Najlepsze sposoby na powstrzymanie małżonka przed śledzeniem telefonu [obsługiwane iOS 15/14/13]

STRONA GŁÓWNA > Zmień lokalizację > Najlepsze sposoby na powstrzymanie małżonka przed śledzeniem telefonu [obsługiwane iOS 15/14/13]

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 19 sierpnia 2021 r.

"Jak powstrzymać mojego męża od śledzenia mojego telefonu??"

Z boomem technologicznym ostatniego stulecia, być może jednym z najbardziej godnych uwagi jest to, że pozwala nam znajdować się prawie wszędzie i o każdej porze dzięki małemu urządzeniu, które wszędzie nosimy. Chociaż czasami jest to przydatne, ułatwiając nawigację, może być również użyte przeciwko nam, zwiększając prawdopodobieństwo ciągłego bycia szpiegowanym. Ten artykuł pomoże ci odpowiedzieć na pytanie „Czy twój małżonek cię szpieguje” i „jak powstrzymać żonę przed śledzeniem twojej lokalizacji?”

jak powstrzymać współmałżonka przed śledzeniem cię

Część 1: Jak mogę sprawdzić, czy mój małżonek szpieguje mnie?

Zawsze jest widoczny dowód, że jesteś szpiegowany przez telefon. Oto kilka sposobów na sprawdzenie, czy współmałżonek Cię szpieguje.

1 Wzrost temperatury Devise w trybie bezczynności

telefon przegrzewa się w trybie bezczynności

Za każdym razem, gdy zostawiasz urządzenie bez używania i zauważasz, że temperatura urządzenia wzrasta, oznacza to, że aplikacja działa w tle. Możesz bezpiecznie założyć, że Twoje urządzenie jest monitorowane.

2 Nieprawidłowe wysokie wykorzystanie danych przez telefon

Większe wykorzystanie danych w telefonie może potwierdzić, że aplikacja szpiegująca na Twoim urządzeniu jest używana bez Twojej wiedzy, ponieważ wymagałoby to przesyłania informacji do osoby, która Cię śledzi.

3 Urządzenie pokazuje aktywność w trybie gotowości

Jeśli ekran twojego urządzenia nagle włącza się bez żadnego powiadomienia lub jest dźwięk powiadomienia bez powiadomienia, jest to praca oprogramowania szpiegującego, które otrzymuje anonimowe polecenia z innego miejsca.

4 Dziwne dźwięki podczas połączeń

Ponieważ informacje są przesyłane z Twojego urządzenia, spowoduje to zakłócenia, jeśli transmisja będzie wykonywana podczas rozmowy. Jest to jeden z głównych sposobów potwierdzania zainstalowanego na urządzeniu oprogramowania szpiegującego.

5 Spadek żywotności baterii

nagły spadek żywotności baterii

Oprogramowanie szpiegujące w telefonie uruchamiałoby różne rodzaje działań w tle i z tego powodu można zauważyć nagły spadek żywotności baterii.

6 Urządzenie zwalnia z dnia na dzień

Im częściej używane jest urządzenie, tym wolniej robi się z dnia na dzień, a niechciana i ukryta aplikacja zainstalowana na naszym urządzeniu będzie ukrytym, ale głównym wkładem w to i będzie dla Ciebie pomocną flagą reg.

7 Problemy z wyłączaniem urządzenia

Podobnie jak przy próbie wyłączenia komputera, monituje nas o podjęcie działań w aplikacjach, które nadal działają, aby zakończyć proces zamykania. Gdy uruchomiona jest ukryta aplikacja szpiegująca, urządzenie nie może się zamknąć ani nie może nas ostrzec z powodu ukrytego charakteru aplikacji.

8 Nieoczekiwane/dziwne wiadomości tekstowe

Jeśli Twoje urządzenie odbiera dziwny tekst, zwykle z losowymi symbolami lub alfabetami, możesz bezpiecznie założyć, że Twoje urządzenie jest monitorowane. Mogą to być polecenia do już zainstalowanego oprogramowania szpiegującego lub nowego oprogramowania szpiegującego atakującego Twoje urządzenie.

9 Nagłe ponowne uruchomienie urządzenia

iPhone nagle się restartuje

Aby ukryta aplikacja mogła wykonać niektóre zadania, wymagałaby ponownego uruchomienia całego urządzenia, a kilka z nich ma wbudowaną opcję, aby zmusić urządzenie do samoczynnego ponownego uruchomienia i nigdy nie należy tego lekceważyć.

