Jak przestać znajdować moich znajomych na iPhonie [obsługiwany iOS 15]

STRONA GŁÓWNA > Zmień lokalizację > Jak przestać znajdować moich znajomych na iPhonie [obsługiwany iOS 15]

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 17 września 2021 r.

Jako aplikacja do udostępniania lokalizacji Find My Friends zyskała powszechną uwagę w kwestiach związanych z prywatnością. Ludzie zawsze mają ochotę być śledzonymi przez rodziców i znajomych, którzy mogą korzystać z funkcji Znajdź moich znajomych na iPhonie, aby sprawdzić swoją aktualną lokalizację. Nikt nie lubi być szpiegowany, wszyscy chcemy pozbyć się bycia śledzonym przez kogoś innego. Oto pytanie, jak powstrzymać rodziców przed śledzeniem Cię w Find My Friends. Począwszy od iOS 13, Apple połączył Find My Friends i Find My iPhone w jedną aplikację o nazwie Find My. W tym poście omówimy głównie, dlaczego powinieneś wyłączyć funkcję Znajdź moich znajomych na swoim iPhonie i jak zatrzymać śledzenie lokalizacji w Znajdź moich znajomych.

Część 1: Dlaczego powinieneś przestać znajdować moich przyjaciół na iPhonie?

Ponieważ aplikacja o nazwie Find My Friends pomogła ludziom znaleźć i zlokalizować lokalizację ich znajomych, ale ma też pewne wady, dlatego należy ją zatrzymać z następujących powodów.

przestań śledzić w Znajdź moich znajomych


 • Chociaż możesz znaleźć lokalizację swoich znajomych za pomocą funkcji Znajdź moich znajomych, może to również spowodować, że ktoś inny, a nawet hakerzy, wykradną Twoje informacje z pliku kont danych osobowych lub bezpośrednio z iPhone'a.
 • Innym negatywnym aspektem funkcji Znajdź moich znajomych jest to, że możesz otrzymywać prośby od osób, które możesz znać lub nie, a czasami od facetów, którym nie chcesz udostępniać swojej lokalizacji.

 • Część 2: Zatrzymaj śledzenie lokalizacji w Find My Friends via aFoneSoft AnyTo

  Ponieważ mówimy o tym, jak zatrzymać śledzenie lokalizacji w Find My Friends, fałszywa lokalizacja to świetny wybór, aby zapobiec śledzeniu Twojego iPhone'a. W tym celu aFoneSoft AnyTo jest najlepszym wyborem. aFoneSoft AnyTo jest przeznaczony do fałszowania lokalizacji na urządzeniach z systemem iOS i Android, umożliwia szybką i łatwą zmianę lokalizacji. Używając aFoneSoft AnyTo, możesz teraz łatwo dowiedzieć się, jak wyłączyć znajdowanie moich znajomych bez ich wiedzy.

  1,000,000 + Pliki do pobrania

  Niektóre główne cechy aFoneSoft AnyTo są wymienione poniżej:

  • Umożliwia natychmiastową zmianę lokalizacji GPS w dowolne miejsce.
  • Możesz symulować ruch GPS za pomocą niestandardowej trasy.
  • Pomaga pracować z aplikacjami opartymi na lokalizacji, takimi jak Co słychać, Znajdź moich znajomychItp
  • Możesz wyszukać określone współrzędne jako miejsce docelowe.
  • Możesz swobodnie regulować prędkość, aby ruch był bardziej rzeczywisty.
  • Szeroko kompatybilny z większością urządzeń z systemem iOS i Android.

