Najlepsze aplikacje do teleportacji Pokemon Go z recenzjami w 2021 r.

STRONA GŁÓWNA > Zmień lokalizację > Najlepsze aplikacje do teleportacji Pokemon Go z recenzjami w 2021 r.

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 3 września 2021 r.

"Jak teleportować się w Pokémon Go?"

Pokémon Go zależy wyłącznie od lokalizacji, w której się znajdujesz. W odludnych lub odległych obszarach nie będziesz w stanie złapać Pokémonów tak bardzo, jak w mieście. Z tego samego powodu ludzie nie tylko fałszują swoją lokalizację, ale także używają aplikacji, aby wspomóc ten proces. Aby było lepiej, Aplikacja teleportująca Pokémon Go służy do wykonywania pracy. Jest to jeden z najlepszych sposobów na perfekcyjne wykonanie pracy, czyli spoofing lokalizacji.

Poniższa zawartość obejmuje:

Część 1: Top 5 aplikacji Pokémon Go Teleport na iOS

W Apple App Store są dosłownie setki aplikacji, które można wykorzystać do teleportacji w Pokémon Go. Są nie tylko łatwe w użyciu, ale także działają. Najlepsze jest to, że wszystkie te aplikacje są łatwe do pobrania i zainstalowania. W tej sekcji opisano najlepsze aplikacje, które można wykorzystać do fałszowania lokalizacji GPS.

1. aFoneSoft AnyTo (również dla urządzeń z systemem Android)

aFoneSoft AnyTo, obsługiwany na urządzeniach z systemem iOS i Android, został zaprojektowany specjalnie dla graczy AR, aby symulować lokalizację GPS w grze. Dzięki temu oprogramowaniu Pokémon Go Teleport możesz zmienić swoją lokalizację w dowolnym miejscu na świecie za pomocą jednego kliknięcia. Nie musisz jailbreakować swoich urządzeń. Jest szeroko kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami iOS z systemem iOS 1 i nowszym, w tym z najnowszym iOS 7.0. Poniżej pokazano, jak teleportować lokalizację w Pokémon Go za pomocą aFoneSoft DowolnyDo.

Obejrzyj samouczek wideo, aby teleportować lokalizację w Pokemon Go za pomocą aFoneSoft AnyTo

YouTube Video

Krok 1: Uruchom aFoneSoft Aplikacja Pokémon Go Teleport

Bezpłatne pobieranie aFoneSoft AnyTo, klikając przycisk poniżej. Po instalacji otwórz go i kliknij Pierwsze kroki przycisk. Teraz postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zakończyć połączenie między urządzeniem iOS a komputerem/Mac.

Wypróbuj za darmo

otwarty aFoneSoft Aplikacja Pokémon Go Teleport

Krok 2: Wyszukaj lokalizację do teleportacji

Pokaże ci interfejs podobny do mapy w programie. Teraz kliknij Tryb teleportacji w prawym górnym rogu.

wybierz tryb teleportacji

Teraz możesz wybrać lokalizację gry Pokémon Go, klikając mapę. Możesz też wpisać adres lub współrzędne, na które chcesz się przełączyć w Szukaj bar. Po wybraniu miejsca po lewej stronie pojawi się okno z informacjami o miejscu docelowym.

wybierz lokalizację do teleportacji

Krok 3: Teleportuj się w Pokémon Go

Kliknij Przenieść w wyskakującym okienku. Twoja lokalizacja GPS na iPhonie zostanie teleportowana do wybranego miejsca bez opóźnień. Teraz otwórz Pokémon Go. Możesz także zobaczyć, że jesteś w nowej lokalizacji w grze!

Teleportacja w Pokémon Go

Recenzje:
aFoneSoft AnyTo jest szeroko stosowany, odkąd się pojawił. Ludzie używają go do teleportowania lokalizacji w grach takich jak Pokémon Go. Jeśli chcesz zatrzymać elucję i odzyskać swoją prawdziwą lokalizację, wystarczy ponownie uruchomić iPhone'a. Możesz go bezpłatnie pobrać i wypróbować!

Wypróbuj za darmo

teleportuj się w pokemon go

2. Express VPN

Uruchomiony w 2009 r. ExpressVPN to usługa, która od dawna przyciąga użytkowników. Wszystko dlatego, że VPN jest łatwy w użyciu. Dostępne są zarówno wersje bezpłatne, jak i premium z 3000 serwerami w 160 lokalizacjach. Serwery są zainstalowane w 94 krajach, dlatego łatwo jest teleportować swoją lokalizację GPS dla Pokémon Go. Najlepsze jest to, że jest nie tylko najlepszym fałszerzem lokalizacji, ale także pozwala wykonywać wiele innych funkcji.

