2021 Najlepsza alternatywa dla Gotcha dla Pokemon Go

STRONA GŁÓWNA > Zmień lokalizację > 2021 Najlepsza alternatywa dla Gotcha dla Pokemon Go

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 2 września 2021 r.

W Pokemon Go podstawowym założeniem gry jest zbieranie i walka z Pokemonami. Gra wykorzystuje rzeczywiste dane fizyczne, aby rozproszyć Pokemona i inne istotne aspekty gry.

Ale bardzo trudno jest złapać wszystkie pokemony go. Dlatego Gotcha dla Pokemon Go został zaprojektowany tak, aby łatwiej było złapać Pokemona, pozostawiając telefon w kieszeni.

Gotcha dla Pokemon Go

Wiele osób online ma pytania dotyczące tego urządzenia. Jak to działa? Czy to działa? Czy to najlepszy sposób na złapanie Pokemona? To wszystko są świetne pytania i te, na które otrzymają odpowiedź. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie są te odpowiedzi!

Podstawowe informacje o Gotcha dla Pokemon Go

Na początek, aby zdobyć wszystkie Pokemony, musisz mieć otwartą aplikację, aby zobaczyć, które Pokemony są w pobliżu. Możesz więc upewnić się, że nie przegapisz ważnego stworzenia. Oznacza to, że zasadniczo musisz chodzić z dostępnym telefonem i aktywną aplikacją Pokemon Go. W przeciwnym razie możesz przejść obok kluczowego Pokemona do swojej kolekcji.

Aby pomóc rozwiązać ten problem, kilku utalentowanych inżynierów stworzyło małe, nadające się do noszenia urządzenie o nazwie Gotcha dla Pokemon Go. To urządzenie synchronizuje się z telefonem i aplikacją Pokemon Go. Działa jako szybki, łatwy do przeglądania asystent Pokemon Go.

Zamiast wyciągać telefon i chodzić z nim przez cały czas, możesz po prostu założyć Gotcha na nadgarstek i od czasu do czasu zerkać w dół, gdy pojawi się ważne powiadomienie.

załóż Gotcha na nadgarstek

Datel dystrybuuje urządzenie Gotcha. Kupujący z USA mogą wyjąć urządzenie z Amazon i podobnych sklepów internetowych.

Jak używać Gotcha do Pokemon Go?

Częścią tego, co sprawia, że ​​Gotcha dla Pokemon Go jest tak pociągająca, jest jej prostota. Wystarczy w większości założyć opaskę na nadgarstek, a ona zajmie się resztą (w tym automatycznym łapaniem Pokemonów).

Jednak kilka razy trzeba będzie wykonać bardziej skomplikowane czynności. W szczególności będziesz musiał zrobić kilka dodatkowych rzeczy, gdy chcesz podłączyć Gotcha do Pokemon Go do swojego urządzenia i gdy chcesz ręcznie złapać Pokemona.

Aby podłączyć Gotcha do urządzenia z systemem iOS lub Android, wykonaj następujące czynności.

Krok 1. Najpierw otwórz aplikację Pokemon Go.

Krok 2. Po drugie, dotknij menu głównego. Następnie przejdź do Ustawień, dotknij „Pokemon Go Plus".

Krok 3. Proszę nacisnąć przycisk na Gotcha, aby go wykryć.

Krok 4. Powinieneś zobaczyć swoje urządzenie w obszarze Dostępne urządzenia. Wybierz go, aby sparować Gotcha dla Pokemon Go i telefon razem!

Połącz gotcha dla pokemona go

Jeśli chcesz ręcznie złapać Pokemona, zamiast kazać zespołowi zrobić to za ciebie, oto jak to zrobić.

Krok 1. Najpierw poczekaj na wibracje. Powinieneś zobaczyć animację ekranu, aby pokazać, że Pokemon, którego można złapać, jest w pobliżu.

Krok 2. Naciśnij przycisk Gotcha, aby złapać Pokemona.

Krok 3. Gotcha wibruje. Wyświetli się również ekran informujący o udanym złapaniu.

Większość ludzi uważa, że ​​​​tryb automatyczny jest lepszy, ale jeśli nadal chcesz czerpać radość z łapania Pokemona, zawsze jest to sposób, aby to mieć.

łap rzadkie pokemony

Niektóre czynniki, które możesz wziąć pod uwagę podczas korzystania z Gotcha

Jest kilka czynników, które możesz chcieć wziąć pod uwagę, jeśli używasz Gotcha do Pokemon Go.

