Wskazówki, jak łatwo złapać regionalną ekskluzywność Pokemon Go

STRONA GŁÓWNA > Zmień lokalizację > Wskazówki, jak łatwo złapać regionalną ekskluzywność Pokemon Go

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Można śmiało powiedzieć, że Pokemon GO został uruchomiony z kluczowym pomysłem, aby ludzie się poruszali. Oczywiście część AR i kilka innych funkcji sprawiają, że Pokemon GO jest bardziej atrakcyjne, ale główna idea gry jest dość prosta; im więcej chodzisz, tym większa liczba pokemonów, które złapiesz. Aby jeszcze bardziej podkreślić tę koncepcję, firma Niantic wprowadziła Pokemony regionalne, które są dostępne tylko w określonych lokalizacjach na świecie.

Dzięki Pokemon GO Regionals Niantic chciał promować ideę podróżowania do różnych miast, ponieważ można je zbierać tylko w określonych lokalizacjach. Od pierwszego dnia Niantic aktualizuje listę tych ekskluzywnych regionalnych Pokemonów, aby urzekać graczy i zachęcać ich do dalszych podróży.

W tym przewodniku podzielimy się szczegółowym wglądem we wszystkie regionalne Pokemony i jak je złapać, aby Twoja kolekcja była bardziej wyjątkowa.

Część 1: Regionalne Pokemony – zaktualizowana lista

W tej chwili istnieje ponad 35 regionalnych Pokemonów, które możesz zebrać z różnych zakątków świata. Podczas gdy niektóre z tych Pokemonów można znaleźć w różnych miastach, inne znajdują się na środku wyspy. Więc dosłownie będziesz musiał odwiedzić wiele miejsc, jeśli chcesz zebrać te Pokemony.

Oto zaktualizowana lista regionów Pokemon GO wraz z ich lokalizacjami.

Pokemon
Lokalizacja
Farfetch'd
Azja Wschodnia
Chatot
Półkula południowa
Kangaskhan
Oceania
Carnivine
Południowo-wschodnie Stany Zjednoczone
Mr. Mime
Europa
Uxie
Azja
Tauros
Ameryka Północna
Mesprit
Bliski Wschód, Indie, Europa, Afryka
Heracross
Ameryka Środkowa, Ameryka Południowa
Corsola
Tropikalne obszary równika
Azelfa
Grenlandia, Ameryka
Rozświetl
Afryka i Ameryka
Pansear
Europa, Indie, Bliski Wschód, Afryka
uwodzenie
Azja
Volbeat
Oceania, Europa, Azja
Panpour
Grenlandia, Ameryka
Torkoal
Azja Południowa
Zangoose
Europa, Oceania, Azja
Throh
Ameryka i Afryka
Seviper
Ameryka i Afryka
Sawk
Australia, Europa, Azja
Basculin
Wschodniej półkuli
Solrock
Wschodniej półkuli
Lunaton
Zachodnia półkula
Basculin (niebieskie paski)
Zachodnia półkula
Relikant
Nowa Zelandia
Tropius
Afryka
Maraktus
Ameryka Południowa, Ameryka Środkowa, Meksyk
Pachirisu
Północna Arktyka (w tym region Alaski)
Sigilyph
Grecja, Egipt
Muszle (różowe)
Zachodnia półkula
Muszle (niebieskie)
Wschodniej półkuli
Bouffalant
Nowy Jork
Heatmor
Zachodnia półkula
Podczas
Wschodniej półkuli
Mime Jr.
Europa

Oto globalna reprezentacja tych regionalnych Pokemonów na Mapa regionalna Pokemon Go.

globalne regionalne pokemony

Jak widać, regionalne Pokemony są rozsiane po różnych zakątkach świata. Jeśli więc ktoś chciałby zebrać wszystkie te Pokemony, mógłby dosłownie podróżować po całym świecie.

Część 2: Wskazówki, jak złapać Regionals w Pokemon Go

Teraz odpowiedzmy na prawdziwe pytanie; jak złapać regionalne Pokemon Go w grze? Prawda jest taka, że ​​łapanie regionalnych Pokemonów jest podobne do procesu łapania każdego innego Pokemona w grze. Wystarczy odwiedzić lokację i postępować zgodnie z odpowiednim podejściem, aby złapać pożądanego Pokemona.

