Jak sfałszować lokalizację na iPhonie na 6 sposobów (obsługiwany iOS 15)

STRONA GŁÓWNA > Zmień lokalizację > Jak sfałszować lokalizację na iPhonie na 6 sposobów (obsługiwany iOS 15)

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 19 sierpnia 2021 r.

Chcę wiedzieć jak sfałszować lokalizację na iPhonie? Korowody! Niezależnie od tego, czy chcesz wyglądać, jakbyś był na słonecznych Hawajach, czy na mroźnym biegunie północnym, oto 6 prostych sposobów na zmianę lokalizacji GPS iPhone'a za pomocą komputera i aplikacji dla Ciebie!

Jak sfałszować lokalizację na iPhonie?

Część 1: Jak sfałszować lokalizację na iPhonie za pomocą komputera?

Chociaż omówimy sześć metod fałszowania lokalizacji na iPhonie, te pierwsze trzy sposoby będą wymagały komputera, aby sfałszować lokalizację GPS na iPhonie. Poniższe trzy będą możliwe do wykonania na samym urządzeniu. Jeśli szukasz łatwych sposobów zmiany lokalizacji, wypróbuj jeden z tych trzech sposobów.

1aFoneSoft AnyTo (obsługiwane iOS 15)

aFoneSoft AnyTo jest jedną z najlepszych na rynku zmieniających lokalizację. Podobnie jak jego nazwa, oprogramowanie może zmienić lokalizację GPS iPhone'a / iPada w dowolne miejsce za pomocą jednego kliknięcia. Możesz także zaplanować trasę z ustawieniem prędkości i czasu poruszania się. Oznacza to, że podczas grania w gry AR nie musisz wychodzić na zewnątrz.

Zmieniacz lokalizacji AnyTo

1,000,000 + Pliki do pobrania

Zmiana lokalizacji jest dziecinnie prosta dzięki AnyTo:

 • Łatwo fałszuj lokalizację GPS na iPhonie w każdym zakątku świata.
 • Ukryj lokalizację iPhone'a bez śledzenia.
 • Zmień lokalizację GPS na iPhonie bez jailbreak.
 • Sfałszuj lokalizację we wszystkich aplikacjach lokalizacyjnych na Twoim iPhonie.
 • Obsługuje wszystkie wersje iOS, w tym iOS 15/14/13.

Wypróbuj za darmo

Oto najlepsza metoda fałszywej lokalizacji na iPhonie za pomocą AnyTo.

Krok 1: Pobierz i uruchom AnyTo na swoim komputerze. Wybierać "Pierwsze kroki".

uruchom aplikację anyto

Krok 2: Podłącz iPhone'a do komputera. Kliknij "Zaufaj” na ekranie iPhone'a. Następnie wprowadź hasło ekranowe, aby odblokować iPhone'a. Następnie zobaczysz swoją wirtualną lokalizację na mapie.

odblokuj iPhone'a, aby zaufać połączeniu

Krok 3: Oprogramowanie rozpocznie ładowanie mapy. Wybierz "Tryb teleportacji” w prawym górnym rogu. I wprowadź adres/współrzędne GPS, które chcesz zmienić. 

wprowadź adres/współrzędne GPS w trybie teleportacji

Krok 4: Kliknij "Przenieść” na wyskakującym pasku bocznym. Twoja lokalizacja iPhone'a zmieni się w idealne miejsce. W takim przypadku możesz nie tylko oszukać znajomych lub rodzinę fałszywą lokalizacją w swoich aplikacjach społecznościowych, ale także uzyskać dostęp do funkcji geograficznych w aplikacjach opartych na lokalizacji. 

pomyślnie sfałszuj lokalizację GPS swojego iPhone'a

Uwagi

Wystarczy ponownie uruchomić iPhone'a, jeśli chcesz odzyskać swoją prawdziwą lokalizację.

