5 najlepszych aplikacji do fałszowania Pokémon Go w 2021 roku (obsługiwane przez iOS 15)

STRONA GŁÓWNA > Zmień lokalizację > 5 najlepszych aplikacji do fałszowania Pokémon Go w 2021 roku (obsługiwane przez iOS 15)

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 7 września 2021 r.

„Czy nadal potrafisz fałszować w Pokémon Go w 2021 roku?”

Często szukanie spoofera lokalizacji dla Pokémon Go wynika z poszukiwania rzadkich Pokémonów lub ograniczeń wiejskich. Ludzie zawsze starają się znaleźć coś idealnego Aplikacje do fałszowania Pokémon Go ułatwić. Dostosowując swoją lokalizację GPS, aby pokazać inny obszar, możesz szukać Pokémonów z całego świata bez wychodzenia z salonu.

Przeczytaliśmy pytania takie jak Pokémon Go Spoofing na Reddit wiele razy. Osoby opowiadające o swoim doświadczeniu i rozwiązaniach spoofera dla POGO.

Pokemon Go Ban

Ale możesz się zastanawiać… jakie aplikacje do fałszowania Pokémon Go nadal działają w 2021 roku?

Właściwie, zauważony przez Niantic, niektóre aplikacje do podszywania się działały w 2019 r., ale już nie działają. Więc tutaj zbadaliśmy i przetestowaliśmy niektóre popularne Aplikacje do fałszowania Pokémon Go:


Część 1: Najlepsze 5 aplikacje do fałszowania Pokémon Go

Porozmawiamy o wszystkich najlepszych aplikacjach do fałszowania Pokémon Go. Zaprojektowane, aby pomóc Ci bezproblemowo teleportować Twoją lokalizację i potajemnie polować na Pokémony, których potrzebujesz, te aplikacje udowodniły swoją wartość na otwartym rynku.

Najlepsza część? - Pierwsze spoofery Pokémon Go nie wymaga jailbreakingu na twoim urządzeniu z systemem iOS, co oznacza, że ​​nie trzeba usuwać ograniczeń ani ograniczeń przywracania ustawień fabrycznych.

1aFoneSoft AnyTo (obsługiwane iOS 15)

Być może nie słyszałeś wcześniej o tym spooferze lokalizacji, ale jako nowe narzędzie, aFoneSoft AnyTo jest jedną z najlepszych aplikacji do fałszywej lokalizacji GPS w Pokémon Go. Może wspierać zarówno iOS, jak i Android. Co więcej, AnyTo może teraz obsługiwać jednoczesne zarządzanie 5 urządzeniami iOS!

Ta profesjonalna aplikacja do fałszowania Pokémon Go pozwala odzyskać kontrolę nad Twoimi pokemonami. Możesz elastycznie sfałszować lokalizację w Pokémon Go w dowolnym miejscu i czasie.

Oto film przedstawiający lokalizację fałszowania w Pokémon Go with aFoneSoft DowolnyDo.

YouTube Video

[Transkrypcja wideo]

Krok 1: Konfiguracja aFoneSoft AnyTo

Kliknij Wypróbuj za darmo przycisk poniżej, aby zainstalować aFoneSoft AnyTo na Twoim komputerze. Następnie otwórz go i kliknij Pierwsze kroki. Podłącz telefon do komputera przez USB. Kliknij Zaufaj na urządzeniu w celu wyświetlenia monitu.

Wypróbuj za darmo

uruchom aplikację anyto

Krok 2: Wybierz tryb teleportacji

Po załadowaniu mapy domyślnie pokaże, gdzie jesteś na mapie. wybierać Tryb teleportacji w prawym górnym rogu trzecia ikona.

wybierz tryb teleportacji

Krok 3: Wybierz adres dla Pokémon Go Spoofing

Teraz na mapie wskaż miejsce, w którym masz nadzieję, że tam byłeś. Powiedzmy, Vancouver.

