[2021] Fałszywe Pokémon GO z GPS Joystick na iOS i Android

STRONA GŁÓWNA > Zmień lokalizację > [2021] Fałszywe Pokémon GO z GPS Joystick na iOS i Android

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 6 września 2021 r.

Pytanie
Jak możemy dodać joystick w Pokèmon GO i móc poruszać się wszędzie, po prostu siedząc?

Poza tym trudnym okresem pandemii wciąż jest wielu fanów Pokémonów, którzy chcą w to zagrać. Dlatego w tym artykule powiemy Ci, jak możesz użyć Joystick Pokémon Go na iOS i Android bez faktycznego wychodzenia w fizyczny świat.

Oto 4 niesamowite joysticki Pokèmon GO GPS na iOS bez jailbreak. Co ważniejsze, chcielibyśmy wprowadzić twardą aplikację - aFoneSoft AnyTo który może manipulować lokalizacją zarówno w systemie iOS, jak i Android.

pokemon go gps joystick ios


Część 1. Top Joystick Pokèmon GO na iOS i Androida

1. Joystick Pokèmon GO Hack na iOS i Androida - aFoneSoft AnyTo

Pokémon Go zachęca ludzi do wyjścia na zewnątrz, aby ukończyć zadania w grze. Jednak z aFoneSoft AnyTo, możesz zagrać w grę tylko w pomieszczeniu. To narzędzie umożliwia zmianę lokalizacji w grze na dowolne miejsce na świecie bez jailbreakowania telefonu. Co więcej, w grze możesz również symulować ruch z dostosowaną prędkością. Nauczmy się alternatywnej metody symulacja GPS z joystickiem poniżej.


Wskazówka

aFoneSoft AnyTo jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami iOS, w tym iPhone 11/12. I jest teraz zaktualizowany, aby obsługiwać większość urządzeń z Androidem, takich jak Samsung, Google Pixel, One Plus, Motorola!

Obejrzyj samouczek wideo, aby zmienić lokalizację GPS na dowolne miejsce dla Pokémon Go

(Uwaga: jeśli zainstalowałeś aFoneSoft AnyTo na komputerze, przeciągnij pasek wideo do 0:56 aby pominąć część pobierania i instalacji.)

YouTube Video

Wypróbuj za darmo

Krok 1: Podłącz telefon do komputera/Mac

Po pierwsze, bezpłatne pobieranie i instalowanie aFoneSoft AnyTo na komputer/Mac. Otwórz go i kliknij Pierwsze kroki przycisk. Następnie podłącz telefon, na którym zainstalowano Pokémon Go, do komputera za pomocą kabla USB.

pokemon go joystick ios bez jailbreak

Krok 2: Wybierz lokalizację

aFoneSoft AnyTo poprowadzi Cię do interfejsu przypominającego mapę. Kliknij na Tryb teleportacji w prawym górnym rogu (trzecia ikona).

Wybierz lokalizację pokemon go joystick

Teraz możesz przeciągnąć lub powiększyć mapę, aby wybrać lokalizację swojej gry. Możesz też wpisać lokalizację lub współrzędne na pasku wyszukiwania. Po kliknięciu lokalizacji pojawi się pasek boczny z informacjami o wybranej lokalizacji.

Wybierz lokalizację do hackowania pokemonów

Krok 3: Pokémon Go Joystick został ukończony na Twoim iOS lub Androidzie

Po wybraniu lokalizacji kliknij Przenieść. Proszę bardzo! Twoja lokalizacja zmienia się jednym kliknięciem! Teraz możesz sprawdzić lokalizację na swoim iPhonie. Twoja lokalizacja w grze również się zmieni! W ten sposób możesz łatwo dotrzeć w dowolne miejsce fałszywa lokalizacja joysticka GPS.


Codzienne ćwiczenia

Zobaczmy, ile rzadkiego Pokemona uda Ci się złapać!