Wypróbuj za darmo

2iBackupBot

Niektóre ukryte ustawienia programisty w iOS pozwalają sfałszować lokalizację. Aby jednak uzyskać dostęp do tych ustawień, musisz mieć możliwość zapisywania do niektórych plików tekstowych na samym urządzeniu. Ponieważ iOS jest zablokowany, zwykle nie można uzyskać dostępu do tych wewnętrznych plików. Istnieje jednak fajne obejście tego. Korzystając z oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych, takiego jak iBackupBot, możesz wykonać kopię zapasową danych telefonu, edytować plik, a następnie przywrócić kopię zapasową przy użyciu zaktualizowanej wersji tego pliku.

Aby sfałszować swoją lokalizację za pomocą iBackupBot, wykonaj następujące czynności.

Krok 1: Podłącz urządzenie z systemem iOS do komputera z systemem Windows lub Mac i wykonaj kopię zapasową za pomocą iTunes (upewnij się, że nie szyfrujesz kopii zapasowej). Wybierać "Utwórz kopię zapasową teraz".

zrób kopię zapasową za pomocą iTunes

Krok 2: Zamknij iTunes i otwórz iBackupBot, aby zlokalizować i otworzyć pliki kopii zapasowej.

otwórz pliki kopii zapasowej

Krok 3: Edytuj następujące pliki w programie, aby znaleźć plik plist Apple Maps.

Pliki systemowe -> Domena -> Biblioteka -> Preferencje

Pliki aplikacji użytkownika -> com.Apple.Maps -> Biblioteka -> Preferencje

Krok 4: W pliku poszukaj tagu (dict), a następnie umieść pod nim następujące.

wstaw linię

Krok 5: Zamknij iBackupBot. Następnie wyłącz „Find My iPhone” w ustawieniach iPhone'a po wykonaniu tej czynności, a następnie przywróć kopię zapasową.

wyłącz Znajdź mój iPhone

Krok 6: Otwórz Mapy Apple. Powinieneś być w stanie dotknąć dolnej części ekranu, aby uzyskać więcej informacji o tej lokalizacji. Po tej zmianie zobaczysz opcję „Symuluj lokalizacjęNaciśnij to, aby Pokemon Go, a inne aplikacje pomyślały, że jesteś w innym miejscu!

symuluj lokalizację na swoim iPhonie

Uwagi

iBackupBot działa na urządzeniach z systemem iOS 11 i starszych. Może nie działać, jeśli urządzenie z systemem iOS zostanie zaktualizowane do najnowszej wersji.

3iSpoofer

Jeśli edytowanie plików plist nie jest twoją filiżanką herbaty i szukasz innej metody fałszowania lokalizacji na iPhonie, mamy dobrą wiadomość! iSpoofer pozwala symulować przebywanie w dowolnym miejscu na świecie bez konieczności edycji plików. Nie jest wymagany jailbreak i możesz użyć tej metody do symulacji chodzenia, co ogromnie pomaga Pokemon Go.

Aby użyć iSpoofer, wykonaj następujące kroki.

Krok 1: Pobierz i zainstaluj iSpoofer na swoim komputerze.

Krok 2: Podłącz iPhone'a do komputera PC lub Mac z systemem Windows za pomocą kabla USB i odblokuj urządzenie.

odblokuj urządzenie, aby zaufać komputerowi

Krok 3: Następnie iSpoofer pobierze plik programisty, aby zasymulować swoją lokalizację GPS.

Krok 4: Następnie możesz wybrać lokalizację swojego iPhone'a i kliknąć „Przenieść”, aby sfałszować lokalizację Twojego iPhone'a.

fałszywa lokalizacja iPhone'a z ispoofer

Uwagi

 • Aby to zadziałało, musisz mieć iPhone'a podłączonego do komputera. To może utrudnić Ci odbieranie połączeń.
 • Na komputerze powinna być zainstalowana najnowsza wersja iTunes.
 • Niektóre gry mogą to wykryć i może to powodować problemy. Jednak w chwili pisania tego tekstu jedynymi grami, na które ma to wpływ, są POGO, Ingres, Wizards Unite.
 • Część 2: Jak zmienić lokalizację GPS na iPhonie za pomocą aplikacji mobilnej?

