[2021 Nowość] Najlepsze metody fałszowania GPS w Pokemon Go, które powinieneś wiedzieć

STRONA GŁÓWNA > Zmień lokalizację > [2021 Nowość] Najlepsze metody fałszowania GPS w Pokemon Go, które powinieneś wiedzieć

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 5 sierpnia 2021 r.

- "Czy nadal możesz sfałszować GPS w Pokemon Go? Czy mogę sterować postacią wychodzącą na zewnątrz, gdy jestem w domu?"

Pokemon Go, stworzony przez Niantic, zachęca ludzi do wyjścia i łapania Pokemonów. Jak jednak możesz grać w tę grę, jeśli nie chcesz się ruszać lub wychodzić na mecz?

Cóż, niektórzy asystenci gry są stworzeni! Mogą ci pomóc fałszywy GPS w Pokemon Go. Pozwalają wybrać miejsce docelowe na mapie i zsynchronizować GPS telefonu. W ten sposób możesz łatwo znaleźć i złapać Pokemony z miejsc, do których nie możesz fizycznie dotrzeć, a nawet z łatwością złapać te rzadkie.

Więc odpowiedź na pytanie "Czy nadal możesz sfałszować GPS w Pokemon Go?", jest TAK.

Zbadaliśmy i przetestowaliśmy 3 sposoby na fałszowanie GPS dla Pokemon Go w 2021 r. Działały doskonale. Bez pośpiechu, podzielimy się z Tobą krokami i recenzjami każdej metody poniżej. Bądźcie na bieżąco!

3 narzędzia do fałszowania GPS w Pokemon Go

Nr 1: Najlepsza fałszywa aplikacja GPS - aFoneSoft AnyTo

aFoneSoft AnyTo jest przeznaczony do tworzenia wirtualnej lokalizacji lub trasy do gier AR. Możesz go użyć do fałszywy GPS dla Pokemon Go. Możesz zmienić swoją lokalizację na dowolne miejsce na świecie i złapać pokemony w grze, bez wychodzenia na zewnątrz. Co więcej, aFoneSoft AnyTo może obsługiwać zarówno urządzenia z systemem iOS, jak i Android, w tym najnowszą serię iPhone 12 oraz Samsung, One Plus, Google Pixel, LG itp.

Teraz zapraszamy do obejrzenia filmu, aby poznać ten NIESAMOWITY Spoofer Pokemon Go:

YouTube Video

Więc jak o tym myślisz? Fajne, prawda? Aby dostać aFoneSoft AnyTo, aby sfałszować GPS w Pokemon Go, możesz kliknąć Wypróbuj za darmo przycisk poniżej, aby go bezpłatnie pobrać.

Wypróbuj za darmo

aFoneSoft AnyTo zostało uznane za najlepszą zmieniarkę GPS na urządzenia z systemem iOS i Android. Może zmienić lokalizację GPS w telefonie w dowolne miejsce. Dzięki niemu możesz elastycznie sfałszować GPS w Pokemon Go.

Co może aFoneSoft AnyTo zrobić? Oto kilka jego głównych cech:

Dodaliśmy również przewodnik krok po kroku, jak sfałszować GPS w Pokemon Go z aFoneSoft DowolnyDo. To całkiem proste, więc mamy nadzieję, że wszyscy go wypróbują.

Krok 1: Zainstaluj oprogramowanie i podłącz urządzenie

Zacznij od pobrania aFoneSoft AnyTo na komputerze z systemem Windows lub Mac i zainstaluj go. Teraz otwórz go i kliknij Pierwsze kroki przycisk. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby podłączyć urządzenie do komputera.

otwarty aFoneSoft AnyTo

Gdy urządzenie pomyślnie połączy się z komputerem, wyświetli mapę z Twoją lokalizacją. Aby sfałszować swoją lokalizację dla Pokemon Go, wybierz Tryb teleportacji w prawym górnym rogu, jak na poniższym zrzucie ekranu. Teraz otwórz Pokemon Go na swoim urządzeniu z systemem iOS lub Android.

wybierz tryb teleportacji

Krok 2: Wybierz fałszywą lokalizację GPS dla Pokemon Go

Na mapie w ciągu aFoneSoft AnyTo, wybierz fałszywą lokalizację, przeciągając i powiększając mapę jako fałszywą lokalizację GPS.

Po wybraniu miejsca docelowego pojawi się pasek boczny, pokazujący informacje o miejscu docelowym, w tym nazwę miejsca, współrzędne i odległość. Możesz również wpisać nazwę miejsca lub współrzędne w Szukaj aby wybrać miejsce docelowe.

