Lista Dnia Społeczności Pokemon Go 2021

STRONA GŁÓWNA > Zmień lokalizację > Lista Dnia Społeczności Pokemon Go 2021

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 10 sierpnia 2021 r.

Powtarzające się comiesięczne wydarzenie to coś, na co gracze na całym świecie czekają. Ekscytującą rzeczą jest to, że gracze doświadczają zwiększonego odrodzenia dla każdego wydarzenia, ale przez ograniczony czas. Gracze korzystają z kilku bonusów, które mogą wykorzystać w wydarzeniach.

pokemon go lista dni społeczności 2021

Jest to okazja do poznania poprzedniego ruchu Pokemona lub jego ewolucji. Dzień społeczności Pokemon Go to z pewnością coś, co warto uczcić. Masz również szansę podzielić się swoimi doświadczeniami z Pokemon Go z okazji Dnia Społeczności z innymi.

1 Czym jest Dzień Społeczności Pokemon Go?

Wydarzenia te odbywają się raz w miesiącu. ten dni wspólnoty często zawierają Pokemony, które pojawiają się więcej razy niż inne Pokemony. To jest w określonym przedziale czasowym w określonej strefie czasowej. Zazwyczaj polecane Pokemony są rzadkie i z tego powodu Dzień Społeczności pogo jest tym, na co warto czekać. Jest to doskonała okazja dla graczy, aby złapać i spotkać jak najwięcej spawnów.

dzień społeczności pokemonów

W Dzień Społeczności Pokemonów, opisywany Pokemon ewoluuje do swoich ostatnich ewolucji na godzinę. Mogą również nauczyć się ekskluzywnego Charged Attack, co warto zauważyć i nie jest dostępne w żadnym innym dniu, który nie jest Dniem Społeczności.

Oprócz zwiększonych spawnów gracze mogą również cieszyć się bonusami w grze.

W poprzednich wydarzeniach bonusy, z których korzystał gracz, obejmowały:

Zachęcamy graczy do upewnienia się, że ich połączenie internetowe jest stabilne i silne. Powinni także ustawić swoje urządzenia tak, aby automatycznie wykrywały strefę czasową. Pamiętaj, że Community Day Pokemon go to wydarzenie oparte na lokalizacji. Dlatego najprawdopodobniej będziesz mieć problemy, jeśli Twój GPS lub zegar są niedokładne.

2 Kiedy rozpoczynają się Dni Społeczności Pokemonów?

Dni społeczności są wydarzeniami miesięcznymi. Odbywają się w jeden weekend każdego miesiąca i trwają sześć godzin. Już minęło wiele Dni Społeczności, ale kolejne wydarzenia już za kilka dni. W czerwcu odbędzie się Dzień Społeczności.

Pokemon przejść

Dokładna data to 6 czerwca 2021 r. Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 11:00 i kończy o godzinie 5:00 czasu lokalnego. Możesz uczestniczyć w Dniach Społeczności Pokemon go, gdzie jesteś. Możesz wyjść i pobawić się w swoim lokalnym parku.

3 Lista Dnia Społeczności Pokemon Go 2021

Zauważ, że wszystkie polecane Pokemony w weekendy Dnia Społeczności są wyjątkowe. Wszystkie oferują ekskluzywne ruchy, gdy ewoluują do ostatecznej ewolucji. Kilka wydarzeń Dnia Społeczności zostało już zorganizowanych i wszystkie okazały się wielkim sukcesem. Fani Pokemon Go wyrazili zadowolenie w poprzedniej grze.

Oto lista pokemon go Community Day 2021, jeśli chcesz wziąć udział w następnym wydarzeniu. W tabeli znajduje się lista Dni społeczności Pokemon go, na których znajdują się wydarzenia, które już się wydarzyły oraz te, które są w przygotowaniu.

Pokemon Dnia Społeczności

Ekskluzywny ruch dnia społeczności

Debiut

Machop

Zwrot (Machamp)

Styczeń 2021

Roselia

Nasiona Pocisku - Szybki Atak (Roserade)

Kula Pogodowa - Naładowany Atak (Roserade)

luty 2021

żółtodziób

Spalić (Talonflame)

marzec 2021

Snivy

Roślina szału (Serperior)

2021 kwietnia

Swablu

Podmuch Księżyca (Altaria)

Maj 2021

Biblia

Moc Ziemi (Garchomp

Czerwiec 2021

4 Zaskoczony Dzień Społeczności Gible – 6 czerwca

Gracze nie mogli się doczekać Dnia Społeczności Gible, który w końcu nadszedł. Wydarzenie odbędzie się 6 czerwca 2021 r. od 11:00 do 5:00 czasu lokalnego. Dlaczego gracze są tym tak podekscytowani?

Będzie to doskonała okazja do uzupełnienia wszystkich wpisów Pokedex związanych z Gible. Jeśli nie robiłeś tego wcześniej, nie przegap tej okazji. Jeśli chcesz dodać potężnego Garchompa do swojego zespołu, nie ma lepszego dnia na zrobienie tego niż ten dzień.

wspólny dzień wspólnoty

Zauważ, że jest to jeden z pokemonów typu smok i ziemia jest jednym z najlepszych w grze. Dzięki temu świetnie nadaje się do atakowania sal gimnastycznych, rajdów i lig Go Battles. Będzie to ekscytujące wydarzenie, w którym będziesz miał szansę zdobyć idealny trzygwiazdkowy Gimble, zebrać cukierki i skończyć z Garchompem, który będzie mógł nauczyć się mocy ziemi.

zaskoczony dzień wspólnoty

Oczywiście w tym dniu będą bonusy. A najlepsze jest to, że dostaniesz to, co najlepsze. Bonus zawiera potrójne PD Połowu. Oznacza to, że będziesz mógł używać Lucky Egg do zbierania ton XP.

