iSpoofer został wyłączony? NAJLEPSZA alternatywa dla iSpoofer dla Pokemon GO

STRONA GŁÓWNA > Zmień lokalizację > iSpoofer został wyłączony? NAJLEPSZA alternatywa dla iSpoofer dla Pokemon GO

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 6 sierpnia 2021 r.

Podczas grania w Pokemon Go kilka czynników wpływa na to, ile nowych Pokemonów możesz zebrać danego dnia. Oczywiście, jeśli mieszkasz w mieście, będziesz mieć stosunkowo więcej Pokemonów i Pokestopów do odkrycia.

Jeśli jednak mieszkasz na wsi, nie będziesz mieć tylu Pokemonów, które znajdziesz podczas zwiedzania obszaru Central Parku w Nowym Jorku. Może to sprawić, że ukończenie zadań związanych z łapaniem Pokemonów i odblokowanie nowych przedmiotów będzie niezwykle trudne.

Na szczęście istnieje sposób na poradzenie sobie z tą sytuacją. Możesz użyć aplikacji do geo-spoofingu, takiej jak iSpoofer, i oszukać aplikację, aby uwierzyła, że ​​grasz w grę z innej lokalizacji. Na przykład możesz przeglądać mapy plaży Venice w Kalifornii z dowolnego zakątka świata.

fałszywa lokalizacja na Pokemon Go

Dlatego w tym przewodniku podzielimy się pewnym wglądem w iSpoofer dla Pokemon GO i jak możesz go użyć, aby sfałszować swoją lokalizację GPS. Podzielimy się również innymi przydatnymi i popularnymi narzędziami zarówno dla użytkowników iOS, jak i Androida, aby sfałszować Pokemon GO bez wysiłku.

Nie możesz się doczekać, aby sfałszować Pokemon GO i złapać więcej pokemonów? Dobra, dość gadania! Po prostu zacznijmy!

Część 1: Czy iSpoofer jest bezpieczny dla Pokemon GO?

Ponieważ geo-spoofing staje się obecnie niezwykle popularny, wiele osób zastanawia się, czy można bezpiecznie używać fałszywej lokalizacji podczas grania w Pokemon Go. Cóż, technicznie możesz zablokować swoje konto za podszywanie się pod Twoją lokalizację w grze. Jeśli jednak nie zostaniesz zauważony i trzymasz się z dala od radaru, możesz łatwo cieszyć się podszywaniem się, aby zebrać tyle Pokemonów, ile chcesz.

ispoofer dla iDevice

Kluczem do spoofingu w Pokemonach jest używanie go z umiarem. Na przykład, powinieneś unikać wykonywania dużych skoków lub losowego teleportowania się, ponieważ oznacza to, że z Twoim kontem dzieje się coś podejrzanego. W takich przypadkach Twoje konto najprawdopodobniej zostanie zbanowane. Więc nawet jeśli chcesz użyć iSpoofer w Pokemon Go, pamiętaj, aby zachować spokój i używać go tylko do normalnego zwiedzania ulic.

Oprócz tego należy również pobrać iSpoofer z zaufanej lub oficjalnej strony internetowej. Wielu graczy pobiera aplikację z platform innych firm i natychmiast zostaje zbanowane ich konta.

Część 2: Jak używać iSpoofer do sfałszowania lokalizacji dla Pokemon GO?

iSpoofer to profesjonalna aplikacja do fałszowania lokalizacji, która pomoże zmienić Twoją lokalizację GPS na urządzeniu z systemem iOS. Jedną z głównych zalet korzystania z iSpoofer do fałszowania lokalizacji jest to, że pozwala użytkownikom wybrać lokalizację z dowolnego miejsca na świecie.

Oznacza to, że będziesz mógł zbierać Pokemony w całym Nowym Jorku wygodnie siedząc na kanapie. Aplikacja ma przyjazny dla użytkownika interfejs, z niezwykle podstawową krzywą uczenia się, dzięki czemu każdemu łatwiej jest sfałszować swoją lokalizację w Pokemon Go.

Brzmi interesująco, prawda? Teraz przyjrzyjmy się, jak używać iSpoofer do fałszowania swojej lokalizacji w Pokemon GO.

Krok 1: Idź do oficjalna strona iSpoofer i pobierz odpowiedni wariant produktu zgodnie ze specyfikacją komputera.