Możesz przeciągnąć i wskazać Vancouver na mapie lub wyszukać Vancouver w polu wyszukiwania. Następnie ten spoofer Pogo pokaże informacje, w tym adres, współrzędne i odległość. Możesz powiększać i pomniejszać mapę, aby zlokalizować swoje miejsce.

wybierz adres

W porządku! Teraz wystarczy kliknąć Przenieść przycisk. Możesz zobaczyć, że lokalizacja jest natychmiast zmieniana na nowe miejsce.

Zmieniono lokalizację GPS

Otwórz Pokémon Go, przekonasz się, że udało Ci się sfałszować swoją lokalizację w grze. Teraz, gdy już zacząłeś, możesz kontynuować odkrywanie aplikacji i jej szerokiego zestawu korzyści dla zapalonego gracza Pokémon Go.

Powodzenia!

lokalizacja w Pokémon została zmieniona

Możesz więc użyć tego genialnego narzędzia do tworzenia wirtualnych tras do poruszania się w grze, gdy tylko siedzisz w domu (zobacz przewodnik >> ).


Wskazówki

aFoneSoft AnyTo jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami iOS, w tym iPhone 11/12 (obsługiwany iOS 15). I jest teraz zaktualizowany, aby obsługiwać większość urządzeń z Androidem, takich jak Samsung, Google Pixel, Motorola!

Oprócz sfałszowania lokalizacji w grze Pokémon, możesz również użyć tej aplikacji do fałszowania, aby zmienić lokalizację w dowolnych grach AR opartych na lokalizacji lub platformach społecznościowych.

Wypróbuj za darmo

2 Aplikacja TUTU

Aplikacja TUTU to świetna aplikacja do fałszowania Pokémon Go. Jest to również jedna z najpopularniejszych aplikacji firm trzecich na rynku. Podobnie jak inne modele, pozwala złapać wszystkie pożądane Pokémony bez konieczności fizycznego manewrowania w trójwymiarowej przestrzeni. Oczywiście to nie jedyna świetna funkcja. Inne obejmują:

aplikacja tutu

Jest naprawdę prosty w instalacji, nawet dla początkujących użytkowników, za pomocą kilku kroków.

Krok 1: Pobierz aplikację TUTU na urządzeniu z systemem iOS.

Krok 2: Przejdź do uruchamiania aplikacji.

Krok 3: Wyszukaj Pokémon Go za pomocą paska wyszukiwania i Pobierz to.

pobierz aplikację tutu

Krok 4: Postępuj zgodnie ze wszystkimi monitami i włącz go na ekranie głównym.

Po skonfigurowaniu możesz poruszać się po swoim awatarze za pomocą monitów na ekranie. W razie wątpliwości w aplikacji znajduje się sekcja instruktażowa. Możesz więc udać się do tego obszaru po pomoc. Biorąc pod uwagę, że jest to tak szeroko stosowana wyszukiwarka aplikacji dla dostawców zewnętrznych, zazwyczaj jest bezpieczna dla urządzeń z systemem iOS. Dlatego nie musisz się martwić o zakazy Pokémon Go.

Kolejne przydatne wskazówki, jak zapobiegać banom podczas podszywania się:

Przy tych wszystkich środkach dość łatwo jest pozostać poza radarem.


Z drugiej strony, jeśli jesteś osobą bardziej technologiczną, jailbreaking nie powinien stanowić problemu. Niektórzy użytkownicy faktycznie wolą przechodzić proces wyłączania fabrycznie ustawionych elementów sterujących na swoich urządzeniach z systemem iOS. Jeśli to cię opisuje, to a lokalizator aplikacji Pokémon Go który wymaga prostego jailbreaku, jest właściwym narzędziem dla Ciebie. Możesz podróżować po świecie bez opuszczania swojej strefy. Idealną aplikacją jest Nord VPN.

3Nord VPN (wymagany system iOS Jailbreak)

Jako najbardziej polecana aplikacja do podszywania się pod Twoją lokalizację w Pokémon Go, Nord VPN już dawno udowodnił swoją wartość użytkownikom. Wirtualne sieci prywatne (VPN) maskują Twoją rzeczywistą lokalizację, uruchamiając znaczącą aplikację serwera proxy, która sprawia, że ​​Twój adres IP nie jest już identyfikowalny z Twoją lokalizacją. Dzięki temu nie zobaczysz konsekwencji podszywania się, chociaż Pokémon Go przeszukuje adresy IP jako sposób na pingowanie twojego adresu fizycznego.