  Powyższe metody pozwolą Ci zmienić lokalizację na iPhonie za pomocą komputera. Dzięki powyższym programom komputerowym możesz również szybko sfałszować lokalizację GPS na swoim iPhonie bez jailbreak. Jeśli jednak korzystasz z aplikacji mobilnych, każda z nich zawiera różne zastrzeżenia (jailbreaking, cena itp.). Poniżej znajdują się również 3 dostępne aplikacje zmieniające lokalizację.

  1NordVPN

  NordVPN pozwoli Ci zmienić lokalizację urządzenia, sprawiając, że będzie wyglądać tak, jakby połączenia sieciowe, które wykonuje Twoje urządzenie, pochodzą z innego kraju. VPN oznacza „wirtualną sieć prywatną” i kieruje cały ruch przez serwer w wybranej lokalizacji. Na przykład świat zewnętrzny myśli, że cały ruch pochodzi z Twojego urządzenia w Niemczech.

  Aby rozpocząć korzystanie z NordVPN, wykonaj następujące kroki.

  Krok 1: Znajdź NordVPN w Apple Store i pobierz go.

  Krok 2: Otwórz NordVPN i wybierz kraj i miasto, w którym chcesz się znaleźć (obecnie istnieje ponad 5,500 serwerów w 58 różnych krajach).

  Krok 3: Połącz się z tym serwerem.

  fałszywa lokalizacja z nordvpn

  Krok 4: Ciesz się stronami internetowymi myśląc, że jesteś gdzie indziej!

  Uwagi

  Chociaż sprawi to, że witryny takie jak Google będą myśleć, że jesteś w innym regionie, nie oszuka aplikacji, które pobierają lokalizację GPS. Jeśli udostępniasz swoją lokalizację znajomym, zobaczą oni prawidłową pozycję, a nie fałszywą.

  2CydiaTweak - Lokalizacja Faker

  Location Faker to aplikacja w Cydii, która pozwoli Ci sfałszować lokalizację GPS na iPhonie. Ponieważ jest to tylko w Cydii, musisz jailbreakować swoje urządzenie, aby uzyskać dostęp do tej zabawnej aplikacji. Jednak po jailbreaku iPhone'a i zainstalowaniu go, będziesz mógł oszukać aplikacje wymagające lokalizacji GPS (takie jak funkcja Znajdź moich znajomych), aby myślały, że jesteś w zupełnie innym miejscu. W połączeniu z NordVPN Twoja prawdziwa pozycja staje się praktycznie niewykrywalna!

  Lokalizacja Faker jest łatwa w instalacji i obsłudze, zakładając, że już masz iPhone z jailbreakiem. Teraz dowiedz się, jak krok po kroku sfałszować lokalizację na iPhonie za pomocą fałszywej lokalizacji.

  Krok 1: Pobierz aplikację Location Faker z Cydii. zainstalować LokalizacjaFaker8 jeśli twoje urządzenie z systemem iOS działa w wersji 8.0. Jeśli Twoje urządzenie iOS działa w wersji 5.0-7.0, musisz zainstalować LocationFaker.

  Krok 2: Uruchom aplikację i wprowadź adres, pod którym chcesz się pojawić w polu tekstowym.

  Krok 3: Gdy będziesz zadowolony z lokalizacji, skręć „ON” przełącznik w lewym dolnym rogu.

  włącz lokalizację usługi

  Krok 4: Kliknij "i" w prawym dolnym rogu. Wybierz "Biała Lista", następnie możesz wybrać aplikacje, które chcesz fałszować. Dalej "gotowy" skończyć.

  wybierz aplikacje, które chcesz sfałszować

  Uwagi

 • Sąd Najwyższy uznał jailbreaking za legalny w Stanach Zjednoczonych i większości jurysdykcji na całym świecie. Jednak prawie na pewno spowoduje to utratę gwarancji. Jeśli się tym martwisz, aFoneSoft AnyTo jest prawdopodobnie najlepszy dla Ciebie.
 • Aplikacje mogą wykryć, czy złamałeś jail na swoim telefonie. W związku z tym niektóre aplikacje odmówią uruchomienia, ponieważ wiedzą, że fałszywa lokalizacja GPS na iPhonie jest możliwa.
 • 3Podwójna lokalizacja

  Jest to ostatnia metoda fałszywej lokalizacji na iPhonie - lokalizacja GPS. System Double Location nie wymaga jailbreak, co jest fantastyczne. Jednak ta aplikacja nie jest dostępna w App Store. Co więcej, jest to płatny wniosek.

