Kod przyjaciela Pokémon GO: co to jest i jak działa?

STRONA GŁÓWNA > Zmień lokalizację > Kod przyjaciela Pokémon GO: co to jest i jak działa?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 lipca 2021 r.

Pokémon GO to bez wątpienia gra, która w ostatnich latach zyskała dużą popularność. Jednym z powodów tego sukcesu jest to, że ta gra zawiera ekscytującą i innowacyjną koncepcję gry. Z nowym pomysłem niektóre szczegóły są takie same jak gry online w innej formie. Jednak niektórzy ludzie nie mają wielu przyjaciół grających w Pokémon GO.

Dlatego Kody znajomych Pokémon GO są tam. Dziś w tym poście omówimy wszystko na ich temat.

Część 1: Co to jest kod przyjaciela Pokémon GO

Niektórzy gracze nie mają świetnej społeczności w grze Pokémon. Dzięki temu są ograniczone do określonego rodzaju rozgrywki. Jeśli ta osoba chce robić postępy w grze Pokémonami, wydaje się to bardzo trudne. To z powodu braku przyjaciół.

pokemon idą przyjaciele

Opcja Pokémon GO Friend Codes pozwala przezwyciężyć te problemy. Kody te można udostępniać i używać na całym świecie, aby dodawać różne osoby jako swoich znajomych.

Część 2: Dlaczego powinienem nawiązywać przyjaźnie w Pokémon GO

Posiadanie małej społeczności do zabawy nadal nie jest problemem dla niektórych osób. To dlatego większość ludzi myśli, dlaczego powinni Kody znajomych Pokémon GO. Poza tym niektórzy ludzie pytają również, czy byłyby jakieś korzyści z uzyskania Kod przyjaciela Pokemon GO.

pokemon idzie przyjaźń

Jest tak wiele dyskusji o tym, dlaczego warto używać Kody znajomych Pokémon GO w Reddit. Jeśli masz podobne pytania dotyczące kodów znajomych, omówimy niektóre korzyści i zalety dodawania znajomych w grze Pokémon GO.

1 Lepsze punkty doświadczenia

Awansowanie w grze oznacza, że ​​robisz postępy. Jedną rzeczą, która może znacząco pomóc w awansowaniu, są punkty doświadczenia lub PD. Chociaż granie w pojedynkę nie zapewni Ci wielu punktów doświadczenia, gra ze znajomymi może to zapewnić. Ponadto granie w gry ze znajomymi online jest również przyjemniejsze.

Podczas korzystania Kody znajomych Pokémon GO wymiany lub Friend Codes dla Pokémon GO do nawiązywania przyjaźni, możesz wspólnie zwiększyć poziom przyjaźni. To doskonały sposób na zarobienie dużej ilości punktów doświadczenia. Oto ilość punktów doświadczenia za różne poziomy przyjaźni.

Możesz szybko zwiększyć swoje poziomy i punkty doświadczenia, korzystając z listy kodów znajomych Pokémon GO, aby dodać nowych znajomych.


2 Prezenty dla kumpli

Tak jak otrzymujesz różne rzeczy z kodów promocyjnych, możesz je również otrzymać od znajomych jako prezent dla kumpla. Możesz zdobyć wiele przedmiotów za pomocą Kody znajomych Pokémon GO za dodawanie znajomych. Kilka z nich wymieniono poniżej.

Kiedy użyjesz kodu Pokémon GO Friend Code do dodania dowolnego globalnego przyjaciela, oboje możecie wysłać sobie nawzajem dowolną z tych rzeczy jako prezent.


3 Bonus za najazdy

Możesz najeżdżać Bossa ze znajomymi, korzystając z kodów znajomych Pokémon GO Japan, aby dodawać znajomych. Chociaż jest to trudne, możesz złapać raid bossa gorączkującego i łatwo ze znajomymi. Oto kilka statystyk dotyczących premii za raid, które otrzymujesz ze znajomymi dodanymi za pomocą Kody znajomych Pokémon GO.


4 Bitwy trenerów

Bitwa gracz kontra gracz to jedna z najlepszych cech gry Pokémon GO. Jednak te funkcje nie wymagają bycia przyjaciółmi. Ale walka z przyjaciółmi, którą możesz zrobić za pomocą Kody znajomych Pokémon GO mają wiele zalet. Usługi osobiste obejmują doświadczenie w walce. Jednak wiele nagród jest wymienionych poniżej.

Wszystko to może być świetne do stworzenia dobrego profilu Pokémon GO. Ale zapominając o tym, musisz walczyć z przyjaciółmi na poziomach Ultra lub Best Friends, które możesz łatwo zrobić, korzystając z kodów znajomych Japan Pokémon GO.