Przeczytaj także: [2021] 10 najlepszych miejsc do spoofingu dla rzadkich Pokemon Go

Wybierz lokalizację pokemon go joystick

Wypróbuj za darmo


2. Pokémon Go Joystick iOS z TweakBox

TweakBox to interesujący sklep z aplikacjami innej firmy, który zawiera wiele aplikacji i ich ulepszone wersje. Jest to bardzo prosta aplikacja, której można użyć do grania w zmodyfikowaną grę Pokémon Go, która zawiera joystick GPS i fałszywą lokalizację. Opcja „joysticka” pozwala użytkownikom łatwo sfałszować swoją lokalizację w ciągu kilku sekund i poruszać się bez fizycznego wstawania.

Dzięki zaawansowanemu algorytmowi ulepszonego Pokémon GO otrzymujesz realistyczne wartości GPS. Możesz zainstalować ten sklep z aplikacjami z domyślnej przeglądarki Apple (np. Safari). Podsumowując, jest to świetna aplikacja, która Ci pomoże pobierz joystick Pokémon Go iOS za darmo.

Przewodnik po TweakBox

Krok 1. Przede wszystkim przejdź do tego linku https://www.tweakboxapp.com i pobierz aplikację TweakBox, klikając „Zainstaluj teraz”. Teraz poczekaj, aż pojawi się monit i kliknij „Zezwól”.

zainstaluj pudełko z ulepszeniami


Krok 2. Po zakończeniu pobierania przejdź do „Ustawienia”, kliknij „Pobrano profil”. Następnie kliknij „Zainstaluj”. Stuknij w „Gotowe” po zakończeniu instalacji.

zainstaluj pudełko z ulepszeniami


Krok 3. Przejdź do ekranu głównego iPhone'a i uruchom aplikację. Wyszukaj ulepszoną wersję Pokémon Go, tj. ispoofer dla POGO i kliknij „Zainstaluj”.

zainstaluj pokemon go


Krok 4. Ikona Pokémon Go pojawi się na ekranie głównym po zakończeniu instalacji. Otwórz grę i ciesz się Pokémon Go z joystickiem GPS!

graj w pokemona idź za pomocą joysticka


3. Joystick Pokémon Go iOS z aplikacją Tutu

Tutu App to darmowy sklep z aplikacjami, który oferuje szeroką gamę aplikacji dla wszystkich graczy, którzy chcą grać w ulepszone wersje popularnych gier. Możesz także grać w Pokémon go, udając joystick JPS na iOS, korzystając z tego sklepu z aplikacjami. Możesz przenieść joystick w dowolne miejsce w grze Pokémon Go++ w TuTu.

Ulepszona gra może sfałszować Twoją lokalizację za pomocą Tutu - darmowy Joystick Pokémon Go iOS. A prosty w obsłudze interfejs i płynne funkcje sprawiają, że ten sklep z aplikacjami jest bardzo przydatnym narzędziem.

Przewodnik po aplikacji Tutu

Krok 1. Iść do https://www.tutuapp.vip  w przeglądarce Safari na iPhonie. Kliknij „Zainstaluj teraz” i poczekaj na wyskakujące okienko; teraz kliknij „Zainstaluj”.

Po całkowitym zainstalowaniu aplikacji TuTu na ekranie głównym pojawi się ikona aplikacji.

zainstaluj tutuapp


Krok 2. Kliknij ikonę Pokémon Go i uruchom Pokémon Go++, aby łatwo grać w Fake Pokémon Go z GPS Joystick na swoim iPhonie!

pokemon go joystick ios bez jailbreak


4. Pokémon Go Hack Joystick z AppValley

AppValley jest bardzo popularny fałszywy apk joysticka GPS dla Pokémon Go. Jak już wiesz, Pokémon Go++ to zmodyfikowana wersja oficjalnej aplikacji do gier Pokémon Go. Ta ulepszona gra pozwoli ci grać w grę Pokémon Go bez poruszania się, ponieważ zawiera ekran Joystick GPS i używa fałszywej lokalizacji. Możesz szybko teleportować się w dowolne miejsce i grać bez żadnych ograniczeń.

