Jak grać w Pokémon GO bez poruszania się zarówno na iOS, jak i Androidzie? [ 2021]

STRONA GŁÓWNA > Zmień lokalizację > Jak grać w Pokémon GO bez poruszania się zarówno na iOS, jak i Androidzie? [ 2021]

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 22 lipca 2021 r.

Pokémon GO polega na poruszaniu się w prawdziwym świecie i łapaniu ulubionych Pokémonów. Nie możesz również otrzymać darmowych kulek lub jaja wylęgowe bez chodzenia. Aplikacja korzysta z funkcji GPS, aby określić przebytą odległość z dokładnością do jednego metra.

graj w pokemony idź do parku

Co zrobić, jeśli nie masz ochoty wyprowadzać się z obecnej lokalizacji?

Cóż, łatwym sposobem na to jest instalowanie aplikacji, które fałszują lub wyszydzają Twoją lokalizację. Oszukują aplikację gry, którą faktycznie poruszasz, umożliwiając odblokowanie funkcji gry opartych na lokalizacji.

Na szczęście większość z tych aplikacji jest bezpłatna i łatwa w użyciu i nie ujawnia Twojej aktualnej lokalizacji. Nauczyć się jak graj w Pokémon GO bez ruchu za pomocą tych aplikacji tutaj.


Część 1. Co nowego w Niantic

Od wybuchu koronawirusa Niantic dokonała różnych zmian w swojej polityce gry, aby uchwycić nową rzeczywistość, w której dystans społeczny jest koniecznością. Dodano również nowe funkcje, które mogą się spodobać stacjonarnym graczom. Jeśli zastanawiasz się, jak grać w Pokémon GO bez poruszania się, oto kluczowe zmiany, które pozwolą ci to zrobić.

Kluczowe zmiany

Nadchodzą nowe zmiany, które pomogą graczom odkrywać grę i wspierać zajęcia w pomieszczeniach, takie jak bieganie na bieżni lub sprzątanie.


Część 2. Aplikacje, których można używać do grania w Pokémon GO bez ruchu

Jeśli zastanawiasz się, jak grać w Pokémon GO bez przenoszenia 2021, możesz skorzystać z kilku popularnych aplikacji na rynku. Oto niektóre z najlepszych.

1 aFoneSoft AnyTo

aFoneSoft AnyTo to aplikacja do podszywania się pod lokalizację, z której możesz korzystać w dowolnym miejscu na świecie. Możesz odblokować aplikacje oparte na lokalizacji i uzyskać dostęp do usług geograficznych w telefonie. Co więcej, możesz także udostępniać wirtualną lokalizację swoim znajomym grającym na platformach społecznościowych.

Aby uniemożliwić twórcom gry wykrycie, że podszywasz się pod swoją lokalizację. Ma realistyczny tryb, który co kilka sekund losowo zmienia prędkość do wyższych lub niższych 30% prędkości.

W przypadku gier opartych na lokalizacji, takich jak Pokémon GO, możesz robić wszystko, co chcesz.


[Transkrypcja wideo]

YouTube Video

Jak zmienić lokalizację za pomocą aFoneSoft AnyTo?

Krok 1: Konfiguracja aFoneSoft AnyTo

Kliknij Wypróbuj za darmo przycisk powyżej, aby zainstalować aFoneSoft AnyTo na Twoim komputerze. Następnie otwórz go i kliknij Pierwsze kroki. Podłącz telefon do komputera przez USB. Kliknij Zaufaj na urządzeniu w celu wyświetlenia monitu.

uruchom aplikację anyto

Krok 2: Wybierz tryb teleportacji

Po załadowaniu mapy domyślnie pokaże, gdzie jesteś na mapie. wybierać Tryb teleportacji w prawym górnym rogu trzecia ikona.

wybierz tryb teleportacji

Krok 3: Wybierz adres dla Pokémon Go Spoofing

Teraz na mapie po prostu wskaż miejsce, w którym masz nadzieję, że tam byłeś. Możesz powiększać i pomniejszać mapę, aby zlokalizować swoje miejsce.

wybierz adres

W porządku! Teraz wystarczy kliknąć Przenieść przycisk. Możesz zobaczyć, że lokalizacja jest natychmiast zmieniana na nowe miejsce.

Zmieniono lokalizację GPS

Otwórz Pokémon GO, przekonasz się, że udało Ci się sfałszować swoją lokalizację w grze. Teraz, gdy już zacząłeś, możesz kontynuować odkrywanie aplikacji i jej szerokiego zestawu korzyści dla zapalonego gracza Pokémon GO.

Powodzenia!

lokalizacja w Pokémon została zmieniona

Możesz więc użyć tego genialnego narzędzia do tworzenia wirtualnych tras do poruszania się w grze, gdy tylko siedzisz w domu (zobacz przewodnik >> ).

Wypróbuj za darmo

ZALETY

Wady

Wskazówki

aFoneSoft AnyTo jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami iOS, w tym iPhone 11/12. I jest teraz zaktualizowany, aby obsługiwać większość urządzeń z Androidem, takich jak Samsung, Google Pixel, Motorola!

Oprócz sfałszowania lokalizacji w grze Pokémon, możesz również użyć tej aplikacji do fałszowania, aby zmienić lokalizację w dowolnych grach AR opartych na lokalizacji lub platformach społecznościowych.

