[2021] Prosty przewodnik po tym, jak udostępniać swoją lokalizację w iMessage

STRONA GŁÓWNA > Zmień lokalizację > [2021] Prosty przewodnik po tym, jak udostępniać swoją lokalizację w iMessage

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Niezależnie od tego, czy późnym wieczorem wychodzisz ze znajomymi, zabierasz Ubera, czy nawet się zgubiłeś, jako środek bezpieczeństwa zawsze możesz wysłać swoją lokalizację swoim bliskim. Biorąc pod uwagę, jak ważne jest to, omówimy podstawy wysyłania lokalizacji w iMessage i innych dostępnych aplikacjach, takich jak Mapy Google i Facebook Messenger.

Część 1: Jak udostępnić moją lokalizację w iMessage?

Zanim udostępnisz lokalizację, pierwszym krokiem jest włączenie Lokalizacji. Po prostu przejdź do Ustawienia > Prywatność > Usługi lokalizacyjne i włącz to.

Z iMessage

W niektórych przypadkach, gdy się zgubisz, naprawdę chcesz szybko udostępnić swoją lokalizację znajomym i rodzinie. Na szczęście. do tej funkcji służy wbudowany skrót w urządzeniach Apple. Oto jak to zrobić:

  1. Przejdź do iMessage i wpisz 'Jestem na' z spacja na końcu.
  2. Stuknij 'aktualna lokalizacja' tak, jak pojawia się na górze klawiatury.

Uwagi

Pamiętaj, że potrzebujesz swojego proroczy włącz. Aby to aktywować, przejdź do ustawienia> ogólne> klawiatura. Następnie przesuń palcem, aby się upewnić predykcyjny przełącznik jest włączone.

Być może nie jesteś w pobliżu telefonu lub nie chcesz stale informować o swojej lokalizacji. Alternatywnie zawsze możesz udostępnić swoją lokalizację. Twoi bliscy mogą po prostu zobaczyć, gdzie jesteś bez pytania.

  1. Otwórz rozmowę w iMessage z osobą, której udostępniasz swoją lokalizację.
  2. Wybierz 'JA' przycisk.
  3. przycisk i wiadomość

  4. Stuknij „Udostępnij moją lokalizację” – będziesz mieć możliwość udostępniania swojej lokalizacji przez godzinę, do końca dnia lub na zawsze (do czasu, gdy go wyłączysz).

Oprócz korzystania z iMessage, nadal możesz udostępniać swoją lokalizację komuś za pomocą Map Google i Facebook Messenger. Oto jak:

Mapy Google

  1. Otwórz Mapy Google i dotknij swojego zdjęcia profilowego.
  2. Stuknij „Udostępnianie lokalizacji”.
  3. Wybierz osobę, której chcesz wysłać swoją lokalizację.
  4. Jeśli osoba, której udostępniasz swoją lokalizację, nie ma Gmaila, możesz też skopiuj link do swojej lokalizacji i wyślij do nich SMS-em.

Część 2: Czy istnieje sposób na sfałszowanie lokalizacji iMessage?

Ze wszystkich powodów, dla których chcesz udostępnić swoje współrzędne, istnieje taka sama liczba powodów, dla których warto unikać udostępniania swojej prawdziwej lokalizacji. To może być dla środków bezpieczeństwa. Może to być również wykorzystanie korzyści związanych z nieograniczonym ustawieniem lokalizacji, na przykład jak grzecznie odrzucić swoich kolegów i odmówić szefowi.

To tam gdzie aFoneSoft AnyTo Bez względu na powody, dla których chcesz udostępnić lub wysłać inną lokalizację niż twoja, AnyTo umożliwia zmianę lokalizacji GPS. AnyTo pozwala również skonfigurować trasę, aby inni myśleli, że podróżujesz tą ścieżką. Dla jeszcze większej wygody aplikacja zapisuje wprowadzone lokalizacje, aby ułatwić do nich dostęp.

Oto tylko kilka powodów, dla których warto zainstalować AnyTo:

Wypróbuj za darmo

Chcieć wiedzieć więcej? Sprawdź ten film.

YouTube Video

Wypróbuj za darmo

Wnioski

Niezależnie od tego, czy chcesz udostępnić swoją lokalizację w iMessage, czy w różnych aplikacjach, wszystkie te opcje są dostępne. A teraz jest jeszcze lepiej z aFoneSoftto AnyTo. Teraz z AnyTo masz również dodatkowe korzyści w postaci wysyłania innej lokalizacji GPS, rozszerzając wszystkie możliwości.

Gorące artykuły