastriera.

Ze względu na wysoki potencjał Glastrier Pokemon, wybierając spread EV, będziesz mieć kilka opcji.

Wskazówki

Jeśli chodzi o naturę Glastriera, chciałbyś mieć taki, który zmniejsza prędkość.

Aby uzyskać więcej mocy, możesz wybrać naturę Odważny, która zwiększy atak, ale zmniejszy prędkość.

Jeśli wolisz obronę, możesz wybrać naturę zrelaksowaną, a jako specjalną obronę możesz wybrać przyrodę sassy.

Ruchy Glastriera

Niektóre ruchy do rozważenia podczas używania Miecz Pokemon Glastriera obejmują Ochrona, Upadek Sopla, Inteligentne Uderzenie, Wysoka Moc, Megahorn, Tąpanie w złości, Crunch, Wyciskanie Ciała, Walka Wręcz, Super Moc, Prowokacja, Taniec Mieczy i Ciężki Trzask. Standardowy zestaw ruchów, który bardzo dobrze sprawdza się podczas ataku Glastriera, obejmuje Sopel Lodu, Ochrona, Wysoka Moc i Walka Wręcz.

Jak zdobyć Glastriera?

zdobądź glastriera

Pokemon Glastrier i Spectrier to dwa rumaki Calyrexa, które wiążą się w wątku fabularnym Legendary Clue 1. Z tych dwóch rumaków Calyrexa możesz zdobyć tylko jeden jako część historii. Zależyłoby to od tego, jaki obszar wybierzesz, aby zasadzić wszystkie nasiona marchwi, które masz. Jeśli chcesz zdobyć Glastriera, musisz zacząć od zdobycia nasion marchwi. Udaj się do Freezington i poszukaj staruszka zajmującego się wszystkimi uprawami w centrum tego obszaru. Możesz wymienić 8 rudy Dynite na nasiona marchwi.

Claytrex powie ci wtedy, że będziesz musiał posadzić te specjalne nasiona marchwi w jakiejś glebie. W zależności od miejsca, w którym zasadzisz te nasiona, otrzymasz jednego z dwóch rumaków Calyrexa. Aby przywołać Glastriera, będziesz potrzebować Iceroot Carrot, który można zdobyć, sadząc nasiona marchwi na zamarzniętej glebie Snowside Slope. Snowside Slope znajdziesz na północnym krańcu Giant's Bed. Udaj się w stronę ruin, aby znaleźć zamarzniętą ziemię.

Ze względu na kluczowy przedmiot, Reins of Unity, Calyrex domyślnie dosiadałby wybranego przez ciebie rumaka, którym jest Glastrier.

Jak złapać więcej Glastriera w Pokemon Go?

Pokemon przed podszywaniem się pod lokalizację

W Pokemon Go możesz złapać tylko te Pokemony, które byłyby w Twojej okolicy. W ten sposób możesz pozyskać tylko kilka rodzajów Pokemonów. Jeśli jednak chcesz poszerzyć swoje horyzonty i złapać Pokemony z innych części świata, będziesz musiał zmienić lokalizację GPS. Możesz to zrobić, korzystając z dobrej aplikacji do zmiany lokalizacji, takiej jak aFoneSoft DowolnyDo. To niesamowite oprogramowanie, które można wykorzystać do wyśmiewania lokalizacji w grach AR, takich jak Pokemon Go, za pośrednictwem telefonu z systemem iOS lub Android. Jest wyposażony w niesamowite funkcje zmiany lokalizacji, które mogą pomóc w dążeniu do zdobycia większej ilości Glastriera w Pokemon Go.

Powód wyboru aFoneSoft AnyTo

  1. Naśladuj swoją obecną lokalizację w dowolnej części świata.
  2. Ustaw prędkość swojego ruchu.
  3. Możesz wcisnąć pauzę podczas dowolnej części ruchu.
  4. Ustaw dowolną trasę, którą chcesz podążać na mapie.
  5. Pracuj ze wszystkimi aplikacjami opartymi na lokalizacji, takimi jak Pokemon Go.
  6. Ustaw dokładną lokalizację, wprowadzając współrzędne.

Niektóre typowe problemy dotyczące Pokemon Glastrier

1. Co jest lepsze, Glastrier czy Spectrier?

Glastrier jest dobry tylko dla zespołów Trick Room. Jednak Spectrier ma dużą szybkość i atak, co czyni go dobrym dla zespołu Hyper Offense. Spectrier jest ogólnie lepszy, ponieważ ma dużą prędkość, wysoki atak specjalny i lepszy typ mono. Po połączeniu z Calyrexem jego prędkość i atak specjalny są jeszcze bardziej wzmocnione.

2. Jak uzyskać 0 prędkości Glastriera?

Istnieje wiele wskazówek, które mogą pomóc w uzyskaniu 0 prędkości Glastriera. Jedną z najbardziej przydatnych wskazówek jest to, że musisz zapisać grę tuż przed bitwą o Calytrex. Musiałbyś złapać Glastriera, gdy jest w stanie fuzji z jeleniem. Przed bitwą musisz pozostawić otwarte dwa sloty. Następnie musisz rzucić mistrzowską piłkę na początku bitwy i zaoszczędzić czas.

3. Czy możesz otrzymać zarówno Glastriera, jak i Spectriera?

Technicznie nie możesz tego zrobić. Jeśli jednak masz oba te Pokemony na różnych kontach, możesz to zrobić. Najpierw umieść Glastriera z jednego konta w pudełku, a następnie przenieś to na swoje główne konto z sekcji głównej z pudełka.


Wnioski

Pokemon Go to coraz bardziej popularna gra w dzisiejszej erze. Tarcza Pokemon Glastriera to niesamowity Pokemon, którego wartość zna każdy entuzjasta gier, który gra w Pokemon Go. Ten artykuł zawiera szczegółowe informacje o tym, czym jest Glastrier i jak go zdobyć. Zalecamy użycie aFoneSoft AnyTo jeśli chcesz zdobyć więcej Glastrerów, wyśmiewając swoją obecną lokalizację.

Gorące artykuły