  Wypróbuj za darmo

  Przewodniki krok po kroku dotyczące korzystania aFoneSoft AnyTo, aby zatrzymać funkcję Znajdź moich znajomych na iPhonie w następujący sposób — obsługiwany iOS 15

  Krok 1: Zainstaluj i uruchom aFoneSoft AnyTo na komputerze/Mac i kliknij przycisk „Rozpocznij”.

  zainstaluj i uruchom aFoneSoft AnyTo


  Krok 2: Podłącz iPhone'a do komputera / Maca za pomocą kabla USB. Kliknij „Zaufaj” na ekranie iPhone'a i wprowadź kod dostępu do ekranu, aby zakończyć ten krok. Następnie mapa zostanie załadowana na Twój komputer/Mac i pokaże Twoją aktualną lokalizację.

  odblokować i zaufać


  Krok 3: Wybierz „Tryb teleportacji”, który jest trzecim w prawym górnym rogu. Użyj paska wyszukiwania w lewym górnym rogu, aby wyszukać żądaną lokalizację lub możesz również ręcznie przypiąć żądaną lokalizację na mapie.

  wybierz lokalizację


  Krok 4: Po wybraniu wymaganej lokalizacji, wyskakujące okno wyświetli nazwę miejsca, współrzędne i odległość, a następnie kliknij „Przenieś”, a Twoja lokalizacja zostanie zmieniona zarówno na komputerze, jak i na iPhonie.

  zmień lokalizację jednym kliknięciem


  Otóż ​​to. Twoja lokalizacja na iPhonie zostanie zmieniona, a usługa Znajdź moich znajomych może teraz śledzić tylko Twoją wirtualną lokalizację.

  Zmieniono lokalizację w Znajdź moich znajomych


  Chcesz spróbować teraz?
  Cóż, na co czekasz, kliknij przycisk Wypróbuj za darmo poniżej i spróbuj aFoneSoft AnyTo za darmo!

  Wypróbuj za darmo

  Część 3: Wyłącz Znajdź moich znajomych w trybie samolotowym

  Rozmawialiśmy już o tym, dlaczego powinieneś przestać Znajdź moich znajomych na swoim iPhonie. Przejdźmy teraz do przodu i porozmawiajmy o tym, jak wyłączyć Find My Friend na swoim iPhonie.

  Najszybszy sposób na ukrycie lokalizacji iPhone'a i powstrzymać rodziców lub kogoś innego przed śledzeniem Cię w Znajdź moich znajomych jest włączenie „Trybu samolotowego” w telefonie iPhone. „Tryb samolotowy” wyłącza połączenie iPhone'a ze wszystkimi sieciami bezprzewodowymi, w tym komórkowymi i Wi-Fi. Wyłącza również Bluetooth, GPS i inne powiązane usługi. Oznacza to, że aplikacje korzystające z tych funkcji nie będą działać poprawnie. Jest to najszybszy sposób, aby nikt nie śledził Twojej lokalizacji.

  Jak włączyć tryb samolotowy, aby zatrzymać śledzenie na iPhonie?

  Oto krótki przewodnik dotyczący korzystania z „Trybu samolotowego” na iPhonie, aby dowiedzieć się, jak zatrzymać śledzenie lokalizacji w Znajdź moich znajomych lub Znajdź mój (w systemie iOS 13 i nowszym).

  Otwórz Centrum sterowania, a następnie dotknij symbolu trybu samolotowego, aby go włączyć. Możesz także przejść do „Ustawienia” > „Tryb samolotowy” i dotknąć suwaka, aby włączyć „Tryb samolotowy”.

  włącz tryb samolotowy na swoim iPhonie


  Po włączeniu „Trybu samolotowego” Twoja lokalizacja jest ukryta w zaledwie 1 kroku, a Twojej lokalizacji nie można udostępniać za pomocą funkcji Znajdź moich znajomych.


  Wskazówki

  Dla tych osób, które chcą wiedzieć, jak zatrzymać Find My przed śledzeniem iOS 13, oto mała wskazówka. Gdy włączysz „Tryb samolotowy” w systemie iOS 13, wyłączy on wszystkie radia z wyjątkiem Bluetooth. Jeśli wyłączysz Bluetooth, gdy jesteś w trybie samolotowym, urządzenie zapamięta przy następnym włączeniu „Trybu samolotowego”.