10 Dłuższe okresy wyłączenia

Ponieważ oprogramowanie szpiegujące odbiera polecenia i wykonuje je, wysyłając informacje, uniemożliwi to wyłączenie urządzenia do momentu wysłania informacji. Lepiej sprawdzić urządzenie, jeśli zdarzy się to chociaż raz podczas wyłączania telefonu.

Część 2: Jak powstrzymać żonę/męża przed śledzeniem Twojej lokalizacji?

Po zapoznaniu się z 10 znakami, że Twój telefon został śledzony, przejdźmy do następnej części, jak powstrzymać współmałżonka przed śledzeniem Twojego iPhone'a lub telefonu z Androidem? Tutaj przedstawię Ci 3 przydatne i skuteczne sposoby na powstrzymanie żony/męża przed śledzeniem Twojej lokalizacji GPS.

Metoda 1: Używanie GPS Spoofer do zatrzymania śledzenia w telefonie

Spoofer lokalizacji dla iOS: aFoneSoft AnyTo

Najlepszym sposobem na uniknięcie śledzenia Twojego telefonu przez męża/żonę nie jest uniemożliwienie im śledzenia Ciebie, ale zmiana tego, co widzą, gdzie jesteś. Tutaj chcę przedstawić niesamowity spoofer lokalizacji dla użytkowników iOS - aFoneSoft AnyTo.

Pandemia aFoneSoft Aplikacja AnyTo umożliwia zmianę lokalizacji na dowolną lokalizację na świecie, dzięki czemu podczas śledzenia naprawdę pomocne jest zaprzestanie śledzenia GPS od męża na iPhonie, zamiast nie wiedzieć, gdzie jesteś, myślą, że jesteś gdzie indziej. Jest to pomocne, gdy współmałżonek jest otwarty na śledzenie Ciebie i możesz uniknąć pytania, dlaczego nie jest w stanie dowiedzieć się, gdzie jesteś, gdy jest śledzony.

1,000,000 + Pliki do pobrania

Niektóre z głównych cech aFoneSoft AnyTo obejmuje:

  • Tryb teleportacji umożliwia natychmiastową zmianę lokalizacji na urządzeniu.
  • Tryb dwóch punktów/wielu punktów umożliwia zaplanowanie stymulowanej trasy i poruszanie się z dostosowaną prędkością.
  • Możesz zapisać dane historyczne lokalizacji, aby później wykorzystać je jako miejsce docelowe.
  • Pozwala przeszukać dowolne miejsce na ziemi, aby zmienić swoją lokalizację.
  • Szeroko kompatybilny z większością urządzeń z systemem iOS, w tym iPhone 11, iPhone X, iPad Air, iPod touch 7 itp. Obsługuje również najnowszy iOS 15/14/13.

Wypróbuj za darmo

Możesz łatwo zmienić swoją lokalizację, aby powstrzymaj współmałżonka od śledzenia twojego telefonu wykonując te proste kroki.

Obejrzyj samouczek wideo, aby zatrzymać śledzenie lokalizacji GPS małżonka na iPhonie w 2020 roku

(Uwaga: jeśli zainstalowałeś aFoneSoft AnyTo na komputerze, przeciągnij pasek wideo do 0:28 aby pominąć część pobierania i instalacji.)

YouTube Video

Krok 1: Zainstaluj i uruchom aFoneSoft AnyTo

Pobierz aFoneSoft AnyTo na komputerze/Mac, a następnie zainstaluj. Po zainstalowaniu otwórz go i kliknij „Rozpocznij”.

Zainstaluj i uruchom aFoneSoft AnyTo

Krok 2: Podłącz urządzenie do komputera/Mac

Podłącz urządzenie (iPad/iPhone) do komputera/Maca za pomocą kabla USB. I zezwól na dostęp do urządzenia.

zaufaj urządzeniu!

Krok 3: Wybierz lokalizację na mapie

Wybierz trzecią ikonę, którą jest „Tryb teleportacji”. Następnie wybierz lokalizację zgodnie ze swoimi potrzebami, możesz również wyszukać lokalizację, wpisując adres na pasku wyszukiwania w lewym górnym rogu.

wybierz tryb teleportacji i wybierz lokalizację

Krok 4: Zmień lokalizację jednym kliknięciem

Po wybraniu lokalizacji po lewej stronie zostanie wyświetlone wyskakujące okienko. Kliknij przycisk „Przenieś”, a Twoja lokalizacja na mapie zostanie natychmiast zmieniona.

zmień lokalizację jednym kliknięciem

Zobacz, zmieniła się również Twoja lokalizacja na iPhonie. Twoja lokalizacja w czasie rzeczywistym nie będzie już mogła być śledzona przez twoją żonę/męża. Kliknij przycisk „Wypróbuj za darmo” poniżej i wypróbuj aFoneSoft AnyTo za darmo już teraz!

