aFoneSoft AnyTo Review:Czy to naprawdę działa?

STRONA GŁÓWNA > Zmień lokalizację > aFoneSoft AnyTo Review:Czy to naprawdę działa?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 3 września 2021 r.

Ponieważ oprogramowanie i urządzenia coraz częściej wymagają Twojej lokalizacji przed umożliwieniem dostępu do informacji, należy podnieść kwestię prywatności. Podczas gdy większość stron internetowych chce tylko, aby nasze dane nas zarabiały, kierując na nas reklamy itd., istnieje argument, że te dane powinny być uważane za prywatne.

Wyłączenie usług lokalizacyjnych w telefonie nie wystarczy, aby odzyskać tę prywatność, ponieważ wiele aplikacji i stron internetowych po prostu odmawia pracy bez dostępu do danych o lokalizacji.

Mając to na uwadze, przyjrzyjmy się AnyTo by aFoneSoft, oprogramowanie, które oferuje pomoc w odzyskaniu możliwości wyboru wykorzystania danych o lokalizacji.

anyto

Dlaczego wybrał? aFoneSoft AnyTo?

Chociaż nazwa oprogramowania jest trochę trudna, okazuje się, że jest bardzo prosta w konfiguracji i obsłudze. Wybraliśmy AnyTo, aby umożliwić nam łatwą zmianę naszej widocznej lokalizacji w dowolnym momencie. Po aktualizacji może teraz obsługiwać iOS 15.

W przeciwieństwie do sieci VPN, która pozwala wydawać się, że pochodzisz z innej lokalizacji geograficznej, ale bez żadnych drobnych szczegółów, AnyTo może pozwolić Ci wybrać dokładną ulicę w dowolnym mieście na mapie i ma funkcje, które mogą to znacznie poszerzyć.

Jakie są kluczowe cechy aFoneSoft AnyTo?

Jakie są najlepsze aspekty AnyTo?

Przede wszystkim uwielbiamy możliwość zmiany lokalizacji GPS za pomocą jednego kliknięcia.

Możliwość tak łatwej zmiany lokalizacji oznacza, że ​​niezawodne maskowanie lokalizacji nie jest trudne. Jest to idealne rozwiązanie, aby aplikacje działały poprawnie, ale przez cały czas zachowywały prywatność.

Planer trasy ma tryb wielopunktowy, pozwalający na planowanie, a następnie podejmowanie działań, fikcyjnych podróży. To pozwala nam wysłać naszego najmłodszego na polowanie w Pokémon Go, podczas gdy możemy mieć na niego oko, bezpiecznie w salonie. Podróż była realistyczna w aplikacji, a prędkość była idealna. Istnieje nawet opcja automatycznego zwiększania lub zmniejszania prędkości chodzenia o 30%.

21-tryb-realistyczny

Czy są jakieś problemy z oprogramowaniem?

Aby była to rzetelna recenzja aFoneSoft AnyTo, musimy też porozmawiać o negatywach. Znaleźliśmy tylko dwa obszary, o których warto narzekać.

Po pierwsze, oprogramowanie jest oparte na komputerze PC lub Mac, a nie na aplikacji załadowanej na urządzenie. Twój telefon lub tablet musi pozostać przywiązany do komputera. Oznacza to, że aby korzystać z oprogramowania podczas rzeczywistej podróży, na przykład chcąc podróżować do innego miasta w prawdziwym życiu, ale maskując tę ​​podróż, musisz mieć oprogramowanie na laptopie, w przeciwnym razie będziesz przywiązany do komputera. Dla nas to nie był problem.

Po drugie, chociaż instalacja na iOS to pestka, istnieje kilka dodatkowych kroków dotyczących uprawnień, które użytkownicy Androida będą musieli wykonać, aby ich telefony działały z oprogramowaniem.

Wypróbuj za darmo

Do czego można użyć AnyTo?

Fałszywe lokalizacje: Najbardziej oczywistym początkowym zastosowaniem AnyTo jest zmiana widocznej lokalizacji, aby umożliwić oznaczanie lokalizacji w aplikacjach takich jak Instagram, Facebook i tak dalej.