Wybierz fałszywą lokalizację GPS dla Pokemon Go

Krok 3: Fałszywa lokalizacja GPS w Pokemon Go za pomocą 1 kliknięcia

Po wybraniu miejsca docelowego po prostu naciśnij Przenieść przycisk. Zobacz, Twoja lokalizacja została zmieniona na nowe miejsce! Możesz sprawdzić lokalizację w Pokemon Go, która zmienia się synchronicznie na to samo nowe miejsce.

po sfałszowaniu lokalizacji GPS Pokemon Go

Otóż ​​to! Twoja postać w grze może teraz dotrzeć do dowolnego miejsca, aby schwytać Pokemony. Teraz zobacz, ile rzadkich Pokemonów możesz schwytać!

W ten sposób możesz sfałszować lokalizację GPS dla Pokemon Go za pomocą najlepszego zmieniacza lokalizacji - aFoneSoft AnyTo. To narzędzie pozwala również na stworzenie wirtualnej trasy (Sprawdź instrukcję obsługi >>) z określonymi miejscami z dostosowaną szybkością. Przydaje się to w grze!

ruszaj się w pokemona idź

Nie szkodzi to Twojemu urządzeniu. Możesz go użyć, aby zmienić swoją lokalizację w dowolnym miejscu i czasie. Staje się popularny wśród graczy AR. Ciekawe, co? Wystarczy go pobrać i spróbować!

Wypróbuj za darmo

Zobacz także:
Jak sfałszować Pokemon Go za pomocą joysticka GPS >>
5 najlepszych aplikacji do fałszowania Pokemon GO na iOS >>>
Jak uzyskać doskonały i świetny rzut w Pokemon GO >>>

Poniżej znajdują się 2 fałszywe aplikacje GPS dla Pokemon Go na telefon z Androidem.

Porady: Zanim zaczniesz korzystać z aplikacji, ważny wymóg wymaga włączenia opcji programisty. Aby to zrobić, otwórz „Ustawienia” w swoim urządzeniu. Stuknij w "System" później.

Przejdź do „Informacje o telefonie” i przejdź do „Informacje o oprogramowaniu”. Zauważysz numer kompilacji swojego urządzenia. Stuknij w nią około 7 razy, aby włączyć opcje rozwijania.

Nr 2: Fałszywy spoofer lokalizacji GPS GO za darmo

Jest to jedna z dobrze znanych aplikacji, która może pomóc Ci sfałszować GPS w Pokemon Go we wszystkich wersjach Androida. Korzystając z tej aplikacji, możesz łatwo oszukać dowolne aplikacje oparte na lokalizacji. Oto cały proces wykonywania zadania za pomocą tej aplikacji.

Krok 1: Na urządzeniu z Androidem najpierw uruchom Pokemon Go. Teraz poszukaj lokacji, którą chcesz sfałszować i złapać Pokemony.

Wybierz lokalizację

Krok 2: Teraz przejdź do sklepu Google Play i poszukaj bezpłatnej aplikacji FakeGPS. Przejdź do instalacji i po udanej instalacji uruchom aplikację.

Aplikacja poprosi Cię o „WŁĄCZ MOCK LOKALIZACJE”. Stuknij w nią, a pojawi się ekran opcji programisty.

Krok 3: Tutaj musisz dotknąć „Wybierz aplikację makiety lokalizacji”. Z opcji wybierz FakeGPS Free, czyli właśnie zainstalowaną aplikację.

Wybierz Mock Location App

Krok 4: Po tym ponownie otwórz aplikację Fake GPS i spójrz na miejsce docelowe, do którego chcesz się udać, i sfałszuj je do pobliskiej lokalizacji Pokemona. Naciśnij przycisk Play i gotowe!

ustaw lokalizację na pokemon go

Krok 5: Uruchom Pokemon Go teraz i voila! Udało Ci się sfałszować GPS w Pokemon Go. Możesz teraz schwytać Pokemona i dobrze się bawić!

fałszywa lokalizacja GPS na pokemon go

Uwaga: Gdy to zrobisz, gra może ostrzec Cię, abyś nie naruszał rozgrywki. W ten sposób potwierdź czynność, aby kontynuować lub naciśnij „Jestem pasażerem!”


Nr 3: VPNa – Fałszywa lokalizacja GPS za darmo

Oto druga aplikacja, która z łatwością pomoże Ci sfałszować Twoją lokalizację. Nie jest wymagane rootowanie i możesz zapisać lokalizacje, aby użyć ich później. Oto jak sfałszować GPS w Pokemon Go za pomocą VPNa.

Krok 1: Otwórz Pokemon Go na początek. Poszukaj lokalizacji, którą chcesz sfałszować. Zainstaluj aplikację VPNa ze sklepu Google Play i otwórz ją.

