Rzeczy o Pokémon GO Adventure Sync, które powinieneś wiedzieć

STRONA GŁÓWNA > Zmień lokalizację > Rzeczy o Pokémon GO Adventure Sync, które powinieneś wiedzieć

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 16 września 2021 r.

Jeśli grasz w Pokemon Go od jakiegoś czasu, być może natknąłeś się na funkcję Adventure Sync w grze. To dość unikalna funkcja, której możesz nie znaleźć w żadnej innej grze. Krótko mówiąc, kiedy Synchronizacja przygody Pokemon GO jest włączona, otrzymasz określone nagrody i kredyty w grze, nawet jeśli nie grasz w grę.

Kluczową ideą tej funkcji jest zachęcenie ludzi do większej aktywności fizycznej i utrzymania formy. Jednak od czasu premiery w listopadzie 2018 r. Adventure Sync zmusił graczy do zgłaszania kilku zapytań. Podczas gdy niektórzy gracze nie wiedzą, jak włączyć tę funkcję, inni są sceptycznie nastawieni do tego procesu.

Dlatego w dzisiejszym przewodniku postanowiliśmy podzielić się obszernym wglądem w synchronizację Pokemon Go Adventure i sposób jej wykorzystania do zdobywania nagród w grze.

wszystko o synchronizacji przygody

Część 1: Czym jest synchronizacja przygody w Pokémon GO

Niantic po raz pierwszy wypuścił funkcję „Pokémon GO Adventure Sync” pod koniec listopada 2018 r. Możesz włączyć tę funkcję w menu „Ustawienia” w Pokémon GO, a po włączeniu będzie śledzić wszystkie ruchy GPS, gdy gra nie jest bieganie. A gdy ponownie uruchomisz grę, automatycznie nagrodzi cię ona specjalnymi kredytami (zwykle Buddy Candies).

synchronizacja przygody w Pokémon GO

Oznacza to, że jeśli chcesz zdobyć te nagrody, zawsze będziesz musiał nosić ze sobą telefon, aby mógł łatwo znaleźć ruch GPS. Wraz z sygnałem GPS smartfona ta funkcja pobiera również dane z niektórych aplikacji, aby precyzyjnie śledzić Twój ruch. Oczywiście Twój ruch nie zostanie uwzględniony, jeśli poruszasz się zbyt szybko, np. gdy prowadzisz samochód.

W ciągu dwóch lat Niantic wydał kilka aktualizacji, aby ulepszyć tę funkcję. Niedawno, w marcu 2020 r., Gigant gier ogłosił nadchodzącą aktualizację Pokémon GO, w której funkcja „Adventure Sync” zostanie znacznie ulepszona. Zgodnie z raportami, nadchodząca aktualizacja zapewni również punkty za bieganie na bieżni i chodzenie w pomieszczeniach.

Część 2: Nagrody Pokémon GO Adventure Sync

Więc jakie nagrody Pokémon GO Adventure Sync możesz otrzymać, włączając tę ​​funkcję. Zasadniczo będziesz otrzymywać cotygodniowe nagrody w oparciu o całkowity dystans, który pokonałeś w ciągu całego tygodnia. Okno dystansu podzielone jest na trzy różne kategorie, a każda kategoria ma swoje własne, specyficzne nagrody. Te kategorie obejmują:

Tygodniowy dystans spaceru Nagrody Pokémon GO Adventure Sync
5km 20Pokéballi,
25km 20 Pokéballs, 10 Great Balls, 500 Stardust, 1 Rare Candy lub 5 km Eggs
50km 20 Pokéballs, 10 Great Balls, 1500 Stardust, 5 km Eggs & 3 Rare Candy lub 10 km Eggs

Warto zauważyć, że 50km to maksymalny limit nagród. Jeśli przekroczysz benchmark 50 km, nie otrzymasz żadnych dodatkowych nagród.

Część 3: Jak włączyć Pokémon GO Adventure Sync

Teraz, gdy znasz już nagrody, które otrzymasz dzięki Pokémon GO Adventure Sync, przyjrzyjmy się szybko jak włączyć Pokémon GO Adventure Sync dzięki czemu możesz zacząć zbierać nagrody.

Obejrzyj samouczek wideo, aby włączyć synchronizację przygody w Pokémon GO

YouTube Video
[Transkrypcja wideo]

Jeśli niedawno zaktualizowałeś Pokémon GO, automatycznie otrzymasz wyskakujące okienko, aby włączyć tę funkcję. Jeśli jednak nie otrzymasz żadnego wyskakującego komunikatu, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby włączyć tę funkcję za pomocą menu „Ustawienia”.

Krok 1: Uruchom Pokémon GO na swoim smartfonie.

Krok 2: Stuknij ikonę „PokéBall”, aby uruchomić „Menu główne”, a następnie wybierz „USTAWIENIA”. Zostaniesz poproszony o przejście do okna „USTAWIENIA”.

Menu ustawień Pokemon GO

Krok 3: Po prostu kliknij opcję „Adventure Sync”, aby ją włączyć. Być może będziesz musiał również zapewnić dodatkowe uprawnienia, aby Pokémon GO mógł łatwo zbierać dane z aplikacji.

włącz synchronizację przygody w Pokémon GO

Część 4: Dlaczego Pokémon GO Adventure Sync nie działa

Pomimo tego, że jest to niezwykła funkcja Pokémon GO, wielu graczy zgłosiło również, że funkcja nie działa poprawnie na ich koncie. Aby uwierzyć na forach Pokémon GO, było wiele przypadków, w których Adventure Sync nie aktualizował cotygodniowych szczegółów, w wyniku czego niczego nie nagradzał.