Ale ponieważ te Pokemony są dość rzadkie, ważne jest, aby stosować strategie, które zmaksymalizują twoje szanse na złapanie Pokemona. Oto kilka wskazówek, które pomogą łatwiej złapać regionalnego Pokemona.

1. Rzuć podkręconą piłkę

Jeśli chodzi o regionalne, świetna podkręcona piłka byłaby najbardziej niezawodną opcją złapania Pokemona. Oprócz zwiększenia szans na złapanie Pokemona, użycie podkręconej piłki zapewni również 17 razy więcej bonusów. Ale rzucanie podkręconą piłką to umiejętność, którą opanują tylko weterani. Tak więc, jeśli nadal jesteś początkującym, trzymaj się zwykłego rzutu i spróbuj trafić Pokemona tradycyjnym podejściem.

rzucaj podkręconą piłką, aby złapać Regionals

2. Użyj RazzBerries

Jeśli nie jesteś ekspertem w rzucaniu podkręconą piłką, istnieje inna alternatywa, która pomoże Ci trafić w cel z niezwykłą precyzją. Tak, mówimy o tych RazzBerries, które zbierałeś na specjalne wydarzenie.

Użyj RazzBerries do łapania regionalnych

W przeciwieństwie do zwykłej lub zakrzywionej piłki, RazzBerries mają większe prawdopodobieństwo trafienia w cel. Oznacza to, że będziesz mógł złapać konkretnego regionalnego Pokemona za pomocą jagód, nawet jeśli jesteś początkującym.

3. Używaj kulek świetnych i ultra

Podobnie jak RazzBerries, Great i Ultra Balls w Pokemon Go są prawdziwym towarzyszem każdego gracza. Mają moc skuteczniejszego trafienia w cel i możesz łatwiej złapać regionalne Pokemon Go za pomocą tych kulek. Wisienką na torcie byłaby dodatkowa premia, którą otrzymasz za ich użycie.

Dla graczy, którzy nie wiedzą, rzucanie świetną piłką da ci dwa razy większą premię, podczas gdy użycie Ultra Balls wygeneruje 15-krotnie większą premię. Tak więc, jeśli masz kule Great i Ultra, nie wahaj się ich używać podczas łapania regionalnego Pokemona.

4. Rzuć Nanab Berry

Nanab Berry to dość rzadki przedmiot w Pokemon Go, który ma wiele zalet. Co najważniejsze, Nanab Berry uspokoi i spowolni Pokemona, co ułatwi graczom jego złapanie. Gdy użyjesz Nanab Berry na pokemanie, spowolni to jego ruch i będziesz mógł go złapać za pomocą zwykłej zakrzywionej kuli.

Rzuć jagody Nanab, aby złapać regionals

5. Poczekaj na specjalne wydarzenia

W przypadku każdego regionalnego Pokemona ważne jest, aby podróżować do jego lokalizacji. Ale możesz nawet zdobyć te Pokemony w niektórych specjalnych wydarzeniach. W przeszłości Niantic udostępniał te ekskluzywne Pokemony ludziom podczas wydarzeń w grze i innych wydarzeń specjalnych, takich jak Chicago Fest. Tak więc, jeśli nie masz żadnych planów podróży za rogiem, możesz poczekać na te wydarzenia i spróbować szczęścia w tym czasie.

Część 3: Jak handlować dla Reginals

Ponieważ Pokemony regionalne są dość rzadkie, wielu graczy chce wiedzieć, czy można je zdobyć przez Handel Pokemonami. Odpowiedź brzmi: tak, możesz wymienić się na regionalne Pokemony w grze. Istnieje jednak kilka ograniczeń dotyczących handlu tymi ekskluzywnymi postaciami.

handlu regionals pokemon go

Przede wszystkim możesz handlować regionalnymi Pokemonami tylko poprzez Special Trading, co będzie cię kosztować znaczną ilość Stardust. Chociaż jeśli jesteś na wyższym poziomie przyjaźni z drugą osobą, koszt Gwiezdnego pyłu również się zmniejszy.

Po drugie, musisz być przynajmniej na poziomie przyjaźni „Dobrego Przyjaciela”, aby handlować regionalnymi Pokemonami w grze. Oznacza to, że powinieneś przyjaźnić się z drugą osobą przez ponad tydzień, aby skutecznie handlować.

