Zakazane w Chinach, Pokemon Go nadal przejmuje Internet przez burzę

STRONA GŁÓWNA > Zmień lokalizację > Zakazane w Chinach, Pokemon Go nadal przejmuje Internet przez burzę

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 10 sierpnia 2021 r.

Chiny zakazały Pokemon Go w przeszłości, powołując się na obawy dotyczące bezpieczeństwa. Urzędnik twierdził, że gracze będą powodować wypadki, koncentrując się na swoich telefonach. Twierdził również, że dostęp do map może również narażać innych użytkowników na zagrożenia bezpieczeństwa.

pokemon chiński

Na szczęście po latach oczekiwania można teraz grać w Pokemony w Chinach. Ponadto gra ma chińskie znaki, styl i gadżety, dzięki czemu idealnie pasuje do graczy mobilnych w kraju. Ten artykuł przeprowadzi Cię przez grę w Pokemon Go China i inne programy, które poprawiają twoje wrażenia z Pokemonów.

Historia kreskówki Pokemon w Chinach

Pokemon shénqí bǎobèi (zwany także Magicznymi Darlings) spotyka się z Ashem Ketchumem (zwanym również Małą Mądrością) wraz ze zwierzakiem, potworem Pokemon Pikachu. Teraz grupa trzech osób, oni… podróżuj po świecie Poke i napotykaj na swojej drodze różnego rodzaju potwory. Ta grupa walczy w różnych salach treningowych, aby zmienić Asha w mistrza Pokemonów.

pokemon kreskówka chiny

Podczas tego zadania do drużyny dołączają nowi przyjaciele; Misty (Xiǎo Xiá) zwany także Little Rosy Cloud i Brock (Xiǎo Gāng) zwany Little Strong. Każdy z nich ma różne rodzaje Pokemonów. Brock używa kamienia na bazie kamienia, podczas gdy Misty używa tego na bazie wody.

Ponadto drużyna musi walczyć z innymi mistrzami siłowni Pokemonów, dzikimi Pokemonami oraz profesjonalnymi złodziejami Pokemonów, zwanych Zespół R. Drużyny złodziei to duet chłopak-dziewczyna o imieniu Jesse i James, który porusza się wraz ze złym kotem o imieniu Meowth.

chińska historia pokemonów

Po drodze dołączają inni przyjaciele, w tym Bulbasaur (nasiono Cudownej Żaby), plujący ogniem smok o imieniu Charmander i Pokemon podobny do żółwia wodnego o nazwie Squirtle (zwany również Zeni)

Pierwsza gra Pokemon dla Game Boy

To, co zaczęło się jako prosta gra RPG dla Game Boya 20 lat temu, przekształciło się w imperium gier. Dziś platforma Nintendo ma dziesiątki tytułów Pokemon, a wkrótce pojawią się niesamowite projekty. Nie można przeoczyć uroku tych kieszonkowych potworów.

chłopiec gry 1

Pierwsza gra została nazwana Pokemon czerwony niebieski i żółty. Został wydany na platformie Game Boy 28 września 1998 roku (w wersji Blue i Red) i 18 października 1999 (w kolorze żółtym). Gry zostały po raz pierwszy opracowane w 1996 roku w Japonii i natychmiast stały się popularne, gdy zostały wysłane za granicę.

gameboy

Rozgrywka była prosta. Wybrałeś potwora startowego, podróżujesz po świecie i po drodze rywalizujesz z innymi trenerami. Wtedy byś zbierz więcej Pokemonów i walcz z ośmioma bossami siłowni, w ostatniej bitwie przeciwko potężnej Elite 4. Wersje czerwona i niebieska były prawie identyczne, przy czym żółty był adaptacją tych dwóch, zawierającym unikalne cechy każdej z nich.

gameboy 2

Pokemon X i Y

Pokemon X i Y były Pokemonami 6. generacji wydanymi na Platforma Nintendo 3DS 12 października 2013 r. Gra zawiera pełne środowiska 3D, aby uzyskać bardziej realistyczny wygląd świata postaci. Miał też 72 nowe postacie i ogromne ewolucje nie widziany w poprzedniej wersji gry. Była to również pierwsza gra, w której wprowadzono bajkowego Pokemona.

Pokemon x i y

To inspirowana Francją gra, której akcja toczy się w rozległym regionie Kalos. Gracze mogą wybrać swoją płeć na początku gry, a następnie rozpocząć swoją podróż w krainie. Mogą również zmienić wygląd i ubiór bohatera awatara.

pokemon xy

Pokemon typu smoczego jest odpowiedzią na Pokemona typu smoka, który dziesiątkuje wszystko. Niektóre bitwy odbywają się na niebie z Pokemonami, które potrafią latać. Poza tym są spotkania Hordy, w których różne dzikie Pokemony atakują jednocześnie. Ta gra pozwalała graczom spotykać się i walczyć z innymi graczami w systemie wyszukiwania graczy.

Pokemon Go China z Nowatorską technologią AR

Pokemon Go to gra w rozszerzonej rzeczywistości gdzie gracze wchodzą w interakcję w prawdziwym świecie, aby realizować różne cele. Po utworzeniu konta możesz dostosować swój awatar, który jest następnie wyświetlany na mapie w oparciu o lokalizację gracza.