Wypróbuj za darmo


Spoofer lokalizacji dla Androida: fałszywy lokalizator GPS GO

Pandemia Fałszywy spoofer lokalizacji GPS Go to jedna z najlepszych aplikacji do zmiany lokalizacji dostępnych na Androida. Jest łatwy w użyciu i ma szerokie zastosowanie. Proces instalacji trwa zaledwie kilka minut, a wszystko, czego potrzebujesz, to aktywny pakiet danych lub połączenie Wi-Fi. Najlepszą częścią tej aplikacji jest obsługa joysticka (przy zakupie w aplikacji), która może fałszować ruchy, a także czyni ją najlepszą aplikacją do fałszowania lokalizacji dostępną na platformie Android.

Oto przewodnik krok po kroku, jak z niego korzystać:

Krok 1: Pobierz Fake GPS Go Location Spoofer ze sklepu Google Play. Po pobraniu musisz włączyć opcje programisty, aby dać aplikacji dostęp do pozorowanej lokalizacji.

pobierz fałszywy lokalizator GPS go i włącz opcję programisty na swoim urządzeniu z Androidem

Krok 2: Po uruchomieniu aplikacji możesz przewijać ekran, aż dojdziesz do żądanej lokalizacji, lub wyszukać konkretny adres lub lokalizację za pomocą współrzędnych.

wybierz lokalizację na mapie

Krok 3: Po umieszczeniu znacznika wystarczy kliknąć ikonę „Odtwórz” u dołu, aby rozpocząć fałszowanie swojej lokalizacji na urządzeniu.

kliknij przycisk odtwarzania, aby zmienić lokalizację na telefonie z Androidem

Otóż ​​to. Teraz już powstrzymałeś współmałżonka przed pomyślnym śledzeniem telefonu.

Zobacz również:
Jak wyłączyć śledzenie lokalizacji w moim telefonie >>>
Jak powstrzymać kogoś przed szpiegowaniem mojego telefonu komórkowego >>>


Metoda 2: Użyj VPN, aby zmienić lokalizację, aby zatrzymać śledzenie

Możesz także użyć VPN (Virtual Private Network), aby zmienić lokalizację, w której znajduje się Twoje urządzenie. Poniżej znajduje się 5 najlepszych usług VPN dostępnych w 2020 roku.

1 Express VPN

Pandemia Express VPN jest spójny pod względem wydajności i okazał się jedną z najszybszych dostępnych sieci VPN. Z ponad 30,000 3,000 adresów IP i ponad XNUMX serwerów do wyboru, oferuje szeroki wachlarz opcji do wyboru. Najlepsze jest jednak to, że nie rejestruje aktywności online użytkownika.

Express VPN

2 Surfshark

Z liczbą serwerów 1,000 i 60 lokalizacjami serwerów, Surfshark jest znacznie mniejszą siecią, ale nadrabia szeregiem innych funkcji. Jedną z najbardziej godnych uwagi funkcji jest nieograniczona obsługa urządzeń, co oznacza, że ​​możesz podłączyć ją do wszystkich urządzeń, które masz w domu lub biurze.

Surfshark

3 Nord VPN

Nord VPN jest znany z oferowania jednoczesnych połączeń, które jest sześć, w przeciwieństwie do innych serwerów oferujących tylko pięć lub mniej. Ma ogromną gamę opcji do wyboru z ponad 5,000 adresów IP i ponad 5,200 serwerami w 62 lokalizacjach serwerów.

Nord VPN

4 IPVanish

IPVanish jest znany z zabawnego i konfigurowalnego przyjaznego dla użytkownika interfejsu, co czyni go atrakcyjnym wyborem dla tych, którzy chcą zrozumieć, jak działa VPN. Dzięki ponad 40,000 1,300 adresów IP i 60 serwerom w 10 lokalizacjach oraz równoczesnym połączeniom XNUMX, jest to najbardziej atrakcyjny dostępny serwer.