  Double Location to urządzenie sprzętowe, które podłącza się do portu Lightning i działa jako fałszywy GPS. Twój iPhone, myśląc, że to prawdziwy GPS, chętnie skorzysta z lokalizacji. Z wyjątkiem tego, że możesz dokładnie kontrolować, gdzie ten klucz myśli, że jesteś! Jeśli chcesz, aby Twoja rzeczywista witryna była niewykrywalna, połączenie tego z NordVPN jest w 100% dobrym rozwiązaniem!

  Aby użyć podwójnej lokalizacji, wykonaj następujące kroki.

  Krok 1: Kup klucz sprzętowy Double Location na stronie internetowej.

  Krok 2: Zaloguj się na swoje konto i znajdź adres pobierania i hasło. Uzyskiwać "Pobierz”, aby pobrać podwójną lokalizację.

  Krok 3: Aby korzystać z aplikacji, podążaj ścieżką: Ustawienia > Ogólne > Zarządzanie urządzeniami > Zaufaj programistom. Teraz możesz korzystać z tej aplikacji.

  Krok 4: Uruchom podwójną lokalizację. Następnie przejdź pinezką lokalizacji do miejsca docelowego, które chcesz zmienić.

  nawiguj pinezką lokalizacji do idealnego miejsca

  Krok 5: Kliknij "Zablokuj pozycję”, aby ustawić swoją lokalizację.

  ustaw swoją lokalizację z pozycją blokady

  Uwagi

  Pobranie aplikacji może się nie powieść z powodu funkcji zabezpieczeń na urządzeniach z systemem iOS.

  Część 3: Co się stanie po sfałszowaniu lokalizacji na iPhonie?

  Fałszowanie swojej lokalizacji na urządzeniu z systemem iOS spowoduje wystąpienie kilku istotnych efektów, w dużej mierze w zależności od metody użytej do symulacji.

 • Jeśli używasz VPN do sfałszowania swojej lokalizacji, oszukasz strony internetowe i aplikacje, które używają sprawdzania adresów IP. Twój iPhone ma unikalny adres IP, który pozwala komuś określić, gdzie znajduje się Twoje urządzenie (np. Stany Zjednoczone, Kanada itp.). Google, strumienie wideo w Internecie itd. Wszystkie używają tego typu kontroli, która zadziała, gdy sfałszujesz lokalizację na iPhonie za pomocą VPN.
 • Jeśli użyjesz fałszywej lokalizacji GPS na iPhonie, będziesz mógł oszukać aplikacje korzystające z kontroli GPS. Większość aplikacji i gier, takich jak Pokemon Go, prosi o udostępnienie im danych o lokalizacji. Te aplikacje będą zamiast tego działać z fałszywymi danymi. Funkcja udostępniania lokalizacji w systemie iOS będzie również myśleć, że znajdujesz się w pozorowanej lokalizacji, więc przyjaciele i rodzina pytająca, gdzie jesteś, nie poznają prawdy.
 • Jeśli fałszujesz GPS i masz VPN, masz prawie idealną niejasność lokalizacji. Aplikacje i strony internetowe będą myśleć, że jesteś w innym miejscu!
 • Wnioski

  Jak widać z tych sześciu metod, jak sfałszować lokalizację na iPhone/iOS 14/iOS 15 nie jest trudne. Niektóre z nich są bardziej złożone niż inne. Ale w sumie, mając fałszywą lokalizację GPS przez iPhone'a aFoneSoft AnyTo jest stosunkowo prosta. Dobrą wiadomością jest to, że możesz najpierw wypróbować darmową wersję. Po ich ustawieniu bardzo trudne staje się dla witryn i aplikacji (w tym Google lub Pokemon Go) wykrycie, w którym miejscu na świecie naprawdę jesteś.

  Wypróbuj za darmo

  Gorące artykuły