Starbuck i pokemon idą

Na mapie znajdziesz takie funkcje, jak Pokemon Gyms i PokeStops. W Pokestops znajdziesz różne przedmioty zwane Moduły przynęty. Przyciągają one dzikie i sporadycznie rzadkie Pokemony.

moduły przynęt pokemon

Z drugiej strony siłownie to miejsca bitewne, w których twój awatar walczy z innymi trenerami. Gracze poruszają się w świecie rzeczywistym, gdy awatar porusza się jednocześnie po mapie. Lokalizacja gracza określa pokemona, z którym się spotka. Na przykład Pokemony typu wodnego są dostępne tylko w pobliżu wody.

pokemon w pobliżu wody

Ta gra wyświetla obraz Pokemona na ekranie i łączy go z naturalnym tłem, uchwyconym przez żyroskop i aparat telefonu.

Inne funkcje gry obejmują możliwość: zaprzyjaźnij się z innymi graczami, wymieniaj Pokemony i wymieniaj prezenty. Możesz także dostosować swój odtwarzacz, od odzieży po akcesoria.

Inni gracze zobaczą trenera na twojej siłowni lub podczas interakcji z nimi. Masz również szansę połączyć siły z innymi przeciwko wspólnemu wrogowi.

Niezwykły problem Pokemon Go w Chinach

Pokemon Go nigdy nie został oficjalnie wydany w Chinach, dzięki ostrej cenzurze rządu. Gra została poddana intensywnej kontroli rządu ze względu na wykorzystanie prawdziwych lokalizacji na mapie. To sprawiło, że wyglądało to na zagrożenie dla informacje geograficzne.

problem pokemon iść

Rząd musi zatwierdzić wszystkie aplikacje w AppStore. Pokemon Go nie został zatwierdzony i dlatego nie ma go w Apple AppStore dla graczy z Chin. Gracze, którzy podejmują ryzyko, muszą używać zagranicznych identyfikatorów, aby uzyskać dostęp do AppStore za pomocą aplikacji.

Po drugie, Mapy Google i powiązane usługi nie działają w Chinach. Utrudnia to graczom zlokalizowanie Pokeshopów i siłowni w grze.

mapy Google

A VPN jest niezbędny do gry w Chinach. Umożliwia dostęp do Map Google i lokalizacji poza granicami kraju. Ono omija świetną zaporę sieciową ustalone przez rząd. Mówi się, że w kraju jest kilka miejsc, w których można znaleźć Pokemony. Jednak nadal nie można ich odebrać bez map i innych funkcji lokalizacji.

Jak grać w Pokemon Go w Chinach?

Adwentowi fani Pokemonów nadal grają w swoją ulubioną grę, pomimo wyzwań, przed którymi stoją w Chinach. Po pierwsze, ze względu na cenzurę w kraju jest bardzo niewiele Pokestopów, zwłaszcza w obszarach miejskich, takich jak Pekin i pobliskie miasta.

pokemon idzie do Chin

Jednak w północnych i północno-wschodnich miastach można znaleźć kilka sal gimnastycznych, w których gracze mogą podróżować, wchodzić w interakcje i grać.

Po drugie, gracze nie mogą otwierać prezentów i wysyłać kilku swoim znajomym na całym świecie w większości części kraju. Jednak w lokalizacjach z kilkoma siłowniami możesz to zrobić wygodnie na smartfonie podczas korzystania z VPN. Ci, którzy nie mogą udać się do obszarów, w których mogą uzyskać dostęp do gadżetów Pokemon, korzystają z VPN, jak wyjaśniono później.

pokemon idzie 1

Ogólnie rzecz biorąc, ograniczenia i ciężka cenzura nie osłabiły entuzjazmu miłośników Pokemon Go w całym kraju. Jeśli już, znaleźli sposób na interakcję i cieszenie się niesamowitą grą razem, pomimo przeciwności losu.

Wspaniałe oprogramowanie pomocnicze Pokemon Go

Możesz poradzić sobie ze wszystkimi tymi wyzwaniami w Chinach, używając aFoneSoft Oprogramowanie AnyTo aby odblokować lokalizacje daleko od miejsca, w którym się znajdujesz. Oprogramowanie pozwala sfałszować lokalizację i poruszać się w kierunku tych pokemonów bez opuszczania miejsca. Wszystko, czego potrzebujesz, to komputer, z którego znajdziesz i wybierzesz preferowaną lokalizację.

Możesz zapoznać się z samouczkiem wideo na iOS tutaj!

Wypróbuj za darmo

Niektóre funkcje gry obejmują możliwość: dostosuj prędkość , zmieniaj prędkość tak, jak w świecie przyrody, lokalizuj współrzędne, cofaj się iz danego miejsca i prowadź ewidencję odwiedzonych miejsc.

dzień wspólnoty anyto

Możesz wziąć udział w dniach społeczności daleko od Chin i mieć szansę na wybór błyszczący Piplup. Wszystko, co musisz zrobić, to określić dzień wspólnoty w wybranej lokalizacji i zdobądź dowolnego błyszczącego Piplupa, którego znajdziesz po drodze. Te Piplupy ewoluują do Empoleon i mogą pomóc w walce z potworami wodnymi podczas rajdów.

pipulpa

Na zakończenie

Pokemon Go China to ekscytująca gra, która umożliwia interakcję ze światem przyrody. Możesz także wchodzić w interakcje, brać udział w bitwach i rywalizować z innymi graczami z całego świata.

Jednak ze względu na chińskie przepisy dotyczące cenzury trudno jest grać w tę grę w całym kraju. Na szczęście istnieje kilka sposobów na obejście problemu. Możesz zainstalować oprogramowanie zależne Pokemon Go, aFoneSoft AnyTo, na komputerze, aby sfałszować lokalizację i z łatwością uzyskać dostęp do gry poza krajem.

Wypróbuj za darmo

Gorące artykuły