Krok 2: Uruchom instalator i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie w kreatorze instalacji, aby zainstalować iSpoofer na komputerze.

zainstaluj ispoofer na swoim komputerze

Krok 3: Teraz uruchom oprogramowanie i wykonaj wszystkie wymagane operacje, aby rozpocząć od fałszowania lokalizacji. Narzędzie zasadniczo sprawdzi twój system pod kątem iTunes. Jeśli iTunes nie jest zainstalowany, automatycznie przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces pobierania oprogramowania.

zainstaluj iTunes na swoim komputerze

Krok 4: Podłącz iDevice do komputera za pomocą kabla USB. Poczekaj, aż iSpoofer automatycznie wykryje Twoje urządzenie.

Krok 5: Po pomyślnym rozpoznaniu urządzenia iSpoofer wyświetli monit o wyświetlenie mapy. Tutaj użyj górnego paska wyszukiwania, aby znaleźć konkretną lokalizację lub kliknij przycisk „GPX”, jeśli chcesz ręcznie zaimportować mapę.

wybierz lokalizację na mapie

Krok 6: Wybierz lokalizację na mapie i kliknij „Przenieś”, aby ustawić ją jako bieżącą lokalizację.

Spowoduje to natychmiastową zmianę lokalizacji GPS urządzenia iDevice. Teraz możesz po prostu uruchomić Pokemon Go i zacząć łapać Pokemona w zupełnie innym miejscu, nie ruszając się nawet o krok.

Mimo że iSpoofer to bogata w funkcje aplikacja do fałszowania lokalizacji, ma swój udział w zaletach i wadach. Omówmy je szybko jeden po drugim, abyś mógł zdecydować, czy iSpoofer jest odpowiednią aplikacją do fałszowania lokalizacji, czy nie.

Plusy:

Wady:

iSpoofer oficjalnie się wyłącza?

Tak, ostatnio otrzymaliśmy wiele informacji, że iSpoofer został wyłączony. W Reddit możemy dowiedzieć się, że toczy się wiele dyskusji na temat wyłączenia iSpoofera.

Po wyłączeniu ispoofera

Wielu użytkowników iSpoofer otrzymało ostatnio wiadomość e-mail, która brzmi:

Twoja subskrypcja iSpoofer Pro Plan została anulowana z powodu usunięcia produktu przez twórcę.

ispoofer oficjalnie się wyłącza

Aby to udowodnić, odwiedziliśmy oficjalną witrynę iSpoofer i odkryliśmy, że wyświetla „Konserwacja witryny!”. Jasne jest więc, że iSpoofer został rzeczywiście zbanowany.

Konserwacja witryny iSpoofer

Zdecydowanie dla tych graczy, którzy używają iSpoofer do fałszowania Pokemon GO, jest to naprawdę okropna nowość. W Reddit można znaleźć tak wiele dyskusji, które narzekały na nagłą zmianę tej aplikacji do podszywania się.

dyskusja na temat iSpoofer

dyskusja na temat iSpoofer

Część 4: Najlepsza alternatywa dla iSpoofer

Jak już wspomnieliśmy powyżej, iSpoofer został wyłączony. Czy jest więc jakiś spoofer, który można wykorzystać do sfałszowania Pokemon GO? Czy mogę znaleźć nową i bezpieczną alternatywę dla iSpoofer?

Odpowiedzi są zdecydowanie tak!!

Pandemia BEST alternatywą dla iSpoofer jest aFoneSoft AnyTo.

Jako najlepszy spoofer Pokemon GO, aFoneSoft AnyTo to bogata w funkcje aplikacja do fałszowania lokalizacji dla użytkowników iOS i Androida. W porównaniu do iSpoofer, ma stosunkowo lepszy interfejs użytkownika, który pomoże Ci natychmiast zmienić lokalizację. Lepsza część aFoneSoft AnyTo polega na tym, że możesz go używać bezpośrednio bez instalowania iTunse na swoim komputerze, a także nie musisz jailbreakować swojego iPhone'a podczas korzystania aFoneSoft DowolnyDo. To całkiem wygoda, prawda?

Oprócz lokalizacji fałszowania możesz użyć aFoneSoft AnyTo, aby zaplanować swoją niestandardową trasę, aby Twój telefon się poruszał, co oznacza, że ​​możesz grać w Pokemon GO i łapać więcej rodzajów Pokemonów bez poruszania się i chodzenia na zewnątrz!

Wypróbuj za darmo

Co zrobić aFoneSoft AnyTo NAJLEPSZA alternatywa dla iSpoofer POGO

Teraz zapraszamy do obejrzenia filmu, aby poznać ten NIESAMOWITY Spoofer Pokemon Go:

YouTube Video

Wypróbuj za darmo

Postępuj zgodnie z tymi instrukcjami, aby użyć fałszywej lokalizacji GPS w Pokemon GO za pomocą aFoneSoft DowolnyDo.

