Wskazówki dotyczące fałszowania Pokemon Go za pomocą iTools Bezpiecznie

STRONA GŁÓWNA > Zmień lokalizację > Wskazówki dotyczące fałszowania Pokemon Go za pomocą iTools Bezpiecznie

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 3 września 2021 r.

Pokemon go to dość popularna gra z milionami użytkowników z całego świata. Ale, jak wszyscy wiemy, wiąże się to z poruszaniem się, a czasem nawet podróżowaniem do odległych miejsc, aby złapać rzadkie Pokemony! Wzrost liczby wypadków wśród graczy Pokemon Go doprowadził do narodzin narzędzi do spoofingu Pokemon Go, takich jak iTools.

W świetle koronawirusa (COVID - 19) urządzenia do fałszowania, takie jak iTools, stały się koniecznością dla fanów Pokemon Go. W tym artykule przyjrzymy się najważniejszym wskazówkom dotyczącym bezpiecznego fałszowania Pokemon Go. Ale zanim do tego przejdziemy, zacznijmy od tego, jak fałszować Pokemon Go za pomocą iTools.

najlepsza alternatywa dla wirtualnej lokalizacji itools

Jak sfałszować Pokemon Go za pomocą iTools

Krok 1. Pierwszym krokiem spoofingu iTools Pokemon Go jest oczywiście zdobycie urządzenia. Przejdź na oficjalną stronę iTools - Myśl SkySoft. Kliknij "sklep”I przejdź do„iTools".

itools

Krok 2. Strona oferuje 3 różne opcje spoofingu iTools Pokemon Go - Platinum, Premium, Bundled. Wybierz ten, który odpowiada Twoim potrzebom.

Krok 3. Pobierz iTools Pokemon Go, który lubisz i zainstaluj go, postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Krok 4. Teraz za pomocą kabla USB podłącz urządzenia z systemem iOS i Android do komputera. Zaraz po podłączeniu smartfona zobaczysz jego ekran główny w iTools. Gdy go zobaczysz, kliknij „Toolbox” przycisk iTools.

przybornik w itools

Krok 5. Po wpisaniu „Toolbox” w iTools zobaczysz mnóstwo opcji. Najbardziej interesuje nas to „Wirtualna Lokacja”. Kliknij na to.

wybierz wirtualną lokalizację w itools

Krok 6. Kliknij "Wirtualna Lokacja” otworzy mapę, na której możesz ręcznie wybrać lokalizację lub wyszukać lokalizację. Może to być pożądany Pokestop w Twojej okolicy lub w innym miejscu na świecie!

zakończ lokalizację spoofingu w itools

Uwagi
 • Upewnij się, że Pokemon Go jest zamknięty w twoim urządzeniu podczas wybierania lokalizacji. Po wybraniu lokalizacji możesz złapać swoje ulubione Pokemony i cieszyć się grą, po prostu siedząc w domu.
 • Spoofing iTools Pokemon Go jest łatwy, ale ma pewne ograniczenia. W następnej sekcji przyjrzymy się największemu ograniczeniu spoofingu iTools Pokemon Go.
 • Ograniczenia dla iTools Pokemon Go Spoofing

  Jak każdy inny spoof, spoofing iTools Pokemon Go również ma wiele ograniczeń. Oto lista ograniczeń fałszowania za pomocą iTools.

  Wirtualna lokalizacja itools

  Różne etapy ZAKAZ dla użytkowników spoofingu iTools Pokemon Go są:

 • ostrzeżenie: Użytkownik spoofingu iTools Pokemon Go wydał ostrzeżenie i jego konto zostało zawieszone na 7 dni.
 • zawieszenie: Jeśli użytkownik zostanie znaleziony za pomocą fałszowania iTools Pokemon Go nawet po pierwszym ostrzeżeniu, jego konto zostanie zawieszone na 30 dni.
 • Zakończenie: Używanie iTools Pokemon Go spoofing nawet po dwóch strajkach doprowadzi do trwałego zamknięcia kont użytkowników.
 • Pokemon idzie ostrzeżenie

  Więc co robisz? Zapomnijmy na chwilę o śmierci i obrażeniach spowodowanych grą. Biorąc pod uwagę obecną pandemię, nie możesz wyjść na zewnątrz, nawet jeśli chcesz. Nie martw się! Mamy lepszą i bezpieczniejszą alternatywę dla spoofingu iTools Pokemon Go - aFoneSoft DowolnyDo.