Ma znaczącą listę funkcji.

nordvpn aplikacja do podszywania się

Chociaż ustanowienie VPN dla iPhone'a/iPada/iPoda jest trochę skomplikowane. Jak wspomnieliśmy powyżej, musisz jailbreak twoje urządzenie iOS najpierw. I upewnij się, że Twoja wersja iOS działa Wersje iOS 12 lub starsze. Tymczasem upewnij się, że iTunes to najnowsza wersja. Wtedy możesz zacząć.

Krok 1: Pobierz NordVPN z App Store i zainstaluj aplikację.

Pobierz NordVPN z App Store

Krok 2: Wyłącz kod dostępu do ekranu w ustawieniach.

Krok 3: Podłącz urządzenie do komputera Mac/Windows przez USB.

Krok 4: włącz tryb samolotowy na swoim urządzeniu.

Włącz tryb samolotowy

Krok 5: Odwiedzić Ta strona i postępuj zgodnie z instrukcjami. Następnie upewnij się, że ustawienia zaufania uwzględniają programistę.

Krok 6: Następnie uruchom aplikację pobraną ze strony.

Teraz pomyślnie zakończyć jailbreak. Następnie możesz dowiedzieć się, jak sfałszować GPS w Pokémon Go.

Krok 7: Możesz przejść do Cydia Store (sprzedawca aplikacji dla urządzeń po jailbreaku). I zdobądź spoofera lokalizacji od Cydii.

Krok 8: Upewnij się, że masz włączony tsProtector.

Krok 9: Włącz VPN swojego urządzenia i upewnij się, że pasuje do miejsca wybranego w aplikacji spoofer.

Włącz VPN swojego urządzenia

Krok 10: Rozpocznij z Pokémon Go - teraz możesz złapać je wszystkie.

Gdy to nastąpi, możesz śmiało szukać wszystkich tych rzadkich Pokémonów, których pragniesz.

4PokeGo++

Jeśli szukasz innego Pokémon Go Spoofing na iOS, powinieneś znać PokeGo++. Jest popularny ze względu na szeroki zakres funkcji, które sprawiają, że gra jest zarówno przyjemna, jak i przyjazna dla użytkownika. Obejmują one:

PokeGo Pokemon Go Hack

Problem w tym, że PokeGo++ nie działa dla niektórych użytkowników.

FYI, nadal podajemy przewodnik poniżej.

Krok 1: Odinstaluj aplikację Pokémon Go (zakładając, że jest już na twoim urządzeniu).

Krok 2: Weź swój BuildStore skonfigurować na iPhonie lub iPadzie.

Krok 3: Zainstaluj PokeGo++ (znany również jako PokémonGo PRO) z BuildStore.

Krok 4: Zaloguj się na swoje istniejące konto przez Pokémon Go.

Krok 5: Kliknij Ustawienia (ikona koła zębatego) na ekranie mapy.

Krok 6: Wejdź na zakładkę spoofing i włącz Fałszywa lokalizacja.

Krok 7: Zapisz swoje miejsce, wybierając odpowiednią oś czasu (zwykle jest to „Na zawsze".).

ustaw lokalizację na PokeGo++

W tej konfiguracji wszystko, czego potrzebujesz, to użyć joysticka do manewrowania swoją postacią w lokalizacjach (zamiast fizycznie się poruszać). Ponieważ jest częścią BuildStore, jest ogólnie bezpieczny i sprawdzany pod kątem szkodliwego kodu i ogólnej wydajności.

5 iSpoofer

Aplikacja iSpoofer zyskała popularność dzięki dodatkom joysticka i możliwościom teleportacji. Ponieważ jest łatwe w użyciu, podejście to jest niezwykle popularne wśród ludności wiejskiej lub odległej. Jednakże, iSpoofer został niedawno wyłączony, co oznacza, że ​​Pokemon Go nie można pobrać na iOS lub iSpoofer nie można zainstalować, więc iSpoofer nie jest już dostępny.