Synchronizacja przygody Pokémon GO nie działa

Jeśli masz ten sam problem z kontem Pokémon GO, oto 3 wskazówki, które pomogą przywrócić działanie Adventure Sync.

Część 5: NAJLEPSZY Zmieniacz lokalizacji Pokémon GO Adventure Sync, który powinieneś wiedzieć

Synchronizacja przygód w Pokémon GO to całkiem przydatna funkcja, zwłaszcza jeśli jesteś zwykłym graczem Pokémon GO. Można jednak śmiało powiedzieć, że nie wszyscy gracze mają energię lub chęć, aby wyjść i przejść kilka kilometrów tylko po to, aby zebrać Nagrody Pokémon GO.


To jest wtedy, gdy Zmieniacz lokalizacji Pokémon GO Adventure Sync pomoże. Istnieją różne sposoby na iOS i Androida, które pomogą Ci oszukać Pokémon GO, aby uwierzył, że rzeczywiście przeszedłeś określoną odległość, nawet jeśli spędziłeś cały dzień na kanapie.

Omówmy dwie różne sztuczki z Adventure Sync w iOS i Androidzie.

1. Zmieniacz lokalizacji Pokémon GO Adventure Sync dla iOS (Android)

Podszywanie się pod lokalizację to najbardziej niezawodny sposób na zmianę ruchu GPS i zwiększenie odległości do Adventure Sync. Można to zrobić za pomocą dedykowanej aplikacji do fałszowania lokalizacji na iOS (np. Android) aFoneSoft AnyTo.

Jest to bogate w funkcje narzędzie do geospoofingu dla iOS i Androida, które pozwoli Ci zmienić lokalizację GPS, a także zaplanować trasę, aby zmienić ruch GPS w Pokémon GO.

W ten sposób twój Adventure Sync Pokemon GO aktywność będzie nadal rosła, nawet jeśli nie przeszedłeś ani kroku. aFoneSoft AnyTo oferuje szeroką gamę funkcji, dzięki którym jest niezawodnym narzędziem do fałszowania lokalizacji na urządzeniach z systemem iOS i Android. Niektóre z tych funkcji obejmują:

Wypróbuj za darmo

Przejdźmy teraz do procesu krok po kroku, używając aFoneSoft DowolnyDo.

Jak korzystać aFoneSoft AnyTo, aby uzyskać większy dystans bez wychodzenia na zewnątrz

YouTube Video
[Transkrypcja wideo]

Krok 1: Zacznij od instalacji aFoneSoft AnyTo na komputerze PC/Mac. Po zakończeniu procesu instalacji uruchom oprogramowanie i kliknij „Rozpocznij”.

Ściągnij i zainstaluj aFoneSoft AnyTo

Krok 2: Podłącz telefon do komputera PC/Mac i kliknij „Zaufaj” w wyskakującym okienku na swoich urządzeniach. Wprowadzanie hasła, aby udzielić pozwolenia.

połącz się i zaufaj

Krok 3: Po pomyślnym połączeniu pojawi się mapa. Wybierz "Tryb Multi-Spot" w prawym górnym rogu.

wybierz tryb wielopunktowy

Krok 4: Aby zaplanować spersonalizowaną trasę, musisz pojedynczo przypiąć lokalizacje na mapie. Możesz także ustawić lokalizację, wprowadzając adres i współrzędne do paska wyszukiwania.

Krok 5: Po wybraniu lokalizacji wszystkie automatycznie pojawią się na pasku bocznym.

Możesz ustawić liczbę czasów podróży w obie strony, wpisując liczbę w puste miejsce. Możesz również dostosować prędkość do swoich potrzeb, przeciągając suwak. Po ustawieniu czasów i prędkości kliknij ruch, aby rozpocząć ruch GPS.

przewodnik 12

W tej chwili Twój telefon porusza się bez poruszania się i wychodzenia na zewnątrz. Wszystkie dane zarejestrowane przez telefon będą liczone dla Pokémon GO. Możesz teraz cieszyć się Pokémon GO Adventure Sync z aFoneSoft DowolnyDo.

Wypróbuj za darmo


2. Pokémon GO Adventure Sync na Androida

Ponadto zapewniamy również rozwiązanie dla systemu Android. W takim przypadku zalecamy użycie DeFit, oficjalnie znanego jako debugger aplikacji fitness. Zamiast udawać ruch GPS, DeFit po prostu doda zapisy aktywności do Twojego konta Pokémon GO.

W rezultacie otrzymasz nagrody Pokémon GO Adventure Sync bez konieczności przechodzenia kilku kilometrów. Przeprowadzimy Cię krok po kroku przez proces używania DeFit do dodawania danych o aktywności na urządzeniu z Androidem.

Krok 1: Przejdź do Sklepu Google Play i pobierz „Dopasowanie” na smartfonie.

pobierz i zainstaluj defit

Krok 2: Uruchom DeFit i upewnij się, że logujesz się przy użyciu tego samego identyfikatora, którego używasz na swoim koncie Pokémon GO.

Krok 3: W następnym oknie przeciągnij suwak, aby dostosować dane aktywności, a następnie dotknij suwaka, aby włączyć „Synchronizuj dane fitness”.

włącz synchronizację danych fitness


Wnioski

To wszystko, co powinieneś wiedzieć o Pokémon GO Adventure Sync funkcja. Jeśli nie używałeś go wcześniej, nadszedł właściwy czas, aby go włączyć, ponieważ pomoże ci zdobyć darmowe nagrody wraz z pewną aktywnością fizyczną. A jeśli czujesz się trochę leniwy, aby wyjść, pamiętaj, aby postępować zgodnie z wyżej wymienionymi sposobami na zdobywanie nagród, siedząc wygodnie na swojej kanapie.

Gorące artykuły