IPVanish

5 PureVPN

PureVPN to pierwsza usługa VPN, która w pełni wdrożyła RODO (ogólne przepisy o ochronie danych), co oznacza, że ​​Twoje dane są bezpieczne, a w 2018 roku dołączyła do ruchu „no log”, który został zweryfikowany, że nie rejestruje żadnych informacji o połączeniu. Z ogromnym 300,000 2,000 adresów IP i 180 serwerów ze XNUMX lokalizacjami serwerów, jest to jeden z największych dostępnych dostawców VPN.

PureVPN


Metoda 3: Zainstaluj oprogramowanie antyszpiegowskie w telefonie, aby zatrzymać śledzenie

Jeszcze jednym sposobem na powstrzymanie współmałżonka przed szpiegowaniem telefonu jest zainstalowanie oprogramowania antyszpiegowskiego, które nie tylko zapobiega śledzeniu lokalizacji, ale także zapewnia ochronę przed szpiegowaniem polegającym na śledzeniu i nagrywaniu wiadomości lub połączeń.

5 najlepszych aplikacji antyszpiegowskich na iPhone'a

1 iAmNotified

Pewnego razu iAmNotified zainstalowana na Twoim urządzeniu, aplikacja ostrzega Cię za każdym razem, gdy Twój telefon jest dostępny przez jednostkę zewnętrzną. Najlepsze jest to, że nawet jeśli jesteś zajęty, aby zauważyć alert, możesz skonfigurować go tak, aby powiadomienia były wysyłane do innych osób, które mogą poinformować Cię osobiście, gdy Twoje bezpieczeństwo zostanie naruszone.

iAmNotified

2 Bezpieczeństwo mobilne Avira

Bezpieczeństwo mobilne Avira to jedna z najczęściej używanych aplikacji antyszpiegowskich, ponieważ chroni Twoje urządzenie przed wieloma zagrożeniami przy minimalnym wykorzystaniu zasobów urządzenia. Posiada funkcję ochrony identyfikacyjnej, która ostrzega o wszelkich wyciekach informacji z urządzenia.

Bezpieczeństwo mobilne Avira

3 Bezpieczeństwo mobilne i ochrona przed kradzieżą

Bezpieczeństwo mobilne i ochrona przed kradzieżą najlepszą cechą są również własne zaawansowane usługi VPN, które chronią Twoje informacje podczas przeglądania. Ma wbudowaną przeglądarkę, która pomaga chronić Twoje dane osobowe, prywatne pliki i zdjęcia.

Bezpieczeństwo mobilne i ochrona przed kradzieżą dla iPhone'a

4 Uważaj

Uważaj zapewnia zaawansowaną usługę ochrony z licznymi funkcjami antyszpiegowskimi. Ostrzega nas również o wszelkich nieaktualnych systemach na naszym urządzeniu, które są podatne. Doradza nam również bezpieczny sposób postępowania w celu naprawienia i ochrony naszych informacji w przypadku naruszenia.

Uważaj

5 McAfee Mobile Security

McAfee Mobile Security Aplikacja posiadała wszystkie funkcje, które uniemożliwiają innym osobom dostęp do Twoich informacji, w tym lokalizacji Twojego urządzenia. Wraz z nim zapewnia również nieograniczoną sieć Wi-Fi-Guard VPN, która chroni nasze urządzenie przed wszelkimi atakami za pośrednictwem Wi-Fi podłączonego do naszego urządzenia.

McAfee Mobile Security

Top 5 aplikacji antyszpiegowskich na Androida

Poniżej znajduje się 5 najlepszych aplikacji antyszpiegowskich dostępnych w Sklepie Google Play, które chronią Twoje dane i uniemożliwiają śledzenie Twojego telefonu przez współmałżonka.

1 Wykrywacz spyware – antyszpiegowski skaner prywatności

Incognito — wykrywacz oprogramowania szpiegującego Aplikacja wykrywa i pomaga usunąć wszelkie aplikacje szpiegujące zainstalowane na urządzeniu z najwyższą wydajnością. Chroni również Twój telefon przed hakerami i przypadkowymi atakami wirusów i złośliwego oprogramowania.

Wykrywacz spyware – antyszpiegowski skaner prywatności

2 Antyszpieg

Antyszpieg może skanować całe urządzenie w poszukiwaniu aplikacji szpiegowskich za pomocą jednego dotknięcia. Jest również bardzo skuteczny w wykrywaniu ukrytych aplikacji szpiegujących.