  Lepsza alternatywa dla fałszowania Pokemon Go za pomocą iTools

  Dla tych, którzy nie czują się komfortowo z iTools i biorąc pod uwagę ograniczenia, chcielibyśmy wprowadzić znacznie lepsze narzędzie, które może z łatwością pomóc w podszywaniu się. aFoneSoft AnyTo jest jednym z najbezpieczniejszych narzędzi do fałszowania Pokemon Go i może obsługiwać najnowszy system iOS 15. Jest to świetna opcja do fałszowania, ponieważ pozwala wybrać teleportację w dowolne miejsce na świecie, a także wybrać miejsca do symulacji ruchów w przeciwieństwie do Spoofing iTools Pokemon Go.

  1,000,000 + Pliki do pobrania

  Kluczowe cechy aFoneSoft AnyTo

  • aFoneSoft AnyTo jest kompatybilny z urządzeniami iOS i Android.
  • Szybko zmień swoją lokalizację na dowolne miejsce.
  • Za pomocą tego narzędzia możesz również zaplanować trasę i poruszać się z dostosowaną prędkością.
  • Teleport, tryb wielopunktowy lub dwupunktowy, możesz wybrać dowolnego według swoich preferencji.
  • Prowadź zapisy historyczne, aby zaoszczędzić czas, gdy następnym razem będziesz chciał teleportować się w to samo miejsce.

  Wypróbuj za darmo

  Oto jak zacząć używać aFoneSoft AnyTo - alternatywa dla spoofingu iTools Pokemon Go.

  Krok 1. Pobierz narzędzie za darmo z oficjalnej strony internetowej. Uderz w „Pierwsze kroki"W głównym interfejsie.

  uruchom aplikację anyto

  Krok 2. Podłącz swoje urządzenia za pomocą przewodu do oświetlenia i dotknij „Zaufaj" na Twoim telefonie.

  zaufaj urządzeniu!

  Krok 3. Przejdź do „Tryb teleportacji” - trzeci w prawym górnym rogu i wprowadź lokalizację, do której chcesz się udać.

  wybierz tryb teleportacji

  Krok 4. I wszystko gotowe! Kliknij "Przenieść” opcja na pasku bocznym. Zacznij polować na swoje ulubione Pokemony, siedząc bezpiecznie w domu.

  przenieś się do wybranego miejsca

  Wypróbuj za darmo

  Wskazówki, jak sfałszować Pokemona bezpiecznie

  Możesz łatwo uniknąć zbanowania za spoofing Pokemon Go. Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, aby bezpiecznie sfałszować Pokemon Go.

  bezpiecznie sfałszować pokemona go

  tak 1. Uważaj na ruchy, które wykonujesz podczas spoofingu Pokemon Go. Upewnij się, że poruszasz się rozsądnie i realistycznie.

  tak 2. NIGDY root lub jailbreak urządzenia, którego używasz do gry w Pokemon Go. Programiści będą sprawdzać Twoje konto pod kątem oszustw, jeśli to zrobisz.

  tak 3. Staraj się, aby prędkość była idealna. Innymi słowy, gra zauważa twoją prędkość i jeśli stwierdzi, że pokonujesz długi dystans w krótkim czasie, będzie to wydawać się niezwykłe, a szanse na złapanie wzrosną.

  tak 4. Zawsze używaj niezawodnego narzędzia do fałszowania Pokemon Go, aby bezpiecznie sfałszować Pokemon Go.

  Gorące artykuły