2 PokeGO++

PokeGO++ został stworzony specjalnie do fałszowania lokalizacji w systemie iOS. Możesz jednak pobrać go na swoje urządzenie z Androidem z Google play środowisko. Posiada również kilka funkcji, które znacznie ułatwiają grę. Oto najważniejsze cechy

pokemon iść ++

Podstawowe dane

Aby korzystać z funkcji aplikacji, musisz zainstalować Buildstore na swoim telefonie. Następnie zainstaluj PokeGO++ (zwane również PokémonGO Pro) z BuildStore. Stąd możesz zalogować się na swoje prawdziwe konto Pokémon GO. Możesz też odwiedzić zakładkę podszywania się i uruchomić funkcję fałszywej lokalizacji.

ZALETY

Wady

3 TutuApp

TutuApp to jedna z najpopularniejszych aplikacji do podszywania się pod lokalizację innych firm w Internecie. Oprócz umożliwienia przechwytywania Pokémonów bez poruszania się o cal, ma następujące funkcje.

graj w pokemony idź z tutu

Podstawowe dane

Po zainstalowaniu TutuApp i uruchomieniu go, wyszukaj Pokémon GO na pasku wyszukiwania i zainstaluj go. Następnie włącz aplikację na ekranie głównym, korzystając z podpowiedzi. Stąd możesz z łatwością poruszać się po awatarach na ekranie.

Chociaż jest bezpieczny w użyciu z Pokémon GO, upewnij się, że pozwalasz Pokémonowi odrodzić się na zewnątrz, zanim teleportuje się z powrotem do miejsca, w którym był ostatni, aby uniknąć podniesienia czerwonej flagi.

ZALETY

Wady


Część 3. VPN, których możesz używać do grania w Pokémon GO bez ruchu

Według autentycznych zasobów wirtualna sieć prywatna to usługa, która umożliwia łączenie się z Internetem za pomocą zaszyfrowanego tunelu, aby zapewnić prywatność online i chronić poufne dane. VPN jest powszechnie używany do zabezpieczania połączenia z publicznym hotspotem Wi-Fi, ukrywania adresu IP i zapewniania prywatności przeglądania.

Przynajmniej VPN powinien obsługiwać cały ruch sieciowy za pośrednictwem zdalnego serwera — podstawowa funkcja każdej sieci VPN. Zasadniczo wszystkie VPNS na rynku mogą to osiągnąć bez uwzględniania innych czynników. W prawdziwym życiu naszym głównym problemem podczas przygotowywania się do korzystania z VPN jest jego bezpieczeństwo i to, czy może chronić naszą prywatność. Na szczęście poniższe 3 sieci VPN mogą doskonale zaspokoić nasze potrzeby na wiele sposobów. Spójrzmy.

1 Surfshark

Surfshark to interesująca sieć VPN, która jest wypełniona funkcjami, działa prawie wszędzie. Jego sieć ma ponad 3,200 serwerów rozmieszczonych w imponujących ponad 160 lokalizacjach w 65 krajach, możesz w zasadzie myśleć, że Surfshark jest zbudowany do pozorowania lokalizacji i może go pokonać tylko w branży.

graj w pokemony idź z tutu

Ponadto Surfshark to VPN, który ma wbudowaną fałszywą lokalizację GPS. Dlatego nie musisz do tego używać oprogramowania firm trzecich. Z aplikacji można korzystać na platformach Android i iOS.

ZALETY

Wady

2ExpressVPN

Jeśli chodzi o VPN, nie chcesz ryzykować z firmą, o której nie wiesz zbyt wiele. Dlatego tutaj przedstawiamy ExpressVPN - produkt wiodących firm VPN o fantastycznej reputacji. ExpressVPN z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych ma ponad 2000 serwerów w 148 lokalizacjach, co pozwala na dostęp do bezpiecznych sieci prywatnych na całym świecie.

ekspresowy VPN

Dlatego jest dokładny w ukrywaniu twojego ruchu, gdy chcesz grać w Pokémon GO bez ruchu. Jednak usługa jest dostępna tylko w wersji płatnej i może być konieczne wykonanie jailbreaku telefonu i zainstalowanie oprogramowania do fałszowania GPS innych firm.

ZALETY

Wady

3 NordVPN

NordVPN to jedna z najlepszych sieci VPN do zmniejszania opóźnień i naprawiania opóźnień. Ma szeroki zakres atrybutów, w tym nieograniczoną przepustowość i silne szyfrowanie. NordVPN jest wysoce preferowany dla Pokemon GO, który znacznie zmniejsza opóźnienia i opóźnienia dzięki szerokiej przepustowości.


Jako wiodąca usługa VPN, która pozwala ukryć lub zmienić adres IP w ponad 500 lokalizacjach na całym świecie, NordVPN może naprawdę zlokalizować Pokémony z domu. Nie ma na nim oprogramowania do fałszowania. Musisz jednak użyć aplikacji innej firmy.

ZALETY

Wady


Podsumowując

Pokémon GO wprowadza zmiany, które pozwolą ci grać w zaciszu własnego domu. Zanim jednak uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji, rozważ skorzystanie z aplikacji do fałszowania lokalizacji lub VPN. Powyższa lista zawiera jedne z najlepszych produktów na rynku. Więc kiedy tu dotrzesz, możesz spróbować za darmo, spójrz na aFoneSoft AnyTo, to Cię nie zawiedzie!

Wypróbuj za darmo

Gorące artykuły