Anty Szpieg dla Androida

3 Łapacz szpiegów komórkowych

Łapacz szpiegów komórkowych aplikacja wydaje dźwięk, gdy Twój telefon jest śledzony lub słuchane są Twoje połączenia. Wystarczy wtedy wyłączyć urządzenie.

Łapacz szpiegów komórkowych

4 Anty Szpieg Mobile za darmo

Anty Szpieg Mobile za darmo aplikacja skanuje i wykrywa, czy na naszych urządzeniach nie ma niechcianego oprogramowania szpiegującego. Najlepsze funkcje są jednak w wersji płatnej.

Anty Szpieg Mobile za darmo

5 Skaner antyszpiegowski i spyware

Antyszpieg został opracowany w celu skutecznego skanowania urządzeń z Androidem w poszukiwaniu potencjalnych szpiegów. Za pomocą tej aplikacji użytkownicy urządzeń z systemem Android są chronieni przed oprogramowaniem szpiegującym. Wraz ze skanowaniem i powiadamianiem o monitorowanym urządzeniu, jest to również „Sprawdzenie stanu bezpieczeństwa” informujące o poziomie zagrożenia.

Skaner antyszpiegowski i spyware

Część 3: Jak powstrzymać współmałżonka przed śledzeniem cię na komputerze?

Wiedząc, jak chronić swój smartfon, teraz pokażę Ci kilka wskazówek, jak chronić Twoją prywatność przed śledzeniem na komputerze. Tutaj przedstawię 4 przydatne wskazówki, z których każdy może skorzystać, aby chronić swoje informacje przed śledzeniem przez współmałżonka. Spójrzmy:

przestań śledzić na komputerze

Wskazówka 1: Ustaw silne hasła

Ustawienie hasła do komputera to pierwsza linia obrony, którą należy wykonać, aby chronić komputer przed śledzeniem przez współmałżonka. Zaleca się ustawienie silnych haseł zawierających cyfry, duże i małe litery oraz znaki specjalne. Poza tym ustawienie silnego hasła, aby chronić swoje konta internetowe, takie jak osobiste konta finansowe, konta w mediach społecznościowych i inne. Ze względów bezpieczeństwa zaleca się utworzenie innego hasła dla innego konta.


Wskazówka 2: Zainstaluj oprogramowanie antywirusowe

Istnieje tak wiele programów szpiegujących i aplikacji do rejestrowania klawiszy, które mogą śledzić każde naciśnięte słowo i przechwytywać zrzuty ekranu odwiedzanej witryny, tym poważniejszym problemem jest to, że mogą zhakować kamerę komputera i mikrofon bez Twojej wiedzy. Dlatego tak ważne jest zainstalowanie na komputerze oprogramowania antyszpiegowskiego, takiego jak Windows Defender.


Wskazówka 3: Wyloguj się, gdy wychodzisz

Kiedy jesteś z dala od komputera, nie zapomnij się wylogować, nawet jeśli wyjdziesz na chwilę. To z pewnością utrzyma Twój komputer w bezpiecznym miejscu i ochroni Twoją prywatność.

Część 4: Jak powstrzymać współmałżonka przed śledzeniem Cię w mediach społecznościowych?

Twoje konto w mediach społecznościowych może być również szpiegowane przez współmałżonka, który może śledzić i monitorować twoje działania, ruchy i komunikację z innymi, dlatego ważne jest, abyś nauczył się, jak chronić swoją prywatność przed śledzeniem w mediach społecznościowych, teraz pokażę Ci, jak zachować bezpieczeństwo w mediach społecznościowych.

przestań śledzić w mediach społecznościowych

Wskazówka 1: Usuń konto

Zdecydowanie delect your account to najbardziej bezpośrednie rozwiązanie, aby powstrzymać twoją żonę/męża przed śledzeniem cię w mediach społecznościowych.


Wskazówka 2: Zmień swoje hasła

Tak jak powiedziałem w części 3, używanie silnych haseł to świetny sposób na ochronę konta, a także nie jest łatwo odgadnąć tak skomplikowane hasło dla współmałżonka.


Wskazówka 3: Ustaw ustawienia prywatności

Nie zapomnij przejrzeć swoich ustawień prywatności w mediach społecznościowych, upewnij się, że tylko Twoi znajomi widzą to, co publikujesz.


Wskazówka 4: Usuń dane lokalizacji

Masz prawo t

Gorące artykuły