5 Handlowy

Dodawanie znajomych za pomocą Kod przyjaciela Pokemon GO zapewnia doskonałe korzyści treningowe. Handel może mieć miejsce tylko między przyjaciółmi. Dlatego konieczne jest użycie kodu przyjaciela Pokémon GO, aby poznać nowych przyjaciół, jeśli wcześniej ich nie masz. Poniżej wymieniono niektóre cechy handlu dla różnych poziomów znajomych.


6 Nagrody za badania

Nadal istnieje wiele zadań związanych z badaniami specjalnymi, które należy wykonać, nawiązując przyjaźnie. Chociaż te zadania nie są niezbędne do rozgrywki, jest to korzystne dla zwiększenia szans na zdobycie konkretnego Pokémona.

Część 3: Jak udostępnić kod mojego przyjaciela i jak dodawać przyjaciół

Niektórzy użytkownicy uważają, że bardzo łatwo jest znaleźć kody Pokémon GO Friend Codes Africa i Pokémon GO Friend Codes australia2019. Ale do większości z nich nie jest łatwo dodać znajomych. Dzieje się tak, ponieważ dodawanie nowych przyjaciół wymagało niewielkiej uwagi. Podobnie niektórzy ludzie chcą udostępniać swoje kody znajomych w Kodach znajomych Pokémon GO Reddit.

Ale nie wiedzą, skąd mogą uzyskać kod znajomego, który można udostępnić jako Kod przyjaciela Pokemon GO. Jeśli masz podobne problemy, upewnimy się, że otrzymasz rozwiązanie wszystkich istotnych problemów.

Jak udostępnić kod przyjaciela w Pokémon GO

Musisz wiedzieć o opcjach udostępniania kodów znajomych, ponieważ teraz wiesz, jak ważne są kody znajomych Pokémon GO. Tutaj podamy Ci przewodnik, który pomoże Ci uzyskać kod znajomego, który możesz udostępnić.

Krok 1: Otwórz ekran profilu, klikając awatar w lewym dolnym rogu ekranu głównego.

Krok 2: Teraz wybierz opcję „ZNAJOMY”>„DODAJ PRZYJACIELA”>„UDOSTĘPNIJ MÓJ KOD TRENERA”, a teraz otrzymasz różne opcje udostępniania, aby udostępnić ten kod na Instagramie, Facebooku, Twitterze i innych mediach społecznościowych. Możesz także skopiować lub użyć opcji QR.

udostępnij kod pokemon go przyjaciela


Jak dodawać nowych przyjaciół w Pokémon GO

Czy masz kody znajomych Pokémon GO, ale masz trudności z dodawaniem nowych znajomych? Tutaj nasz przewodnik krok po kroku pomoże Ci dodać każdego jako swojego przyjaciela za pomocą kodów Pokémon GO Friend Codes.

Krok 1: Otwórz ekran profilu w Pokémon GO.

Krok 2: Przejdź do „ZNAJOMI”>„DODAJ ZNAJOMYCH”.

Krok 3: Teraz po prostu wklej kod znajomego i kliknij przycisk „Wyślij”. Oprócz dodawania znajomych za pomocą kodu znajomego, możesz dodawać znajomych, skanując kod QR.

dodaj kod przyjaciela pokemon go

Część 4: Gdzie znaleźć więcej kodów znajomych Pokémon GO

Czasami znalezienie legalnego Kody znajomych Pokémon GO może być trudną pracą. Dzieje się tak, ponieważ różne strony internetowe nie mają wielu ważnych kodów. Załóżmy, że szukasz stron internetowych, które Cię nie rozczarują.

kod przyjaciela pokemon

Jesteś we właściwym miejscu. Tutaj mamy kilka stron internetowych, które zawierają aktualne treści dotyczące kodów znajomych Pokémon GO. Każdy z nich ma inne cechy. Dlatego omówimy szczegółowo każdy z nich.

1. Klub Trenera POGO

Załóżmy, że szukasz kodu przyjaciela, który natychmiast zadziała. To może być najlepsza strona internetowa dla Ciebie. Dzieje się tak dlatego, że ta strona internetowa zapewnia Lista kodów znajomych Pokémon GO z wieloma opcjami. Niektóre opcje są wymienione poniżej.

Dzięki tym informacjom i funkcjom dostępnym na tej stronie dodawanie i znajdowanie nowych znajomych jest bardzo proste.


2. ZAMIANA FC

Czy chcesz szybko dodać znajomych do zabawy z nimi? Wtedy będzie to najlepsza strona internetowa dla Ciebie. Nie ma informacji o odtwarzaczu, a na stronie są tylko kody. Jedną z fantastycznych funkcji jest to, że możesz przełączać się między używaniem kodu tekstowego lub kodu QR. Poza tym możesz również zgłosić błędne kody.