  Ograniczenia trybu samolotowego


  Część 4: Ręczne zatrzymanie udostępniania lokalizacji w funkcji Znajdź moich znajomych

  Aby zatrzymać udostępnianie lokalizacji swojego iPhone'a w Znajdź moich znajomych, możesz ręcznie zarządzać funkcją udostępniania lokalizacji na swoim iPhonie, aby zatrzymać śledzenie lokalizacji w Znajdź moich znajomych. Kroki, aby ręcznie zatrzymać udostępnianie lokalizacji iPhone'a, są wymienione w następujący sposób:

  Krok 1: Otwórz Ustawienia na swoim urządzeniu.

  Krok 2: Wybierz „Prywatność”.

  Krok 3: Dotknij "Usługi lokalizacji", a następnie dotknij suwaka, aby go włączyć / wyłączyć.

  zatrzymaj udostępnianie lokalizacji


  Część 5: Co pokazuje Find My Friends, gdy odmawiasz komuś śledzenia Ciebie?

  Gdy otworzysz Znajdź mojego przyjaciela lub Znajdź mojego, zobaczysz pasek narzędzi na dole z trzema ikonami oznaczonymi „Ludzie”, „Urządzenia” i „Ja”. Po dotknięciu ikony „Ja” zobaczysz opcję „Udostępnij moją lokalizację”. Jeśli ją wyłączysz, Twoja bieżąca lokalizacja nie będzie widoczna dla osób, którym wcześniej ją udostępniałeś, a znajomy zobaczy etykietę „lokalizacja niedostępna” na swoim iPhonie. Możesz także usunąć kogoś z funkcji Znajdź moich znajomych, a usunięta osoba nie będzie już widzieć Twojej lokalizacji. Ale oto kluczowy punkt uzyskany z dyskusji na oficjalnej stronie Apple, który wskazuje, że powiadomi osobę, którą usunąłeś.

  lokalizacja niedostępna w Find My


  Gdy w aplikacji Znajdź moich znajomych pojawi się komunikat „Lokalizacja niedostępna”, znajomy będzie wiedział, że nie zezwalasz na udostępnianie lokalizacji za pośrednictwem funkcji Znajdź moich znajomych. W związku z powyższym zalecamy korzystanie aFoneSoft AnyTo w Część 2 sfałszować swoją lokalizację, abyś mógł ukryć swoją prawdziwą lokalizację i wyłączyć funkcję Znajdź mojego przyjaciela, nie martwiąc się o to, że twój znajomy o tym wie.


  Część 6: Zagrożenia związane z zaprzestaniem znajdowania moich przyjaciół na iPhonie

  Chociaż wiele zalet zatrzymania Find My Friends na iPhonie wymieniono powyżej, nadal chcemy poinformować Cię o ryzyku zatrzymania Find My Friends na iPhonie.

  Wydaje się, że głównym ryzykiem jest to, że zatrzymanie funkcji Znajdź moich znajomych na iPhonie może być niebezpieczne dla kogoś, kto śledzi Cię w zdrowym lub pomocnym celu. Na przykład rodzice śledzący swoje dzieci w Find My Friends ze względów bezpieczeństwa, a jeśli ich dzieci powstrzymają rodziców przed śledzeniem w Find My Friends, rodzice mogą obawiać się, że nie mogą znaleźć lokalizacji swojego dziecka, gdy nie są w pobliżu.


  Wnioski

  W tym artykule wskazano i przedstawiono niektóre metody zatrzymania funkcji Znajdź moich znajomych lub wyłączenia funkcji Znajdź mój. Przydatna jest obsługa ręczna lub aplikacja innej firmy, aby zatrzymać śledzenie Twojej lokalizacji przez Find My Friends. Dokonaj własnego wyboru w oparciu o swój nawyk i preferencje.

  Gorące artykuły