NordVPN — uczciwy i bezstronny przegląd w 2021 r.

STRONA GŁÓWNA > Zmień lokalizację > NordVPN — uczciwy i bezstronny przegląd w 2021 r.

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 10 sierpnia 2021 r.

Przeważnie wszyscy używamy VPN do różnych celów. Niektórzy ludzie chcą go do fałszowania lokalizacji, aby grać w gry i korzystać z innych aplikacji opartych na lokalizacji. Niektóre osoby korzystają z VPN, aby uzyskać dostęp do niektórych witryn z ograniczeniami lokalizacji. Tak więc wszyscy celowo korzystamy z VPN w naszym codziennym życiu.

Na rynku dostępne są różne sieci VPN, które można wybrać, ale znalezienie najlepszej z tak wielu opcji staje się trudne. NordVPN to bezpieczna i dobra opcja w grupie tak wielu opcji, że musisz raz spróbować. Jesteśmy tutaj z recenzją NordVPN, aby pomóc Ci dowiedzieć się, dlaczego powinieneś to uzyskać. Więc bez zbędnych ceregieli zacznijmy!

Co to jest NordVPN i NordLynx

NordVPN był ulubieńcem każdego, kto korzysta z połączenia VPN do przeglądania witryn, aplikacji i gier z ograniczeniami lokalizacji. Widząc uznanie i rosnące zapotrzebowanie społeczne, firma wprowadziła zaawansowaną technologię NordLynx.

nordvpn

Najlepszą rzeczą w tej technologii jest to, że możesz cieszyć się szybkością WireGuard, ale Twoja prywatność nie zostanie naruszona! Istotnym celem wprowadzenia NordLynx było zapewnienie użytkownikom szybszych połączeń, bezpieczniejszej łączności i zwiększonej prywatności w Internecie.

Ponadto te zaawansowane protokoły pomagają w lepszym przesyłaniu strumieniowym w Internecie. Ze względu na zaawansowaną technologię rywale NordLynx są uważani za najlepszych, jeśli chodzi o szybkość i prywatność dla wszystkich typów urządzeń.

nordlynx

Ponieważ WireGuard jest podstawą NordLynx, która zawiera 4,000 linii kodu, dzięki czemu połączenie jest naprawdę szybsze. Zapewnia szybsze połączenie, ale ten zbiór 4k linii kodu również zwiększa szybkość połączenia. WireGuard poprawia również prywatność, zmniejszając ryzyko luk w zabezpieczeniach.

Funkcja NordVPN

Wiemy, że musisz szukać pewnych istotnych funkcji NordVPN, aby móc oszacować korzyści z jego używania. Ale jeśli myślisz, czy NordVPN jest tego wart? Funkcje, o których wspomnimy poniżej, opiszą najlepsze rzeczy w NordVPN. Więc bez zbędnych ceregieli zacznijmy!

Szyfrowanie następnego poziomu:

Najlepszą rzeczą w NordVPN jest szyfrowanie następnego poziomu, które chroni dane użytkowników przed wszelkimi naruszeniami i wyciekami. Ta ścisła prywatność zapewnia prywatność użytkownika, dzięki czemu nie czuje się on bezbronny w Internecie.

Najszybsza prędkość:

test najszybszej prędkości nordvpn

Kolejną najlepszą rzeczą w NordVPN jest błyskawiczna prędkość, która sprawia, że ​​jest to najszybsze dostępne połączenie VPN w Internecie. Szybkość jest najważniejszym czynnikiem, który pomaga ludziom cieszyć się ulubionymi grami, aplikacjami i stronami internetowymi bez spowolnienia i przerw.

Dedykowane adresy IP:

Jedną z rzeczy, która przyciąga ludzi do korzystania z NordVPN zamiast jakiejkolwiek innej sieci VPN na rynku, są dedykowane adresy IP, które zapewnia. Niektóre sieci VPN niskiej jakości generują fałszywe adresy IP, które można łatwo wyśledzić. Korzystanie z takich sieci VPN o niskiej jakości może na zawsze zablokować dostęp do ulubionej gry. Korzystanie z NordVPN zapewni Ci unikalny adres IP, który pomoże Ci wyglądać jako unikalny użytkownik bez obecności bota.

Wsparcie 24/7:

Masz dość wysyłania wiadomości e-mail do firmy VPN narzekającej na ich połączenie? Pożegnaj się ze zmartwieniami, ponieważ NordVPN zapewni Ci całodobowe wsparcie, dzięki czemu w mgnieniu oka załatwisz wszystkie swoje zapytania. Dawno minęły czasy, kiedy trzeba było czekać na odpowiedź działu obsługi klienta firmy. Teraz obsługa klienta NordVPN pomoże Ci spełnić wszystkie Twoje pytania!

Plusy i minusy NordVPN

Lepiej jest mieć przegląd zalet i wad NordVPN, aby móc oszacować wydajność połączenia VPN. Poniżej znajduje się lista istotnych zalet i wad NordVPN, które pomogą Ci zdecydować, czy powinieneś go otrzymać, czy nie.

NordVPN 2

Plusy:

Wady:

NordVPN w życiu codziennym

Widzieliśmy wiele recenzji NordVPN, w tym recenzję NordVPN Reddit; jesteśmy tutaj, aby omówić niektóre zastosowania NordVPN w codziennym życiu, które pomogą Ci dowiedzieć się, w jaki sposób możesz go wykorzystać, aby ożywić swoje życie. Poniżej przedstawiono kilka znaczących zastosowań NordVPN w życiu codziennym, aby dodać więcej rozrywki i rekreacji w życiu!