5 Zdobądź wyróżnione Pokemony dostępne z aFoneSoft AnyTo w Dniu Społeczności

aFoneSoft AnyTo to zmieniacz lokalizacji GPS dla urządzeń z systemem iOS i Android. Możesz użyć tej funkcji, aby zmienić swoją lokalizację na dowolne miejsce na świecie. Główne funkcje AnyTo obejmują udostępnianie wirtualnych lokalizacji na platformach społecznościowych, ukrywanie swojej lokalizacji na urządzeniu, wyśmiewanie lokalizacji podczas korzystania z aplikacji randkowych i dostęp do usług geo-specyficznych.

dzień wspólnoty anyto

Możesz użyć narzędzia, jeśli chcesz udostępniać niesamowite lokalizacje znajomym na platformach społecznościowych. Możesz go również użyć do zmiany swojej lokalizacji na mapie z kilku powodów. Na przykład, aby unikaj śledzenia oraz dostęp do usług i aplikacji specyficznych dla danego obszaru geograficznego.

Wypróbuj za darmo

Narzędzie umożliwia również tworzenie tras na mapie, którymi można się poruszać. Ta funkcja jest przydatna, jeśli grasz. Dzięki urządzeniu do zmiany lokalizacji możesz wyznaczyć ścieżkę z dostosowaną prędkością, jeśli gra wymaga wyjścia na zewnątrz i chcesz pozostać w środku.

To, co czyni go wyjątkowym zmieniaczem lokalizacji, to jego elastyczność. Możesz ustawić naturalną prędkość i czas ruchu. Co więcej, możesz wybrać konkretną współrzędną jako swoją lokalizację podczas grania.

Możesz znaleźć samouczek iOS za pomocą AnyTo!

Jak korzystać z AnyTo w dniu społeczności Pokemon Go?

Krok 1: Konfiguracja aFoneSoft AnyTo

zainstalować aFoneSoft w Twoim komputerze. Po uruchomieniu otwórz i kliknij Pierwsze kroki. Podłącz iPhone'a do komputera za pomocą kabla USB, a następnie kliknij Zaufaj na Twoim telefonie.

otwórz i uruchom aFoneSoft AnyTo

Krok 2: Kliknij Tryb teleportacji

Wybierz tryb teleportacji po załadowaniu mapy. Zauważ, że mapa początkowo pokaże twoją domyślną lokalizację. ten Tryb teleportacji opcja będzie w prawym górnym rogu ekranu.

wybierz tryb teleportacji

Krok 3: Wybierz adres

Wybierz adres, pod którym chcesz być w grze Pokemon. Aby zlokalizować preferowaną lokalizację na mapie, możesz powiększyć widok. Możesz również wprowadzić lokalizację w polu wyszukiwania, a współrzędne zostaną podane. Po pomyślnym wybraniu adresu kliknij przycisk Przenieść opcja. Zauważysz wtedy, że Twoja lokalizacja się zmieniła.

zmień lokalizację jednym kliknięciem

Krok 4: Otwórz Pokemon Go

Twoje urządzenie powinno być teraz gotowe do gry. Otwórz Pokemon Go, a zauważysz, że lokalizacja jest twoją preferowaną. Narzędzie posiada również funkcje tworzenia wirtualnych tras na mapie; skorzystaj z nich, aby Twoje wrażenia były niezapomniane.

pokemon otwarty

Wypróbuj za darmo

6 Często zadawane pytania dotyczące dnia społeczności Pokemon Go, którego możesz nie wiedzieć

1 Jaki jest następny dzień społeczności Pokemon go?

Następny Dzień Społeczności Pokemon Go odbędzie się 6 czerwca 2021 r., od 11:00 do 5:00 czasu lokalnego.


2 Jakie są najrzadsze błyszczące Pokemony?

Zwróć uwagę, że niektóre błyszczące Pokemony pojawiają się tylko przypadkowo lub w określonych wydarzeniach. Do najrzadszych błyszczących Pokemonów należą:

Produkty które mogą Ci się spodobać: Jak złapać błyszczące pokémony w Pokémon GO!


3 Czy w Pokemon Go odbędzie się Dzień Społeczności Ralts?

Ralts pojawił się na sierpniowym Dniu Społeczności 2019. Nie jest jeszcze jasne, kiedy Ralts pojawi się na liście Dni Społeczności 2021.


4 Czy możesz zdobyć Meteor Mash po Dniu Społeczności?

Możesz otrzymać Meteor Mash po Dniu Społeczności, jeśli zmienisz Beldum w Metagross podczas Dnia Społeczności.


Na zakończenie

Dzień społeczności Pokemon Go to doskonała okazja dla graczy z całego świata, aby spotkać się w lokalnych parkach, aby poznać i poznać nowych przyjaciół. Pamiętaj jednak, że nie musisz wychodzić na zewnątrz, aby wziąć udział w wydarzeniu. AnyTo jest doskonałym towarzyszem dla graczy i trenerów, którzy chcą cieszyć się wydarzeniem w zaciszu swoich domów.

Poprzednie Dni Społeczności zakończyły się sukcesem, podobnie jak kolejne. Przygotuj się na nadchodzący Dzień Społeczności 6 czerwca 2021, używając aFoneSoft AnyTo Zmieniacz GPS.

Wypróbuj za darmo

Gorące artykuły