Jak złapać błyszczące pokémony w Pokémon GO

STRONA GŁÓWNA > Zmień lokalizację > Jak złapać błyszczące pokémony w Pokémon GO

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 3 września 2021 r.

Pokémon GO to gra mobilna w rozszerzonej rzeczywistości (AR) opracowana i opublikowana przez Niantic we współpracy z Nintendo i The Pokémon Company na urządzenia z systemem iOS i Android. W tym artykule omówiono wszystko, o czym powinieneś wiedzieć Błyszczący Pokémon, Od jak złapać Shiny Pokémon do 10 najlepszych Shiny Pokémon i niektórych FAQ na temat Shiny Pokémon, tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszystko.

Część 1: Czym są Shiny Pokémon

Błyszczący Pokémon to krótkie wersje Pokémonów, które mają inny kolor niż ich zwykłe wersje. Mają niepowtarzalny wygląd i są niezwykle rzadkie. Dla każdego Pokémona istnieje tylko jedna błyszcząca wersja. Ikona nad ich CP może zidentyfikować Błyszczącego Pokémona. Jednak w widoku mapy i widoku obserwacji, Shiny Pokémon wyglądają tak samo jak ich zwykłe wersje. Pojawiają się w swojej błyszczącej formie na ekranie Spotkań i na stronie Podsumowanie, gdzie również mają wokół siebie aurę gwiazd i błyszczącą ikonę nad ich CP.

błyszczący pokemon

Błyszczący Pokémon jest unikalny dla każdego gracza, więc jeden gracz może napotkać Błyszczącego Pokémona w określonym obszarze. W przeciwieństwie do tego, inny gracz może napotkać jego zwykłą wersję na tym samym obszarze. Prawdopodobieństwo znalezienia Shiny Pokémon jest wyższe w specjalnych wydarzeniach, takich jak Community Days lub Pokémon GO Fests. W niektórych przypadkach Shiny Pokémon można również wykluć z jaj.

Część 2: Jak znaleźć i złapać błyszczące pokemony w Pokémon GO

Gdzie znaleźć błyszczące pokémony

Sposób 1: Zwiększenie szans na znalezienie Shiny Pokémon podczas Dnia Społeczności

Szanse na spotkanie Shiny Pokémon są większe w specjalnych wydarzeniach, takich jak Community Days i Pokémon GO Fest. Dzień społeczności występuje raz w miesiącu w Pokémon GO. Do; Zwiększ szansę na znalezienie Błyszczącego Pokémona w Dni Społeczności, zaleca się, aby nie chwytać każdego stukniętego Pokémona, ale przejść do następnego Pokémona bez wchodzenia w walkę. Sztuką jest zwiększenie liczby kranów. Pozwoli to graczom sprawdzić więcej Pokémonów, dopóki nie znajdą błyszczącego.

dni wspólnoty


Sposób 2: Śledź zadania badawcze w terenie Pokémon GO

Badania to funkcja w Pokémon GO, która pozwala Trenerom pomóc profesorowi Willow w jego badaniach nad Pokémonami. Ukończenie zadań badawczych odblokowuje inny rodzaj nagród.

Zadania Field Research można znaleźć odwiedzając PokéStops. Każdy PokéStop przypisuje jedno zadanie i zmienia swoje zadanie co 24 godziny. Wykonywanie zadań z badań terenowych jest jednym z najłatwiejszych sposobów na znalezienie i złap Shiny Pokémon. Zadania badań terenowych są korzystne, ponieważ Błyszczący Pokémon nagrodzony za zadanie Badania Polowego zawsze pozostanie błyszczący, dopóki Trener go nie złapie. Pozostanie błyszczący nawet po tym, jak Trener ucieknie i ponownie go spotka.