NordVPN z Netflix

NordVPN jest również uważany za najlepszy do przeglądania treści z ograniczeniami geograficznymi w serwisie Netflix. Jeśli jesteś poza USA i chcesz cieszyć się wszystkimi filmami i treściami bez żadnych zegarów geograficznych, NordVPN to najlepsze narzędzie do fałszowania lokalizacji, które pozwoli Ci cieszyć się ulubionymi programami bez obaw! Aby korzystać z NordVPN z Netflix, musisz wykonać następujące kroki:

NordVPN z Telewizor apple

NordVPN wprowadził funkcję SmartDNS, która umożliwia dostęp do ograniczonych treści strumieniowych na Apple TV. Na Apple TV znajdziesz wiele gier i aplikacji z ograniczeniami geograficznymi. Możesz więc użyć NordVPN, aby ominąć wszystkie blokady geograficzne.

nordvpn dla Apple TV

Aby korzystać z NordVPN z Apple TV, musisz wykonać następujące kroki:

NordVPN z Chrom

Google Chrome jest najczęściej używaną przeglądarką na świecie i oczywiście są kraje, w których wszystkie strony internetowe nie mogą otwierać i surfować. NordVPN pomaga dobrze się bawić w grach, aplikacjach i witrynach internetowych, które są ograniczone w Twojej okolicy. Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować rozszerzenie Chrome NordVPN i zacząć surfować po swojej ulubionej witrynie!

Test prędkości dla NordVPN

Testowanie prędkości VPN przed uzyskaniem jest czymś, o czym nie wolno zapomnieć. Ludzie z różnych krajów przeprowadzili testy prędkości NordVPN w swoich regionach, a różne obszary wykazały różne wyniki.

W niektórych krajach, takich jak USA i Kanada, NordVPN wykazał niewiele rozczarowujących wyników. Ale w Singapurze testy prędkości NordVPN wykazały niesamowite wyniki, jak pokazano na poniższych zdjęciach!

sinapore

Australia

USA

Koszt subskrypcji NordVPN

Ile kosztuje NordVPN? To prawdopodobnie pytanie, które pojawia się teraz w twoim umyśle. Jeśli chodzi o koszt NordVPN, z przyjemnością dowiesz się, że nie jest tak kosztowny, jak niektóre inne opcje na rynku.

Chociaż nie ma żadnej darmowej wersji, zapewnia użytkownikom najlepsze opłacalne oferty, aby mogli sobie na to pozwolić.

koszt nordvpn

NordVPN może kosztować Cię 11.95 USD miesięcznie z nieograniczonym dostępem do funkcji. A jeśli chcesz kupić roczną subskrypcję, będziesz musiał zapłacić 119 USD. Jednak NordVPN ma tak wiele innych ofert, z których możesz skorzystać, odwiedzając ich oficjalną stronę internetową, aby dowiedzieć się o nowych ofertach.

Często zadawane pytania dotyczące NordVPN

1 Czy NordVPN jest bezpieczny?

NordVPN jest bezpieczny w użyciu, ponieważ jego siedziba znajduje się w takim obszarze, że nie jest zaangażowany w żadne międzynarodowe sojusze nadzoru. Oznacza to, że nie śledzą Twojej aktywności w Internecie i możesz surfować po ulubionych aplikacjach i grach oraz witrynach internetowych bez żadnych ataków na prywatność. 

2 Czy NordVPN jest tego wart?

Chociaż NordVPN ma pewne wady, nadal jest jednym z najlepszych wszechstronnych połączeń VPN, które możesz wybrać i na których możesz polegać. Oferuje niesamowite usługi bezpieczeństwa i większą szybkość bez narażania prywatności użytkownika. Możesz mu więc zaufać i nie zawiedzie Cię!

3 Jak działa NordVPN?

NordVPN to narzędzie do fałszowania lokalizacji, które może pomóc Ci cieszyć się ulubionymi aplikacjami, grami i treściami, które nie są dozwolone w Twojej okolicy. Dawno minęły czasy, kiedy trzeba było pożegnać się z ulubionymi treściami tylko ze względu na lokalizację. To narzędzie do fałszowania lokalizacji przełączy Twoją lokalizację na dowolny serwer na świecie, a Twoja lokalizacja zostanie zmieniona wraz z lokalizacją serwera. W ten sposób będziesz mógł cieszyć się treściami o ograniczonej lokalizacji.

4 Czy zespoły NordVPN działają w Chinach?

NordVPN nie ma serwera w Chinach, więc tam również nie działa.

5 Co jest lepsze, NordVPN czy ExpressVPN?

Porównując różne ważne punkty i funkcje obu sieci VPN, dochodzimy do wniosku, że NordVPN jest o wiele lepszy niż ExpressVPN. Chociaż oba mają swoje niesamowite funkcje, z którymi nikt nie może konkurować, NordVPN jest najlepszy!

Na wynos

W gronie tak wielu VPN staraliśmy się opracować najlepszą, którą możesz wybrać. Staraliśmy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje zapytania i pokazać wszystkie istotne punkty tego połączenia. Nie możesz wybrać innej lepszej opcji niż NordVPN ze względu na politykę prywatności, szybkość i szybsze połączenie.

 Więc pożegnaj się ze wszystkimi zmartwieniami i uzyskaj teraz to niesamowite połączenie VPN, aby cieszyć się prywatną i bezpieczną aktywnością w Internecie bez naruszeń bezpieczeństwa i luk w zabezpieczeniach!

Gorące artykuły