Wszystko, co musisz wiedzieć o Regidrago

STRONA GŁÓWNA > Zmień lokalizację > Wszystko, co musisz wiedzieć o Regidrago

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 10 sierpnia 2021 r.

Jeśli masz obsesję na punkcie Pokemonów, musisz wiedzieć o niesamowitym Pokemonie Regidrago typu smok. Jest wprowadzany w 8. generacji. Największym symbolem Regidrago jest to, że nie ewoluuje w żaden inny Pokemon. Wraz z Regieleki, Regice, Regirock i Registeel, Regidrago jest również członkiem legendarnych tytanów.

regidrago

Jeśli mówimy o pochodzeniu Regidrago, jest ono oparte na golemach legend hebrajskich. Legendy rzucają je jako pomoc wyższych mocy, a te smoki również mają napisy na swoich głowach. To pismo jest jak źródło mocy dla smoka, ponieważ kiedy jest usuwane, smoki są osłabiane, a także zabijane w niektórych legendach z powodu braku pisma.

Część 1: Wiedza o Regidrago i Shiny Regidrago

Porozmawiajmy o wyglądzie tego Pokemona golema w kształcie kuli. Ma części pyska smoka jako ramiona. Ciało Regidrago jest ciemnoczerwony i ma również kropkowany wzór na twarzy. Dwie nogi są koloru czerwonego, ale dwie stopy są koloru czarnego, przypominającego zęby. Prawa ręka wygląda jak górna szczęka, a lewa jak dolna. Ma również ciemnoczerwone zabarwienie pod pachami. Regidrago ma również dwa czerwone kolce w kształcie skrzydeł. Największą oznaką Regidrago jest to, że jego ciało staje się różowe, gdy atakuje lub ma zamiar zaatakować.

regidrago-2

Jeśli mówimy o mocach Regidrago, dowiadujemy się, że może unosić się na wodzie. Kiedy Regidrago chce wykonać atak, łączy ramiona i tworzy usta. Jego atak jest pełen intensywnej smoczej energii. Najlepszą rzeczą w Regidrago jest to, że jest to jedyny smok, który może używać energii smoka ruchu.

moc regidrago

Nie zapomnijmy porozmawiać o błyszczącym Regidrago. Błyszczący Regidrago to ten, którego nie można złapać za błyszczące formy w Tundrze Koronnej. Oznacza to, że Cobalion, Virizon, Terrakion, Regice, Regirock, Regieleki i Regidrago mogą błyszczeć poza Dynamax Adventures. Znajomość istotnych specyfikacji błyszczącego Regidrago jest bardzo ważna, jeśli uczysz się o Regidrago. Więc spójrzmy!

Część 2: Wiedza o Regieleki

Teraz nadszedł czas, aby dowiedzieć się o Regieleki, czyli Pokemonie typu elektrycznego w 8. generacji. Podobnie jak Regidrago, Regieleki również nie ewoluuje z ani w żadnego innego smoka lub Pokemona. Jeśli mówimy o wyglądzie fizycznym Regieleki, ma on żółty, okrągły korpus z trzema kolcami na głowie.

Różowy wzór przypominający „X” kwalifikuje wygląd. Regieleki ma pięć izolowanych pierścieni przypominających metal, z których dwa pierścienie służą jako ramię, a pozostałe trzy są połączone dnem, tworząc korpus w kształcie trójkąta. Posiada nogi, które wyglądają na rozjaśniające. Regieleki świeci jasnożółto w ciemności i otwiera ramię przed atakiem.

regieleki

Regieleki zużywa elektrony dla żywych, ponieważ jego ciało składa się z energii elektrycznej. Klatka piorunów to charakterystyczny ruch Regieleki. Regieleki wystrzeliwuje z dolnej części ciała potężne pociski elektryczne. Ten grzmot otacza przeciwnika polem elektrycznym, a także powoduje znaczne obrażenia.

uprawnienia regieleki

Niektórzy twierdzą, że jeśli usuniemy pierścienie z ciała Regieleki, możemy zobaczyć ukryte moce Pokemonów. Tym, co czyni go wyjątkowym, jest to, że jego ciało ma tylko jeden organ, który wytwarza energię elektryczną.

Część 3: Podobieństwa i różnice między Regidrago i Regieleki

Najważniejszą różnicą między Regidrago a Regieleki jest to, że pierwszy jest Pokemonem typu smoka, a drugi jest smokiem typu elektrycznego. Regieleki ma zdolności typu tranzystorowego, które wzmacniają ruchy typu elektrycznego, podczas gdy Regidrago ma smoczą paszczę, która wzmacnia ruchy typu smoczego.

miecz pokemona tarcza regi

Innym ważnym punktem dotyczącym Regidrago i Regieleki jest to, że możesz złapać tylko jednego, podświetlając kropki na podłodze w określonym wzorze.

Co więcej, Regieleki jest najszybszym Pokemonem w grze ze względu na jego podstawową statystykę prędkości wynoszącą 200. Z drugiej strony Regidrago ma w sobie dużo HP. Ma piąty najwyższy poziom zdrowia ze statystyką HP 200 i podstawową statystyką prędkości 80

A jeśli mówimy o podobieństwach, dowiadujemy się, że oba te Pokemony znajdują się głęboko w Tundrze Koronnej. Znaczące podobieństwo zarówno Regidrago, jak i Regieleki polega na tym, że mnożą obrażenia zadawane przez ich ruchy tego samego typu.

Najbardziej zaskakujące podobieństwo między Regidrago i Regieleki polega na tym, że oba te smoki mogą być błyszczące. Chociaż te Regis nie są błyszcząco zablokowane, mogą mieć szansę zabłysnąć, gdy zostaną złapane. Kiedy te smoki lśnią, niebieska cewka Regieleki zmienia się w czysto białą, a czaszka Regidrago nabiera niebiesko-szarego odcienia.

Część 4: Jak przywołać Regidrago lub Regieleki

Jeśli myślisz o schwytaniu Regieleki i Regidrago, musisz złapać pozostałych trzech Regis, tj. Regirocka, Regice'a i Registeela. Gdy złapiesz tych Regisów, możesz bez problemu wejść do świątyni.

Po wejściu do świątyni wystarczy wypełnić kropkowany wzór na podłodze, aby przywołać jednego z tych Regisów z Regidrago i Regieleki. Pamiętaj, że dzwonienie do jednego Regisa nie oznacza, że ​​dzwonisz do drugiego w tym samym czasie. Możesz wezwać tylko jednego na raz.

kropkowany wzór w zauszniku

Wzór, który musisz zapalić, aby przywołać Regisa, wygląda następująco.

Na zakończenie

Zarówno Regidrago, jak i Regieleki mają swoje własne znaczące moce i ruchy, ale musisz mieć świadomość, że możesz wybrać tylko jeden spośród tych dwóch Regis. Regieleki jest znany z tego, że jest najszybszym Pokemonem, a Regidrago ma 200 HP, co sprawia, że ​​zajmuje piąte miejsce w rankingu.

Jeśli chcesz zagrać w te Pokemony i cieszyć się mocami, możesz użyć aFoneSoft AnyTo. Daje ci możliwość sfałszowania lokalizacji bez faktycznej zmiany. Co więcej, pomaga zdobyć ulubionego Pokemona z dowolnego miejsca na świecie bez barier lokalizacyjnych. Po prostu zdobądź to teraz i wyprzedzaj grę!

Wypróbuj za darmo

Gorące artykuły