3. Przyjaciel-Kod.com

Będzie to doskonały wybór strony internetowej, aby poznać nowych przyjaciół. To dlatego, że ta strona internetowa ma wszystkie niezbędne opcje z dodatkową wygodą. Strona pokazuje kody różnych graczy w postaci kodów QR. Ale kody są również obecne w formacie tekstowym pod kodem QR. Dodatkowo lokalizacja gracza jest również po to, aby poprawić wrażenia z gry.

Część 5: Limity kodów znajomych Pokémon GO

Granie w gry takie jak Pokémon GO staje się zabawne, gdy możesz dodać do nich znajomych. Dlatego gra pozwala swoim graczom dodawać znajomych za pomocą Kody znajomych Pokémon GO, dzięki czemu gra jest bardziej wymagająca i przyjemna. Jednak nigdy nie oznacza to, że możesz szybko dodać tylu znajomych, ilu chcesz grać, ponieważ może to prowadzić do problemów.

pokemon idzie kod przyjaciela

Limit liczby znajomych w Pokémon GO

Musisz zrozumieć, że istnieje określony limit znajomych, których możesz dodać, aby było bardziej interesujące. Według ostatniej aktualizacji liczba znajomych, których możesz łatwo dodać w grze, wynosi 200. Oznacza to, że po osiągnięciu limitu nie będziesz mógł dodać kolejnych osób, a będziesz musiał grać tylko w te, które już masz. .


Jak dodać nowe osoby po osiągnięciu limitu liczby znajomych?

Jeśli planujesz dodać więcej znajomych, ale osiągnąłeś już swój limit, możesz to zrobić tylko w jeden sposób. Wszystko, co musisz zrobić, to usunąć wszystkich starych znajomych, którzy nie grają w grę lub nie podoba ci się sposób, w jaki grają.

Gdy będziesz mógł usunąć wszystkich starych uczestników, wygodniej będzie dodawać nowych. Oznacza to, że po osiągnięciu limitu będziesz musiał usunąć jak najwięcej starych uczestników, jeśli masz wiele nowych osób do dodania.


Poziom przyjaźni

Jeśli dodałeś, znajomi pamiętają, że ukończenie poziomów zaprzyjaźni się, pokonując wyzwania, które pozwolą ci zwiększyć poziom przyjaźni. W grze jest pięć poziomów, w tym Przyjaciel, Dobry Przyjaciel, Wielki Przyjaciel, Ultra Przyjaciel i Najlepszy Przyjaciel. Wygrywając zadania, wymieniając prezenty i handlując ze znajomymi, będziesz mógł odblokować bardziej ekscytujące bonusy, które sprawią, że cała gra będzie ciekawsza.

Bonus: Level Up Pokémon GO szybciej bez używania kodu znajomego

Większość ludzi lubi szybko awansować w grze, chociaż nawiązywanie znajomości w Pokémon GO może pomóc w awansowaniu gry, tutaj chcę wprowadzić szybszą, większą i wygodniejszą sztuczkę, aby szybciej awansować grę bez użycia Kod przyjaciela Pokemon GO. Rozwiązaniem, którym chcę się z tobą podzielić, jest sfałszowanie Pokémon GO za pomocą zaufanego i bezpiecznego spoofera lokalizacji - aFoneSoft AnyTo.

Wypróbuj za darmo

aFoneSoft AnyTo jest zaufane i polecane przez wielu użytkowników na całym świecie. Jest wyposażony w różne ekscytujące funkcje, które pozwolą Ci szybko zmienić lokalizację w dowolne miejsce na świecie. Jedną z najlepszych funkcji tej aplikacji jest to, że możesz stworzyć własną trasę, aby stworzyć swój iOS (urządzenia z systemem Android) ruszaj się, to jest naprawdę wspaniałe, jeśli chcesz złapać więcej Pokémonów w domu. Bez względu na to, czy na zewnątrz pada deszcz, czy śnieg, możesz zdobyć więcej Pokémonów i wyrównać grę łatwiej i szybciej.

Obejrzyj film instruktażowy, aby awansować Pokémon GO szybciej z aFoneSoft AnyTo

YouTube Video

Wypróbuj za darmo


Wnioski

W Pokémon GO nie brakuje wielu funkcji, które są zabawną grą. Jednak jedna rzecz, którą są przyjaciele w twoim profilu, jest niezbędna. Większość ludzi nie ma zbyt wielu przyjaciół do zabawy. Właśnie dlatego istnieją kody znajomych Pokémon GO. Te Kody znajomych Pokémon GO są korzystne i wygodne do dodawania nowych znajomych.

Tutaj nie tylko dodasz znajomych, ale także będziesz miał wiele korzyści z posiadania tych znajomych. Tutaj omówiliśmy wszystko związane z dodawaniem znajomych w Pokémon GO.

Gorące artykuły