Ocena:
Obecna ocena VPN w Apple App Store wynosi 4.6. Stoi na 46 miejscu w aplikacjach zwiększających produktywność, co pokazuje, że ma wielu fanów.

Recenzje:
W przypadku większości recenzji opublikowanych przez użytkowników aplikacja została oceniona wysoko. Najlepsze jest to, że aplikacja działa tak, jak mówi. Jedyną rzeczą, dla której obniżono ocenę aplikacji, jest fakt, że w ogóle nie działa ona w Chinach lub przez większość czasu pozostaje na niskim poziomie.

ekspresowy teleport VPN w pokemon go

3. VPNa — Fałszywa lokalizacja GPS

Najlepszą częścią tej aplikacji jest to, że ma praktycznie nieograniczoną liczbę lokalizacji, do których można się teleportować. Jest to jedna z najlepszych aplikacji, które można wykorzystać do sfałszowania lokalizacji GPS. Pozwala użytkownikom przezwyciężyć problemy prezentowane przez inne aplikacje. Od interfejsu do korzystania z aplikacji najlepiej jest sfałszować swoją lokalizację podczas grania w grę Pokémon.

Ocena:
Obecna ocena aplikacji wynosi 4.0 na 5, a to dlatego, że niewiele osób ją pobrało, a baza użytkowników jest niewielka w porównaniu z innymi fałszerstwami lokalizacji.

Recenzje:
W przypadku niektórych osób ta aplikacja wykonała swoją pracę dobrze, więc przyznano pięciogwiazdkowe recenzje. Ale dla innych to w ogóle nie zadziałało. Moim zdaniem jest to spoofer lokalizacji, który będzie działał dla Pokémonów, ponieważ fałszuje lokalizację na stałe po połączeniu.

Fałszywa aplikacja lokalizacyjna GPS

4. iPokeGo

Jest to jedna z aplikacji, które są uniwersalne. Istnieje prawie każdy kod związany z Pokémon Go, który został zintegrowany z aplikacją. Jest łatwy w użyciu, ponieważ interfejs nie wymaga wyjaśnień, dlatego jest to często używana i zalecana aplikacja do tego celu. Może pokazywać/ukrywać pokestopy i zmieniać pozycję radaru. Oprócz tego możesz połączyć się z dowolnym serwerem i śledzić lokalizację użytkownika. Jest to najlepszy dostępny hack teleportacyjny Pokémon Go.

Ocena:
Ze względu na techniczne aspekty, które aplikacja przedstawia użytkownikom, niektórzy mogą nie być w stanie jej doskonale używać, dlatego aktualna ocena wynosi 3.5 na 5.

Recenzje:
Większość recenzji jest bardzo pozytywna, dlatego warto skorzystać z aplikacji. Jedyne recenzje, które nie są dobre, wynikają z faktu, że aplikacja jest wysoce techniczna, jak niektórzy mogą sądzić.

iPokeGo, aby teleportować się w Pokemon Go

5. Lokalizator Poke dla Pokémon GO

Jest uważany za jeden przystanek dla wszystkich mechanizmów związanych z Pokémon Go. Jest nie tylko bezpieczny w użyciu, ale twórcy są również zdania, że ​​w ogóle nie dostanie zablokowania konta. Integracja map Google ułatwiła użytkownikom fałszowanie lokalizacji z łatwością.

Ocena:
Obecna ocena aplikacji to 4.0 na 5, a to dlatego, że niektórzy użytkownicy nie mogli korzystać z aplikacji na swoich urządzeniach. Przed pobraniem upewnij się, że na Twoim urządzeniu działa system iOS 7 lub nowszy, w przeciwnym razie aplikacja w ogóle nie będzie działać.

Recenzje:
Recenzje są ogólnie dobre dla aplikacji. Negatywne recenzje pochodzą wyłącznie z użyteczności aplikacji i dlatego można je pominąć przy obliczaniu ogólnej oceny.

Poke Locator dla Pokémon GO

Część 2: Top 5 aplikacji Pokémon Go Teleport na Androida

Nie tylko iOS, ale także użytkownicy Androida, którzy uwielbiają grać w Pokémon. W tej sekcji szczegółowo omówione zostaną aplikacje, których można używać do fałszowania lokalizacji podczas grania w Pokémon. Jeśli chcesz wiedzieć, jak teleportować się w Pokémon GO, przeczytaj.