Ponieważ ta gra nie jest dostępna w oficjalnym sklepie Apple App Store, możesz ją pobrać za pośrednictwem AppValley. AppValley nie wymaga jailbreak i może być używany do pobierania milionów aplikacji!

Przewodnik AppValley

Krok 1. Przede wszystkim pobierz aplikację AppValley z https://appvalleyapp.com/. Teraz poczekaj, aż pojawi się monit i kliknij „Zezwól”.

pobierz aplikację


Krok 2. Po zakończeniu pobierania kliknij „Ustawienia” i przejdź do „Pobrano profil”. Teraz kliknij „Zainstaluj”, a następnie „Dalej”.

zainstaluj aplikację


Krok 3. Teraz ponownie kliknij „Zainstaluj” i potwierdź. Na koniec kliknij „Gotowe”. AppValley został całkowicie zainstalowany na twoim urządzeniu z systemem iOS i pojawi się ikona.

jpystick appvalley


Krok 4. Przejdź do ekranu głównego i uruchom aplikację. Wyszukaj Pokémon Spoofer, tj. ispoofer dla POGO i kliknij "POBIERZ". Poczekaj na monit i kliknij „Zainstaluj”.

Appvalley dżojstik gps ios


Krok 5. Teraz otwórz raz zainstalowaną grę i graj w Pokémon Go z joystickiem GPS na iOS!

pokemon go joystick ios


Uwagi

Ryzyko związane z joystickiem Pokémon Go

Chociaż używanie fałszywej lokalizacji wydaje się zabawnym skrótem do grania w rozszerzone gry symulacyjne, takie jak Pokémon Go, może być czasami ryzykowne. Fałszowanie lokalizacji GPS wiąże się z pewnym nieodłącznym ryzykiem: po zmianie lokalizacji GPS dla jednej aplikacji wszystkie inne aplikacje oparte na lokalizacji (takie jak hubka or Snapchat). Podobnie niektóre aplikacje do podszywania się pod lokalizację, takie jak VPN, są opracowywane przez strony trzecie, które mogą zawierać złośliwe oprogramowanie, które może potencjalnie wyrządzić szkody na urządzeniu.

Część 2. Na wypadek, gdybyś tego nie zrozumiał

Chcemy dać Ci lepszy sposób na dżojstik Pokémon Go i pomóż Ci wygrać grę dzięki odpowiedniej i godnej zaufania aplikacji! W przypadku powyższych 4 metod symulowania lokalizacji, jeśli wolisz inne opcje, zapraszamy na te kursy:

Najlepsze metody fałszowania GPS w Pokemon Go, które powinieneś wiedzieć

Jak korzystać z emulatora Pokémon na iPhone'a [Przewodnik krok po kroku] >>

PS Jeśli nie wiesz jak aFoneSoft AnyTo wykonało swoją pracę, przejdź do następującego filmu.

YouTube Video

Wypróbuj za darmo

Część 3. Często zadawane pytania dotyczące Pokèmon GO Joystick

1 Jak korzystać z joysticka GPS w Pokemon Go 2021?

Pokemon Go to gra, w której możesz użyć swojej lokalizacji, aby znaleźć pokemona. Wiele osób lubi te techniki pokemona, a ludzie używają fałszywej lokalizacji GPS, aby znaleźć pokemona. Wielu z nich ma pytania, jak grać w pokemon go z fałszywym joystickiem GPS. Te lokalizacje można sfałszować za pomocą niektórych technik.

Jak używać fałszywego GPS z joystickiem w pokemon go? Oto kilka kroków, które należy wykonać, aby korzystać z joysticka GPS w Pokemon Go 2021.

Krok 1 - musisz pobrać DR. aplikacja zestawu narzędzi. Następnie musisz podłączyć swoje urządzenia do laptopa.

Krok 2 - następnie kliknij ikonę Rozpocznij. Następnie możesz zobaczyć mapę, na której możesz użyć joysticka do Pokemon Go. 

Krok 3 - następnie możesz dodać swoją lokalizację.