Podziel się wspaniałym zachodem słońca nad Wielkim Kanionem z Nevady lub zdjęciem niedźwiedzia polarnego podczas podróży na Grenlandię bez wychodzenia z domu.

aFoneSoft anyto recenzję

Jak dobrze? aFoneSoft AnyAby wykonać?

Aby zrobić nasze aFoneSoft Do przeglądu użyliśmy dwóch telefonów z Androidem, jednego od Google i jednego od Samsunga oraz komputera z systemem Windows.

Twoje telefony i tablety zostaną połączone z komputerem, aby oprogramowanie działało poprawnie i wykonywało swoją pracę w lokalizacjach telefonu. Po skonfigurowaniu oprogramowanie otworzy się z mapą z wyśrodkowaną bieżącą lokalizacją. Stamtąd możesz łatwo skakać po całym świecie lub w okolicy, cokolwiek potrzebujesz.  

Okazało się, że oprogramowanie jest zgrabne i wcale nie spowalniało komputera, gdy przeszliśmy do innych zadań i pozostawiliśmy AnyTo działające w tle.

Odkryliśmy, że oprogramowanie było stabilne i działało bez awarii i chociaż czasami aplikacja na naszych telefonach nie uruchamiała się poprawnie, zwykle zamykanie i ponowne otwieranie rozwiązuje problem, a lokalizacja pokazuje się w wybranym przez nas miejscu docelowym.

Jak działa AnyTo?

Krok 1: Pobierz

Użyj przycisków pobierania u góry aFoneSoft AnyTo  strona.

Krok 2. Łączenie

Podłącz telefon do komputera PC lub Mac i postępuj zgodnie z instrukcjami tutaj.

2-połącz

Krok 3. Wybierz tryb

AnyTo ma dwa tryby, jeden przeznaczony do gier, drugi skierowany do stron statycznych, takich jak media społecznościowe.

wybierz tryb

Krok 3.1 Tryb gier

Aby skorzystać z tego trybu, musisz zaznaczyć pole zgody, aby potwierdzić, że rozumiesz ryzyko związane z korzystaniem z oprogramowania. Sprawdź FAQ poniżej, gdzie rozwiązujemy ten problem.

Krok 3.2 Tryb społecznościowy

Będzie to tryb przeglądania stron internetowych i korzystania z aplikacji społecznościowych z pozornie różnych lokalizacji.

Krok 4 Zmień lokalizację.

Korzystając z mapy, wybierz obszar, do którego chcesz zostać teleportowany i kliknij przycisk. Voila!

Wypróbuj za darmo

Gorące często zadawane pytania dotyczące iMyfone AnyTo

Is aFoneSoft AnyTo godne zaufania?

Na podstawie opinii zarówno na stronie, jak i na Trustpilocie, aFoneSoft AnyTo wydaje się uzasadnione. Z pewnością nie mieliśmy żadnych problemów z oprogramowaniem, nie były wymagane żadne nietypowe uprawnienia i nie mamy żadnych skarg.

Is aFoneSoft AnyTo bezpieczne dla Pokemonów?

Tak i nie. Możesz używać tego oprogramowania przez cały dzień każdego dnia z Pokémon Go bez żadnych złych efektów, o ile używasz go rozsądnie. Jeśli zaczniesz poruszać się po świecie z niemożliwą prędkością, zostaniesz zauważony i zbanowany. Więc jeśli masz ochotę zebrać rzadkiego francuskiego Pokémona, upewnij się, że albo nie korzystasz z aplikacji Pokémon Go przez kilka dni, aby dać prawdopodobny czas na podróż, albo jeszcze lepiej, przenieś swoje konto przez AnyTo do swojej lokalizacji . Wyłącz go na kilka godzin przed lotami i ponownie pojawi się na wybranej przez siebie ziemi odpowiednią liczbę godzin później, a będziesz niewidzialny i bezpieczny przed twórcami gry.

Czy aFoneSoft AnyTo kosztuje?

Tak. AnyTo ma kilka opcji. Możesz płacić miesięcznie, kwartalnie lub rocznie zgodnie z zasadą „Anuluj w dowolnym momencie”. Oferują również dożywotnie członkostwo za jednorazową opłatą w wysokości 9.95 USD.

Gorące artykuły