Zadania badawcze w terenie Pokémon GO


Jak złapać Shiny Pokémon bez wysiłku w Pokémon GO [Android&iOS]

Aby złapać Błyszczący Pokémon bezproblemowe, potrzebujesz wygodnego narzędzia do sfałszowania swojej lokalizacji. aFoneSoft AnyTo to oprogramowanie komputerowe, które może służyć do sfałszowania Twojej lokalizacji na mapie. Może teraz obsługiwać najnowszy iOS 15. Możesz go użyć do stworzenia fałszywej lokalizacji w grach AR, takich jak Pokémon GO. Możesz udać się w dowolne miejsce w świecie gry i szukać Pokémonów, pozostając w domu i nigdzie się nie ruszając. Ułatwiłoby to znacznie szybsze znalezienie błyszczących Pokémonów.

1,000,000 + Pliki do pobrania

Co zrobić aFoneSoft DowolnyDo najlepszego spoofera Pokémon GO:

  • Zmień swoją lokalizację GPS na dowolne miejsce na świecie jednym kliknięciem.
  • Symuluj ruch GPS z dostosowaną trasą, aby Twoje urządzenie z systemem iOS się poruszało.
  • Możesz mieć dostęp do zastrzeżonych treści w swojej bieżącej lokalizacji, po prostu zmieniając swoją lokalizację w aplikacji.
  • Zapisz i dodaj do zakładek swoje ulubione lokalizacje do dalszego użytku.
  • Dostępne 3 różne wyglądy, które spełnią Twoje codzienne potrzeby i zapewnią więcej radości podczas użytkowania.
  • aFoneSoft AnyTo jest bezpieczne, szybkie, niezawodne i łatwe w użyciu.

Wypróbuj za darmo

Kroki, aby złapać Shiny Pokémon za pomocą aFoneSoft DowolnyDo:

Krok 1: Najpierw pobierz i zainstaluj aFoneSoft AnyTo na komputer PC/Mac. Otwórz aplikację i kliknij „Rozpocznij”. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby podłączyć telefon do komputera.

uruchom i połącz

Krok 2: Po połączeniu w aplikacji zostanie wyświetlona mapa wraz z lokalizacją telefonu. Aby zmienić swoją lokalizację w telefonie, wybierz „Tryb teleportacji” w prawym górnym rogu mapy.

wybierz tryb teleportacji

Krok 3: Aby zmienić swoją lokalizację w grze Pokémon GO, przewiń mapę i kliknij żądaną lokalizację. Możesz też wpisać swoją lokalizację w pasku wyszukiwania.

wybierz lokalizację

Krok 4: Kliknij przycisk „Przenieś”. Lokalizacja Twojego telefonu uległa zmianie, podobnie jak Twoja lokalizacja w Pokémon GO.

lokalizacja zmieniona

Tylko kilka kroków, możesz bez wysiłku zmienić swoją lokalizację w Pokémon GO, dzięki czemu możesz znajdź Shiny Pokémon w domu! Całkiem łatwe, prawda? Kliknij przycisk „Wypróbuj za darmo” poniżej i wypróbuj aFoneSoft DowolnyDo teraz!

Wypróbuj za darmo

Część 3: Błyszcząca lista Pokémon GO: 10 najlepszych błyszczących Pokémonów w Pokémon GO

Po tym, jak wiem, jak znaleźć i złapać Błyszczące Pokémony, pozwól, że przedstawię 10 najlepszych Błyszczących Pokémonów, których nie chcesz przegapić.

1 Błyszczące Gyarados

Gyarados to Pokémon „Wodny” i „Latający”. Jego najlepsze ruchy to „Wodospad” i „Pompa wodna”. Ten zestaw ruchów ma Max CP 3,391.

Błyszczące Gyarados


2 Błyszczący Pikachu

Pikachu to „elektryczny” Pokémon. Jego najlepsze ruchy to „Thunder Shock” i „Wild Charge”. Ten zestaw ruchów ma Max CP 938.