Wśród jego kluczowych cech są:

Jako metoda, która już nie działa, nie będziemy teraz wchodzić w zbyt wiele szczegółów. Aby uzyskać więcej informacji na temat witryny iSpoofer, zapoznaj się również z naszymi powiązanymi artykułami na temat iSpoofer.

Aplikacja iSpoofer


Część 2: Ryzyko i zasady fałszowania Pokémon Go

Pokémon Go Spoofing jest powszechne od pierwszego wydania gry. Niantic w ogóle nie udało się rozwiązać problemu. Z tego samego powodu konta, które są rzekomo fałszowane, są na dłuższą metę zakazane. Jeśli chodzi o ryzyko, jedyne, z którym możesz się zmierzyć, to to samo, o którym wspomniano, czyli ban. Niantic, jednak przestrzega pewnych zasad, aby upewnić się, że zakaz jest sprawiedliwy. Zasady te są następujące:


Część 3: Gorące często zadawane pytania, które powinieneś wiedzieć o fałszowaniu Pokémon GO

1 Czy nadal mogę fałszować w Pokémon GO w 2021 roku?

Odpowiedź brzmi tak, ale musisz być bardzo ostrożny, ponieważ Niantic podejmuje dodatkowe środki, aby upewnić się, że to się nigdy nie wydarzy. Istnieją pewne boty, które zostały wydane w tym roku i nie wymagają weryfikacji przez człowieka. Sprawia, że ​​proces jest prostszy i prostszy, a także pozwala uzyskać najlepsze wyniki.


2 Czy mogę grać w Pokémon GO bez chodzenia?

Odpowiedź na to pytanie brzmi zdecydowanie tak! Możesz użyć spoofera Pokémon GO, aby stworzyć niestandardową trasę, aby Twój telefon się poruszał. Pamiętaj jednak, aby ich nie nadużywać.


3 Czy mogę grać w Pokémon GO podczas jazdy?

Chociaż techniczna odpowiedź na to pytanie brzmi tak, musimy powiedzieć, że granie w Pokémon GO podczas jazdy jest niemożliwe. Według Niantic nie pozwolą trenerowi zebrać żadnych nagród, jeśli gra wykryje, że poruszasz się szybciej niż 30 mil na godzinę.


4 Jakie jest ograniczenie prędkości w Pokémon GO?

Według testów przeprowadzonych przez kilka źródeł, Pokemon GO wydaje się mieć ograniczenie prędkości do 10.5 km/h (6 m/s), co oznacza, że ​​pokonana odległość nie będzie liczona przy wylęganiu jaj.


5 Czy potrząsanie telefonem liczy kroki w Pokémon GO?

Technicznie rzecz biorąc, jeśli Twój telefon ma wbudowany czujnik ruchu, po potrząśnięciu telefonem w górę iw dół może uznać ten ruch za chodzenie.

Podsumowując

Teraz jesteś w pełni przygotowany do polowania na wszystkie pożądane Pokémony za pomocą swoich idealnych aplikacji do fałszowania Pokémon go. Jeśli podejmiesz wszelkie niezbędne kroki w celu zapewnienia bezpieczeństwa urządzenia za pomocą zaufanego oprogramowania antywirusowego, Twoje urządzenie pozostanie bezpieczne. Tak długo, jak upewnisz się, że jesteś ostrożny z aplikacją Pokémon Go do spooferowania lokalizacji, możesz uniknąć wszystkich nieznośnych konsekwencji fałszowania lokalizacji.

Zwłaszcza dzięki tym aplikacjom aFoneSoft AnyTo, wszystko, co musisz zrobić, to siedzieć wygodnie, ponieważ Twój awatar idzie za Ciebie. Odważ się w każdym klimacie i terenie w zaciszu swojego domu. Pokémon polega na odkrywaniu i osiąganiu sukcesów, a teraz możesz to zrobić bez konieczności opuszczania obszarów wiejskich lub odległych.

Wypróbuj za darmo

Gorące artykuły