Dragapult i Shiny Dragapult: co musisz wiedzieć.

STRONA GŁÓWNA > Zmień lokalizację > Dragapult i Shiny Dragapult: co musisz wiedzieć.

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 10 sierpnia 2021 r.

Pokémon GO jest uważany za jedną z najlepszych gier AR współczesnej ery gier. Kontynuując grę w Pokémon GO, w końcu będziesz mógł odblokować większość Pokémonów dostępnych w grze, a Pokémon Dragapult jest jednym z nich.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym popularnym Pokémonie, który możesz odblokować, zalecamy dalszą lekturę. W tym segmencie odkryjemy wszystkie szczegóły dotyczące Pokémona Dragapult i Shiny Dragapult.

Czym jest Dragapult w Pokémon GO?

Pandemia Pokémon Dragapult jest jednym z Pokémonów w grze, który należy do 8. generacji Pokémonów i jest bardzo powszechnie znany jako Pokémon Stealth. Jest to hybryda Pokémonów Smoka i Ducha w świecie Pokémonów iz tego powodu jest rozpowszechniona wśród tych, którzy mają ogromną wiedzę na temat gry.

Dragapult jest ostatnią formą Dreepy Pokémona i wiadomo, że wyewoluował z Drakloak i znany jest z różnych umiejętności jako Pokémon, ale głównymi umiejętnościami Dragapult są Czyste Ciało i Infiltrator.

Co więcej, kolejną podstawową umiejętnością Dragapulta jest Przeklęte Ciało, które może zniwelować wpływ dowolnego ruchu na jego formę z innych Pokémonów w grze.

dragapult

Statystyki Dragapult Pokémon

HP 88
Atak 120
Obrona 75
Atak specjalny 100
Obrona specjalna 75
Prędkość 142
Suma 600

Jak zdobyć Dragapult?

Jeśli chcesz znaleźć Miecz Pokémon Dragapult, zalecamy dalsze czytanie tego segmentu.

Łapiąc Dreepy w Pokémon Sword and Shield, musisz celować w określone miejsca na mapie. Musisz odwiedzić Jezioro Oburzenia, aby odblokować modyfikację surfingową dla Rotom Bike, a wtedy tylko ty będziesz w stanie zdobyć Dreepy.

Gdy przekroczysz jezioro, natkniesz się na kawior Pokémon, a Dreepy z pewnością będzie jednym z nich. Jednak możesz nie mieć szczęścia za każdym razem, ponieważ prawdopodobieństwo pojawienia się Dreepy w pochmurną pogodę wynosi 1%. Następnie szanse wynoszą około 2% podczas silnej burzy.

Masz jednak dużą szansę na spotkanie Drakloaka w czasie jego ewolucji. Gdy złapiesz Dreepy, rozwinie się w Drakloak na poziomie 50, a następnie będzie rósł, aż stanie się Dragapult na poziomie 60. 

Jeśli chodzi o najlepsze cechy Miecz Dragapult Pokémon, Adamantine jest pewnym zwycięzcą. Możesz również sprawdzić Cena Dragapult Vmax jeśli nie jesteś gotowy na duży wysiłek.

Czy istnieje lśniący Dragapult?

Pandemia Błyszczący Dragapult należy do grupy Pokémonów, które mają inny plan kolorystyczny niż inne.

Na przykład błyszczący Charizard jest czarny jako alternatywa dla pomarańczy, z niewielkimi różnicami w skrzydłach i oczach. Są bardzo rzadkie i występują w 1 stawce podstawowej na 4096.

błyszcząca dragapult

Błyszczące Dragapulty nie sugerują żadnej przewagi konkurencyjnej i są dokładnie takie same jak niebłyszczące uzupełnienie, z wyjątkiem ich wyglądu. Dostajesz go, ponieważ lubisz jego wygląd lub chcesz utrzymać swoich przeciwników PvP, aby zapewnić przewagę nad innymi konkurentami.

Jak zdobyć Shiny Dragapult?

Są to dwa z najbardziej rozpowszechnionych sposobów nabywania Dragapult błyszczący w Mieczu Pokemona.

Lśniący urok

Zdobycie Błyszczącego uroku zwiększa szanse na odkrycie błysku między 1 na 4,096 - około 1 na 1365. Możesz znaleźć Błyszczący urok od kogoś w hotelu Circhester City po ukończeniu Pokédexu.

Metoda Masudy

Masuda's Method kończy się przyniesieniem dwóch Pokemonów z gry w różnych językach. Na przykład, jeśli grasz po angielsku i masz japońskie to samo, możesz rozmnażać swoje lśniące losy Dragapult z japońskim to samo, aby dramatycznie zwiększyć swoje szanse na szczupłą rasę.

Jak złapać więcej Dragapult w Pokemon GO?

Jest tylko kilka sposobów, dzięki którym możesz złapać więcej Pokémonów w Pokemon GO. Tak więc, na przykład, chcąc zobaczyć więcej Dragapult w Pokemon GO, musiałbyś zmierzyć się z pewnymi obowiązkami związanymi z Twoją lokalizacją i ustawieniami GPS.

Na szczęście rewolucyjne oprogramowanie o nazwie aFoneSoft AnyTo to świetny sposób na rozwiązanie wszystkich problemów dotyczących lokalizacji danej osoby. Może skutecznie zapewnić Twojemu urządzeniu adres IP proxy, dzięki czemu nie będziesz mieć problemów z surfowaniem po różnych lokalizacjach zgodnie z potrzebami. Dzięki temu możesz skutecznie złapać więcej Pokémonów, kiedy tylko masz na to ochotę.

Cechy aFoneSoft DowolnyDo:

Wypróbuj za darmo

Niektóre często zadawane pytania dotyczące Pokemon Dragapult

Zgodnie z zapisami oczekuje się, że osobnik otrzyma jednego Shiny Dreepy na każde 680 udanych hodowli. Jednak nie masz gwarancji, że otrzymasz jedną na 680 procedur.

Wiadomo, że Dreepy rozwija się w Drakloak na poziomie 50 i będzie ewoluował, aż stanie się Dragapultem na poziomie 60.

Zaleca się wypróbowanie dobrze zaprojektowanego oprogramowania VPN, które nie zdradzi Twojej lokalizacji i nie zapewni bezpieczeństwa Twojego adresu IP. Można to osiągnąć, aby złapać więcej Pokémonów bez konieczności kompromisu ze swoją witryną. Sugerujemy również, aby nie podróżować zbyt często do odległych miejsc.

Poniżej wymieniono godne uwagi słabości Dragapult:


Wnioski

Dziś gry wideo, które są przede wszystkim popularne w społeczności, są dość fascynujące zarówno pod względem fabuły, jak i grafiki i efektów wizualnych, które są z nią w parze. W rezultacie wrażenia z gry dla każdego, kto interesuje się grami wideo, są dość ekstrawaganckie, a Pokémon GO jest jedną z najlepszych obecnie dostępnych gier wideo online.

Możesz złapać tyle Pokémonów, ile chcesz i kontynuować swoją misję za pomocą oprogramowania aFoneSoft DowolnyDo. To pozwoli ci nabyć Dragapult Vmax całkiem łatwo.

Gorące artykuły