1. Fly lokalizacji GPS fałszywy/fałszywy GPS

Ta aplikacja może być używana do przypinania lokalizacji podczas grania w Pokémon. Jeśli jesteś w jakiejkolwiek zdalnej lokalizacji, możesz łatwo upewnić się, że serwery Niantic są manipulowane i możesz złapać więcej Pokémonów. Istnieją 2 tryby zintegrowane z aplikacją, tj. stała lokalizacja i ruchoma lokalizacja. Podczas grania w Pokémona możesz wybrać dowolny z nich, aby upewnić się, że grasz w pełni.

Ocena:
Użytkownicy uznali tę aplikację za niezwykle użyteczną, dlatego aktualna ocena aplikacji wynosi 4.0 na 5 w Playstore. Oznacza to po prostu, że szydercza lokalizacja z tą aplikacją faktycznie działa. Ocena jest wysoka dla tego rodzaju aplikacji.

Recenzje:
Recenzje tej aplikacji wspominają wyłącznie o Pokémon GO, co oznacza, że ​​użytkownicy instalują tę aplikację dla Pokémon GO. Użytkownicy docenili tę aplikację i dlatego jest to jedyny powód jej wysokiej oceny.

Latanie fałszywej lokalizacji GPS

2. Fałszywy spoofer lokalizacji GPS GO

W tej aplikacji jest więcej opcji tras niż jakikolwiek inny spoofer lokalizacji. Aplikacja może służyć do sfałszowania lokalizacji w Pokémon GO. Zintegrowano również obsługę joysticka. To sprawia, że ​​korzystanie z aplikacji jest łatwe i całkiem proste. Dla użytkowników, którzy grają w Pokémon, jest to dobrodziejstwem. Dzięki tej aplikacji import GPX został również ułatwiony, więc dosłownie każda gra wymagająca lokalizacji może zostać sfałszowana za pomocą tej aplikacji.

Ocena:
Obecna ocena aplikacji w Playstore to 3.9 na 5. Jedynym powodem obniżenia oceny jest fakt, że aplikacja jest nieco techniczna. Wymaga pełnej integracji z Pokémonem przed użyciem. Oznacza to również, że dzięki tej aplikacji zbyt łatwo jest grać w Pokémon, jednocześnie fałszując lokalizację.

Recenzje:
Dzięki głównym aktualizacjom użytkownicy są teraz zadowoleni, że aplikacja działa również z Androidem 10, co jest po prostu niesamowite. Oznacza to również, że z aplikacji można z łatwością korzystać również w przypadku Pokémon GO. Fałszywe lokalizacje są domyślnie wyłączone, co nie jest lubiane przez użytkowników, ponieważ jest to istotny element Pokémon GO.

Fałszywy lokalizator GPS GO na Androida

3. Mock Locations (fałszywa ścieżka GPS)

Istnieją dwa rodzaje spooferów, które są zintegrowane z tą aplikacją. Pierwszy kpi z lokalizacji telefonu, a drugi manipuluje siecią GPRS. Oznacza to, że za pomocą tej aplikacji możesz łatwo grać w Pokémon GO. Musisz wybrać premium, jeśli chcesz cieszyć się udawanymi lokalizacjami w telefonie. Zapewniłoby to manipulację serwerami Pokémon GO i złapanie większej liczby Pokémonów.

Ocena:
Ocena tej aplikacji to 4.2 na 5, co pokazuje, że ludzie ją kochają. Aplikacja ma interfejs, który jest łatwy do zrozumienia i dlatego działa. Oznacza to również, że możesz łatwo kpić z lokalizacji, nawet jeśli aplikacja jest używana po raz pierwszy. Użytkownicy wyrazili zadowolenie z ogólnej żywotności aplikacji za pomocą Pokémon GO.

Recenzje:
Opinie są ogólnie przychylne, ale pojawiły się doniesienia, że ​​aplikacja zawiesza się podczas jej używania. Z tego samego powodu ocena jest nieco niska za wysoką użyteczność. Ogólnie rzecz biorąc, wrażenia z aplikacji są świetne, jak na opinie użytkowników.