Błyszczący Pikachu


3 Błyszczący Alolan Marowak

Marowak to Pokémon „ziemny”. Jego najlepsze ruchy to „Mud-Slap” i „Trzęsienie ziemi”. Ten zestaw ruchów ma Max CP 1,835.

Błyszczący Alolan Marowak


4 Błyszczący Magmortar

Magmortar to Pokémon „Ognisty”. Jego najlepsze ruchy to „Fire Spin” i „Fire Blast”. Ten zestaw ruchów ma Max CP 3,132.

Błyszczący Magmortar


5 Błyszczący Azumarill

Azumarill to Pokémon „Wodny” i „Wróżka”. Jego najlepsze ruchy to „Bubble” i „Play Rough”. Ten zestaw ruchów ma Max CP 1,588.

Błyszczący Azumarill


6 Błyszczący Scizor

Scizor to Pokémon typu „Bug” i „Stal”. Jego najlepsze ruchy to Fury Cutter i Iron Head. Ten zestaw ruchów ma Max CP 3,001.

Błyszczący Scizor


7 Błyszczący Eevee

Eevee jest normalnym Pokémonem. Jego najlepsze ruchy to „Szybki atak” i „Ostatnia deska ratunku”. Ten zestaw ruchów ma Max CP 1,071.

Błyszczący Eevee


8 Błyszczący Shellder

Shiny Shellder to Pokémon typu „Wodnego”. Jego najlepsze ruchy to Tackle and Return. Ten zestaw ruchów ma maks. CP 1,080.

Błyszczący Shellder


9 Błyszczący kucyk

Ponyta to Pokémon „Ognisty”. Jego najlepsze ruchy to „Ember” i „Fire Blast”. Ten zestaw ruchów ma Max CP 1,697.

Błyszczący kucyk


10 Błyszczące Sandslash

Sandslash to Pokémon „ziemny”. Jego najlepsze ruchy to „Błotny strzał” i „Trzęsienie ziemi”. Ten zestaw ruchów ma Max CP 2,374.

Błyszczące Sandslash

Część 4: Gorące FAQ na temat Shiny Pokémon w Pokémon GO

błyszczące Pokemony

P1: Ile Shiny Pokémon jest w Pokémon GO?

Jest ich w sumie 99 Błyszczący Pokémon wprowadzony w Pokémon GO.


P2: Jaki jest najrzadszy połysk w Pokémon GO?

Niektóre z najrzadszych Błyszczących Pokémonów to:


P3: Czy Shiny Pokémon jest silniejszy w Pokémon GO?

Nie ma różnicy między zwykłym Pokémonem a Błyszczący Pokémon poza ich występami. Błyszczące Pokémony nie są ani silniejsze, ani słabsze niż ich zwykłe wersje.


P4: Czy mogę pochwalić się Shiny Pokémon w siłowniach w Pokémon GO?

Tak, ale pod dwoma warunkami:

Po pierwsze, Shiny Legendaries nie mogą chodzić na siłownie.

Błyszczące wersje nie różnią się od Pokémonów. Więc jeśli w Sali jest już zwykła wersja danego Pokémona, nie możesz dodać jego błyszczącej wersji.


P5: Czy mogę uzyskać Shiny Pokémon Evolution w Pokémon GO?

Tak. Jeśli Shiny Pokémon przejdzie ewolucję, jego status Shiny zawsze pozostanie.


Wnioski

Założę się, że już wiedzieliście, co to jest Błyszczący Pokémon, gdzie je znaleźć i jak je złapać w tym artykule. Skoro już otrzymujecie wszystkie informacje o Shiny Pokémon, muszę wam jeszcze raz przypomnieć, aFoneSoft AnyTo to niesamowity spoofer lokalizacji dla Pokémon GO. Na co więc czekasz, kliknij przycisk „Wypróbuj za darmo” poniżej i ciesz się Pokémon GO z aFoneSoft DowolnyDo teraz!

Wypróbuj za darmo

Gorące artykuły