 • Największym jest to, że Niantic nie autoryzuje urządzenia. Jedynym obsługiwanym akcesorium jest Pokemon Go Plus. Biorąc pod uwagę fakt, że Niantic nie pochwala tego urządzenia, jeśli dowie się, że go używałeś, możesz zostać zablokowany w grze. Niantic nie podchodziło do tego zbyt surowo, ale to może się zmienić w dowolnym momencie.
 • Inną kwestią jest to, że wskaźnik połowu jest przeciętny. Przy 50% istnieje spora szansa, że ​​sam je złapiesz i odniesiesz większy sukces.
 • Wreszcie w tej przestrzeni jest duża konkurencja. Gotcha for Pokemon Go to jedna z wersji tych narzędzi. Entuzjaści Pokemonów mogą wybierać spośród Gotcha Ranger, Poke Ball Plus, Go-tcha Evolve i Pokemon Go Plus.
 • Przypomnijmy, że Niantic sankcjonuje tylko Pokemon Go Plus. Każda inna platforma, którą wybierzesz, może spowodować, że zostaniesz na stałe zbanowany.

  Zakaz Niantic

  Najlepsza alternatywa dla Gotcha dla Pokemon Go?

  Możliwość łatwego złapania Pokemona jest ogromną przewagą konkurencyjną podczas gry. Jeśli zależy Ci na jak najszybszym przejściu przez grę, może być zaletą używania Gotcha do Pokemon Go. Jednak to szczęście szybko staje się problematyczne, a ludzie często są zdezorientowani przez Gotcha.

  Ta frustracja sprawia, że ​​ludzie zastanawiają się, czy istnieje narzędzie dostępne online. A to może pomóc ludziom szybko i skutecznie zbierać Pokeballe. Na szczęście jest!

  Najlepszy zmieniacz lokalizacji dla Pokemon Go

  aFoneSoft AnyTo to kompletny pakiet oprogramowania dla systemów Mac OS X i Windows, który pozwoli Ci wybrać dowolne miejsce na świecie i (wirtualnie) przenieść Cię tam. Mówiąc dokładniej, pozwala sfałszować urządzenia z systemem iOS i Android, tak aby myślały, że są gdzieś indziej na świecie. Ale już aFoneSoft AnyTo może obsługiwać iOS 15!

  Możesz sfałszować lokalizację swojego urządzenia, aby na przykład znajdować się w Europie, siedząc w zaciszu swojego domu w Nowym Jorku. Możesz nawet naśladować ruch chodzenia, dzięki czemu możesz udawać, że łapiesz Pokemona na zewnątrz, siedząc w pomieszczeniu, grając w grę!

  Anyto Box

  1,000,000 + Pliki do pobrania

  aFoneSoft AnyTo ma kilka ważnych funkcji:

  • Błyskawicznie przenieś się w dowolne miejsce za pomocą jednego kliknięcia.
  • Symuluj ruch bez chodzenia podczas grania w Pokemon Go.
  • Łap Pokemona szybciej i wydajniej.
  • Fałszywy GPS we wszystkich aplikacjach opartych na lokalizacji na urządzeniach z systemem iOS i Android.

  Wypróbuj za darmo

  Zastosowanie aFoneSoft AnyTo, aby złapać więcej Pokemon Go

  Krok 1.Pobierz, zainstaluj i uruchom aplikację. Aplikacja uruchomi się na ekranie. Kliknij "Pierwsze kroki".

  uruchom aplikację anyto

  Krok 2.Jeśli urządzenie jest zablokowane, odblokuj je i wybierz „Zaufaj temu komputerowi" na Twoim telefonie.

  zaufaj urządzeniu

  Krok 3.Załaduje się mapa. Kliknij "Tryb teleportacji” druga od prawej na prawym górnym pasku (ta ikona wygląda jak cel).

  wybierz tryb teleportacji

  Krok 4.Wpisz adres, na który chcesz się teleportować w polu tekstowym. Następne trafienie „wchodzić”, a następnie kliknij „Przenieść".

  przenieś się do wybranego miejsca

  Teraz Twój telefon jest w nowej lokalizacji. Możesz to potwierdzić, przechodząc do map Apple lub Google na urządzeniach. Znacznik wskazujący miejsce, w którym się znajdujesz, powinien teraz znajdować się w nowym miejscu.

  Teraz ciesz się większą frajdą z łapania większej liczby Pokemonów w różnych miejscach. Ale pamiętaj, aby nie NADUŻYCIE WSZELKIE oprogramowanie fałszujące, aby uniknąć zbanowania.

  lokalizacja zmieniona w Pokemon go

  Obejrzyj także film, aby dowiedzieć się, jak sfałszować lokalizację, aby złapać pokemony.

  YouTube Video

  Podsumowując

  Gotcha for Pokemon Go to staromodny sposób na złapanie Pokemona. Chodzą z twarzami przyklejonymi do telefonów, czekając na pojawienie się kolejnego Pokemona.

  Nie musisz tego robić! Pobierając aFoneSoft AnyTo, możesz teleportować się w dowolne miejsce, aby złapać Pokemony. I możesz naśladować chodzenie i inną aktywność fizyczną z bezpieczeństwa swojego domu.

  Wypróbuj za darmo

  Gorące artykuły