Pozorowane lokalizacje

4. Blokada GPS

Jak sama nazwa wskazuje, aplikacja ta służy do upewniania się, że sfałszowany lub ustawiony GPS jest trwale zablokowany. Aplikacja ma ogromną rzeszę fanów, a wszystko to dzięki temu, że funkcjonalność aplikacji jest po prostu niesamowita. Jest wysoce ukierunkowany na użytkowników, którzy chcą sfałszować lokalizacje. Użytkownicy Pokémon GO mogą zatem z łatwością z niego korzystać. Podczas gry wystarczy przypiąć lokalizację i zablokować ją, aby nie musieć wchodzić do aplikacji. W każdej konkretnej lokalizacji zbyt łatwo jest złapać więcej Pokémonów za pomocą tej aplikacji.

Ocena:
Obecna ocena aplikacji to 4.6 na 5, a to wszystko za sprawą najlepszych mechanizmów, które są zintegrowane z aplikacją. Blokada GPS nigdy nie była tak łatwa jak w tej aplikacji, podobnie jak gra Pokémon GO. Użytkownicy są bardzo zadowoleni z działania tej aplikacji.

Recenzje:
Użytkownicy są niezadowoleni, że do zablokowania GPS aplikacja musi działać przez około 10 – 20 minut, zanim zacznie działać. Oznacza to również, że aby Pokémon GO działał, musisz najpierw odczekać co najmniej 20 minut, zanim zaczniesz grać.

Blokada GPS

5. Emulator GPS

Jest to kolejna najlepsza aplikacja, której można użyć do sfałszowania lokalizacji GPS. Aplikacja doskonale współpracuje z Pokémon GO i ma nieograniczoną liczbę lokalizacji do wyboru. Ten spoofer lokalizacji działał najlepiej z Pokémonem i zostało to udowodnione wielokrotnie przez przeprowadzone testy. Dzięki ogólnym mechanizmom, które są wysoce zaawansowane, uzyskasz najwyższą przyjemność podczas grania w Pokémon GO.

Ocena:
Obecna ocena aplikacji to 4.6 na 5, co oznacza, że ​​jest świetna. Aplikacja nie ma aspektu technicznego i dlatego może być używana z łatwością i perfekcją. Jest łatwy do zintegrowania, a w tym celu można skorzystać z samouczków online. Dzięki tej aplikacji gra w Pokémon będzie zbyt łatwa.

Recenzje:
Ogólne recenzje aplikacji są generalnie pozytywne i dlatego jest to oprogramowanie, z którego można korzystać bez żadnych problemów. Jest łatwy w użyciu i posiada trzy typy map, co jest bardzo lubiane przez użytkowników tej aplikacji.

Emulator GPS do teleportacji w Pokemon Go

Część 3: Wskazówki dotyczące teleportacji w Pokémon Go Safely

Wskazówka 1: Czas odnowienia ma znaczenie

Czas odnowienia jest niezwykle ważny. Odnosi się to do grania w Pokémon GO, gdy jesteś z dala od miejsca. Niantic pokaże, że lokalizacja się zmieniła i w ogóle nie korzystałeś ze spoofera GPS. Na stronie internetowej znajduje się wykres z następującymi czasami, na które należy poczekać przed ponownym rozpoczęciem gry:

Wskazówka 2: Włącz/wyłącz tryb samolotowy przed teleportacją

To jest naprawdę ważne. Aby to zadziałało, musisz całkowicie wyłączyć aplikację. Nie powinien działać nawet w tle. Po prostu przejdź do „Ustawienia” i włącz tryb samolotowy. Ponownie użyj tego samego procesu, aby włączyć tryb samolotowy. Po zakończeniu po prostu uruchom aplikację spoofer, której używasz do zmiany lokalizacji. Poniżej znajduje się zrzut ekranu w celach informacyjnych.

Włącz tryb samolotowy

Wskazówka 3: Ukryj swój jailbreak lub root

To kolejna ważna wskazówka. Pokémon GO nie działa na urządzeniach jailbreak lub zrootowanych. Istnieje wiele aplikacji, których można użyć, aby upewnić się, że ta funkcja jest ukryta przed Niantic. Aby tak się stało, musisz upewnić się, że Protector lub dowolna podobna aplikacja jest zainstalowana. Ukryje konfigurację twojego urządzenia i pozwoli ci zagrać w grę.

Wskazówka 4: Wyloguj się przed teleportacją

Ważne jest, aby wylogować się przed użyciem funkcji teleportacji. Aby to zrobić, musisz postępować zgodnie z procesem, jak poniżej:

Krok 1. Kliknij ustawienia w aplikacji Pokémon.

ustawienia pokemon go

Krok 2. Kliknij Wyloguj się na następnym ekranie. Zaloguj się ponownie w tym samym procesie, aby się teleportować.

teleportuj się w pokemon go

Gorące artykuły