Część 4: Sekretny sposób na złapanie tylu drużyn regionalnych, ile chcesz

Nawet jeśli Regionalne Pokemon GO są najbardziej pożądanymi postaciami w grze, nie każdy może je złapać. Czemu?

Ponieważ nie każdy miałby czas i środki na podróż do innego miasta, aby złapać Pokemona. Czy jest więc sposób na złapanie tych ekskluzywnych Pokemonów bez podróżowania do ich dedykowanych lokalizacji?

Odpowiedź jest tak! Możesz użyć aFoneSoft AnyTo zbierać regionalne Pokemony bez wychodzenia z domu. To narzędzie do podszywania się pod lokalizację, które pomoże Ci zmienić iOS i Android Lokalizacja GPS i ustaw ją w dowolnym miejscu na świecie. W ten sposób będziesz mógł zamienić swoją lokalizację na docelową lokalizację regionalnego Pokemona i zebrać ją bez żadnych kłopotów.

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Obejrzyj film o tym, jak fałszować lokalizację GPS w Pokemon Go

YouTube Video

Wykonaj poniższe czynności, aby ustawić fałszywą lokalizację GPS za pomocą aFoneSoft AnyTo, aby złapać regionalnego Pokemona.

Krok 1: zainstalować aFoneSoft AnyTo na komputerze. Po zainstalowaniu uruchom oprogramowanie i kliknij „Rozpocznij” na głównym ekranie.

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

otwarty aFoneSoft AnyTo

Krok 2: Podłącz iPhone'a do komputera. Po nawiązaniu połączenia zostaniesz poproszony o wyświetlenie mapy. Wybierać "Tryb teleportacji” w prawym górnym rogu. Teraz wyszukaj lokalizację regionalnego Pokemona, wpisując jego miejsce w pasku wyszukiwania. Możesz również znaleźć lokalizację, wklejając jej współrzędne GPS.

wybierz miejsce docelowe

Krok 3: Wskaźnik przesunie się do lokalizacji docelowej. Kliknij wskaźnik i wybierz „Przenieś”, aby ustawić go jako bieżącą lokalizację. Po zmianie lokalizacji GPS urządzenia zobaczysz również inną mapę w Pokemon Go. W tym momencie musisz po prostu znaleźć i złapać regionalnego Pokemona!

zmień lokalizację w pokemon go

Część 5: Czy możesz wykluć się z jajek regionalnych?

Jak używać jaj do wykluwania się Pokemon GO Regionals? Jest to jedno z najczęstszych zapytań użytkowników dotyczących regionów wylęgowych z jajkiem. Prawda jest taka, że ​​nie potrzebujesz jajka specyficznego dla regionu, aby wykluć Pokemon Go Regional.

Wielu graczy w grze wykluło Pokemona, takiego jak Mr.Mime, Pokemon specyficznego dla Europy, używając australijskiego jajka. Dobrą stroną jest to, że nie musisz nawet czekać na specjalne wydarzenie. Dopóki masz jajka, możesz ich użyć do wyklucia regionalnych Pokemonów bez żadnych kłopotów.

Przeczytaj także: 9 sposobów na wykluwanie się jajek w Pokemon Go bez chodzenia

Poza tym wielu graczy złapało nawet regionalne Pokemony w zupełnie losowym miejscu. Na przykład jeden z graczy zgłosił się Reddit że złapali pana Mime i 1 Kangaskhan używając jaj w USA. Chociaż można to nazwać zwykłym szczęściem, jest wielu graczy, którzy złapali regionalnego Pokemona za pomocą jajek w losowych lokalizacjach.

Wnioski

W Pokemon Go Niantic zawsze skupiało się na zachęcaniu graczy do zwiększenia aktywności fizycznej. Ale w przypadku regionalnych graczy jest całkiem jasne, że gigant gier chce również sprawić, by podróże stały się bardziej popularne. Jeśli więc zacząłeś się nudzić, zbierając wszystkie te zwykłe stworzenia, nadszedł czas, aby przejść o krok do przodu i zacząć łapać regionalne Pokemon Go z różnych części świata.

Gorące artykuły