Krok 1: Pobierz i zainstaluj aFoneSoft AnyTo na komputerze. Uruchom narzędzie, klikając dwukrotnie jego ikonę i klikając „Rozpocznij”.

zainstaluj i uruchom aFoneSoft AnyTo

Krok 2: Podłącz telefon iPhone/iPad/Android do komputera przez USB. Aby nawiązać udane połączenie, musisz odblokować urządzenie i nacisnąć przycisk „Zaufaj”.

odblokuj i zaufaj urządzeniu

Krok 3: Zostaniesz natychmiast poproszony o mapę. Kliknij "Tryb teleportacji" (trzecia ikona) w prawym górnym rogu.

Krok 4: Teraz użyj paska wyszukiwania, aby wprowadzić nazwę lokalizacji lub znajdź ją za pomocą współrzędnych GPS.

użyj paska wyszukiwania, aby wybrać lokalizację

Krok 5: Stuknij w konkretną lokalizację i kliknij „Przenieś”, aby ustawić ją jako bieżącą lokalizację.

zmień lokalizację jednym kliknięciem

Po zmianie lokalizacji telefonu możesz zacząć zbierać Pokemony w innym mieście. Całkiem proste i niesamowite, prawda? Zacznij cieszyć się Pokemon GO z aFoneSoft DowolnyDo teraz!

Wypróbuj za darmo

Nie przegap:
Jak uzyskać doskonały rzut w Pokemon GO >>>
Jak zdobyć wszystkie ewolucje Eevee w Pokemon GO >>>

Część 5: Gorące często zadawane pytania, które powinieneś wiedzieć

1 Czy iSpoofer jest wyłączony?

Tak, ponieważ zespół iSpoofer ogłosił, że zakończy wsparcie dla swojej aplikacji, możemy być pewni, że iSpoofer jest zamykany. Czy wrócą? Nie mam pojęcia. Nadal nie ma informacji o tym, dlaczego zamykają swoją witrynę i kończą wsparcie dla aplikacji. Jak tylko oficjalnie odpowiedzą na to pytanie, opublikujemy je tutaj.


2 Czy nadal możesz sfałszować Pokemon GO w 2021 roku?

Odpowiedź brzmi zdecydowanie tak. Możesz znaleźć alternatywę dla iSpoofer do fałszowania lokalizacji w Pokemon GO i aFoneSoft AnyTo to najlepsza opcja.


3 Jak uniknąć bana podczas fałszowania w Pokemon GO?

Mimo że Niantic ogłosiło zasadę trzech uderzeń przeciwko oszustwom, nadal istnieje pewna bezpieczna metoda, której możesz użyć, aby zapobiec zbanowaniu konta.


4 Czy iSpoofer Pokemon Go jest bezpieczny?

Tak, to prawda. Niantic jest w pogotowiu, odkąd pierwotnie dostarczył Pokémon GO. Sprawdzał frameworki, które naprawiają GPS, aby osłabić gry, a iSpoofer nie jest wyjątkiem. Kluczem do spoofingu terytorium w pokemonach jest rozsądne korzystanie z niego. Na przykład, powinieneś starać się nie brać potwornych bobów lub dyskretnie transportować, ponieważ pokazuje to, że dzieje się z tobą coś odpychającego. W takich przypadkach Twoje dane zostaną wykluczone. W związku z tym, niezależnie od tego, czy musisz używać iSpoofer w Pokemon Go, staraj się zachować spokój i używaj go do normalnego zwiedzania ulic.


5 Czy zostanę zbanowany za Spoofing Pokemon go?

Mimo że Niantic zgłosiło strategię trzech uderzeń przeciwko oszustwom, nadal istnieją pewne chronione techniki, których możesz użyć, aby zapobiec zakazowi swoich danych.


Wnioski

Korzystanie z iSpoofer Pokemon GO ustawienie fałszywej lokalizacji w grze to najlepszy sposób na złapanie różnych Pokemonów i zwiększenie liczby punktów doświadczenia (punktów doświadczenia). Spoofing stanie się również korzystny, gdy będziesz zbyt leniwy, aby się wyprowadzić i szukać Pokemonów. Bez względu na powód, dla którego używasz fałszywej lokalizacji w Pokemon Go, wyżej wymienione narzędzia, takie jak aFoneSoft AnyTo pomoże Ci zmienić lokalizację GPS telefonu bez żadnych wysiłków.

Wypróbuj za darmo

Gorące artykuły