2 Jak używać fałszywego joysticka GPS?

Możesz użyć fałszywego joysticka GPS. Tutaj, w fałszywym joysticku GPS, możesz sfałszować swoją lokalizację, używając pewnych technik. Techniki te są związane z GPS. 

Aby skorzystać z fałszywej lokalizacji GPS, najpierw użyj pozorowanych lokalizacji. Korzystając z tych prostych technik, możesz użyć fałszywego joysticka GPS.

Krok 1 - Po pierwsze, sprawdź, czy Twoje urządzenie działa w trybie Android Six, czy nie. Jeśli nie, musisz zrootować telefon.

Krok 2 - Przejdź do ustawień, kliknij w ustawienia programisty, kliknij o telefonie, tam zobaczysz numer kompilacji.

Krok 3 - dotknij kompilacji nr. siedem razy, a następnie wybierz aplikację GPS Joystick z ustawień programisty

Krok 4 - a teraz możesz pobrać fałszywą lokalizację GPS.

Krok 5 - po zainstalowaniu fałszywego joysticka GPS, stuknij ikonę hamburgera i kliknij ustawienie, aby wybrać inny proces.

Krok 6 - Teraz przejdź do ikony Strona główna fałszywego pliku APK z joystickiem GPS, a stamtąd możesz wybrać ładowanie lub bieżącą lokalizację. Możesz nawet wprowadzić dokładne współrzędne.

Z mapy możesz wybrać tło i wpisać nazwę lokalizacji. Gdy to zrobisz, Twoje urządzenie zostanie włączone za pomocą joysticka.

Te wszystkie fałszywe joysticki GPS mogą pomóc w zmianie lokalizacji. Fake GPS Joystick może korzystać z tych technik.


3 Czy możesz zostać zbanowany za używanie fałszywego GPS na Pokemon Go? 

Używając fałszywego pokemona go z joystickiem GPS, możesz zostać zbanowany. Ale korzystając z niektórych technik VPN, nie możesz zostać zbanowany. Tak więc korzystanie z całej sieci VPN może być bardziej pomocne. Fałszywa lokalizacja GPS nie jest przydatna. To może być zakazane. Korzystając z niektórych VPN, mogą zwolnić połączenie. Więc nie używaj VPN, która może zostać zbanowana. Pokemon go to aplikacja, która może być bardziej przydatna do podrabiania joysticka GPS. Te joysticki GPS można lepiej wspomóc w produkcji lokalizacji. Dlatego użyj lepszej sieci VPN do tworzenia lokalizacji GPS.


4 Jaki jest najlepszy joystick GPS dla Pokemon Go?

Istnieje wiele joysticków GPS dla pokemon go, które są najlepsze. Jednym z nich jest GPS Joystick autorstwa ninja aplikacji. Istnieje kilka zastosowań, które mogą być przydatne w aplikacjach Ninja. Tutaj możesz uzyskać wiele ręcznych lokalizacji, na przykład używając witryny do fałszowania GPS. Wiele innych aktualnych obszarów może być pomocnych w eth GPS Joystick. Możesz także uzyskać ostatnią lokalizację, którą można lepiej wspomóc w joysticku GPS. To jedne z najlepszych fałszywych GPS z joystickiem dla pokemon go.


5 Jak korzystać z joysticka GPS w systemie Android?

Możesz używać joysticka GPS na Androidzie. Możesz pobrać GPS Joystick na urządzenia z systemem Android lub IOS oraz wiele innych urządzeń. 

Krok 1 - Po pierwsze, musisz użyć pozorowanych lokalizacji w swoim Androidzie.

Krok 2 – Następnie musisz użyć części joysticka w swoim Androidzie.

Krok 3 – Po włączeniu joysticka trzeba się cofnąć, a następnie wyłączyć pozorowane lokalizacje.

Krok 4- wtedy możesz użyć joysticka i możesz zacząć używać joysticka GPS w Androidzie.

W ten sposób możesz korzystać ze wszystkich joysticków GPS na urządzeniach z Androidem. Użyj ich do pobrania.

Gorące artykuły