Krok 2: Zakładając, że masz włączone opcje programisty, dotknij "WŁĄCZ MOCK LOKALIZACJE" w aplikacji. W „Opcjach programisty” wybierz „Wybierz aplikację do próbnej lokalizacji”. Wybierz „VPNa” z opcji teraz.

ustaw VPN

Krok 3: Przejdź ponownie do aplikacji VPNa, a następnie wyszukaj żądaną lokalizację. Potwierdź zmianę lokalizacji i naciśnij przycisk zasilania. Skończyłeś teraz.

użyj aplikacji VPN do fałszywego GPS

Krok 4: Otwórz ponownie Pokemon Go i to wszystko! Lokalizacja zostanie sfałszowana. Możesz teraz wchodzić w interakcję ze swoim Pokespotem i cieszyć się nim!

fałszywa lokalizacja na pokemona idzie łatwo

Dlaczego ludzie lubią fałszować GPS Pokemon Go

Teraz, gdy już wiesz, jak sfałszować GPS w Pokemon Go, w tej części omówimy, w jaki sposób może nam to pomóc i dlaczego lubimy to robić.

jak podrobić GPS w Pokemon Go 2021

Ryzyko sfałszowania GPS Pokemon Go

Fałszywy GPS na Pokemon Go jest z pewnością korzystny i może być zabawą. Nie jest jednak wolny od ryzyka! A uświadamianie sobie półprawdy nie jest naszym celem. Więc tutaj poinformujemy Cię o ryzyku związanym z taką rzeczą, aby przyjemność, którą otrzymujesz, nie rozpadła się nagle z powodu braku wiedzy. No to ruszamy!

Należy zauważyć, że fałszowanie lokalizacji podczas gry w Pokemon Go jest niezgodne z polityką gry. A zatem robienie tego wiąże się z własnym ryzykiem. Początkowo fałszowanie GPS dla dobra nie było trudne, ale ponieważ twórcy Niantic dostrzegli niewłaściwe zastosowanie aplikacji, a także wykorzystanie funkcji Androida, podjęli surowe działania. Istnieje zasada trzech uderzeń związana z fałszowaniem GPS w Pokemon Go, która może zostać zastosowana na tobie, jeśli nie masz tyle szczęścia. To idzie tak.

fałszywy pokemon idzie na gps

Inne sztuczki, aby oszukać Pokemon Go

1. Botowanie

Botowanie można uznać za synonim podszywania się, jest jednak zautomatyzowane. Innymi słowy, jest to w zasadzie automatyczne fałszowanie. Dzięki kontom botów możesz wędrować po mapie i wybierać najrzadszego dostępnego pokemona o wysokim poziomie. Jednak poważnie, ponieważ podszywanie się za pomocą tego kodu może również spowodować zbanowanie Twojego konta. Dlatego załóż zapasowe konto i oszukuj na własne ryzyko!

2. Wielorachunkowość

Oznacza to posiadanie wielu kont i jednoczesne granie z nimi. Możesz zlikwidować siłownie i zapełnić je, korzystając z kont rodziny i przyjaciół.

3. Warcaby Auto IV

IV odnosi się do indywidualnych wartości, które określają siłę bojową postaci Pokemonów. Jedynym sposobem na sprawdzenie IV Pokemona jest posiadanie zainstalowanej strony trzeciej. Jednak Niantic obserwuje teraz każdą zainstalowaną aplikację w urządzeniu, aby sprawdzić IV. Dlatego możesz polegać na systemie ocen w grze, aby uzyskać dokładną wartość Pokemona.

Gorące FAQ, które powinieneś wiedzieć o Pokemon GO

1 Czy możesz zostać zbanowany za posiadanie wielu kont Pokemon GO?

Posiadanie wielu kont Pokemon GO dla tej samej Usługi narusza Warunki korzystania z usługi Niantic i mają prawo do zablokowania wszelkich kont. Nie zaleca się więc posiadania wielu kont w Pokemon GO.


2 Czy możesz przenieść swoje konto Pokemon GO?

Tak, możesz. Możesz zmienić swoje konto na inny adres e-mail.

Dowiedz się więcej: Jak przełączyć konto Pokemon GO na inny adres e-mail?.


3 Co się stanie, jeśli zostaniesz przyłapany na fałszowaniu Pokemon GO?

Po raz pierwszy otrzymasz w aplikacji komunikat ostrzegawczy informujący o wykryciu oszustwa na Twoim koncie, a Twoje konto zostanie zbanowane na 7 dni, po tych dniach Twoje konto zostanie w pełni przywrócone.

Po raz drugi utracisz dostęp do swojego konta na 30 dni, a po tym okresie konto zostanie przywrócone.

Jeśli nadal będziesz oszukiwać po otrzymaniu pierwszego i drugiego ostrzeżenia, Twoje konto zostanie trwale zbanowane przez Niantic.

Gorące artykuły